Ανακοινώθηκαν σήμερα (5/3) τα ονόματα των παικτριών που θα περάσουν τη διαδικασία της προεπιλογής για την Εθνική Κορασίδων στο ποδόσφαιρο.

Στη λίστα φιγουράρουν τα ονόματα των Μπαξεβάνου, Τσεχελίδου και Τσιοχάρη από τον Αγροτικό Αστέρα Αγίας Βαρβάρας, Τσινιάρου και Χατζηδάκη από τις Νεφέλες Πιερίας και Κούκα, Σερίφη από τις Αμαζόνες Θεσπρωτίας

Αναλυτικά η ανακοίνωση :

«Ο κ. Αντώνης Πριόνας κάλεσε 53 παίκτριες για προπονήσεις προεπιλογής της Εθνικής Κορασίδων στις 10 Μαρτίου στα Ιωάννινα και στις 11 Μαρτίου στην Θεσσαλονίκη. Αναλυτικά οι υποψήφιες διεθνείς.

Γκρουπ Ιωαννίνων

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ – ΜΑΡΙΑ 30/5/2003 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
ΜΑΡΚΟΥΤΣΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 10/2/2003 ΜΕΣΟΛΟΓΓΙ 2008
ΜΠΑΜΙΧΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 28/3/2003 ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ 2011
ΚΑΡΑΝΤΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18/2/2003 ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ
ΠΙΠΕΡΑ ΑΡΣΙΝΟΗ 28/7/2003 ΝΕΕΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ΑΣ
ΣΑΚΕΛΛΑΡΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 18/7/2003 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ – ΜΑΡΙΑ 7/6/2003 ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΛΠΙΔΕΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΜΑΣΤΟΡΑ ΝΑΤΑΛΙΑ 12/10/2003 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΑΟΑ)
ΠΡΙΛΙΓΚΟΥ ΙΣΑΒΕΛΑ – ΜΑΡΙΑ 1/3/2003 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΑΟΑ)
ΣΠΗΛΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 24/3/2003 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΑΟΑ)
ΦΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 25/9/2003 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΑΟΑ)
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 8/9/2003 ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΓΚΑΝΑ ΕΛΕΝΗ 11/7/2003 ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΤΣΙΟΥΚΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 26/9/2003 ΓΠΟ ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΥΚΑ ΕΙΡΗΝΗ 3/1/2002 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΣΕΡΙΦΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 6/3/2002 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΑΣ
ΥΦΑΝΤΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 21/1/2002 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 14/8/2002 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΓΚΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 24/7/2002 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1/3/2002 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΔΡΟΣΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2/6/2002 ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΘΕΣΠΡΩΤΙΚΟΥ
ΚΟΣΜΑ ΣΟΦΙΑ 1/11/2002 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΝΑΤΟΛΗΣ (ΑΟΑ)
ΚΩΣΤΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25/6/1905 ΓΡΕΒΕΝΑ
ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΤΖΕΝΗ 25/6/1905 ΓΡΕΒΕΝΑ

Γκρουπ Θεσσαλονίκης

ΕΠΩΝΥΜΟ ΟΝΟΜΑ ΗΜ. ΓΕΝ. ΣΥΛΛΟΓΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 28/6/2003 ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΘΡΑΚΗΣ 2012
ΤΣΙΜΠΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 9/1/2003 ΠΑΝΣΕΡΡΑΪΚΗ ΑΕ
ΜΠΑΞΕΒΑΝΟΥ ΟΛΓΑ 17/10/2003 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΣΑΧΕΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 23/8/2003 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΣΙΟΧΑΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 25/9/2003 ΑΓΡΟΤΙΚΟΣ ΑΣΤΕΡΑΣ ΑΓ.ΒΑΡΒΑΡΑΣ
ΤΣΙΝΙΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 18/1/2003 ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΔΑΚΗ ΤΑΞΙΑΡΧΟΥΛΑ 30/4/2003 ΑΠΣ ΝΕΦΕΛΕΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΦΟΥΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 20/8/2003 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΠΑΥΛΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27/11/2003 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 5/6/2003 ΑΟ ΚΙΛΚΙΣΙΑΚΟΣ
ΣΑΝΙΔΑ ΜΑΡΙΑ – ΒΑΣΙΛΙΚΗ 15/8/2003 ΑΓΠΣ ΜΕΝΤΕΚΑΣ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑΣ
ΦΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ 25/11/2003 ΠΑΟΚ
ΣΧΟΡΣΙΑΝΙΤΗ ΡΟΖΑΛΙΑ 24/9/2003 ΠΑΟΚ
ΕΠΑΝΩΜΙΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 20/2/2003 ΠΑΟΚ
ΚΑΣΤΟΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 20/2/2003 ΠΑΟΚ
ΧΑΝΤΑΡΤΣΕΒΑ ΕΛΙΖΑΒΕΤΑ 4/4/2003 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ. 2015 / ΠΑΟΚ
ΖΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 1/6/2003 ΑΕΤΟΙ ΘΕΣ. 2015 / ΠΑΟΚ
ΑΡΖΟΥΜΑΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2/8/2003 ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΓΕΛΑΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 24/6/2003 ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΛΥΡΑ ΜΑΡΙΑ 30/10/2003 ΠΙΕΡΙΔΕΣ ΜΟΥΣΕΣ
ΚΟΣΚΕΡΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 10/1/2003 ΑΜΑΖΟΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΑΡΑΚΑΝΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 13/6/2003 ΑΟ ΒΟΛΟΣ 2004
ΓΕΩΡΓΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ 10/7/2003 ΑΟ ΒΟΛΟΣ 2004
ΒΑΪΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 4/11/2003 ΑΟ ΒΟΛΟΣ 2004
ΤΟΣΚΑ ΜΕΛΙΣΣΑ 19/6/2003 ΑΟ ΒΟΛΟΣ 2004
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 20/4/2003 ΠΣΓ ΔΟΞΑ 2016
ΓΟΝΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 4/12/2003 ΠΣΓ ΔΟΞΑ 2016
ΖΗΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 19/6/2003 ΠΣΓ ΔΟΞΑ 2016
ΣΙΟΥΛΑ ΑΝΝΑ 23/4/2003 ΑΟ ΑΘΛΟΠΑΙΔΙΩΝ ΚΩ