1η (14.10.2017) / 10η (20.01.2018)
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 35-22
Μακεδονικός – Ζαφειράκης Νάουσας 25-29 | 28-31
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΑΣ Κιλκίς 30-24 | 17-18
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πρωτέας Άρτας 34-25 | 27-26
Αρχέλαος Κατερίνης – Αρίων Πτολεμαΐδας 21-20 | 29-33
2η (21.10.2017) / 11η (27.01.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Αλέξανδρος Αξιούπολης 26-23 | 28-21
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Μακεδονικός 23-33 | 23-32
Ζαφειράκης Νάουσας – Φαίακας Κέρκυρας 33-33 | 24-26
ΓΑΣ Κιλκίς – ΑΕΣΧ Πυλαίας 20-20 | 27-33
Αρίων Πτολεμαΐδας – Πρωτέας Άρτας 31-30 | 21-21
3η (28.10.2017) / 12η (03.02.2018)
Μακεδονικός – Αρχέλαος Κατερίνης 22-27 | 19-26
Φαίακας Κέρκυρας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 31-23 | 28-20
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας 32-30 | 27-27
Πρωτέας Άρτας – ΓΑΣ Κιλκίς 26-24 | 22-24
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Αρίων Πτολεμαΐδας 25-22 | 24-28
4η (04.11.2017) / 13η (10.02.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Φαίακας Κέρκυρας 22-30 | 13-19
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Μακεδονικός 25-27 | 28-26
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας 25-30 | 23-30
Ζαφειράκης Νάουσας – Πρωτέας Άρτας 28-28
Αρίων Πτολεμαΐδας – ΓΑΣ Κιλκίς 26-29 | 32-30
5η (11.11.2017) / 14η (24.02.2018)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αρχέλαος Κατερίνης 35-19 | (7/3)
Φαίακας Κέρκυρας – Αλέξανδρος Αξιούπολης 33-25 | 28-17
Πρωτέας Άρτας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 30-25 | 0-10 α.α.
ΓΑΣ Κιλκίς – Ζαφειράκης Νάουσας 18-19 | 24-33
Μακεδονικός – Αρίων Πτολεμαΐδας 22-22 | 32-31
6η (25.11.2017) / 15η (03.03.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Πρωτέας Άρτας 28-28 | 24-22
Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας 21-33 | 26-29
Μακεδονικός – Φαίακας Κέρκυρας 23-30 | 17-28
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – ΓΑΣ Κιλκίς 22-31 | 30-38
Αρίων Πτολεμαΐδας – Ζαφειράκης Νάουσας 26-26 | 28-38
7η (02.12.2017) / 16η (10.03.2018)
ΓΑΣ Κιλκίς – Αρχέλαος Κατερίνης 21-20 | 26-30
Πρωτέας Άρτας – Αλέξανδρος Αξιούπολης 33-25 | 25-29
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Μακεδονικός 33-23 | 28-18
Ζαφειράκης Νάουσας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 34-25 | 30-27
Φαίακας Κέρκυρας – Αρίων Πτολεμαΐδας 25-22 | 24-24
8η (09.12.2017) / 17η (24.03.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Ζαφειράκης Νάουσας 16-25 | 24-33
Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΓΑΣ Κιλκίς 22-33
Μακεδονικός – Πρωτέας Άρτας 21-28 | 28-28
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΕΣΧ Πυλαίας 22-18 | 21-21
Αρίων Πτολεμαΐδας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης 34-29 | 38-27
9η (16.12.2017) / 18η (31.03.2018)
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Αρχέλαος Κατερίνης 30-29 | 0-10 α.α.
Ζαφειράκης Νάουσας – Αλέξανδρος Αξιούπολης 36-21 | 34-21
ΓΑΣ Κιλκίς – Μακεδονικός 23-22 | 30-25
Πρωτέας Άρτας – Φαίακας Κέρκυρας 24-26 | 17-25
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αρίων Πτολεμαΐδας 35-26 | 25-21
Play Off
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΑΣ Κιλκίς 25-21
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας 30-22
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΕΣΧ Πυλαίας 29-28
ΓΑΣ Κιλκίς – Φαίακας Κέρκυρας 22-26
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας 25-22
Β Φάση
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΕΣΧ Πυλαίας 22-15