Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 18/3 – Οι πάνω από 30 αθλητικές μεταδόσεις και το LIVE του SportsUp σε Football League, Β Εθνική Γυναικών και Γ Εθνική!

Δείτε το σημερινό (18/3) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

08:30
ΕΡΤ1
Ημιμαραθώνιος Αθήνας

09:30
FOX Sports
Knights – Raiders
NRL

10:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

11:30
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

12:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Φενέρμπαχτσε – Νταρουσάφακα
Basketball Super League

12:15
Eurosport 2
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Falun, Sweden

12:30
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Θέλτα – Μάλαγα
La Liga

13:15
Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Klingenthal, Germany

13:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Σαμπντόρια – Ίντερ
Serie A

13:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Μπασκόνια – Γκραν Κανάρια
Liga Endesa

13:45
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

14:00
Novasports 4HD
Ντέρμπι – Κάρντιφ
Championship

14:00
Novasports 1HD
Νις – Παρί Σεν Ζερμέν
Ligue 1

14:15
Eurosport 1
Αλπικό σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Are, Sweden

14:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Ντόρτμουντ – Ανόβερο
Bundesliga

14:45
www.sportsup.gr
LIVE η Football League, B Εθνική Γυναικών και Γ Εθνική

14:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Κατάρ
Αγώνας

15:00
Eurosport 2
Cross-country σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Falun, Sweden

15:00
ΕΡΤ3
Παναχαϊκή – Άρης
Football League

15:15
Eurosport 1
Δίαθλο: Παγκόσμιο κύπελλο
Oslo, Norway

15:30
Novasports 2HD
Σπάρτα Ρότερνταμ – Άγιαξ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

15:30
Novasports 3HD
Γουίγκαν – Σαουθάμπτον
Κύπελλο Αγγλίας

16:00
Novasports 1HD
Μετς – Ναντ
Ligue 1

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Κροτόνε – Ρόμα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τορίνο – Φιορεντίνα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μίλαν – Κιέβο
Serie A

16:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Κατάρ
Αγώνας

16:30
COSMOTE SPORT 3 HD
Κολονία – Μπάγερ Λεβερκούζεν
Bundesliga

16:45
Eurosport 2
Βορινό σύνθετο: Παγκόσμιο κύπελλο
Klingenthal, Germany

17:00
ΕΡΤ1
Πανιώνιος – ΑΕΚ
Stoiximan.gr Basket League

17:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Ολυμπιακός – Κολοσσός
Stoiximan.gr Basket League

17:00
ΕΡΤ2
Ηρακλής – Εθνικός
Volley League

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Αθλέτικ Μπιλμπάο
La Liga

17:15
Eurosport 1
Άλμα με σκι: Παγκόσμιο κύπελλο
Vikersund, Norway

17:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Κατάρ
Αγώνας

17:45
Novasports 2HD
Τσβόλε – Φέγενορντ
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

18:00
Action 24
Μπρόντμπι – Χόμπρο
Πρωτάθλημα Δανίας

18:30
Novasports 1HD
Λέστερ – Τσέλσι
Κύπελλο Αγγλίας

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Τορόντο Ράπτορς – Οκλαχόμα Σίτι Θάντερ
ΝΒΑ

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λειψία – Μπάγερν Μονάχου
Bundesliga

19:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Μιλάνο – Μόντενα
SuperLega

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λεγανές – Σεβίλλη
La Liga

19:30
COSMOTE SPORT 6 HD
Μπούργος – Μπαρτσελόνα
Liga Endesa

19:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Βιγιαρεάλ – Ατλέτικο Μαδρίτης
La Liga

21:30
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Auto Club 400

21:45
COSMOTE SPORT 8 HD
Λάτσιο – Μπολόνια
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Νάπολι – Τζένοα
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Ρεάλ Μαδρίτης – Ζιρόνα
La Liga

22:00
FOX Sports
Golden Knights – Flames
NHL

22:00
Novasports 1HD
Μαρσέιγ – Λιόν
Ligue 1

22:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Indian Wells, τελικός

22:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Σπόρτινγκ – Ρίο Άβε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

23:00
Eurosport 2
Dallas – Seattle Sounders
MLS

00:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Μπόστον Σέλτικς
ΝΒΑ