1η (14.10.2017) / 10η (20.01.2018)
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης  35-22
Μακεδονικός – Ζαφειράκης Νάουσας  25-29
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΑΣ Κιλκίς  30-24
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Πρωτέας Άρτας  34-25
Αρχέλαος Κατερίνης – Αρίων Πτολεμαΐδας  21-20

2η (21.10.2017) / 11η (27.01.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Αλέξανδρος Αξιούπολης  26-23
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Μακεδονικός  23-33
Ζαφειράκης Νάουσας – Φαίακας Κέρκυρας  33-33
ΓΑΣ Κιλκίς – ΑΕΣΧ Πυλαίας  20-20
Αρίων Πτολεμαΐδας – Πρωτέας Άρτας  31-30

3η (28.10.2017) / 12η (03.02.2018)
Μακεδονικός – Αρχέλαος Κατερίνης  22-27
Φαίακας Κέρκυρας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης  31-23
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ζαφειράκης Νάουσας  32-30
Πρωτέας Άρτας – ΓΑΣ Κιλκίς  26-24
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Αρίων Πτολεμαΐδας  25-22

4η (04.11.2017) / 13η (10.02.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Φαίακας Κέρκυρας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – Μακεδονικός  25-27
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας  25-30
Ζαφειράκης Νάουσας – Πρωτέας Άρτας  28-28
Αρίων Πτολεμαΐδας – ΓΑΣ Κιλκίς  26-29

5η (11.11.2017) / 14η (24.02.2018)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αρχέλαος Κατερίνης  35-19
Φαίακας Κέρκυρας – Αλέξανδρος Αξιούπολης  33-25
Πρωτέας Άρτας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης  30-25
ΓΑΣ Κιλκίς – Ζαφειράκης Νάουσας  18-19
Μακεδονικός – Αρίων Πτολεμαΐδας  22-22

6η (25.11.2017) / 15η (03.03.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Πρωτέας Άρτας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Μακεδονικός – Φαίακας Κέρκυρας
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – ΓΑΣ Κιλκίς
Αρίων Πτολεμαΐδας – Ζαφειράκης Νάουσας

7η (02.12.2017) / 16η (10.03.2018)
ΓΑΣ Κιλκίς – Αρχέλαος Κατερίνης
Πρωτέας Άρτας – Αλέξανδρος Αξιούπολης
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Μακεδονικός
Ζαφειράκης Νάουσας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης
Φαίακας Κέρκυρας – Αρίων Πτολεμαΐδας

8η (09.12.2017) / 17η (24.03.2018)
Αρχέλαος Κατερίνης – Ζαφειράκης Νάουσας
Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΓΑΣ Κιλκίς
Μακεδονικός – Πρωτέας Άρτας
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Αρίων Πτολεμαΐδας – Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης

9η (16.12.2017) / 18η (31.03.2018)
Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης – Αρχέλαος Κατερίνης
Ζαφειράκης Νάουσας – Αλέξανδρος Αξιούπολης
ΓΑΣ Κιλκίς – Μακεδονικός
Πρωτέας Άρτας – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αρίων Πτολεμαΐδας