Στις 7 Οκτωβρίου ξεκινά το φετινό πρωτάθλημα στον όμιλο Βορρά της Β Εθνικής.

Οι 16 ομάδες έμαθαν αντιπάλους για τη σεζόν 2018/2019, με τον Φίλιππο Βέροιας να ξεκινά εντός έδρας τη φετινή περιπέτεια με αντίπαλο το Ανατόλια.

Αναλυτικά το πρόγραμμα:

1η Αγωνιστική – 07/10/18
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Ίκαροι Σερρών
ΚΣ Γέφυρας – Ελευθερούπολη
Φίλιππος Βέροιας – Ανατόλια
ΑΟ Αγρινίου – Ερμής Λαγκαδά
ΓΣ Φαρσάλων – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Έσπερος Λαμίας
Νίκη Βόλου – Στρατώνι
Μακεδονικός – Φαίακας Κέρκυρας

2η Αγωνιστική – 14/10/18
Ελευθερούπολη – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Ανατόλια – ΚΣ Γέφυρας
Ερμής Λαγκαδά – Φίλιππος Βέροιας
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΑΟ Αγρινίου
Έσπερος Λαμίας – ΓΣ Φαρσάλων
Στρατώνι – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Φαίακας Κέρκυρας – Νίκη Βόλου
Ίκαροι Σερρών – Μακεδονικός

3η Αγωνιστική – 21/10/18
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Ανατόλια
ΚΣ Γέφυρας – Ερμής Λαγκαδά
Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
ΑΟ Αγρινίου – Έσπερος Λαμίας
ΓΣ Φαρσάλων – Στρατώνι
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Φαίακας Κέρκυρας
Νίκη Βόλου – Μακεδονικός
Ίκαροι Σερρών – Ελευθερούπολη

4η Αγωνιστική – 04/11/18
Ερμής Λαγκαδά – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΚΣ Γέφυρας
Έσπερος Λαμίας – Φίλιππος Βέροιας
Στρατώνι – ΑΟ Αγρινίου
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΣ Φαρσάλων
Μακεδονικός – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Νίκη Βόλου – Ίκαροι Σερρών
Ανατόλια – Ελευθερούπολη

5η Αγωνιστική – 11/11/18
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
ΚΣ Γέφυρας – Έσπερος Λαμίας
Φίλιππος Βέροιας – Στρατώνι
ΑΟ Αγρινίου – Φαίακας Κέρκυρας
ΓΣ Φαρσάλων – Μακεδονικός
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Νίκη Βόλου
Ίκαροι Σερρών – Ανατόλια
Ελευθερούπολη – Ερμής Λαγκαδά

6η Αγωνιστική – 18/11/18
Έσπερος Λαμίας – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Στρατώνι – ΚΣ Γέφυρας
Φαίακας Κέρκυρας – Φίλιππος Βέροιας
Μακεδονικός – ΑΟ Αγρινίου
Νίκη Βόλου – ΓΣ Φαρσάλων
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ίκαροι Σερρών
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ελευθερούπολη
Ερμής Λαγκαδά – Ανατόλια

7η Αγωνιστική – 25/11/18
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Στρατώνι
ΚΣ Γέφυρας – Φαίακας Κέρκυρας
Φίλιππος Βέροιας – Μακεδονικός
ΑΟ Αγρινίου – Νίκη Βόλου
ΓΣ Φαρσάλων – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ίκαροι Σερρών – Ερμής Λαγκαδά
Ελευθερούπολη – Έσπερος Λαμίας
Ανατόλια – ΓΑΣ Χαλκηδόνας

8η Αγωνιστική – 02/12/18
Φαίακας Κέρκυρας – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Μακεδονικός – ΚΣ Γέφυρας
Νίκη Βόλου – Φίλιππος Βέροιας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΑΟ Αγρινίου
ΓΣ Φαρσάλων – Ίκαροι Σερρών
Στρατώνι – Ελευθερούπολη
Έσπερος Λαμίας – Ανατόλια
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ερμής Λαγκαδά

9η Αγωνιστική – 09/12/18
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Μακεδονικός
ΚΣ Γέφυρας – Νίκη Βόλου
Φίλιππος Βέροιας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
ΑΟ Αγρινίου – ΓΣ Φαρσάλων
Ίκαροι Σερρών – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Ελευθερούπολη – Φαίακας Κέρκυρας
Ανατόλια – Στρατώνι
Ερμής Λαγκαδά – Έσπερος Λαμίας

10η Αγωνιστική – 16/12/18
Νίκη Βόλου – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΚΣ Γέφυρας
ΓΣ Φαρσάλων – Φίλιππος Βέροιας
ΑΟ Αγρινίου – Ίκαροι Σερρών
Μακεδονικός – Ελευθερούπολη
Φαίακας Κέρκυρας – Ανατόλια
Στρατώνι – Ερμής Λαγκαδά
Έσπερος Λαμίας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας

11η Αγωνιστική – 23/12/18
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Μαχητές Δόξα Πεύκων
ΚΣ Γέφυρας – ΓΣ Φαρσάλων
Φίλιππος Βέροιας – ΑΟ Αγρινίου
Ίκαροι Σερρών – Έσπερος Λαμίας
Ελευθερούπολη – Νίκη Βόλου
Ανατόλια – Μακεδονικός
Ερμής Λαγκαδά – Φαίακας Κέρκυρας
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Στρατώνι

12η Αγωνιστική – 05/01/19
ΓΣ Φαρσάλων – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
ΑΟ Αγρινίου – ΚΣ Γέφυρας
Φίλιππος Βέροιας – Ίκαροι Σερρών
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ελευθερούπολη
Νίκη Βόλου – Ανατόλια
Μακεδονικός – Ερμής Λαγκαδά
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Στρατώνι – Έσπερος Λαμίας

13η Αγωνιστική – 13/01/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – ΑΟ Αγρινίου
ΚΣ Γέφυρας – Φίλιππος Βέροιας
Ίκαροι Σερρών – Στρατώνι
Ελευθερούπολη – ΓΣ Φαρσάλων
Ανατόλια – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ερμής Λαγκαδά – Νίκη Βόλου
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Μακεδονικός
Έσπερος Λαμίας – Φαίακας Κέρκυρας

14η Αγωνιστική – 20/01/19
Φίλιππος Βέροιας – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
ΚΣ Γέφυρας – Ίκαροι Σερρών
ΑΟ Αγρινίου – Ελευθερούπολη
ΓΣ Φαρσάλων – Ανατόλια
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ερμής Λαγκαδά
Νίκη Βόλου – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Μακεδονικός – Έσπερος Λαμίας
Φαίακας Κέρκυρας – Στρατώνι

15η Αγωνιστική – 27/01/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – ΚΣ Γέφυρας
Ίκαροι Σερρών – Φαίακας Κέρκυρας
Ελευθερούπολη – Φίλιππος Βέροιας
Ανατόλια – ΑΟ Αγρινίου
Ερμής Λαγκαδά – ΓΣ Φαρσάλων
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Έσπερος Λαμίας – Νίκη Βόλου
Στρατώνι – Μακεδονικός

16η Αγωνιστική – 03/02/19
Ίκαροι Σερρών – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Ελευθερούπολη – ΚΣ Γέφυρας
Ανατόλια – Φίλιππος Βέροιας
Ερμής Λαγκαδά – ΑΟ Αγρινίου
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΓΣ Φαρσάλων
Έσπερος Λαμίας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Στρατώνι – Νίκη Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας – Μακεδονικός

17η Αγωνιστική – 10/02/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Ελευθερούπολη
ΚΣ Γέφυρας – Ανατόλια
Φίλιππος Βέροιας – Ερμής Λαγκαδά
ΑΟ Αγρινίου – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
ΓΣ Φαρσάλων – Έσπερος Λαμίας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Στρατώνι
Νίκη Βόλου – Φαίακας Κέρκυρας
Μακεδονικός – Ίκαροι Σερρών

18η Αγωνιστική – 17/02/19
Ανατόλια – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Ερμής Λαγκαδά – ΚΣ Γέφυρας
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Φίλιππος Βέροιας
Έσπερος Λαμίας – ΑΟ Αγρινίου
Στρατώνι – ΓΣ Φαρσάλων
Φαίακας Κέρκυρας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Μακεδονικός – Νίκη Βόλου
Ελευθερούπολη – Ίκαροι Σερρών

19η Αγωνιστική – 24/02/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Ερμής Λαγκαδά
ΚΣ Γέφυρας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Φίλιππος Βέροιας – Έσπερος Λαμίας
ΑΟ Αγρινίου – Στρατώνι
ΓΣ Φαρσάλων – Φαίακας Κέρκυρας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Μακεδονικός
Ίκαροι Σερρών – Νίκη Βόλου
Ελευθερούπολη – Ανατόλια

20η Αγωνιστική – 03/03/19
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Έσπερος Λαμίας – ΚΣ Γέφυρας
Στρατώνι – Φίλιππος Βέροιας
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΟ Αγρινίου
Μακεδονικός – ΓΣ Φαρσάλων
Νίκη Βόλου – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ανατόλια – Ίκαροι Σερρών
Ερμής Λαγκαδά – Ελευθερούπολη

21η Αγωνιστική – 09/03/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Έσπερος Λαμίας
ΚΣ Γέφυρας – Στρατώνι
Φίλιππος Βέροιας – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΟ Αγρινίου – Μακεδονικός
ΓΣ Φαρσάλων – Νίκη Βόλου
Ίκαροι Σερρών – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ελευθερούπολη – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Ανατόλια – Ερμής Λαγκαδά

22η Αγωνιστική – 17/03/19
Στρατώνι – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Φαίακας Κέρκυρας – ΚΣ Γέφυρας
Μακεδονικός – Φίλιππος Βέροιας
Νίκη Βόλου – ΑΟ Αγρινίου
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΓΣ Φαρσάλων
Ερμής Λαγκαδά – Ίκαροι Σερρών
Έσπερος Λαμίας – Ελευθερούπολη
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ανατόλια

23η Αγωνιστική – 24/03/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Φαίακας Κέρκυρας
ΚΣ Γέφυρας – Μακεδονικός
Φίλιππος Βέροιας – Νίκη Βόλου
ΑΟ Αγρινίου – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ίκαροι Σερρών – ΓΣ Φαρσάλων
Ελευθερούπολη – Στρατώνι
Ανατόλια – Έσπερος Λαμίας
Ερμής Λαγκαδά – ΓΑΣ Χαλκηδόνας

24η Αγωνιστική – 31/03/19
Μακεδονικός – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Νίκη Βόλου – ΚΣ Γέφυρας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Φαρσάλων – ΑΟ Αγρινίου
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ίκαροι Σερρών
Φαίακας Κέρκυρας – Ελευθερούπολη
Στρατώνι – Ανατόλια
Έσπερος Λαμίας – Ερμής Λαγκαδά

25η Αγωνιστική – 07/04/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – Νίκη Βόλου
ΚΣ Γέφυρας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Φαρσάλων
Ίκαροι Σερρών – ΑΟ Αγρινίου
Ελευθερούπολη – Μακεδονικός
Ανατόλια – Φαίακας Κέρκυρας
Ερμής Λαγκαδά – Στρατώνι
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Έσπερος Λαμίας

26η Αγωνιστική – 14/04/19
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
ΓΣ Φαρσάλων – ΚΣ Γέφυρας
ΑΟ Αγρινίου – Φίλιππος Βέροιας
Έσπερος Λαμίας – Ίκαροι Σερρών
Νίκη Βόλου – Ελευθερούπολη
Μακεδονικός – Ανατόλια
Φαίακας Κέρκυρας – Ερμής Λαγκαδά
Στρατώνι – ΓΑΣ Χαλκηδόνας

27η Αγωνιστική – 21/04/19
Ευρώπη 76 Πευκοχώρι – ΓΣ Φαρσάλων
ΚΣ Γέφυρας – ΑΟ Αγρινίου
Ίκαροι Σερρών – Φίλιππος Βέροιας
Ελευθερούπολη – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ανατόλια – Νίκη Βόλου
Ερμής Λαγκαδά – Μακεδονικός
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Φαίακας Κέρκυρας
Έσπερος Λαμίας – Στρατώνι

28η Αγωνιστική – 05/05/19
ΑΟ Αγρινίου – Ευρώπη 87 Πευκοχώρι
Φίλιππος Βέροιας – ΚΣ Γέφυρας
Στρατώνι – Ίκαροι Σερρών
ΓΣ Φαρσάλων – Ελευθερούπολη
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ανατόλια
Νίκη Βόλου – Ερμής Λαγκαδά
Μακεδονικός – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Φαίακας Κέρκυρας – Έσπερος Λαμίας

29η Αγωνιστική – 12/05/19
Ευρώπη 87 Πευκοχώρι – Φίλιππος Βέροιας
Ίκαροι Σερρών – ΚΣ Γέφυρας
Ελευθερούπολη – ΑΟ Αγρινίου
Ανατόλια – ΓΣ Φαρσάλων
Ερμής Λαγκαδά – Μαχητές Δόξα Πεύκων
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Νίκη Βόλου
Έσπερος Λαμίας – Μακεδονικός
Στρατώνι – Φαίακας Κέρκυρας

30η Αγωνιστική – 19/05/19
ΚΣ Γέφυρας – Ευρώπη 76 Πευκοχώρι
Φαίακας Κέρκυρας – Ίκαροι Σερρών
Φίλιππος Βέροιας – Ελευθερούπολη
ΑΟ Αγρινίου – Ανατόλια
ΓΣ Φαρσάλων – Ερμής Λαγκαδά
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Νίκη Βόλου – Έσπερος Λαμίας
Μακεδονικός – Στρατώνι