1η αγωνιστική (07.10.2017)

ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  79-45

ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ζαφειράκης Νάουσας  37-57

Αετός Κιλκίς – ΓΑΣ Μελίκης  61-81

Κεραυνός Άσπρου – ΦΟ Αριδαίας  62-92

Εδεσσαϊκός BC – Ίκαροι Γιαννιτσών  74-73

ΑΟΚ Αιγινιακός – Βατανιακός / Σάρισα  64-62

2η αγωνιστική (14.10.2017)

Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΓΕ Πιερίας  70-48

ΓΑΣ Μελίκης – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  84-38

ΦΟ Αριδαίας – Αετός Κιλκίς  101-66

Ίκαροι Γιαννιτσών – Κεραυνός Άσπρου  101-43

Βατανιακός / Σάρισα – Εδεσσαϊκός  64-58

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ΑΟΚ Αιγινιακός  66-64

3η αγωνιστική (21.10.2017)

ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣ Μελίκης  73-87

Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας  60-85

Αετός Κιλκίς – Ίκαροι Γιαννιτσών  69-85

Κεραυνός Άσπρου – Βατανιακός / Σάρισα  51-76

Εδεσσαϊκός – ΑΟΚ Αιγινιακός  54-49

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Ζαφειράκης Νάουσας  54-71

4η αγωνιστική (04.11.2017)

ΦΟ Αριδαίας – ΑΓΕ Πιερίας

‘Ικαροι Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

Βατανιακός / Σάρισα – Αετός Κιλκίς

ΑΟΚ Αιγινιακός – Κεραυνός Άσπρου

Εδεσσαϊκός – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

ΓΑΣ Μελίκης – Ζαφειράκης Νάουσας

5η αγωνιστική (11.11.2017)

ΑΓΕ Πιερίας – Ίκαροι Γιαννιτσών

ΓΑΣ Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Βατανιακός / Σάρισα

Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Αιγινιακός

Κεραυνός Άσπρου – Εδεσσαϊκός

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Μελίκης

Ζαφειράκης Νάουσας – ΦΟ Αριδαίας

6η αγωνιστική (18.11.2017)

Βατανιακός / Σάρισα – ΑΓΕ Πιερίας

ΑΟΚ Αιγινιακός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

Εδεσσαϊκός – Αετός Κιλκίς

Κεραυνός Άσπρου – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

Ίκαροι Γιαννιτσών – Ζαφειράκης Νάουσας

ΦΟ Αριδαίας – ΓΑΣ Μελίκης

7η αγωνιστική (25.11.2017)

ΑΓΕ Πιερίας – ΑΟΚ Αιγινιακός

Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός

Αετός Κιλκίς – Κεραυνός Άσπρου

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ΦΟ Αριδαίας

Ζαφειράκης Νάουσας – Βατανιακός / Σάρισα

ΓΑΣ Μελίκης – Ίκαροι Γιαννιτσών

8η αγωνιστική (02.12.2017)

Εδεσσαϊκός – ΑΓΕ Πιερίας

Κεραυνός Άσπρου – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

Αετός Κιλκίς – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

ΑΟΚ Αιγινιακός – Ζαφειράκης Νάουσας

Βατανιακός Σάρισα – ΓΑΣ Μελίκης

Ίκαροι Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας

9η αγωνιστική (09.12.2017)

ΑΓΕ Πιερίας – Κεραυνός Άσπρου

Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ‘Ικαροι Γιαννιτσών

Ζαφειράκης Νάουσας – Εδεσσαϊκός

ΓΑΣ Μελίκης- ΑΟΚ Αιγινιακός

ΦΟ Αριδαίας – Βατανιακός / Σάρισα

10η αγωνιστική (16.12.2017)

Αετός Κιλκίς – ΑΓΕ Πιερίας

Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

Κεραυνός Άσπρου – Ζαφειράκης Νάουσας

Εδεσσαϊκός – ΓΑΣ Μελίκης

ΑΟΚ Αιγινιακός – ΦΟ Αριδαίας

Βατανιακός / Σάρισα – Ίκαροι Γιαννιτσών

11η αγωνιστική (13.01.2018)

ΑΓΕ Πιερίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας- Βατανιακός / Σάρισα

Ζαφειράκης Νάουσας – Αετός Κιλκίς

ΓΑΣ Μελίκης – Κεραυνός Άσπρου

ΦΟ Αριδαίας – Εδεσσαϊκός

Ίκαροι Γιαννιτσών – ΑΟΚ Αιγινιακός

12η αγωνιστική (20.01.2018)

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας- ΑΓΕ Πιερίας

Ζαφειράκης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

ΓΑΣ Μελίκης – Αετός Κιλκίς

ΦΟ Αριδαίας – Κεραυνός Άσπρου

Ίκαροι Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός

Βατανιακός Σάρισα – ΑΟΚ Αιγινιακός