1η αγωνιστική (15/10/2017)

Αμαζόνες Δράμας – Ατρόμητος Αθηνών  1-1

Βόλος 2004 – ΟΦΗ  1-2

Γλυφάδα Οδυσσέας – Φείδων Άργους  3-1

Άρης – Μεσολόγγι  6-0

Τρίκαλα – ΠΑΟΚ  0-5

Ελπίδες Καρδίτσας – ΑΕΛ  4-2

2η αγωνιστική (05/11/2017)

Άρης – Γλυφάδα Οδυσσέας  1-0

Φείδων Άργους – Βόλος 2004  1-4

Μεσολόγγι – Αμαζόνες Δράμας  0-3

ΟΦΗ – Τρίκαλα  0-1

Ατρόμητος Αθηνών – Ελπίδες Καρδίτσας  0-3

ΑΕΛ – ΠΑΟΚ  2-5

3η αγωνιστική (12/11/2017)

Γλυφάδα Οδυσσέας – Βόλος 2004  1-0

Αμαζόνες Δράμας – Άρης  0-1

Τρίκαλα – Φείδων Άργους  2-0

Ελπίδες Καρδίτσας – Μεσολόγγι  2-0

ΑΕΛ – ΟΦΗ  3-0

ΠΑΟΚ – Ατρόμητος Αθηνών  1-1

4η αγωνιστική (19/11/2017)

Αμαζόνες Δράμας – Γλυφάδα Οδυσσέας  2-0

Βόλος 2004 – Τρίκαλα  2-1

Άρης – Ελπίδες Καρδίτσας  2-2

Φείδων Άργους – ΑΕΛ  1-5

Μεσολόγγι – ΠΑΟΚ  0-2

Ατρόμητος Αθηνών – ΟΦΗ  3-1

H βαθμολογία

ΑΓ Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 ΠΑΟΚ 4 3 1 0 13 3 10 10
2 Άρης 4 3 1 0 10 2 8 10
3 Ελπίδες Καρδίτσας 4 3 1 0 11 4 7 10
4 Αμαζόνες Δράμας 4 2 1 1 6 2 4 7
5 ΑΕΛ 4 2 0 2 12 10 2 6
6 Βόλος 2004 4 2 0 2 7 5 2 6
7 Γλυφάδα Οδυσσέας 4 2 0 2 4 4 0 6
8 Τρίκαλα 4 2 0 2 4 7 -3 6
9 Ατρόμητος 4 1 2 1 5 6 -1 5
10 ΟΦΗ 4 1 0 3 3 8 -5 3
11 Φείδων Άργους 4 0 0 4 3 14 -11 0
12 Μεσολόγγι 4 0 0 4 0 13 -13 0

5η αγωνιστική (03/12/2017)

Γλυφάδα Οδυσσέας – Τρίκαλα

Ελπίδες Καρδίτσας – Αμαζόνες Δράμας

ΑΕΛ – Βόλος 2004

ΠΑΟΚ – Άρης

Ατρόμητος Αθηνών – Φείδων Άργους

ΟΦΗ – Μεσολόγγι

6η αγωνιστική (10/12/2017)

Ελπίδες Καρδίτσας – Γλυφάδα Οδυσσέας

Τρίκαλα – ΑΕΛ

Αμαζόνες Δράμας – ΠΑΟΚ

Βόλος 2004 – Ατρόμητος Αθηνών

Άρης – ΟΦΗ

Φείδων Άργους – Μεσολόγγι

7η αγωνιστική (17/12/2017)

Γλυφάδα Οδυσσέας – ΑΕΛ

ΠΑΟΚ – Ελπίδες Καρδίτσας

Ατρόμητος Αθηνών – Τρίκαλα

ΟΦΗ – Αμαζόνες Δράμας

Μεσολόγγι – Βόλος 2004

Φείδων Άργους – Άρης

8η αγωνιστική (07/01/2018)

ΠΑΟΚ – Γλυφάδα Οδυσσέας

ΑΕΛ – Ατρόμητος Αθηνών

Ελπίδες Καρδίτσας – ΟΦΗ

Τρίκαλα – Μεσολόγγι

Αμαζόνες Δράμας – Φείδων Άργους

Βόλος 2004 – Άρης

9η αγωνιστική (14/01/2018)

Γλυφάδα Οδυσσέας – Ατρόμητος Αθηνών

ΟΦΗ – ΠΑΟΚ

Μεσολόγγι – ΑΕΛ

Φείδων Άργους – Ελπίδες Καρδίτσας

Άρης – Τρίκαλα

Βόλος 2004 – Αμαζόνες Δράμας

10η αγωνιστική (28/01/2018)

ΟΦΗ – Γλυφάδα Οδυσσέας

Ατρόμητος Αθηνών – Μεσολόγγι

ΠΑΟΚ – Φείδων Άργους

ΑΕΛ – Άρης

Ελπίδες Καρδίτσας – Βόλος 2004

Τρίκαλα – Αμαζόνες Δράμας

11η αγωνιστική (04/02/2018)

Μεσολόγγι – Γλυφάδα Οδυσσέας

Φείδων Άργους – ΟΦΗ

Άρης – Ατρόμητος Αθηνών

Βόλος 2004 – ΠΑΟΚ

Αμαζόνες Δράμας – ΑΕΛ

Τρίκαλα – Ελπίδες Καρδίτσας