μπαλα211η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  1-1 (Σιδηρόπουλος Θ. / Ντόβας)

ΑΕΠ Βέροιας – Μακεδόνας Βέροιας  3-0 (Καλλίνης, Πετράκης, Παναγιωτίδης)

Ακαδημία Βέροιας – Αριστοτέλης Νάουσας  0-8 (Λούρης 4, Σκούρτα 2, Αλιάτσης, Κερμανίδης)

Δόξα Νάουσας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  0-0

Ακαδημία Μακροχωρίου – Εθνικός Ράχης  2-3 (Ταγκαλίδης, Φεΐμ / Λαζαριώτης, Φεΐμ, Μαραγκός)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ελπίδα Μονοσπίτων  1-1 (Γαβριηλίδης / Ζούρας)

Ρεπό : ΑΟ Μαρίνας

2η αγων

ΑΟ Μαρίνας – ΑΣ Πατρίδας  1-0 (Γκότσης)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΕΠ Βέροιας  1-2 (Χαλβατζής / Καλλίνης, Σακελλαρίου)

Μακεδόνας Βέροιας – Δόξα Νάουσας  0-1 (Τύψιος)

Αριστοτέλης Νάουσας – Ακαδημία Μακροχωρίου  2-0 (Σκούρτα, Δάιος)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-0 (Καλτσάς)

Εθνικός Ράχης – Ελπίδα Μονοσπίτων  2-2 (Γιουβαντσικλάρ 2 / ?)

Ρεπό : Ακαδημία Βέροιας

3η αγων

ΑΣ Πατρίδας – ΑΕΠ Βέροιας  1-1 (Σιδηρόπουλος Θ. / Παναγιωτίδης)

Ακαδημία Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας  0-5 (Τερζόπουλος 3, Γκότσης, Δήμου)

Δόξα Νάουσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  1-1 (Παπανάνος / Ντόβας)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Μακεδόνας Βέροιας  8-1 (Γαβριηλίδης 3, Σαρηγιαννίδης 3, Τηλκερίδης, Λυμούσης Ν. / Μπράνγκα)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Αριστοτέλης Νάουσας  2-2 (Ζούρας, Ματάτης / Αμανατίδης, Τσιλικιώτης)

Εθνικός Ράχης – Νέα Γενεά Νικομήδειας  1-3 (Λαζαριώτης / Δημοσθένους, Παπαδόπουλος Κ., Τσιφλίδης)

Ρεπό : Ακαδημία Μακροχωρίου

4η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Δόξα Νάουσας  2-2 (Στεργιόπουλος, Κουκλανιώτης / Καντερίτσκας, Καραθάνας)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Ακαδημία Βέροιας  0-0 

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΕΠ Βέροιας  2-0  (Τηλκερίδης, Ντόγος πεν)

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΟ Μαρίνας  1-1 (αυτογκόλ / Γκότσης)

Εθνικός Ράχης – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  2-3 (Βελιάδης, Σιδηρόπουλος / Ντόβας, Σερασκιέρης, Αντωνιάδης)

Αριστοτέλης Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας  5-0 (Κερμανίδης, Γατουρτζίδης, Δάιος 2, Λούρης)

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

5η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Δόξα Νάουσας  2-2 (Στεργιόπουλος, Κουκλανιώτης / Καντερίτσκας, Καραθάνας)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Ακαδημία Βέροιας  0-0 

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΕΠ Βέροιας  2-0  (Τηλκερίδης, Ντόγος πεν)

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΟ Μαρίνας  1-1 (αυτογκόλ / Γκότσης)

Εθνικός Ράχης – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  2-3 (Βελιάδης, Σιδηρόπουλος / Ντόβας, Σερασκιέρης, Αντωνιάδης)

Αριστοτέλης Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας  5-0 (Κερμανίδης, Γατουρτζίδης, Δάιος 2, Λούρης)

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

6η αγων

Ακαδημία Μακροχωρίου – ΑΣ Πατρίδας  1-0 (Ταγκαλίδης)

Δόξα Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-1 (Καραθάνας / Σαρηγιαννίδης)

Ακαδημία Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων  1-6 (Καλαϊτζίδης / Χατζηγεωργίου 2, Τσαλίλης, Μίσκος, Σαντίνι, Παπαδόπουλος)

ΑΕΠ Βέροιας – Εθνικός Ράχης  2-0 (Καφετζής, Πετράκης)

ΑΟ Μαρίνας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  2-1 (Τερζόπουλος, Πουτακίδης / Τσιάμπας Τ.)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Αριστοτέλης Νάουσας  1-2 (Κουβατσίδης / Τεκερίδης, Σκαρλάτος)

Ρεπό : Μακεδόνας Βέροιας

7η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  0-0

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ακαδημία Μακροχωρίου  4-2 (Χατζηγεωργίου 2, Μίσκος, Ματάτης / Ξενιτίδης, Ταγκαλίδης)

Εθνικός Ράχης – Δόξα Νάουσας  2-0 (Γιουβαντσικλάρ 2)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ακαδημία Βέροιας  6-0 (Σιδηρόπουλος 2, Παπαδόπουλος, Τσιφλίδης, Καλτσάς, Δημοσθένους)

Αριστοτέλης Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας  1-1 (Κερμανίδης / Τζόνι)

Μακεδόνας Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας  0-5 (Σταμάτης 2, Γεωργίου 2, Γκότσης)

Ρεπό : Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

8η αγων

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΣ Πατρίδας  0-1 (Κακκάνης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Εθνικός Ράχης  5-0 (Αλμαλιώτης, Σαρηγιαννίδης, Τηλκερίδης, Ισλαμίδης, Δημούλτσης)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας  0-4 (Παπαδόπουλος, Σιδηρόπουλος, Τσιφλίδης 2)

Δόξα Νάουσας – Αριστοτέλης Νάουσας  1-5 (Καντερίτσκας / Τσιλικιώτης, Κερμανίδης, Λούρης, Γατουρτζίδης, Δάιος)

Ακαδημία Βέροιας – Μακεδόνας Βέροιας  4-0 (Συμπεθέρης, Πρωτογέρης 2, Χρυσόπουλος)

ΑΟ Μαρίνας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  2-0 (Γκότσης πεν, Σταμάτης)

Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

9η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Εθνικός Ράχης  3-0 (Κουκλανιώτης 2, Παπαδόπουλος Α.)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ελπίδα Μονοσπίτων  0-1 (Παπαδόπουλος Σ.)

Αριστοτέλης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  0-4 (Σαρηγιαννίδης 2, Αλμαλιώτης, Ισλαμίδης)

Μακεδόνας Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου  3-4 (Μπάτζιος, Μπράγκα 2 / Χολέβας, Ταγκαλίδης, Κιουτάχιαλης, Ξενιτίδης)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ακαδημία Βέροιας  1-0 (αυτογκόλ)

ΑΕΠ Βέροιας – ΑΟ Μαρίνας  3-1 (Κιατικίδης 2, Καλλίνης / Γεωργίου)

Ρεπό : Δόξα Νάουσας

10η αγων

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΣ Πατρίδας  3-1 (Σιδηρόπουλος, Παπαδόπουλος Κ. 2 / Σιδηρόπουλος Θ.)

Εθνικός Ράχης – Αριστοτέλης Νάουσας  3-2 (Γκίτσιος, Σιδηρόπουλος, Γιουβαντσικλάρ / Σκαρλάτος, Κερμανίδης πεν)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Μακεδόνας Βέροιας  3-1 (Χατζηγεωργίου 3 / Μπάτζιος)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  0-2 (Σουλιώτης, Ντόβας)

Δόξα Νάουσας – ΑΟ Μαρίνας  1-0 (Καντερίτσκας)

Ακαδημία Βέροιας – ΑΕΠ Βέροιας  1-5 (Συμπεθέρης / Καλλίνης 4, Ευθυμιάδης)

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

11η αγων

ΑΣ Πατρίδας – Αριστοτέλης Νάουσας  0-0

Μακεδόνας Βέροιας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  0-3 (Παπαδόπουλος, Σιδηρόπουλος, Τσιφλίδης)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ελπίδα Μονοσπίτων  0-2 (Χατζηγεωργίου. Παπαδόπουλος)

ΑΟ Μαρίνας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  0-1 (Αλμαλιώτης)

ΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου  4-0 (Καλλίνης 2, Τζόνι, Πετράκης)

Δόξα Νάουσας – Ακαδημία Βέροιας  4-1 (Κυριακίδης 2, Καντερίτσκας 2 / Θεοδωρίδης)

Ρεπό : Εθνικός Ράχης

12η αγων

Μακεδόνας Βέροιας – ΑΣ Πατρίδας  0-2 (Στεργιόπουλος Κ., Κακκάνης)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  2-0 (Σιδηρόπουλος, Τσιάμπας Τ.)

Εθνικός Ράχης  – ΑΟ Μαρίνας  0-2 (Σταμάτης, Αδαμίδης)

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΕΠ Βέροιας  1-0 (Τρούπκος)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ακαδημία Βέροιας  4-0 (Μπάκανος, Κολίτσης, Παπαδόπουλος Κ. 2)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Δόξα Νάουσας  1-3 (Ταγκαλίδης / Κυριακίδης, Μήτσικας, Καντερίτσκας)

Ρεπό : Αριστοτέλης Νάουσας

13η αγων

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Μακεδόνας Βέροιας  6-0 (Σουλιώτης Γ., Αντωνιάδης 2, Ρηγόπουλος, αυτογκόλ, Δήμου)

ΑΟ Μαρίνας – Αριστοτέλης Νάουσας  3-1 (Γκότσης, Πουτακίδης, Δήμου / Σκούρτα)

ΑΕΠ Βέροιας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  0-2 (Τσιάμπας Κ., Τσιάμπας Τ.)

Ακαδημία Βέροιας – Εθνικός Ράχης  1-1 (Ντινόπουλος / Ορφανίδης)

Δόξα Νάουσας – Ελπίδα Μονοσπίτων  2-2 (Κυριακίδης, Καντερίτσκας / Παπαδόπουλος 2)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Ακαδημία Μακροχωρίου  8-0 (Σαρηγιαννίδης 5, Αλμαλιώτης 2, Τσανασίδης)

Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας

14η αγων (22/1)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΣ Πατρίδας  2-3 (Σερασκιέρης, Παντής / Στεργιόπουλος Ν. 2, Βαρβέρης)

Μακεδόνας Βέροιας – ΑΕΠ Βέροιας  0-3 (Κιατικίδης, Φιλιππίδης, Καλλίνης)

Αριστοτέλης Νάουσας – Ακαδημία Βέροιας  8-2 (Τεκερίδης, Αμανατίδης 2, Κεχαΐδης 2, Λούρης, Κερμανίδης, Δασκαλάκης / Τσαλουχίδης, Θεοδωρίδης)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Δόξα Νάουσας  4-0 (Σιδηρόπουλος, Παπαδόπουλος, Τσιφλίδης, Δημοσθένους)

Εθνικός Ράχης – Ακαδημία Μακροχωρίου  3-2 (17′ Βελιάδης, 30′ Ζησιός, 42′ Δεληγιώργης / 20′ Μπατσίλας, 58′ Ξενιτίδης)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  2-4 (Παπαδόπουλος, Τρούπκος / Σαρηγιαννίδης 2, Ντόγος, Αλμαλιώτης)

Ρεπό : ΑΟ Μαρίνας

15η αγων (29/1)

ΑΣ Πατρίδας – ΑΟ Μαρίνας  0-1 (Σταμάτης)

ΑΕΠ Βέροιας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  0-1 (Σουλιώτης Γ.)

Δόξα Νάουσας – Μακεδόνας Βέροιας  3-2 (Τσαχαλίδης, Κυριακίδης Η., Καντερίσκας / Μπάτσιος, Μπράκα)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Αριστοτέλης Νάουσας  0-6 (Λούρης 4, Κεχαΐδης, Αμανατίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  1-0 (Μουχτάρης)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Εθνικός Ράχης  8-0 (Χατζηγεωργίου 2, Τσαλίλης 2, Ζούρας 2, Στεργιόπουλος, Νούσης)

Ρεπό : Ακαδημία Βέροιας

16η αγων (5/2)

ΑΕΠ Βέροιας – ΑΣ Πατρίδας  0-0

ΑΟ Μαρίνας – Ακαδημία Βέροιας  1-0 (Γεωργίου)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Δόξα Νάουσας  2-2 (Ντόβας, Λασκάρογλου / Τσαχαλίδης, Κυριακίδης)

Μακεδόνας Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  0-4 (Αλμαλιώτης 3, Κολίτσης)

Αριστοτέλης Νάουσας – Ελπίδα Μονοσπίτων  0-3 (Χατζηγεωργίου 2, Ζούρας)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Εθνικός Ράχης  3-1 (Καλτσάς 2, Καλφούντζος / Γιουβαντσικλάρ)

Ρεπό : Ακαδημία Μακροχωρίου

17η αγων (12/2)

ΑΣ Πατρίδας – Ακαδημία Βέροιας  2-1 (14′ Φωτιάδης, 26′ αυτογκόλ / 63′ Συμπεθέρης)

Δόξα Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας  1-0 (20′ Βαρθολομαίος)

Ακαδημία Μακροχωρίου – ΑΟ Μαρίνας  0-8 (15′ Σταμάτης, 19′ Πουτακίδης, 31′ Σαρμπίνος, 35′-51′-67′ Γκότσης, 52′-73′ Αδαμίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  4-0 (20′ Μουχτάρης, 55′ Τσανασίδης, 75′ Εμμανουήλ, 90′ Αυτζής)

Εθνικός Ράχης – Μακεδόνας Βέροιας  1-0 (45′ Παγώνης)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Αριστοτέλης Νάουσας  3-1 (17′-36′-45′ Παπαδόπουλος / 81′ Δάιος)

Ρεπό : Ελπίδα Μονοσπίτων

18η αγων (19/2)

Δόξα Νάουσας – ΑΣ Πατρίδας  1-1 (37′ Καντερίσκας / 22′ Κουκλανιώτης)

Ακαδημία Βέροιας – Ακαδημία Μακροχωρίου  1-1 (48′ Συμπεθέρης / 30′ Ταγκαλίδης)

ΑΕΠ Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-2 (57′ Καραγιάννης / 59′ Μουχτάρης, 90+5′ Συμεωνίδης)

ΑΟ Μαρίνας – Ελπίδα Μονοσπίτων  1-1 (33′ Σταμάτης / 26′ Χατζηγεωργίου)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Εθνικός Ράχης  0-0

Μακεδόνας Βέροιας – Αριστοτέλης Νάουσας  0-3 (35′-68′ Σκούρτα, 88′ Πανάγος)

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

19η αγων (5/3)

ΑΣ Πατρίδας – Ακαδημία Μακροχωρίου  2-0 (40′ Κουκλανιώτης, 77′ Ταυλίκος)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Δόξα Νάουσας  4-0 (4′ Αλμαλιώτης, 15′ Κελεσίδης, 77′ Δημούλτσης, 86′ Εμμανουήλ)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ακαδημία Βέροιας  4-1 (22′-36′-65′ Χατζηγεωργίου, 75′ Αγγελίδης / 67′ Ακριτίδης πεν)

Εθνικός Ράχης – ΑΕΠ Βέροιας  0-0

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΟ Μαρίνας  1-1 (5′ Καλφούντζος / 47′ Γκότσης)

Αριστοτέλης Νάουσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  1-2 (48′ Δάιος / 28′ Σουλιώτης Γ., 85′ Αντωνιάδης)

Ρεπό : Μακεδόνας Βέροιας

20η αγων (12/3)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΣ Πατρίδας  5-1 (15′ Μπάκανος, 57′ Δημούλτσης, 66′ Ντόγος, 75′ Αυτζής, 82′ Τσανασίδης / 28′ Κουκλανιώτης)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Ελπίδα Μονοσπίτων  1-7 (24′ Ψάλτης Ν. / 8′-11′-37′-75′ Χατζηγεωργίου, 21 ‘ Παπαδόπουλος, 28′ Αγγελίδης, 70’ Τρούπκος)

Δόξα Νάουσας – Εθνικός Ράχης  1-0 (23′ Τσαχαλίδης)

Ακαδημία Βέροιας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  1-7 (59′ Συμπεθέρης / 10′-23′-78′ Καλτσάς, 35-57′ Δούκας, 90+ Παπαδόπουλος)

ΑΟ Μαρίνας – Μακεδόνας Βέροιας  8-0 (16′ Πουτακίδης, 37′-50′-61′-77′ Σταμάτης, 78′ Γκότσης, 82′-90+ Τσέος)

ΑΕΠ Βέροιας – Αριστοτέλης Νάουσας

Ρεπό : Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

21η αγων (19/3)

ΑΣ Πατρίδας – Ελπίδα Μονοσπίτων  1-4 (28′ Βαρβέρης / 36′ Τσαλίλης, 42′ Νούσης, 65′ Χατζηγεωργίου, 80′ Στεργιόπουλος)

Εθνικός Ράχης – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-1 (22′ Μαραγκός / 58′ Ισλαμίδης)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ακαδημία Μακροχωρίου  8-2 (14′-78′ Τσιφλίδης, 20′-45′-67′ Καλτσάς, 28′ Δημοσθένους, 60′ Παπαδόπουλος, 82′ Μπουτογλίδης  Δ. πεν/ 3′-50′ Ταγκαλίδης)

Αριστοτέλης Νάουσας – Δόξα Νάουσας  3-0 (1′ Αμανατίδης, 28′ Λούρης, 37′ Αλιάτσης)

Μακεδόνας Βέροιας – Ακαδημία Βέροιας  2-11 (2′ Μπάτσιος, 72′ Τσεσμετζής / 22′-27′-34′-42′-50′-52′ Συμπεθέρης, 14′-16′ Χρυσόπουλος, 77′-82′ Παπουλίδης Α., 87′ Μελιόπουλος

γρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΟ Μαρίνας  0-1 (90′ Δήμου)

Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

22η αγων (26/3)

Εθνικός Ράχης – ΑΣ Πατρίδας  2-4 (33′ Κάμινας, 88′ Συμεωνίδης / 14΄Θυμιόπουλος, 58′-67′ Σιδηρόπουλος Θ., 78′ Στεργιόπουλος)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Νέα Γενεά Νικομήδειας  1-1 (90′ Χωλόπουλος πεν / 89′ Παπαδόπουλος)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αριστοτέλης Νάουσας  2-3 (5΄Κελεσίδης, 16′ Ντόγος / 63′-75′ Λούρης, 86′ Κερμανίδης πεν)

Ακαδημία Μακροχωρίου – Μακεδόνας Βέροιας  4-1 (27′-45′ Ξενιτίδης, 64′ Καρασαλίδης, 77′ Ψάλτης Ν. / 47′ Μπράκα)

Ακαδημία Βέροιας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  1-3 (45′ Συμπεθέρης / 44′ Αντωνιάδης, 71′ Ρηγόπουλος, 82′ Τσιλώνης)

ΑΟ Μαρίνας – ΑΕΠ Βέροιας  3-0 α.α.

Ρεπό : Δόξα Νάουσας

23η αγων (2/4)

ΑΣ Πατρίδας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Αριστοτέλης Νάουσας – Εθνικός Ράχης

Μακεδόνας Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Ακαδημία Μακροχωρίου

ΑΟ Μαρίνας – Δόξα Νάουσας

ΑΕΠ Βέροιας – Ακαδημία Βέροιας

Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

24η αγων (9/4)

Αριστοτέλης Νάουσας – ΑΣ Πατρίδας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μακεδόνας Βέροιας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Μαρίνας

Ακαδημία Μακροχωρίου – ΑΕΠ Βέροιας

Ακαδημία Βέροιας – Δόξα Νάουσας

Ρεπό : Εθνικός Ράχης

25η αγων (23/4)

ΑΣ Πατρίδας – Μακεδόνας Βέροιας

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

ΑΟ Μαρίνας – Εθνικός Ράχης

ΑΕΠ Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Ακαδημία Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Δόξα Νάουσας – Ακαδημία Μακροχωρίου

Ρεπό : Αριστοτέλης Νάουσας

26η αγων (30/4)

Μακεδόνας Βέροιας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Αριστοτέλης Νάουσας – ΑΟ Μαρίνας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΕΠ Βέροιας

Εθνικός Ράχης – Ακαδημία Βέροιας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Δόξα Νάουσας

Ακαδημία Μακροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας