1η (23/09/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ατρόμητος Διαβατού  3-2 (16′ Τσιφλίδης, 54′ Παγγούρας, 90+4′ Δαλήγγαρος / 72′ Κουπίδης, 76′ Κοντογιάννης)

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΕ Χαρίεσσας  2-0 (19′ Παντελίδης, 51′ Ξαγοράρης)

Μακροχώρι – ΓΑΣ Κοπανού  2-1 (89′ Παπακωνσταντίνου Γ., 90+3′ Ηλιάδης / 32′ Σπανός)

Απόλλων Αγ. Γεωργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-3 (79′ Σαντίνι / 39′ Πατατούκας, 81′ Κίτσας Κ., 90+3′ Αργυρόπουλος)

Κεραυνός Επισκοπής – Αχιλλέας Νάουσας  1-3 (53′ Παραστατίδης / 84′ Καραμεταξάς πεν, 85′ Μπράτσης, 90+3 πεν Παρθενόπουλος)

Μέγας Αλέξανδρος Αγ. Μαρίνας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-2 (53′ Φραγγής / 33′ Μπουρδάνος, 66′ Μπρέγκου)

Δόξα Λιανοβεργίου – Άρης Παλαιοχωρίου  0-1 (18′ Μιχαηλίδης)

Ρεπό : Ποντιακή Νεολαία Αράχου


2η (30/09/2017)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Νέα Γενεά Νικομήδειας  4-1 (14′ Δερμιτζόγλου, 48′ Σιδηρόπουλος, 68′ Χατζηβασιλειάδης, 90+ Τσέργας / 86′ Παπαδόπουλος)

Ατρόμητος Διαβατού – Νίκη Αγκαθιάς  0-13 (4′ Τριανταφυλλίδης, 9′-77′ Ξαγοράρης, 42′-66′-80′-82′-85′ Κίτσας, 52′ Παντελίδης, 70′-75′ Λίτσι, 73′ Αντωνίου, 89′ Στυλίδης)

ΑΕ Χαρίεσσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-1 (50′ Δελητζάκης πεν / 85′ Πρόιος)

ΓΑΣ Κοπανού – Κεραυνός Επισκοπής  3-1 (45+1′-74′ Ντέλλας, 47′ αυτογκόλ / 23′ Παραστατίδης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  2-1 (8′ Κίτσας Θ., 88′ Φωτιάδης / 74′ Τηλκερίδης)

Αχιλλέας Νάουσας – Άρης Παλαιοχωρίου 0-0

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Δόξα Λιανοβεργίου  4-1 (21′ Κοτζαχρήστος, 27′ πεν-67′ Μπρέγκου, 45+2′ Ρίσσου / 19′ Στεργιόπουλος)

Ρεπό : Μακροχώρι


3η (07/10/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Νίκη Αγκαθιάς  1-5 (70′ Τσιφλίδης / 7′-83′ Ζαρογιάννης πεν, 21′ Παντελίδης, 45′ Τριανταφυλλίδης, 76′ Αντωνίου)

Μακροχώρι – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  0-1 (79′ Κρίστο)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ατρόμητος Διαβατού  1-0 (65′ Γερμάνης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Χαρίεσσας  3-2 (3′-39′ Ντόγος, 73′ Κελεσίδης / 74′ Ιωαννίδης Ζ., 80′ Δελητζάκης)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού  2-1 (53′ Γιοβανόπουλος Κ., 78′ Μιχαηλίδης / 14′ Ντέλλας)

Δόξα Λιανοβεργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-4 (79′ Τζέπης πεν / 23′ Αργυρόπουλος, 62′-90′ Κίτσας Θ., 64′ )

Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-0

Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής


4η (14/10/2017)

Μακροχώρι – Νέα Γενεά Νικομήδειας 0-0

Νίκη Αγκαθιάς – Απόλλων Αγίου Γεωργίου 3-0 (2′ Τριανταφυλλίδης, 35′ Ζαρογιάννης πεν, 53′ Ξαγοράρης)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Κεραυνός Επισκοπής 6-1 (11′-31′-48′ Κρίστο, 12′ Δερμιτζόγλου, 32′-35′ Μπεκτάς / 75′ Παραστατίδης)

Ατρόμητος Διαβατού – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας 0-3 (6′-53′ Φράγγης, 89′ Τσακαλίδης)

ΑΕ Χαρίεσσας – Δόξα Λιανοβεργίου 6-0 (23′-47′ Τουμαράς, 27′-74′ Σταμάτης, 54′ Γραμματικός, 88′ Στογιάννης)

ΓΑΣ Κοπανού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου 1-1 (90+ αυτογκόλ / 20′ Μαγγίζης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας 5-0 (19′-81′ Αργυρόπουλος, 37′ Πατατούκας, 55′ Πετράι, 90′ Χασάν)

Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου


5η (21/10/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  0-0

Κεραυνός Επισκοπής – Μακροχώρι  2-0 (36′ Παραστατίδης, 89′ Καρυπίδης Α.)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Νίκη Αγκαθιάς  0-2 (52′ Ζαρογιάννης, 59′ Αντωνίου)

Άρης Παλαιοχωρίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  1-2 (12′ Ατανάσοφ / 28′ Σιδηρόπουλος, 90+ Χατζηβασιλειάδης πεν)

Δόξα Λιανοβεργίου – Ατρόμητος Διαβατού  1-2 (6′ Μποζνιάκης / 5′ Πάτρας Ρ., 43′ Πάτρας Κ.)

Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας  1-3 (90+3′ Μπράτσης / 12′ Τουμαράς, 26′-59′ Γραμματικός)

ΓΑΣ Κοπανού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-4 (1′-89′ Αργυρόπουλος, 13′ Πετράι, 16′ Φωτιάδης πεν)

Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου


6η (28/10/2017)

Κεραυνός Επισκοπής – Νέα Γενεά Νικομήδειας  2-3 (6′ αυτογκόλ, 14′ Παραστατίδης / 11′-34’Παπαδόπουλος, 32′ Παγγούρας)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  0-2 (90′ Νιογκάνα, 90+ Φράγγης)

Μακροχώρι – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1 (73′ Παπακωνσταντίνου Γ. / 21′ Ατανάσοφ)

Νίκη Αγκαθιάς – Δόξα Λιανοβεργίου  8-0 (1′-23′-58′ Τριανταφυλλίδης, 12′ Αντωνίου, 21′ Στυλίδης, 50′-63′ Σιδηρόπουλος, 81′ Βούλγαρης)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-1 (58′ Μαγγίζης)

Ατρόμητος Διαβατού – Αχιλλέας Νάουσας   3-3 (40′ Πάτρας Κ., 63′ Πάτρας Ρ., 81′ Βασιλείου / 23′ Μπράτσης πεν, 38′ Παρθενόπουλος πεν , 90+ Ορφανίδης)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Κοπανού  2-1 (63′ πεν Δελητζάκης, 64′ Λύτης / 9′ Οικονόμου Χ.)

Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας


7η (04/11/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  2-3 (26′ – 89′ Παπαδόπουλος πεν / 15′ Κούβαρος, 16′ Τεπετός, 31′ Φραγγής)

Άρης Παλαιοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής  1-0 (62′ Κούκλας πεν)

Δόξα Λιανοβεργίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-1 (59′ Χατζηδημητρίου / 25′ Γερμάνης)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μακροχώρι  3-1 (10′ Φρέντι, 55′ Τενεκετζή, 56′ Μαγγίζης / 87′ Χερίδης Μ.)

Αχιλλέας Νάουσας – Νίκη Αγκαθιάς  1-1 (60′ Παρθενόπουλος / 49′ Λίτσι)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  5-0 (17′ Κίτσας Θ., 44′ Θεοδώρου Κ., 72′ πεν. Αργυρόπουλος, 79′ Κίτσας Κ., 83′ Πατατούκας)

ΓΑΣ Κοπανού – Ατρόμητος Διαβατού  3-1 (9′ Σπανός, 23′ – 89′ Ντέλλας / 16′ Πάτρας Κ.)

Ρεπό : ΑΕ Χαρίεσσας


8η (11/11/2017)

Άρης Παλαιοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας  5-0 (32′-77′ Κούκλας, 65′ Γιοβανόπουλος Κ., 69′ Νατσικόπουλος, 83′ Παπαδόπουλος)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Δόξα Λιανοβεργίου  5-0 (15′ Συμεωνίδης Χ., 64′ Τεπέτος, 67′ Φράγκης, 71′ Συμεωνίδης Γ., 86′ Νιογκάνα)

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  2-1 (9′ Λούρης, 90+ Παραστατίδης / 68′ Φρέντι)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αχιλλέας Νάουσας  0-3 (20′ Βλαχοδήμος, 28′ Γιαμαλίδης, 67′ Μάραντης)

Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-4 (16′  Αργυρόπουλος, 40′ -45′ Πετράι, 78′ Κούκλας Β.)

Νίκη Αγκαθιάς – ΓΑΣ Κοπανού  5-1 (11 ‘-82′ Παπασυμεών, 16′ Βούλγαρης, 37′ Κίτσας Π., 42′ Κίτσας Ε. / 66’ Σπανός)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΑΕ Χαρίεσσας  0-0

Ρεπό : Ατρόμητος Διαβατού


9η (25/11/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Δόξα Λιανοβεργίου  5-1 (10′ πεν. Παγγούρας, 47′ Σακαλής, 68′ Καλφούτζος, 73′ Λιλιόπουλος, 77′ Μυλωνάς / 60′ Στεργιόπουλος)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου  5-1 (2′ Τενεκετζή, 13′, 50′, 57′, 88′ / 24′ Αναστάσης)

Αχιλλέας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  0-3 (2′ Φράγγης, 7′ Συμεωνίδης Χ., 51′ Τεπετός)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής  6-0 (6′-37′-43′ Αργυρόπουλος, 22′ Πετράι, 74′ Καρατάσιος, 76′ Φωτιάδης)

ΓΑΣ Κοπανού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  4-2 (26′-64′ πεν. Ντέλλας, 44′ Μποζίνης Π., 69′ Ιτσκάρας / 84′ Λιάτσος, 90+ Παπαδίνας)

ΑΕ Χαρίεσσας – Μακροχώρι  1-1 (88′ Λύτης / 35′ Τσακαλίδης)

Ατρόμητος Διαβατού – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  1-2 (74′ Χατζηγεωργίου / 2′ πεν-33′ Πέτκος)

Ρεπό : Νίκη Αγκαθιάς


10η (2/12/2017)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας  3-2 (12′ αυτογκόλ, 50′ Πέτγαζλης πεν., 90+ Μισιρλίδης / 17′ Καλφούτζος, 57′ Δαλήγγαρος)

Δόξα Λιανοβεργίου – Αχιλλέας Νάουσας  0-2 (39′ Ορφανίδης, 79′ Βλαχοδήμος)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-1 (83′ Αθανασιάδης)

Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕ Χαρίεσσας  1-1 (28′ Μάρκου / 64′ Γραμματικός)

Μακροχώρι – Ατρόμητος Διαβατού  1-0 (39′ Ηλιάδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΓΑΣ Κοπανού  2-2 (55′ Κούβαρος Μ., 87′ Νιογκάνα / 33′-47′ Σπανός)

Νίκη Αγκαθιάς – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  4-0 (22′-27′-64′ Λίτσι, 69′ Στυλίδης)

Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου


11η (9/12/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Αχιλλέας Νάουσας  0-1 (53′ Μπράτσης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-0 (19′ Πατατούκας)

ΓΑΣ Κοπανού – Δόξα Λιανοβεργίου  3-0 α.α.

ΑΕ Χαρίεσσας – Άρης Παλαιοχωρίου  0-1 (16′ Αναστάσης)

Ατρόμητος Διαβατού – Κεραυνός Επισκοπής  2-5 (41′ Κοντογιάννης, 82′ Πάτρας Κ. / 6′-11′-18′-19′-54′ Παραστατίδης)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  0-1 (90′ Ρόκο)

Νίκη Αγκαθιάς – Μακροχώρι  5-0 (28′ Ζαρογιάννης πεν, 41′ Κίτσας Π., 67′-70′ Κίτσας Ε., 81′ Παντελίδης)

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας


12η (13/12/2017)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  6-0 (36′ Σκούρα, 57′-61′ Καραντουλαμάς, 59′ Πετράι, 65′ Αργυρόπουλος, 88′ Κίτσας Κ.)

Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού  2-2 (1′-71′ Παρθενόπουλος / 28′ Οικονόμου Χ., 36′ Μποζίνης Π.)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας  0-0

Άρης Παλαιοχωρίου – Ατρόμητος Διαβατού  1-0 (76′ Κούκλης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  4-1 (7′ Συμεωνίδης Χ., 24′ Κούβαρος Μ., 28′ Φράγγης πεν, 72′ Κελεσίδης / 64′ Χατζηβασιλειάδης)

Κεραυνός Επισκοπής – Νίκη Αγκαθιάς  0-6 (2′ Ξαγοράρης, 6′ Παντελίδης, 18′ Λίτσι, 34′-67′ Κίτσας Ε. πεν, 52′ Βούλγαρης)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μακροχώρι  1-2 (47′ Σαρκατζής / 20′ Τσακαλίδης, 87′ Πίκος)

Ρεπό : Δόξα Λιανοβεργίου


13η (16/12/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΓΑΣ Κοπανού  2-2 (25′ Τσαχαλίδης, 87′ Καϊογλίδης / 69′ πεν – 90+ Ντέλλας)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-0

Ατρόμητος Διαβατού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-3 (39′ Κοντογιάννης / 24′ Τσίλης, 30′ Κουλιανίδης, 66′ Μωυσίδης)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Δόξα Λιανοβεργίου  3-0 α.α.

Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου  4-0 (6′ Παντελίδης, 13′ Λίτσι, 25′-56′ Ξαγοράρης)

Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  3-1 (19′ Παπακωνσταντίνου Δ., 51′ Σγούρος, 82′ Λουκίδης / 15′ Πέγιος)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Κεραυνός Επισκοπής  1-1 (18′ Ρόκο / 1′ Καρυπίδης Α.)

Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας


14η (20/12/2017)

ΑΕ Χαρίεσσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  2-1 (46′ Γραμματικός, 47′ Καϊσίδης / 65′ Παγγούρας)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ατρόμητος Διαβατού  8-0 (5′ Αργυρόπουλος, 12′-32′-78′ Πετράι, 19′- 73′- 80′ Κίτσας Κ. 30′ Πατατούκας)

Αχιλλέας Νάουσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  1-0 (45′ Γιαμαλίδης)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς  0-4 (32′- 60′- 70′ Βούλγαρης, 44′ Λίτσι)

Δόξα Λιανοβεργίου – Μακροχώρι  0-3 α.α.

Άρης Παλαιοχωρίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-0 (80′ αυτογκόλ)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Κεραυνός Επισκοπής  1-0 (16′ Νιογκάνα)

Ρεπό : ΓΑΣ Κοπανού


15η (7/1/2018)

Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Χαρίεσσας  2-4 (10′ Πάτρας Κ., 62′ Κοντογιάννης πεν. / 58′ – 80′ Λύτης, 77′ – 88′ Γραμματικός)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Κοπανού  5-4 (52′ Ριστέμογλου, 70′-90+1-90+4′ Πέτκος, 89′ Παπαδόπουλος Γ. / 40′ Οικονόμου Χ., 54′ – 60′ Ηλίας, 90+2′ Σπανός)

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  3-0 (49′ Λίτσι, 65′ αυτογκόλ, 90+ Ζαρογιάννης πεν)

Μακροχώρι – Αχιλλέας Νάουσας  3-0 (30′ Τσακαλίδης, 40′ Παπακωνσταντίνου Δ., 78′ πεν. Παπακωνσταντίνου Γ.)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  2-1 (15′ – 87′ Σπυρίδης, / 32′ Τενεκετζή)

Κεραυνός Επισκοπής – Δόξα Λιανοβεργίου  3-0 α.α.

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Άρης Παλαιοχωρίου  2-1 (23′ αυτογκόλ, 65′ πεν. Συμεωνίδης Χ. / 13′ Ατανάσοφ)

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας


16η (13/01/2018)

Ατρόμητος Διαβατού – Νέα Γενεά Νικομήδειας  0-1 (40′ Λιλιόπουλος)

ΑΕ Χαρίεσσας – Νίκη Αγκαθιάς  0-4 (20′-24′ Τριανταφυλλίδης, 29′ Παντελίδης, 78′ Αντωνίου

ΓΑΣ Κοπανού – Μακροχώρι  2-1 (13′ Τζιβάρας, 90+3′ Θεοδώρου / 61′ Τσακαλίδης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  7-1 (7′-22′-59′-89′ Καραντουλαμάς, 28′-66′ Αργυρόπουλος, 65′ Ζωγράφος / 80′ Τουλουμτζής)

Αχιλλέας Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής  0-1 (52′ Παραστατίδης)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  2-1 (48′ Ρίσσου, 57′ Πέτγαζλης / 55′ Συμεωνίδης Χ.)

Άρης Παλαιοχωρίου – Δόξα Λιανοβεργίου  3-0 α.α.

Ρεπό : Ποντιακή Νεολαία Αράχου


17η (20/01/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  2-0 (14′ πεν-30′ Παγγούρας)

Νίκη Αγκαθιάς – Ατρόμητος Διαβατού  11-1 (22′-24′-28′ Τριανταφυλλίδης, 30′-70′ Λίτσι, 45+-50′-85′ Κίτσας Ε., 62′ Αντωνίου, 66′ Σιδηρόπουλος, 90′ Καραγιάννης / 55′ Πάτρας Κ.)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕ Χαρίεσσας  0-1 (85′ Λύτης)

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Κοπανού  1-0 (76′ Παραστατίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-1 (73′ Κίτσας Θ.)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αχιλλέας Νάουσας  0-0

Δόξα Λιανοβεργίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-3 α.α.

Ρεπό : Μακροχώρι


18η (27/01/2018)

Νίκη Αγκαθιάς – Νέα Γενεά Νικομήδειας  3-2 (14′ Λίτσι, 18′ Τριανταφυλλίδης, 53′ Κίτσας Ε. / 34′-70′ Παγγούρας)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Μακροχώρι  1-2 (11′ Αναστάσης / 6′ Τσακαλίδης, 80′ Κουλουριώτης)

Ατρόμητος Διαβατού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-3 (65′ Γιαννακίδης / 15′-21′ Γερμάνης, 73′ Σαρκατζής)

ΑΕ Χαρίεσσας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  2-2 (46′ Τουμαράς, 80′ Δελητζάκης πεν / 44′ Συμεωνίδης Χ., 68′ Πατσιαβούρας)

ΓΑΣ Κοπανού – Άρης Παλαιοχωρίου  1-0 (56′ Ντέλλας)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Δόξα Λιανοβεργίου  3-0 α.α.

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Αχιλλέας Νάουσας  2-0 (28′ Ουέλινγκτον, 60′ Μπουρδάνος)

Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής


19η (03/02/2018)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μακροχώρι  2-3 (71′ Παγγούρας, 90+ Λιλιόπουλος / 24′-45+-63′ Παπακωνσταντίνου)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Νίκη Αγκαθιάς  1-3 (45′ Ρόκο / 17′ Μοσχόπουλος, 52′ Κίτσας Ε., 63′ Τριανταφυλλίδης)

Κεραυνός Επισκοπής – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  1-0 (73′ Παραστατίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ατρόμητος Διαβατού  7-1  (5′ αυτογκόλ, 9′-27′ Συμεωνίδης Χ., 33′-38′ Τεπετός, 57′-68′ Πατσιαβούρας / 78′ Κουπίδης)

Δόξα Λιανοβεργίου – ΑΕ Χαρίεσσας  0-3 α.α.

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού  3-0 (8′ Μπρέγκου, 10′ αυτογκόλ, 24′ Τενεκετζή)

Αχιλλέας Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-1 (32′ Καραντουλαμάς)

Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου


20η (10/02/2017)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας  0-1 (62′ Τσιάμπας Τ.)

Μακροχώρι – Κεραυνός Επισκοπής  0-0

Νίκη Αγκαθιάς – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  2-0 (3′ Ξαγοράρης, 25′ Κίτσας Ε.)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Άρης Παλαιοχωρίου  0-2 (44′ Κούκλας πεν, 72′ Χατζόπουλος Ν. πεν)

Ατρόμητος Διαβατού – Δόξα Λιανοβεργίου  3-0 α.α.

ΑΕ Χαρίεσσας – Αχιλλέας Νάουσας  0-1 (26′ Κακούδης Δ.)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού  4-2 (44′ αυτογκολ, 64′ -69′ Πατατούκας, 90+1′ Καραντουλαμάς / 9′ Ιτσκάρας, 60′ Ντέλλας)

Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου


21η (17/2/2017)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Κεραυνός Επισκοπής  2-3 (43′ πεν-90+ πεν Παγγούρας / 28′-90′ Παραστατίδης, 40′ Μιχαηλίδης Α.)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  2-2 (18′ Τεπετός, 81′ Συμεωνίδης Χ. / 11′ Ρόκο, 90′ Τουλουμτζής)

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακροχώρι  1-0 (87′ Κούκλας πεν)

Δόξα Λιανοβεργίου – Νίκη Αγκαθιάς  0-3 α.α.

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  3-0 (15′-31′ Ουέλινγκτον, 65′ Ρίσσου)

Αχιλλέας Νάουσας – Ατρόμητος Διαβατού

ΓΑΣ Κοπανού – ΑΕ Χαρίεσσας  2-0 (35′ Μπούφι, 89′ Ντέλλας)

Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας


22η

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Κεραυνός Επισκοπής – Άρης Παλαιοχωρίου

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Δόξα Λιανοβεργίου

Μακροχώρι – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Νίκη Αγκαθιάς = Αχιλλέας Νάουσας

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Ατρόμητος Διαβατού – ΓΑΣ Κοπανού

Ρεπό : ΑΕ Χαρίεσσας


23η 

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Άρης Παλαιοχωρίου

Δόξα Λιανοβεργίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής

Αχιλλέας Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μακροχώρι

ΓΑΣ Κοπανού – Νίκη Αγκαθιάς

ΑΕ Χαρίεσσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου

Ρεπό : Ατρόμητος Διαβατού