1η (07.10.2017) / 12η (20.01.2018)
Ποσειδών Λουτρακίου – ΕΣΝ Βριλησσίων  20-17 | 21-21
Άρης Νίκαιας – Ολυμπιακός Κερατσινίου  29-23 | 37-18
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Αγριά Βόλου Κένταυρος  24-14 | 25-20
Νέα Ιωνία – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  26-25 | 31-28
Έσπερος Καλλιθέας – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  21-22 | 19-24
Ρεπό : ΑΟ Νηρεύς

2η (14.10.2017) / 13η (27.01.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ποσειδών Λουτρακίου  32-23 | 23-22
ΕΣΝ Βριλησσίων – Άρης Νίκαιας  23-24 | 20-21
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  21-30 | 22-24
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Νέα Ιωνία  21-24 | 15-24
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Έσπερος Καλλιθέας  28-28 | 24-20
Ρεπό : Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας

3η (21.10.2017) / 14η (03.02.2018)
Άρης Νίκαιας – ΑΟ Νηρεύς  22-22 | 25-26
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – ΕΣΝ Βριλησσίων  32-31 | 19-31
Νέα Ιωνία – Ολυμπιακός Κερατσινίου  31-23 | 32-23
Έσπερος Καλλιθέας – Αγριά Βόλου Κένταυρος  29-18 | 25-23
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  31-25 | 32-30
Ρεπό : Ποσειδών Λουτρακίου

4η (28.10.2017) / 15η (10.02.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  30-21 | 30-29
Ποσειδών Λουτρακίου – Άρης Νίκαιας  17-25 | 21-25
ΕΣΝ Βριλησσίων – Νέα Ιωνία  26-24 | 25-25
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Έσπερος Καλλιθέας  31-27 | 31-27
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  13-18 | 20-29
Ρεπό : Ακαδημία των Σπορ Πάτρας

5η (04.11.2017) / 16η (24.02.2018)
Νέα Ιωνία – ΑΟ Νηρεύς  21-29
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ποσειδών Λουτρακίου  28-24 | 25-32
Έσπερος Καλλιθέας – ΕΣΝ Βριλησσίων  10-0 α.α. | 16-28
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός Κερατσινίου  23-19 | 30-21
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Αγριά Βόλου Κένταυρος  28-20 
Ρεπό : Άρης Νίκαιας

6η (11.11.2017) / 17η (03.03.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Έσπερος Καλλιθέας  24-24
Ποσειδών Λουτρακίου – Νέα Ιωνία  27-21
Άρης Νίκαιας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  32-17
ΕΣΝ Βριλησσίων – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  26-20
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  33-33
Ρεπό : Αγριά Βόλου Κένταυρος

7η (18.11.2017) / 18η (10.03.2018)
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – ΑΟ Νηρεύς  25-26
Έσπερος Καλλιθέας – Ποσειδών Λουτρακίου  22-29
Νέα Ιωνία – Άρης Νίκαιας  18-30
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – ΕΣΝ Βριλησσίων  27-29
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Ολυμπιακός Κερατσινίου  23-24
Ρεπό : Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων

8η (25.11.2017) / 19η (24.03.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  31-22
Ποσειδών Λουτρακίου – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  25-25
Άρης Νίκαιας – Έσπερος Καλλιθέας  35-14
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Νέα Ιωνία  26-22
ΕΣΝ Βριλησσίων – Αγριά Βόλου Κένταυρος  30-18
Ρεπό : Ολυμπιακός Κερατσινίου

9η (02.12.2017) / 20η (31.03.2018)
Αγριά Βόλου Κένταυρος – ΑΟ Νηρεύς  13-25
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου  24-31
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Άρης Νίκαιας  26-22
Έσπερος Καλλιθέας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  22-29
Ολυμπιακός Κερατσινίου – ΕΣΝ Βριλησσίων  19-27
Ρεπό : Νέα Ιωνία

10η (09.12.2017) / 21η (14.04.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ολυμπιακός Κερατσινίου  34-26
Ποσειδών Λουτρακίου – Αγριά Βόλου Κένταυρος  28-20
Άρης Νίκαιας – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας  31-21
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας  23-22
Νέα Ιωνία – Έσπερος Καλλιθέας  28-21
Ρεπό : ΕΣΝ Βριλησσίων

11η (16.12.2017) / 22η (21.04.2018)
ΕΣΝ Βριλησσίων – ΑΟ Νηρεύς  25-28
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Ποσειδών Λουτρακίου  27-28
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Άρης Νίκαιας  15-31
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων  29-23
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Νέα Ιωνία  24-17
Ρεπό : Έσπερος Καλλιθέας