μπαλα101η αγων (18/9)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΑΕ Σχοινά  3-2 (Μουρτζίλας Κ., Πατσιαβούρας 2 / Κωτούλας, Σεβαστιάδης)

Νίκη Αγκαθιάς – Αστέρας Αλεξάνδρειας  1-0 (Σαμψωνίδης)

Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σταυρού  4-0 (Μιχαηλίδης 3, Αρβανίτης)

Φίλιππος Μέσης – Φίλιππος Μελίκης  0-1 (Ανδρίτσος)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Μακεδονικός Πλατάνου  1-1 (Σακαλής / Μουσιάρης)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Εθνικός Κλειδιού  4-0 (Τσαπράνης Α. 2, Τσιούπρος, Κακαγιάννης Β.)

2η αγων (25/9)

Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  1-0 (Τσιουμτσούδης)

ΑΕ Σχοινά – Άρης Παλαιοχωρίου  0-2 (Βλάχος πεν, Πατρίκας)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μέσης  0-1 (Πάτρας Κ.)

Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟΚ Κουλούρας  1-0 (Σταυρίδης)

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟ Παλατίτσια  5-2 (Παρσόπουλος 2, Πιτσάβας 2, Ανδρίτσος / Κακαγιάννης Β., Κακαγιάννης Γ.)

Εθνικός Κλειδιού – Μακεδονικός Πλατάνου  3-1 (Κωνσταντάκος, Καλυβιώτης Δ., Αδαμίδης / Βασιλειάδης πεν)

3η αγων (2/10)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Άρης Παλαιοχωρίου  0-1 (Πλέσκας)

Φίλιππος Μέσης – Νίκη Αγκαθιάς  1-5 (Χασάν / Σαμψωνίδης 3, Γατόπουλος, Βενιόπουλος)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΑΕ Σχοινά  0-2 (Κρουστάλης, Κασλαμάς)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Αστέρας Αλεξάνδρειας  4-2 (Τσιούπρος 2, Κακαγιάννης Β., αυτογκόλ / Μοσχώβης Σ. 2)

Εθνικός Κλειδιού – Θύελλα Σταυρού  1-4 (Κωνσταντάκος / Μυλωνάς Αχ., Ισλάμι, Δεμερτζίδης)

Μακεδονικός Πλατάνου – Φίλιππος Μελίκης  1-3 (Βασιλειάδης / Πιτσάβας 2, Ανδρίτσος)

4η αγων (9/10)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας  6-1 (Πατσιαβούρας 4, Τάνης Κ., Τσίπης / Μπακαλίδης)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Φίλιππος Μέσης  3-1 (Τσούπρος 2, Κακαγιάννης Β. / Γιάννου)

Εθνικός Κλειδιού – Άρης Παλαιοχωρίου  0-3 (Πατρίκας, Καθρέφτης, Νατσικόπουλος)

Μακεδονικός Πλατάνου – Νίκη Αγκαθιάς  0-1 (Σαμψωνίδης)

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Σχοινά  4-3 (Ανδρίτσος 3, Τσιανόπουλος / Κωτούλας, Κιστογλίδης, Κασλαμάς)

Θύελλα Σταυρού – Αστέρας Αλεξάνδρειας  1-1 (Καραβασίλης / Μοσχώβης Σ.)

5η αγων (16/10)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας  6-1 (Πατσιαβούρας 4, Τάνης Κ., Τσίπης / Μπακαλίδης)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Φίλιππος Μέσης  3-1 (Τσούπρος 2, Κακαγιάννης Β. / Γιάννου)

Εθνικός Κλειδιού – Άρης Παλαιοχωρίου  0-3 (Πατρίκας, Καθρέφτης, Νατσικόπουλος)

Μακεδονικός Πλατάνου – Νίκη Αγκαθιάς  0-1 (Σαμψωνίδης)

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Σχοινά  4-3 (Ανδρίτσος 3, Τσιανόπουλος / Κωτούλας, Κιστογλίδης, Κασλαμάς)

Θύελλα Σταυρού – Αστέρας Αλεξάνδρειας  1-1 (Καραβασίλης / Μοσχώβης Σ.)

6η αγων (23/10)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  3-2 (Τσέος, Κοτούλας, Τσαπράνης Α. / Τάνης Κ., Πατσιαβούρας)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Εθνικός Κλειδιού  1-4 (Λαφτσίδης / Γιαννόπουλος, Αθανασιάδης, Περηφανόπουλος, Κεχαγιάς)

Φίλιππος Μέσης – Μακεδονικός Πλατάνου  1-1 (Αραμπατζής / Καρδουλαμάς)

Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης  3-0 (Πατρίκας, Πλέσκας, Χατζηδημητρίου)

Νίκη Αγκαθιάς – Θύελλα Σταυρού  2-1 (Τσιουμτσιούδας, Ζέρης πεν / Δεμερτζίδης)

ΑΕ Σχοινά – Αστέρας Αλεξάνδρειας  3-1 (Κωτούλας 3 / Θεοδωρίδης)

7η αγων (30/10)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Εθνικός Κλειδιού  3-3 (Πατσιαβούρας, Νούσιος, Νικολαΐδης / Κεχαγιάς Σ., Περηφανόπουλος, Παρασχόπουλος)

Μακεδονικός Πλατάνου – ΠΑΟ Παλατίτσια  0-3 (Κακαγιάννης Γ., Κακαγιάννης Β. 2)

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Κουλούρας  1-1 (Ανδρίτσος / Μπακαλίδης)

Θύελλα Σταυρού – Φίλιππος Μέσης  1-3 (Κατσιγιαννόπουλος / Μυλωνάς Κ., Πάτρας Κ., Γιάννου)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου  0-0

ΑΕ Σχοινά – Νίκη Αγκαθιάς  0-1 (Νιάκας)

8η αγων (6/11)

Μακεδονικός Πλατάνου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  1-0 (Βασιλειάδης)

Εθνικός Κλειδιού – Φίλιππος Μελίκης  1-3 (Περηφανόπουλος πεν / Πιτσάβας, Τεγούσης, Παρσόπουλος)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Θύελλα Σταυρού  1-2 (Τσαπράνης Α. / Μυλωνάς Αχ., Ισλάμι)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Αστέρας Αλεξάνδρειας  1-2 (Φουρκιώτης πεν / Μοσχώβης Σ., Κουτσιάδης)

Φίλιππος Μέσης – ΑΕ Σχοινά  0-1 (Κωτούλας πεν)

Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς  1-0 (Πατρίκας)

9η αγων (13/11) 

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Φίλιππος Μελίκης  3-1 (Τσίπης, Καλφούντζος 2 / Πιτσάβας)

Θύελλα Σταυρού – Μακεδονικός Πλατάνου  2-1 (Μυλωνάς Αχ. 2 / Μαυρίδης Β.)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κλειδιού  0-2 (Γιαννόπουλος, Αθανασιάδης)

ΑΕ Σχοινά – ΠΑΟ Παλατίτσια  3-0 (Παπαδόπουλος Α., Μπενίσκος, Μουσκεφτάρας)

Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Κουλούρας  4-2 (Σαμψωνίδης, Παναγιωτόπουλος, Γατόπουλος, Τζόλας / Τζήμας, Πανταζής)

Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Μέσης  4-0 (αυτογκόλ, Βλάχος πεν, Καθρέπτης, Χρυσάφης)

10η αγων (20/11)

Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  1-2 (Μυλωνάς Αχ. / Τάνης Κ., Μουρτζίλας Σ.)

Φίλιππος Μελίκης – Αστέρας Αλεξάνδρειας  2-1 (Πιτσάβας, Παρσόπουλος / Μόσχος)

Μακεδονικός Πλατάνου – ΑΕ Σχοινά  0-4  (Κωτούλας 2, Παπαδόπουλος Α., Κασλαμάς)

Εθνικός Κλειδιού – Νίκη Αγκαθιάς  2-3 (Γιαννόπουλος, Αδαμίδης / Μοσχόπουλος, Βενιόπουλος 2)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιοχωρίου  0-1 (Πλέσκας)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Φίλιππος Μέσης  0-4 (Χασάν, Μυλωνάς Κ. Πάτρας Ρ., Μπαλτζής Β.)

11η αγων (4/12)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  1-1 (Μόσχος πεν / Δαρδακούλης)

ΑΕ Σχοινά – Θύελλα Σταυρού  3-2 (Καραμήτσος, Μπενίσκος, Σεβαστιάδης / Μπεγκόλι, Ισλάμι)

Νίκη Αγκαθιάς – Φίλιππος Μελίκης  3-0 (Παναγιωτόπουλος, Σαμψωνίδης, Ματσούκας)

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός Πλατάνου  6-0 (Πλέσκας, Πατρίκας, Καθρέπτης 2, Γκίτσας, Λίτσι)

Φίλιππος Μέσης – Εθνικός Κλειδιού  1-2 ( Αραμπατζής / αυτογκόλ, Οικονομόπουλος)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΠΑΟ Παλατίτσια  4-4 (Χαραλαμπίδης, Πανταζής, Περτσιούνης, Μπακαλίδης / Τσαπράνης Α 2., Τσιούπρος, Κωτούλας)

12η αγων (22/1)

ΑΕ Σχοινά – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  1-1 (Αρίδας / Νικολαΐδης)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Νίκη Αγκαθιάς  0-5 (Λέκκας, Μοσχόπουλος, Βενιόπουλος, Σαμψωνίδης, Ματσούκας)

Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1 (αυτογκόλ / Μιχαηλίδης)

Φίλιππος Μελίκης – Φίλιππος Μέσης  4-3 (Πιτσάβας 2, Τεγούσης, Λουκανόπουλος / Πάτρας Κ., Νουρής Σ. 2)

Μακεδονικός Πλατάνου – ΠΑΟΚ Κουλούρας  2-1 (Μαυρίδης, Μουσιάρης / Περτσιούνης)

Εθνικός Κλειδιού – ΠΑΟ Παλατίτσια  4-3 (Βελικούδης 2, αυτογκόλ, Αθανασιάδης / Τσιούπρος, Τσέος, Κακαγιάννης Γ.)

13η αγων (29/1)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Νίκη Αγκαθιάς  0-3 (Ζέρης, Λέκκας, Σαμψωνίδης)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Σχοινά  0-1 (Κιστογλίδης)

Φίλιππος Μέσης – Αστέρας Αλεξάνδρειας  1-0 (Βασιλείου)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Θύελλα Σταυρού  0-1 (Σταυρίδης)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Φίλιππος Μελίκης  3-2 (Κακαγιάννης Γ. 2, Κακαγιάννης Β. / Ντόβας, Μαμουτόπουλος)

Μακεδονικός Πλατάνου – Εθνικός Κλειδιού  2-1 (Πάλα, ? / Κεχαγιάς Σ.)

14η αγων (5/2)

Άρης Παλαιοχωρίου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  7-0 (Χατζόπουλος, Πλέσκας, αυτογκόλ, Βλάχος, Αναστάσης, Μιχαηλίδης 2)

Νίκη Αγκαθιάς – Φίλιππος Μέσης  2-1 (Σαμψωνίδης, Βενιόπουλος / Χασάν)

ΑΕ Σχοινά – ΠΑΟΚ Κουλούρας  4-2 (Πατρίκας, Γιάνκου, Σεβαστιάδης, Μπενίσκος / Ποζιάδης, Μπακαλίδης)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Παλατίτσια  3-1 (Κουτσιάδης 2, Αναστάσης / Τσαπράνης Α.)

Θύελλα Σταυρού – Εθνικός Κλειδιού  2-2 (Καραβασίλης, Σταυρίδης / Βελικούδης Β.Δ., Καλυβιώτης Δ.)

Φίλιππος Μελίκης – Μακεδονικός Πλατάνου  3-2 (Πιτσάβας 2, Αναστασόπουλος / Γιαννιώτης, Στεργιόπουλος)

15η αγων (12/2)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Φίλιππος Μέσης  1-3 (70′ Νούζι / 23′-71′ Βασιλείου, 58′ Πάτρας Κ.)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Άρης Παλαιοχωρίου  0-4 (12′ Ατανάσοφ, 25′ Βλάχος, 50′ Πατρίκας, 55′ Αναστάσης)

ΠΑΟ Παλατίτσια – Νίκη Αγκαθιάς  2-3 (22′ Τσαπράνης Φ., 31′ Κωτούλας / 44′ Νιάκας, 51′-90+1′ Λέκκας)

Εθνικός Κλειδιού – ΑΕ Σχοινά  1-3 (9′ Αθανασιάδης / 14′ Κασλαμάς, 20′ Παπαδόπουλος Α., 28′ Μπενίσκος)

Μακεδονικός Πλατάνου – Αστέρας Αλεξάνδρειας  0-1 (62′ Μοσχώβης Σ.)

Θύελλα Σταυρού – Φίλιππος Μελίκης  2-1 (52′ Ισλάμι, 83′ Σταυρίδης / 90′ Μαμουτόπουλος)

16η αγων (19/2)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου  0-1 (1′ Τάνης Κ.)

Φίλιππος Μέσης – ΠΑΟ Παλατίτσια  1-3 (52′ Νούρης / 28′ Ταχτατζής. 65′-77′ Τσιούπρος)

Άρης Παλαιοχωρίου – Εθνικός Κλειδιού  4-2 (1′-60′ Αναστάσης, 29′ Βλάχος, 51′ Πλέσκας / 5′ Κεχαγιάς Σ., 90′ Περηφανόπουλος)

Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός Πλατάνου  5-1 (10′ Λέκκας, 48′ Σαμψωνίδης, 54′-58′-65′ Ζησιόπουλος / 28′ Μαυρίδης Β.)

ΑΕ Σχοινά – Φίλιππος Μελίκης  1-2 (88′ Παπαδόπουλος Α. / 32′ Κουκουλιάντας, 61′ Μαμουτόπουλος)

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σταυρού  2-2 (32′ αυτογκόλ, 67′ Σταυρίδης / 40′ πεν,-90+ Αναστάσης)

17η αγων (5/3)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Εθνικός Κλειδιού – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Μακεδονικός Πλατάνου – Φίλιππος Μέσης

Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιοχωρίου

Θύελλα Σταυρού – Νίκη Αγκαθιάς

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΑΕ Σχοινά

18η αγων (12/3)

Εθνικός Κλειδιού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

ΠΑΟ Παλατίτσια – Μακεδονικός Πλατάνου

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Φίλιππος Μελίκης

Φίλιππος Μέσης – Θύελλα Σταυρού

Άρης Παλαιοχωρίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Νίκη Αγκαθιάς – ΑΕ Σχοινά

19η αγων (19/3)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Μακεδονικός Πλατάνου

Φίλιππος Μελίκης – Εθνικός Κλειδιού

Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟ Παλατίτσια

Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΑΕ Σχοινά – Φίλιππος Μέσης

Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου

20η αγων (26/3)

Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Μακεδονικός Πλατάνου – Θύελλα Σταυρού

Εθνικός Κλειδιού – Αστέρας Αλεξάνδρειας

ΠΑΟ Παλατίτσια – ΑΕ Σχοινά

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Νίκη Αγκαθιάς

Φίλιππος Μέσης – Άρης Παλαιοχωρίου

21η αγων (2/4)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Θύελλα Σταυρού

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕ Σχοινά – Μακεδονικός Πλατάνου

Νίκη Αγκαθιάς – Εθνικός Κλειδιού

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Παλατίτσια

Φίλιππος Μέσης – ΠΑΟΚ Κουλούρας

22η αγων (9/4)

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας

Θύελλα Σταυρού – ΑΕ Σχοινά

Φίλιππος Μελίκης – Νίκη Αγκαθιάς

Μακεδονικός Πλατάνου – Άρης Παλαιοχωρίου

Εθνικός Κλειδιού – Φίλιππος Μέσης

ΠΑΟ Παλατίτσια – ΠΑΟΚ Κουλούρας