Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 6/5 – Οι πάνω από 30 μεταδόσεις και το LIVE του SportsUp σε Football League και Γ Εθνική

Δείτε το σημερινό (6/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

09:10
FOX Sports
Sea Eagles – Roosters
NRL

11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Ισπανία
Αγώνας

12:30
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Μάλαγα – Αλαβές
La Liga

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Ισπανία
Αγώνας

13:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Φουενλαμπράδα – Βαλένθια
Liga Endesa

13:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Ουντινέζε – Ίντερ
Serie A

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Ισπανία
Αγώνας

14:30
Novasports 1HD
Μπέρμιγχαμ – Φούλαμ
Championship

14:30
Novasports 4HD
Κάρντιφ – Ρέντινγκ
Championship

15:00
Ert.gr
ΠΑΟΚ – ΟΦΝΙ
Α1 γυναικών – 1ος τελικός

15:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Μάντσεστερ Σίτι – Χάντερσφιλντ
Premier League

15:30
ΕΡΤ2
Εθνικός – Υδραϊκός
Α1 ανδρών – Playoffs

15:30
Novasports 5HD
Αϊντχόφεν – Χρόνινχεν
Πρωτάθλημα Ολλανδίας

16:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Κιέβο – Κροτόνε
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Λάτσιο – Αταλάντα
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Σπαλ – Μπενεβέντο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Νάπολι – Τορίνο
Serie A

16:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Champions League γυναικών
Μικρός τελικός

16:00
Novasports 3HD
Μπρομαποϊκάρνα – Τζουργκάρντεν
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:30
COSMOTE SPORT 7 HD
Φορτούνα Ντίσελντορφ – Χόλσταϊν Κίελ
Bundesliga 2

16:45
www.sportsup.gr
LIVE η Football League και η Γ Εθνική

17:00
ΕΡΤ3
Αναγέννηση Καρδίτσας – Τρίκαλα
Football League

17:00
Ert.gr
Παναιγιάλειος – Απόλλων Πόντου
Football League

17:15
COSMOTE SPORT 5 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Εσπανιόλ
La Liga

17:30
Novasports 2HD
Λούντβιχσμπουργκ – Μούρθια
Basketball Champions League – Μικρός τελικός

17:30
ΕΡΤ1
Λούντβιχσμπουργκ – Μούρθια
Basketball Champions League – Μικρός τελικός

18:15
Eurosport 1
Γύρος του Γιόρκσιρ

18:30
COSMOTE SPORT 8 HD
Άρσεναλ – Μπέρνλι
Premier League

18:30
COSMOTE SPORT 1 HD
Τσέλσι – Λίβερπουλ
Premier League

18:35
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Huntington Beach, ημιτελικά γυναικών

19:00
Novasports 5HD
Παναιτωλικός – Αστέρας Τρίπολης
Super League Σουρωτή

19:00
COSMOTE SPORT 6 HD
Champions League γυναικών
Τελικός

19:00
ΕΡΤ3
ΠΑΟΚ – Ολυμπιακός
Volley League – 2ος τελικός

19:00
Novasports stories
Πανιώνιος – Λεβαδειακός
Super League Σουρωτή

19:00
Novasports 4HD
Παναθηναϊκός – Ξάνθη
Super League Σουρωτή

19:00
Novasports 3HD
ΠΑΣ Γιάννινα – Ολυμπιακός
Super League Σουρωτή

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Περούτζα – Τσιβιτανόβα
SuperLega – 5ος τελικός

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Σασουόλο – Σαμπντόρια
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Λας Πάλμας – Χετάφε
La Liga

20:00
FOX Sports
Rays – Blue Jays
MLB

20:30
Novasports 2HD
Μονακό – ΑΕΚ
Basketball Champions League – Τελικός

20:30
ΕΡΤ1
Μονακό – ΑΕΚ
Basketball Champions League – Τελικός

20:35
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Huntington Beach, ημιτελικά ανδρών

21:00
COSMOTE SPORT 5 HD
NASCAR Cup Series
Dover AAA 400 Drive for Autism

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Μαδρίτης
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Κάλιαρι – Ρόμα
Serie A

22:00
Novasports 3HD
Μαρσέιγ – Νις
Ligue 1

22:15
COSMOTE SPORT 7 HD
Πόρτο – Φεϊρένσε
Πρωτάθλημα Πορτογαλίας

22:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Νιου Ορλίνς Πέλικανς – Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς
NBA Playoffs

22:50
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Huntington Beach, μικρός τελικός γυναικών

23:00
FOX Sports
Padres – Dodgers
MLB

00:00
Eurosport 2
Orlando City SC – Real Salt Lake
MLS

00:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Huntington Beach, μικρός τελικός ανδρών

02:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Huntington Beach, τελικός γυναικών

03:20
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Huntington Beach, τελικός ανδρών