Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Κατηγορίες
Διάφορα - Μεταδόσεις TV

Κυριακή 20/5 – Η πληθώρα τηλεοπτικών μεταδόσεων και το LIVE του SportsUp σε Football League, Γ Εθνική, Κύπελλο Ερασιτεχνών και ΕΠΣ Ημαθίας

Δείτε το σημερινό (20/5) πρόγραμμα των αθλητικών μεταδόσεων

03:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Κλίβελαντ Καβαλίερς – Μπόστον Σέλτικς
NBA Playoffs

09:10
FOX Sports
Bulldogs – Sharks
NRL

11:45
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto3: Γαλλία
Αγώνας

13:00
COSMOTE SPORT 2 HD
Βαλένθια – Ντεπορτίβο λα Κορούνια
La Liga

13:05
COSMOTE SPORT 5 HD
Moto2: Γαλλία
Αγώνας

13:30
COSMOTE SPORT 4 HD
Σαραγόσα – Φουενλαμπράδα
Liga Endesa

14:00
COSMOTE SPORT 7 HD
WRC: Πορτογαλία
SS19 Fafe 2 – Power Stage

14:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany

14:00
COSMOTE SPORT 6 HD
WTA Tour
Internazionali BNL d’Italia, τελικός

14:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, μικρός τελικός γυναικών

14:15
Eurosport 1
Γύρος της Ιταλίας

14:30
COSMOTE SPORT 5 HD
MotoGP: Γαλλία
Αγώνας

15:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany

15:05
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, μικρός τελικός ανδρών

15:45
COSMOTE SPORT 7 HD
Έρλανγκεν – Ράιν Νέκαρ Λέβεν
Bundesliga

15:50
www.sportsup.gr
LIVE η Football League, η Γ Εθνική, το Κύπελλο Ερασιτεχνών και η ΕΠΣ Ημαθίας

16:00
Novasports 2HD
Χάμαρμπι – ΑΪΚ Στοκχόλμης
Πρωτάθλημα Σουηδίας

16:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Τζένοα – Τορίνο
Serie A

16:20
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, τελικός γυναικών

17:00
ΕΡΤ3
Άρης – Πανσερραϊκός
Football League

17:00
Ert.gr
Παναχαϊκή – Αναγέννηση Καρδίτσας
Football League

17:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany

17:00
COSMOTE SPORT 6 HD
ATP Masters
Internazionali BNL d’Italia, τελικός

17:15
COSMOTE SPORT 2 HD
Αθλέτικ Μπιλμπάο – Εσπανιόλ
La Liga

17:35
COSMOTE SPORT 8 HD
World Tour
Ιταπέμα, τελικός ανδρών

18:00
Novasports 1HD
Ζάλγκιρις – ΤΣΣΚΑ Μόσχας
Turkish Airlines EuroLeague – Μικρός τελικός

18:00
Eurosport 2
Παγκόσμιο πρωτάθλημα Motocross
Teutschenthal, Germany

18:30
Eurosport 1
Tour De L’ Ain
Γαλλία

19:00
COSMOTE SPORT 5 HD
Σπαλ – Σαμπντόρια
Serie A

19:00
Eurosport 2
Blancpain Endurance Series
Silverstone, United Kingdom

19:00
COSMOTE SPORT 8 HD
Κιέβο – Μπενεβέντο
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Ουντινέζε – Μπολόνια
Serie A

19:00
ΕΡΤ3
ΑΕΚ – Ποτάισα Τούρντα
Challenge Cup – 2ος τελικός

19:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Κάλιαρι – Αταλάντα
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 3 HD
Νάπολι – Κροτόνε
Serie A

19:00
COSMOTE SPORT 1 HD
Μίλαν – Φιορεντίνα
Serie A

19:30
COSMOTE SPORT 2 HD
Ατλέτικο Μαδρίτης – Έιμπαρ
La Liga

20:00
FOX Sports
Mets – Diamondbacks
MLB

21:00
Novasports 1HD
Φενέρμπαχτσε – Ρεάλ Μαδρίτης
Turkish Airlines EuroLeague – Τελικός

21:45
COSMOTE SPORT 3 HD
Σασουόλο – Ρόμα
Serie A

21:45
COSMOTE SPORT 2 HD
Μπαρτσελόνα – Ρεάλ Σοθιεδάδ
La Liga

21:45
COSMOTE SPORT 1 HD
Λάτσιο – Ίντερ
Serie A

23:00
FOX Sports
Angels – Rays
MLB

23:00
Eurosport 1
Chicago Fire – Houston Dynamo
MLS

00:00
COSMOTE SPORT 7 HD
Μινεσότα Λινξ – Λος Άντζελες Σπαρκς
WNBA

03:00
COSMOTE SPORT 4 HD
Γκόλντεν Στέιτ Ουόριορς – Χιούστον Ρόκετς
NBA Playoffs