1η (07.10.2017) / 12η (20.01.2018)
Ποσειδών Λουτρακίου – ΕΣΝ Βριλησσίων  20-17
Άρης Νίκαιας – Ολυμπιακός Κερατσινίου  29-23
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Αγριά Βόλου Κένταυρος  24-14
Νέα Ιωνία – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  26-25
Έσπερος Καλλιθέας – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  21-22
Ρεπό : ΑΟ Νηρεύς

2η (14.10.2017) / 13η (27.01.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ποσειδών Λουτρακίου  32-23
ΕΣΝ Βριλησσίων – Άρης Νίκαιας  23-24
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  21-30
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Νέα Ιωνία  21-24
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Έσπερος Καλλιθέας  28-28
Ρεπό : Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

3η (21.10.2017) / 14η (03.02.2018)
Άρης Νίκαιας – ΑΟ Νηρεύς  22-22
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – ΕΣΝ Βριλησσίων  32-31
Νέα Ιωνία – Ολυμπιακός Κερατσινίου  31-23
Έσπερος Καλλιθέας – Αγριά Βόλου Κένταυρος  29-18
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  31-25
Ρεπό : Ποσειδών Λουτρακίου

4η (28.10.2017) / 15η (10.02.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  30-21
Ποσειδών Λουτρακίου – Άρης Νίκαιας  17-25
ΕΣΝ Βριλησσίων – Νέα Ιωνία  26-24
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Έσπερος Καλλιθέας  31-27
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  13-18
Ρεπό : Ακαδημία των Σπορ Πάτρας

5η (04.11.2017) / 16η (24.02.2018)
Νέα Ιωνία – ΑΟ Νηρεύς  21-29
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ποσειδών Λουτρακίου  28-24
Έσπερος Καλλιθέας – ΕΣΝ Βριλησσίων  10-0 α.α.
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός Κερατσινίου  23-19
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Αγριά Βόλου Κένταυρος  28-20
Ρεπό : Άρης Νίκαιας

6η (11.11.2017) / 17η (03.03.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Έσπερος Καλλιθέας  24-24
Ποσειδών Λουτρακίου – Νέα Ιωνία  27-21
Άρης Νίκαιας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  32-17
ΕΣΝ Βριλησσίων – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  26-20
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  33-33
Ρεπό : Αγριά Βόλου Κένταυρος

7η (18.11.2017) / 18η (10.03.2018)
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – ΑΟ Νηρεύς  25-26
Έσπερος Καλλιθέας – Ποσειδών Λουτρακίου  22-29
Νέα Ιωνία – Άρης Νίκαιας  18-30
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – ΕΣΝ Βριλησσίων  27-29
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Ολυμπιακός Κερατσινίου  23-24
Ρεπό : Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

8η (25.11.2017) / 19η (24.03.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας
Ποσειδών Λουτρακίου – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Άρης Νίκαιας – Έσπερος Καλλιθέας
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Νέα Ιωνία
ΕΣΝ Βριλησσίων – Αγριά Βόλου Κένταυρος
Ρεπό : Ολυμπιακός Κερατσινίου

9η (02.12.2017) / 20η (31.03.2018)
Αγριά Βόλου Κένταυρος – ΑΟ Νηρεύς
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Άρης Νίκαιας
Έσπερος Καλλιθέας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ολυμπιακός Κερατσινίου – ΕΣΝ Βριλησσίων
Ρεπό : Νέα Ιωνία

10η (09.12.2017) / 21η (14.04.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ολυμπιακός Κερατσινίου
Ποσειδών Λουτρακίου – Αγριά Βόλου Κένταυρος
Άρης Νίκαιας – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Νέα Ιωνία – Έσπερος Καλλιθέας
Ρεπό : ΕΣΝ Βριλησσίων

11η (16.12.2017) / 22η (21.04.2018)
ΕΣΝ Βριλησσίων – ΑΟ Νηρεύς
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Ποσειδών Λουτρακίου
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Άρης Νίκαιας
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Νέα Ιωνία
Ρεπό : Έσπερος Καλλιθέας