Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΑΕ Σχοινά 3-2 (Μουρτζίλας Κ., Πατσιαβούρας 2 / Κωτούλας, Σεβαστιάδης)
Νίκη Αγκαθιάς – Αστέρας Αλεξάνδρειας 1-0 (Σαμψωνίδης)
Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σταυρού 4-0 (Μιχαηλίδης 3, Αρβανίτης)
Φίλιππος Μέσης – Φίλιππος Μελίκης 0-1 (Ανδρίτσος)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Μακεδονικός Πλατάνου 1-1 (Σακαλής / Μουσιάρης)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Εθνικός Κλειδιού 4-0 (Τσαπράνης Α. 2, Τσιούπρος, Κακαγιάννης Β.)
2η αγων (25/9)
Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 1-0 (Τσιουμτσούδης)
ΑΕ Σχοινά – Άρης Παλαιοχωρίου 0-2 (Βλάχος πεν, Πατρίκας)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μέσης 0-1 (Πάτρας Κ.)
Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟΚ Κουλούρας 1-0 (Σταυρίδης)
Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟ Παλατίτσια 5-2 (Παρσόπουλος 2, Πιτσάβας 2, Ανδρίτσος / Κακαγιάννης Β., Κακαγιάννης Γ.)
Εθνικός Κλειδιού – Μακεδονικός Πλατάνου 3-1 (Κωνσταντάκος, Καλυβιώτης Δ., Αδαμίδης / Βασιλειάδης πεν)
3η αγων (2/10)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 (Πλέσκας)
Φίλιππος Μέσης – Νίκη Αγκαθιάς 1-5 (Χασάν / Σαμψωνίδης 3, Γατόπουλος, Βενιόπουλος)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΑΕ Σχοινά 0-2 (Κρουστάλης, Κασλαμάς)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Αστέρας Αλεξάνδρειας 4-2 (Τσιούπρος 2, Κακαγιάννης Β., αυτογκόλ / Μοσχώβης Σ. 2)
Εθνικός Κλειδιού – Θύελλα Σταυρού 1-4 (Κωνσταντάκος / Μυλωνάς Αχ. 2, Ισλάμι, Δεμερτζίδης)
Μακεδονικός Πλατάνου – Φίλιππος Μελίκης 1-3 (Βασιλειάδης / Πιτσάβας 2, Ανδρίτσος)
4η αγων (9/10)
Φίλιππος Μέσης – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 2-1 (Πάτρας Κ. 2 / Πατσιαβούρας)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας 3-0 (Βλάχος, Χατζόπουλος, Μιχαηλίδης)
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟ Παλατίτσια 2-0 (Βενιόπουλος, Ματσούκας)
ΑΕ Σχοινά – Εθνικός Κλειδιού 1-0 (Καραμήτσος)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Μακεδονικός Πλατάνου 3-0 (αυτογκόλ, Κουλουμπριτσίδης 2)
Φίλιππος Μελίκης – Θύελλα Σταυρού 2-0 (Παρσόπουλος, Ανδρίτσος)
5η αγων (16/10)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας 6-1 (Πατσιαβούρας 4, Τάνης Κ., Τσίπης / Μπακαλίδης)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Φίλιππος Μέσης 3-1 (Τσούπρος 2, Κακαγιάννης Β. / Γιάννου)
Εθνικός Κλειδιού – Άρης Παλαιοχωρίου 0-3 (Πατρίκας, Καθρέφτης, Νατσικόπουλος)
Μακεδονικός Πλατάνου – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (Σαμψωνίδης)
Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Σχοινά 4-3 (Ανδρίτσος 3, Τσιανόπουλος / Κωτούλας, Κιστογλίδης, Κασλαμάς)
Θύελλα Σταυρού – Αστέρας Αλεξάνδρειας 1-1 (Καραβασίλης / Μοσχώβης Σ.)
6η αγων (23/10)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 3-2 (Τσέος, Κοτούλας, Τσαπράνης Α. / Τάνης Κ., Πατσιαβούρας)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Εθνικός Κλειδιού 1-4 (Λαφτσίδης / Γιαννόπουλος, Αθανασιάδης, Περηφανόπουλος, Κεχαγιάς)
Φίλιππος Μέσης – Μακεδονικός Πλατάνου 1-1 (Αραμπατζής / Καρδουλαμάς)
Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης 3-0 (Πατρίκας, Πλέσκας, Χατζηδημητρίου)
Νίκη Αγκαθιάς – Θύελλα Σταυρού 2-1 (Τσιουμτσιούδας, Ζέρης πεν / Δεμερτζίδης)
ΑΕ Σχοινά – Αστέρας Αλεξάνδρειας 3-1 (Κωτούλας 3 / Θεοδωρίδης)
7η αγων (30/10)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Εθνικός Κλειδιού 3-3 (Πατσιαβούρας, Νούσιος, Νικολαΐδης / Κεχαγιάς Σ., Περηφανόπουλος, Παρασχόπουλος)
Μακεδονικός Πλατάνου – ΠΑΟ Παλατίτσια 0-3 (Κακαγιάννης Γ., Κακαγιάννης Β. 2)
Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Κουλούρας 1-1 (Ανδρίτσος / Μπακαλίδης)
Θύελλα Σταυρού – Φίλιππος Μέσης 1-3 (Κατσιγιαννόπουλος / Μυλωνάς Κ., Πάτρας Κ., Γιάννου)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
ΑΕ Σχοινά – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (Νιάκας)
8η αγων (6/11)
Μακεδονικός Πλατάνου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 1-0 (Βασιλειάδης)
Εθνικός Κλειδιού – Φίλιππος Μελίκης 1-3 (Περηφανόπουλος πεν / Πιτσάβας, Τεγούσης, Παρσόπουλος)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Θύελλα Σταυρού 1-2 (Τσαπράνης Α. / Μυλωνάς Αχ., Ισλάμι)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Αστέρας Αλεξάνδρειας 1-2 (Φουρκιώτης πεν / Μοσχώβης Σ., Κουτσιάδης)
Φίλιππος Μέσης – ΑΕ Σχοινά 0-1 (Κωτούλας πεν)
Άρης Παλαιοχωρίου – Νίκη Αγκαθιάς 1-0 (Πατρίκας)
9η αγων (13/11)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Φίλιππος Μελίκης 3-1 (Τσίπης, Καλφούντζος 2 / Πιτσάβας)
Θύελλα Σταυρού – Μακεδονικός Πλατάνου 2-1 (Μυλωνάς Αχ. 2 / Μαυρίδης Β.)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κλειδιού 0-2 (Γιαννόπουλος, Αθανασιάδης)
ΑΕ Σχοινά – ΠΑΟ Παλατίτσια 3-0 (Παπαδόπουλος Α., Μπενίσκος, Μουσκεφτάρας)
Νίκη Αγκαθιάς – ΠΑΟΚ Κουλούρας 4-2 (Σαμψωνίδης, Παναγιωτόπουλος, Γατόπουλος, Τζόλας / Τζήμας, Πανταζής)
Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Μέσης 4-0 (αυτογκόλ, Βλάχος πεν, Καθρέπτης, Χρυσάφης)
10η αγων (20/11)
Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 1-2 (Μυλωνάς Αχ. / Τάνης Κ., Μουρτζίλας Σ.)
Φίλιππος Μελίκης – Αστέρας Αλεξάνδρειας 2-1 (Πιτσάβας, Παρσόπουλος / Μόσχος)
Μακεδονικός Πλατάνου – ΑΕ Σχοινά 0-4 (Κωτούλας 2, Παπαδόπουλος Α., Κασλαμάς)
Εθνικός Κλειδιού – Νίκη Αγκαθιάς 2-3 (Γιαννόπουλος, Αδαμίδης / Μοσχόπουλος, Βενιόπουλος 2)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 (Πλέσκας)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Φίλιππος Μέσης 0-4 (Χασάν, Μυλωνάς Κ. Πάτρας Ρ., Μπαλτζής Β.)
11η αγων (4/12)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 1-1 (Μόσχος πεν / Δαρδακούλης)
ΑΕ Σχοινά – Θύελλα Σταυρού 3-2 (Καραμήτσος, Μπενίσκος, Σεβαστιάδης / Μπεγκόλι, Ισλάμι)
Νίκη Αγκαθιάς – Φίλιππος Μελίκης 3-0 (Παναγιωτόπουλος, Σαμψωνίδης, Ματσούκας)
Άρης Παλαιοχωρίου – Μακεδονικός Πλατάνου 6-0 (Πλέσκας, Πατρίκας, Καθρέπτης 2, Γκίτσας, Λίτσι)
Φίλιππος Μέσης – Εθνικός Κλειδιού 1-2 ( Αραμπατζής / αυτογκόλ, Οικονομόπουλος)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΠΑΟ Παλατίτσια 4-4 (Χαραλαμπίδης, Πανταζής, Περτσιούνης, Μπακαλίδης / Τσαπράνης Α 2., Τσιούπρος, Κωτούλας)
12η αγων (22/1)
ΑΕ Σχοινά – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 1-1 (Αρίδας / Νικολαΐδης)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Νίκη Αγκαθιάς 0-5 (Λέκκας, Μοσχόπουλος, Βενιόπουλος, Σαμψωνίδης, Ματσούκας)
Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 (αυτογκόλ / Μιχαηλίδης)
Φίλιππος Μελίκης – Φίλιππος Μέσης 4-3 (Πιτσάβας 2, Τεγούσης, Λουκανόπουλος / Πάτρας Κ., Νουρής Σ. 2)
Μακεδονικός Πλατάνου – ΠΑΟΚ Κουλούρας 2-1 (Μαυρίδης, Μουσιάρης / Περτσιούνης)
Εθνικός Κλειδιού – ΠΑΟ Παλατίτσια 4-3 (Βελικούδης 2, αυτογκόλ, Αθανασιάδης / Τσιούπρος, Τσέος, Κακαγιάννης Γ.)
13η αγων (29/1)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Νίκη Αγκαθιάς 0-3 (Ζέρης, Λέκκας, Σαμψωνίδης)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Σχοινά 0-1 (Κιστογλίδης)
Φίλιππος Μέσης – Αστέρας Αλεξάνδρειας 1-0 (Βασιλείου)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Θύελλα Σταυρού 0-1 (Σταυρίδης)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Φίλιππος Μελίκης 3-2 (Κακαγιάννης Γ. 2, Κακαγιάννης Β. / Ντόβας, Μαμουτόπουλος)
Μακεδονικός Πλατάνου – Εθνικός Κλειδιού 2-1 (Πάλα, Καρδουλαμάς / Κεχαγιάς Σ.)
14η αγων (5/2)
Άρης Παλαιοχωρίου – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 7-0 (Χατζόπουλος, Πλέσκας, αυτογκόλ, Βλάχος, Αναστάσης, Μιχαηλίδης 2)
Νίκη Αγκαθιάς – Φίλιππος Μέσης 2-1 (Σαμψωνίδης, Βενιόπουλος / Χασάν)
ΑΕ Σχοινά – ΠΑΟΚ Κουλούρας 4-2 (Πατρίκας, Γιάνκου, Σεβαστιάδης, Μπενίσκος / Ποζιάδης, Μπακαλίδης)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΠΑΟ Παλατίτσια 3-1 (Κουτσιάδης 2, Αναστάσης / Τσαπράνης Α.)
Θύελλα Σταυρού – Εθνικός Κλειδιού 2-2 (Καραβασίλης, Σταυρίδης / Βελικούδης Β.Δ., Καλυβιώτης Δ.)
Φίλιππος Μελίκης – Μακεδονικός Πλατάνου 3-2 (Πιτσάβας 2, Αναστασόπουλος / Γιαννιώτης, Στεργιόπουλος)
15η αγων (12/2)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Φίλιππος Μέσης 1-3 (70′ Νούζι / 23′-71′ Βασιλείου, 58′ Πάτρας Κ.)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Άρης Παλαιοχωρίου 0-4 (12′ Ατανάσοφ, 25′ Βλάχος, 50′ Πατρίκας, 55′ Αναστάσης)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Νίκη Αγκαθιάς 2-3 (22′ Τσαπράνης Φ., 31′ Κωτούλας / 44′ Νιάκας, 51′-90+1′ Λέκκας)
Εθνικός Κλειδιού – ΑΕ Σχοινά 1-3 (9′ Αθανασιάδης / 14′ Κασλαμάς, 20′ Παπαδόπουλος Α., 28′ Μπενίσκος)
Μακεδονικός Πλατάνου – Αστέρας Αλεξάνδρειας 0-1 (62′ Μοσχώβης Σ.)
Θύελλα Σταυρού – Φίλιππος Μελίκης 2-1 (52′ Ισλάμι, 83′ Σταυρίδης / 90′ Μαμουτόπουλος)
16η αγων (19/2)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 0-1 (1′ Τάνης Κ.)
Φίλιππος Μέσης – ΠΑΟ Παλατίτσια 1-3 (52′ Νούρης / 28′ Ταχτατζής. 65′-77′ Τσιούπρος)
Άρης Παλαιοχωρίου – Εθνικός Κλειδιού 4-2 (1′-60′ Αναστάσης, 29′ Βλάχος, 51′ Πλέσκας / 5′ Κεχαγιάς Σ., 90′ Περηφανόπουλος)
Νίκη Αγκαθιάς – Μακεδονικός Πλατάνου 5-1 (10′ Λέκκας, 48′ Σαμψωνίδης, 54′-58′-65′ Ζησιόπουλος / 28′ Μαυρίδης Β.)
ΑΕ Σχοινά – Φίλιππος Μελίκης 1-2 (88′ Παπαδόπουλος Α. / 32′ Κουκουλιάντας, 61′ Μαμουτόπουλος)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σταυρού 2-2 (40′ πεν,-90+ Αναστάσης / 32′ αυτογκόλ, 67′ Σταυρίδης/0
17η αγων (5/3)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – ΠΑΟ Παλατίτσια 4-2 (23′ Μουρτζίλας Κ., 72′ Κολεσίδης, 77′-81′ Νούζι / 50′ Ταχτατζής, 53′ Μοσχόπουλος)
Εθνικός Κλειδιού – ΠΑΟΚ Κουλούρας 1-2 (76′ Αδαμίδης / 28′ Πανταζής, 83′ Μανωλόπουλος)
Μακεδονικός Πλατάνου – Φίλιππος Μέσης 2-0 (79′ Μαυρίδης, 90+’ Πάλα)
Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 (28′ Πιτσάβας / 90+ Μιχαηλίδης πεν)
Θύελλα Σταυρού – Νίκη Αγκαθιάς 1-2 (89′ Μυλωνάς Αχ. / 29′ Γατόπουλος Γ., 90+’ Λέκκας)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΑΕ Σχοινά 4-1 (32′ Παπαδόπουλος, 50′ Μοσχώβης Δ., 74′ Κίτσας, 82′ Θεοδώρου / 41′ Μαραγκός)
18η αγων (12/3)
Εθνικός Κλειδιού – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 2-2 (41′ Βελικούδης Β.Δ., 86′ Κεχαγιάς Σ. / 12′ Νικολαΐδης, 63′ Νούζι)
ΠΑΟ Παλατίτσια – Μακεδονικός Πλατάνου 5-3 (13′ Κακαγιάννης Β., 23′-57′ Τσιούπρος, 48′ Λιόλιος, 69′ Τσαπράνης Φ. / 2′-82′-88′ Στεργιόπουλος)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Φίλιππος Μελίκης 1-2 (67′ Μανωλόπουλος / 8′-75′ Παρσόπουλος)
Φίλιππος Μέσης – Θύελλα Σταυρού 3-0 (12′ Βασιλείου, 25′ Πάτρας Ρ., 38′ Νούρης πεν)
Άρης Παλαιοχωρίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας 1-0 (32′ Καθρέπτης)
Νίκη Αγκαθιάς – ΑΕ Σχοινά 4-1 (24′-71′ Γατόπουλος, 46′ Λέκκας, 74′ Σαμψωνίδης πεν / 87′ Παπαδόπουλος Α. πεν)
19η αγων (19/3)
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Μακεδονικός Πλατάνου 2-0 (25′ Ριστέμογλου, 64′ Νούζι)
Φίλιππος Μελίκης – Εθνικός Κλειδιού 6-2 (8′-78′ Παρσόπουλος, 16′ αυτογκόλ, 37′-42′-51′ Πιτσάβας / 66′ Παρασχόπουλος, 72′ Περηφανόπουλος)
Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟ Παλατίτσια 3-2 (47′ Αθανασιάδης, 58′ Μυλωνάς Αχ., 72′ Καραβασίλης / 40′ Τσιούπρος πεν,, 82′ Κακαγιάννης Β.)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Κουλούρας 1-2 (24′ Κίτσας / 74′ Πανταζής, 90+ Φουρκιώτης)
ΑΕ Σχοινά – Φίλιππος Μέσης 2-1 (32′ Κασλαμάς, 53′ Κρουστάλλης / 37′ Χασάν)
Νίκη Αγκαθιάς – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 (90+ Μοσχόπουλος / 21′ Πλέσκας)
20η αγων (2/4)
Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 5-1 (9′ Μαμουτόπουλος, 17′-45′-71′ Πιτσάβας, 68′ Λουκανόπουλος / 27′ Τάνης Κ.)
Μακεδονικός Πλατάνου – Θύελλα Σταυρού 3-0 (32′ Γιαννιώτης, 37′ Μουσιάρης, 72′ Βασιλειάδης)
Εθνικός Κλειδιού – Αστέρας Αλεξάνδρειας 1-1 (90+3′ Περηφανόπουλος / 27′ Αναστάσης)
ΠΑΟ Παλατίτσια – ΑΕ Σχοινά 1-1 (28′ Τσιούπρος / 8′ Μπενίσκος)
ΠΑΟΚ Κουλούρας – Νίκη Αγκαθιάς 0-1 (71′ Νιάκας)
Φίλιππος Μέσης – Άρης Παλαιοχωρίου 0-0
21η αγων
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Θύελλα Σταυρού 2-2 (60′ Τάνης Κ., 82′ Νούζι / 24′ Μυλωνάς Αχ., 43′ Ισλάμι)
Αστέρας Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης 0-4 (18′-88′ Παρσόπουλος, 76′-85′ Πιτσάβας)
ΑΕ Σχοινά – Μακεδονικός Πλατάνου 7-2 (5′ Γιάνκου, 11′-32′ Κασλαμάς, 15′-24′-65- Παπαδόπουλος Α., 38′ αυτογκόλ / 35′ Γιαννιώτης, 61′ Στεργιόπουλος)
Νίκη Αγκαθιάς – Εθνικός Κλειδιού 4-0 (49′-62′-77′ Ζησιόπουλος Θωμ., 87′ Ματσούκας)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟ Παλατίτσια 4-2 (17′ Τσιρίδης, 32′-65′ Αναστάσης, 82′ Αρβανίτης / 14′ Τσιούπρος, 68′ Τσαπράνης Αθ.)
Φίλιππος Μέσης – ΠΑΟΚ Κουλούρας 1-2 (90′ Γκατζίδης / 58′ Πανταζής, 63′ Μπακαλίδης)
22η αγων
Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου – Αστέρας Αλεξάνδρειας 3-0 (42′-55′-72′ Νούζι)
Θύελλα Σταυρού – ΑΕ Σχοινά 4-3 (Χαρίσης, Σταυρίδης 2, Μάρτος / 17′ Κασλαμάς, 63′-78′ Παπαδόπουλος Α.)
Φίλιππος Μελίκης – Νίκη Αγκαθιάς 0-2 (59′ Σαμψωνίδης, 67′ Γατόπουλος)
Μακεδονικός Πλατάνου – Άρης Παλαιοχωρίου 2-3 (52′-54′ Αποστόλου / 25′ Βλάχος, 61′ Τσιρίδης, 66′ Μιχαηλίδης)
Εθνικός Κλειδιού – Φίλιππος Μέσης 5-2 (10′-16′ Περηφανόπολος, 27′-41′ Κεχαγιάς Σ., 77′ Οικονομόπουλος / 35′ Βασιλείου, 63′ Μυλωνάς Κ.)
ΠΑΟ Παλατίτσια – ΠΑΟΚ Κουλούρας 1-0 (77′ Τσιούπρος)