μπαλα911

1η αγων (10/9/2016)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-1 (79′ Μπρέγκου πεν / 52′ Κίτσας Π.)
Ολυμπιακός Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-8 (14′-39′ Ποτουρίδης, 15′ Πετκάκης, 33′ Νασούφι, 43′ Ζωγράφος, 63′-75′-80′ Κίτσας)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μακροχώρι  1-0 (71′ Χρυσόπουλος πεν)
Ατρόμητος Διαβατού – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  2-1 (46′ Παπαδόπουλος, 64′ Παγγούρας / 39′ Αργυρόπουλος)
ΓΑΣ Κοπανού 10Starbet – Δόξα Λιανοβεργίου  3-0 (7′ Σιδηρόπουλος, 20′ Καψάλης, 90+1′ Σπανός)
ΜΑΣ Βεργίνας – Κεραυνός Επισκοπής  0-2 (44′ Παραστατίδης, 69′ Ντέλλας πεν)
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Χαρίεσσας  2-1 (41′ Λίτσι, 62′ Λαμπριανίδης / 27′ Τουμαράς)
Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

2η αγων (17/9/2016)

Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-1 (85′ Καραμεταξάς / 48′ Βούλγαρης)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ολυμπιακός Νάουσας  4-0 (21′ Χατζηστεφάνου, 28′ -60′ Κίτσας Ε., 81′ Σούγγαρης)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ατρόμητος Διαβατού  3-0 (57′ Κίτσας, 77′ Σερμπίνης, 78′ Ποτουρίδης)
Μακροχώρι – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  0-1 (33′ Μπούφι)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΜΑΣ Βεργίνας  4-0 (33′ Καραπίττας, 34′ Αραμπατζής, 52′-86′ Αργυρόπουλος)
Δόξα Λιανοβεργίου – ΑΕ Χαρίεσσας  1-0 (71′ Νουσιόπουλος)
Κεραυνός Επισκοπής –  ΑΕ Αλεξάνδρειας  3-3 (23′-44′ Ντέλλας, 41′ Παραστατίδης / 12′ Πέικος, 57′ Ξαγοράρης, 78′ Σαρηγιαννίδης πεν)
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

3η αγων (24/9/2016)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας  6-0 (20′ Παπαδής, 34′-62′-86′ Μπρέγκου, 76′ Πέτγαζλης, 88′ Βούλγαρης)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αχιλλέας Νάουσας  2-2 (28′ Καριπίδης, 75′ Κουτρουλιάς / 11′ Σαμαράς Δ., 88′ Μάραντης)
Ατρόμητος Διαβατού – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-1 (57′ Δαλήγγαρος / 74′ Μπουκλάς Γ. πεν)
ΜΑΣ Βεργίνας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-3 (27′ Κίτσας, 43′ Zωγράφος, 52′ Κουκουράκης)
ΑΕ Χαρίεσσας – Μακροχώρι  1-1 (90+3′ Φωτιάδης / 73′ Μούτσα)
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  2-1 (10′ Αβραμόπουλος, 69′ Λαμπριανίδης / 53′ Αργυρόπουλος)
Δόξα Λιανοβεργίου – Κεραυνός Επισκοπής  0-3 (18′ Παραστατίδης, 31′-43′ Μπουρνάζης)

4η αγων (1/10/2016)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-2 (25′ Βούλγαρης, 29′ Μπρέγκου)
Ολυμπιακός Νάουσας – Ατρόμητος Διαβατού  1-3 (1′ Μάινος / 5′-36′ Κωστογλίδης, 59′ Τσολάκης)
Αχιλλέας Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  0-5 (4′ Καψάλης, 16′-23′ Σπανός, 75′ Μπούφι, 84′ Δημούλτσης)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΜΑΣ Βεργίνας  2-0 (49′-73′ Χατζηστεφάνου)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Αλεξάνδρειας  2-3 (31′-34′ Κίτσας / 39′ Καφές, 43′ Λίτσι, 64′ Πέικος)
Μακροχώρι – Κεραυνός Επισκοπής  0-1 (89′ Ντέλλας πεν)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Δόξα Λιανοβεργίου  1-0 (26′ Καραπίττας)
Ρεπό : ΑΕ Χαρίεσσας

5η αγων (8/10/2016)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ατρόμητος Διαβατού  3-2 (56′ Μπρέγκου, 58′ Βούλγαρης, 66′ Πέτγαζλης / 23′ Αρβανιτίδης, 90+1′ Παγγούρας πεν )
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-0 (20′ Σπανός)
ΜΑΣ Βεργίνας – Ολυμπιακός Νάουσας  2-3 (74′ Σγούρος, 79′ Ρόκο / 29′ Ιτσκάρας, 32′ Κατσαράκης, 45′ Μπλιάτκας)
ΑΕ Χαρίεσσας – Αχιλλέας Νάουσας  2-1 (52′ Στογιάννης, 86′ Γραμματικός / 51′ Στογιάννος)
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-1 (43′ Σαμαράς / 82′ Κίτσας Σ.)
Δόξα Λιανοβεργίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-2 (58′-69′ Κίτσας)
Μακροχώρι – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  0-1 (71′ Αργυρόπουλος)
Ρεπό : Κεραυνός Επισκοπής

6η αγων (15/10/2016)

ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  2-1 (62′ Σπανός πεν, 83′ Καψάλης / 50′ Παπαδής)
Ατρόμητος Διαβατού – ΜΑΣ Βεργίνας  2-1 (7′ Φαρμάκης, 89′ Κάσα / 5′ Χατζάρας)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕ Χαρίεσσας  0-2 (14′-28′ Γραμματικός)
Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-8 (7′-25′-27′ Καφές, 12′-66′ Λίτσι, 20′-42′ Αβραμόπουλος, 38′ Κούκλας)
Αχιλλέας Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής  0-3 (41′ Ντέλλας, 51′ Γιαουτζής, 85′ Παραστατίδης)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Δόξα Λιανοβεργίου  5-1 (40′-52′ Ασλάνογλου, 47′ Κούκλας, 56′ Κίτσας Ε. πεν, 82′ Κίτσας Λ.) / 80′ Τσολαρίδης)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μακροχώρι  6-0 (19′-81′ Κίτσας, 21′-37′ Κουκουράκης, 55′ Κιρκιλιανίδης, 84′ Νασούφι)
Ρεπό : Ποντιακή Νεολαία Αράχου

7η αγων (22/10/2016)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΜΑΣ Βεργίνας  10-0 (5′-18′-26′-34′ Παπαδής, 9′-60′ Βούλγαρης, 73′ Κοτζαχρήστος, 86′ Κίτσος πεν, 88′ Εξαρχόπουλος πεν, 90′ Βαϊναλής)
ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  0-0
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Ατρόμητος Διαβατού  2-0 (24′ Κούκλας, 32′ Καφές)
Κεραυνός Επισκοπής – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  4-0 (28′ Ουρούτσι, 42′ Παραστατίδης πεν, 54′ Ντέλλας, 60′ Πασχάλης)
Δόξα Λιανοβεργίου – Ολυμπιακός Νάουσας  4-2 (20′-23′-61′-90′ Καραντουλαμάς / 47′-79′ Μάινος πεν)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Αχιλλέας Νάουσας  0-1 (77′ Κακούδης)
Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-0
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

8η αγων (29/10/2016)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-1 (23′ Μπρέγκου πεν)
ΜΑΣ Βεργίνας – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-5 (10′ αυτογκόλ, 55′-68′ Καφές, 87′ Γιοβανόπουλος, 90′ Σαμαράς)
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Κεραυνός Επισκοπής  3-1 (43′ Καψάλης, 90+1′-90+3′ Σπανός / 45′ Μπουρνάζης)
Ατρόμητος Διαβατού  – Δόξα Λιανοβεργίου  4-1 (13′-51′ Γκιάλπης, 20′ Τσιολάκης, 87′ Δημητριάδης / 89′ Κύρτσογλου)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  3-2 (18′-41′ Σαρκατζής, 86′ Μαγγίζης / 11′ αυτογκόλ, 50′ Αργυρόπουλος)
Ολυμπιακός Νάουσας – Μακροχώρι  1-1 (17′ Τσαμπούρης / 35′ Τσακαλίδης Τ. πεν)
Αχιλλέας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-5 (17′ Κακούδης, 25′ Σαμαράς Δ. / 8′ Ποτουρίδης, 42′ Πετκάκης, 51′-89′ Κίτσας, 53′ Ζωγράφος)
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

9η αγων (5/11/2016)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας  1-1 (19′ Τενεκετζή / 36′ αυτογκόλ)
Κεραυνός Επισκοπής – ΑΕ Χαρίεσσας   3-0 (9′-48′ πεν Ντέλλας, 20′ Παραστατίδης)
Δόξα Λιανοβεργίου – ΜΑΣ Βεργίνας  2-1 (12′-44′ Τζέπης / 66′ Φραδέλος)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  1-2 (61′ Μπόσκος / 15′ Σπανός πεν, 83′ Καψάλης)
Μακροχώρι – Ατρόμητος Διαβατού  1-1 (30′ Παπακωνσταντίνου / 64′ Παγγούρας)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  5-0 (52′ πεν-84′ Ποτουρίδης, 59′-66′-89′ Κίτσας)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας  3-1 (2′-12′ Χατζηστεφάνου, 23′ Κίτσας Κ. / 71′ Γιάτσος)
Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

10η αγων (12/11/2016)

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  3-1 (69′ Παραστατίδης, 74′-90+2′ πεν Γιαουτζής / 58′ Βούλγαρης)
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Δόξα Λιανοβεργίου  3-2 (68′ Σαρηγιαννίδης πεν, 88′-90+2′ Καφές / 21′ Θεοδώρου, 56′ Δεμπρόπουλος)
ΑΕ Χαρίεσσας  – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  2-1 (46′ Γραμματικός, 57′ Σταμάτης / 56′ Φεζουλάς)
ΜΑΣ Βεργίνας – Μακροχώρι  1-3 (90+1′ Κατσιγιαννόπουλος / 27′-72′-87′ Τσακαλίδης Τ.)
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-2 (46′ Ζωγράφος, 68′ Κίτσας)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-2 (71′ Κίτσας Π., 81′ Κίτσας Ε.)
Ολυμπιακός Νάουσας – Αχιλλέας Νάουσας  1-1 (80′ Τσιούλης / 71′ Καραμεταξάς)
Ρεπό : Ατρόμητος Διαβατού

11η αγων (19/11/2016)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου  – Δόξα Λιανοβεργίου  4-0 (28′ Μωυσίδης, 44′ Μπρέγκου πεν, 57′ Πέτγαζλης, 59′ Παπαδής)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Κεραυνός Επισκοπής  1-2 (50′ Μπεκτάς / 21′ πεν-81′ πεν Ντέλλας)
Μακροχώρι – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-2 (30′ Αβραμόπουλος, 71′ Καφές)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Χαρίεσσας  5-0 (12′ Ζωγράφος, 45′-89′ Κίτσας, 68′ Ποτουρίδης, 81′ Σερμπίνης)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  3-0 (13′-44′-60′ Κίτσας Κ.)
Αχιλλέας Νάουσας – Ατρόμητος Διαβατού  2-1 (71′ Καϊσίδης, 73′ Μπράτσης / 85′ Λιλιόπουλος)
Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-2 (1′ Τσιούλης / 48′ Ρόκο, 60′ Μαγγίζης)
Ρεπό : ΜΑΣ Βεργίνας

12η αγων (26/11/2016)

Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-3 (8′ Πέτγαζλης, 14′ Βούλγαρης, 29′ Παπαδής)
Δόξα Λιανοβεργίου – Μακροχώρι  4-1 (37′-65′-90+2′ Καραντουλαμάς, 71′ Κύρτσογλου / 62′ Τσακαλίδης Τ.)
Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-1 (67′ Κίτσας)
ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-0
ΜΑΣ Βεργίνας – Αχιλλέας Νάουσας  1-2 (23′ Κούβαρος Μ. / 40′ Καϊσίδης, 90+3′ Καραμεταξάς πεν)
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Ολυμπιακός Νάουσας  2-2 (4′ Καψάλης, 48′ Σιδηρόπουλος / 23′ Γαλανός, 90+1′ Τσιούλης)
Ατρόμητος Διαβατού – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  2-2 (24′-90+1′ Τσιολάκης / 21′ Σαρκατζής, 37′ Δημητρούσης)
Ρεπό : ΑΕ Αλεξάνδρειας

13η αγων (3/12/2016)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μακροχώρι  3-1 (22′ Μωυσίδης, 29′ Παπαδής, 68′ Βούλγαρης / 24′ Τσακαλίδης Τ.)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  4-0 (18′ Ζωγράφος, 21′-87′ Κίτσας, 84′ Ταταρίδης)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής  2-1 (7′ Κίτσας Κ., 62′ Κίτσας Ε. / 88′ Ντέλλας)
Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-3 (13′-24′-58′ Καφές)
Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας  1-4 (14′ Τσιούλης / 37′ Τουμαράς, 42′ Στογιάννης, 70′ Γραμματικός, 87′ Παμπουχίδης)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΜΑΣ Βεργίνας  4-0 (61′ Σαρκατζής, 70′-76′ Ρόκο, 79′ Μαγγίζης)
Ατρόμητος Διαβατού – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  0-0
Ρεπό : Δόξα Λιανοβεργίου

14η αγων (17/12/2016)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  4-0 (9′ Πατατούκας, 12′-67′ Ποτουρίδης, 70′ Κίτσας)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  2-2 (35′-75′ Αργυρόπουλος / 49′ Κίτσας Κ., 67′ Καρατάσιος)
Δόξα Λιανοβεργίου – Αχιλλέας Νάουσας  0-3 (57′-76′ πεν Καραμεταξάς, 83′ Γιαμαλίδης)
Κεραυνός Επισκοπής – Ολυμπιακός Νάουσας  7-2 (11′-16′ Παραστατίδης, 13′ Ορφανίδης Λ., 37′-69′ Ντέλλας, 68′-71′ Μπουρνάζης / 31′ Τσιούλης, 64′ Γαλανός)
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  8-1 (4′ Πέικος, 21′ πεν-34′-63′ Καφές, 61′-64′-79′ Ξαγοράρης, 67′ Γιοβανόπουλος / 32′ Σαρκατζής)
ΑΕ Χαρίεσσας – Ατρόμητος Διαβατού  2-2 (53′ Δελητζάκης πεν, 79′ Παμπουχίδης / 23′ Σερασκιέρης, 66′ Δαλήγγαρος)
ΜΑΣ Βεργίνας – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  1-1 (75′ Αναστασιάδης πεν / 12′ Σπανός)
Ρεπό : Μακροχώρι

15η αγων (21/1/2017)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-0
Αχιλλέας Νάουσας – Μακροχώρι  0-0
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Δόξα Λιανοβεργίου  1-0 (67′ Κουτρουλιάς)
Ατρόμητος Διαβατού – Κεραυνός Επισκοπής  0-2 (59′-77′ Παραστατίδης)
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-6 (34′ Ξαγοράρης, 39′ Σαρηγιαννίδης πεν, 45′-83′-88′ Λίτσι, 53′ Κούκλας)
ΜΑΣ Βεργίνας – ΑΕ Χαρίεσσας  1-4 (90+2′ Κατσιγιαννόπουλος / 10′ Ιωαννίδης Θ., 18′ Κοτσογιαννίδης, 21′ Γραμματικός, 43′ Στογιάννης)
Ολυμπιακός Νάουσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  1-2 (28′ Σαρακατσιάνος / 35′ Μπακιρτζής, 82′ Αργυρόπουλος)
Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Β Γύρος

16η αγων (28/1/2017)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Ολυμπιακός Νάουσας  6-0 
(3′-35′-74′ Κίτσας, 18′ Αθανασιάδης Η., 45′ Νασούφι, 76′ Πατατούκας)
Μακροχώρι – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  2-0 (31′-64′ Τσακαλίδης Τ.)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Ατρόμητος Διαβατού  1-2 (15′ Αργυρόπουλος Μ. / 49′ Παγγούρας πεν, 58′ Μουρατίδης)
Δόξα Λιανοβεργίου – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  2-1 (59′ Κύρτσογλου, 62′ Τόζογλου Χ. / 36′ Τόσκα)
Κεραυνός Επισκοπής  – ΜΑΣ Βεργίνας  5-0 (27′ Ουρούτσι, 44′-74′ Βοτάρης, 62′ Μπουρνάζης, 82′ Παραστατίδης)
ΑΕ Χαρίεσσας – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-1 (90+4′ Καφές)
Ρεπό : Αχιλλέας Νάουσας

17η αγων (4/2/2017)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Αχιλλέας Νάουσας  1-1 (15′ Τάσο / 2′ Καραμεταξάς)
Ολυμπιακός Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ατρόμητος Διαβατού – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-1 (34′ Κίτσας)
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Μακροχώρι  1-1 (90+ Μπούφι / 38′ Φιλιππίδης)
ΜΑΣ Βεργίνας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  0-4 (17′ Μπεκτάς, 36′ Μπεκιαρίδης, 45′ Μπακιρτζής, 55′ Αργυρόπουλος)
ΑΕ Χαρίεσσας – Δόξα Λιανοβεργίου  2-1 (12′ Στογιάννης, 47′ Γραμματικός / 61′ Κωστόπουλος)
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής  4-0 (46′ Σαρηγιαννίδης, 70′ Σκούρα, 80′ Πιπιλιάρης, 87′ Καφές)
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

18η αγων (11/2/2017)

Ολυμπιακός Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-3 (71′ Μπρέγκου πεν, 78′ Παρθενόπουλος, 82′ Θεοδοσιάδης)
Αχιλλέας Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-2 (90’+ Κακούδης / 69′-81′ Ρόκο)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ατρόμητος Διαβατού  1-0 (25′ Κίτσας Κ.)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΜΑΣ Βεργίνας  6-0 (10′-57′ Κίτσας, 18′ Κιρκιλιανίδης, 40′ Ποτουρίδης, 51′ Κουντουράς, 55′ Σούρλας Δ.)
Μακροχώρι – ΑΕ Χαρίεσσας  3-1 (35′ αυτογκόλ, 67′ Βύζας, 74′ Τσακαλίδης Τ. / 14′ Στογιάννης)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-3 (9′ Ξαγοράρης, 50′ Καφές, 84′ Λίτσι)
Κεραυνός Επισκοπής – Δόξα Λιανοβεργίου  2-0 (38′ Μπουρνάζης, 44′ αυτογκόλ)
Ρεπό : ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»

19η αγων (18/2/2017)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  2-0 (68′-76′ Μπρέγκου)
Ατρόμητος Διαβατού – Ολυμπιακός Νάουσας  2-0 (52′ Ζερδαλής, 84′ Δημητριάδης)
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Αχιλλέας Νάουσας  3-0 (57′ πεν-64′ Ντέλλας, 74′ Μπούφι)
ΜΑΣ Βεργίνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-4 (3′ Κίτσας Κ., 17′ Κίτσας Σ., 68′ Καρατάσος, 81′ Καραντουλαμάς)
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-1 (90+2′ Λαμπριανίδης / 32′ Κίτσας)
Κεραυνός Επισκοπής – Μακροχώρι  1-0 (4′ Μπουρνάζης)
Δόξα Λιανοβεργίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου  0-1 (67′ Αργυρόπουλος)
Ρεπό : ΑΕ Χαρίεσσας

20η αγων (25/2/2017)

Ατρόμητος Διαβατού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-2 (59′ Παγγούρας πεν / 28′ Μπουρδάνος, 30′ Μπρέγκου)
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»  1-6 (64′ Ρόκο / 45′ Μπούφι, 46′ Οικονόμου Χ, 51′-59′-86′ Ντέλλας, 62′ αυτογκόλ)
Ολυμπιακός Νάουσας – ΜΑΣ Βεργίνας  3-1 (42′ Σαρακατσιάνος, 60′ πεν-67′ πεν Τσιούλης/ 84′ Χερίδης Κ.)
Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας  2-4 (23′ Καραμεταξάς πεν, 89′ Κακούδης/ 34′ Δάτσης, 48′-84′ Γραμματικός, 67′ Δημητρούσης)
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Αλεξάνδρειας  0-2 (31′ Πιπιλιάρης, 72′ Σαρηγιαννίδης)
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Δόξα Λιανοβεργίου  4-1 (39′ Κουντουράς, 44′-45′ πεν-52′ Κίτσας, 61′ Μπαντής)
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Μακροχώρι  1-1 (39′ Αργυρόπουλος / 49′ Πέγιος)

21η αγων (4/3/2017)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»
ΜΑΣ Βεργίνας – Ατρόμητος Διαβατού
ΑΕ Χαρίεσσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Ολυμπιακός Νάουσας
Κεραυνός Επισκοπής – Αχιλλέας Νάουσας
Δόξα Λιανοβεργίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό : Ποντιακή Νεολαία Αράχου

22η αγων (11/2/2017)

ΜΑΣ Βεργίνας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – ΑΕ Χαρίεσσας
Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Κεραυνός Επισκοπής
Ολυμπιακός Νάουσας – Δόξα Λιανοβεργίου
Αχιλλέας Νάουσας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μακροχώρι
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

23η αγων (18/2/2017)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΜΑΣ Βεργίνας
Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»
Δόξα Λιανοβεργίου – Ατρόμητος Διαβατού
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Μακροχώρι – Ολυμπιακός Νάουσας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Αχιλλέας Νάουσας
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

24η αγων (25/2/2017)

ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
ΑΕ Χαρίεσσας – Κεραυνός Επισκοπής
ΜΑΣ Βεργίνας – Δόξα Λιανοβεργίου
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Ατρόμητος Διαβατού – Μακροχώρι
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Αχιλλέας Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

25η αγων (4/3/2017)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής
Δόξα Λιανοβεργίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – ΑΕ Χαρίεσσας
Μακροχώρι – ΜΑΣ Βεργίνας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Αχιλλέας Νάουσας – Ολυμπιακός Νάουσας   
Ρεπό : Ατρόμητος Διαβατού

26η αγων (11/3/2017)

Δόξα Λιανοβεργίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Κεραυνός Επισκοπής – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Μακροχώρι
ΑΕ Χαρίεσσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Ατρόμητος Διαβατού – Αχιλλέας Νάουσας
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ολυμπιακός Νάουσας
Ρεπό : ΜΑΣ Βεργίνας

27η αγων (18/3/2017)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Μακροχώρι – Δόξα Λιανοβεργίου
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Κεραυνός Επισκοπής
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕ Χαρίεσσας
Αχιλλέας Νάουσας – ΜΑΣ Βεργίνας
Ολυμπιακός Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Ατρόμητος Διαβατού
Ρεπό : ΑΕ Αλεξάνδρειας

28η αγων 

Μακροχώρι – ΓΑΣ Ροδοχωρίου
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Κεραυνός Επισκοπής – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
ΑΕ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας
ΑΕ Χαρίεσσας – Ολυμπιακός Νάουσας
ΜΑΣ Βεργίνας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – Ατρόμητος Διαβατού  
Ρεπό : Δόξα Λιανοβεργίου

29η αγων

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Ποντιακή Νεολαία Αράχου
Αχιλλέας Νάουσας – Δόξα Λιανοβεργίου
Ολυμπιακός Νάουσας – Κεραυνός Επισκοπής
Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΕ Αλεξάνδρειας
Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕ Χαρίεσσας    
ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet» – ΜΑΣ Βεργίνας
Ρεπό : Μακροχώρι

30η αγων 

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας
Μακροχώρι – Αχιλλέας Νάουσας
Δόξα Λιανοβεργίου – Απόλλων Αγίου Γεωργίου
Κεραυνός Επισκοπής – Ατρόμητος Διαβατού
ΑΕ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού «10Starbet»
ΑΕ Χαρίεσσας – ΜΑΣ Βεργίνας
Ποντιακή Νεολαία Αράχου – Ολυμπιακός Νάουσας 
Ρεπό : ΓΑΣ Ροδοχωρίου