1η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – AE Καραϊσκάκης  1-0 (56′ Ξύδας)
Εργοτέλης – Καλλιθέα  0-0
Αχαρναϊκός – Απόλλων Λάρισας  1-0 (64′ Αρώνης)
Παναχαϊκή – Τρίκαλα  2-0 (58′ αυτογκόλ, 90+2′ Στεργίδης)
Βέροια – Απόλλων Πόντου  0-1 (87′ Καλογέρης)
Άρης – Αιγινιακός  5-0 (18′ Πλατέλλας, 24′ Πασάς, 31′ Κάσσος, 74′ Καπνίδης, 90′ Μπαργκάν)
AE Σπάρτη – Παναιγιάλειος  1-1 (85′ Οικονόμοπουλος / 13′ Αρναρέλλης)
Δόξα Δράμας – Αναγέννηση Καρδίτσας  2-0 (11′ πεν-47′ Κάσες)
Πανσερραϊκός – ΟΦΗ  1-2 (90+3′ Τσελεπίδης / 38′ Χαντί, 63′ Κουτσιανικούλης)

2η αγωνιστική

Εργοτέλης – ΑΟΧ Κισσαμικός  1-1 (43′ Κάιπερς / 81′ Σάλιακας)
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αχαρναϊκός  1-0 (80′ Λουκίνας)
Καλλιθέα – Παναχαϊκή  0-3 (21′ Μωραΐτης, 57′-80′ Αποστολόπουλος)
Απόλλων Λάρισας – Βέροια  1-3 (74′ Τσιλούλης / 9′ Μπαστιάνος, 81′ Νύκταρης, 88′ Ρούνεϊ)
Τρίκαλα – Άρης  0-1 (90′ Παυλίδης)
Απόλλων Πόντου – ΑΕ Σπάρτη  0-0
Αιγινιακός – Δόξα Δράμας  0-2 (45′ Πετρόπουλος, 48′ Ματσούκας)
Παναιγιάλειος – Πανσερραϊκός  3-2 (3′ Αρναρέλλης, 6′ Κριστέτο, 18′ Γεωργακόπουλος / 9′ Τσιμίκας, 56′ Γκούρτσας)
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΟΦΗ  0-0

3η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αχαρναϊκός  4-1 (15′-73′ Ξύδας, 34′ Γκίνη, 52′ Ντάγκρας / 40′ Ξαγοράρης)
Παναχαϊκή – Εργοτέλης  2-1 (1′ Στεργίδης, 77′ Μωραΐτης / 25′ Κάιπερς)
Βέροια – ΑΕ Καραϊσκάκης  0-2 (53′-90+ Χούσος)
Άρης – Καλλιθέα  2-0 (41′-77′ Διαμαντόπουλος)
ΑΕ Σπάρτη – Απόλλων Λάρισας  2-0 (56′ Τριανταφυλλάκος πεν, 63′ Ράνος πεν)
Πανσερραϊκός – Απόλλων Πόντου  3-3 (35′ Γκούρτσας, 56′ Δούμτσιος, 61′ Παπουτσογιαννόπουλος / 58′-84′ Βεργώνης, 75′ Μπρίτο πεν)
ΟΦΗ – Αιγινιακός  6-0 (7′ Παπαστεριανός, 20′-76′ πεν Χαντί, 42′-43′ Ορτέγκα, 85′ Μάνος)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναιγιάλειος  1-0 (72′ Ποζατζίδης)
Δόξα Δράμας – Τρίκαλα  0-0

4η αγωνιστική

Παναχαϊκή – ΑΟΧ Κισσαμικός  0-0
Εργοτέλης – Άρης  2-3 (14′ Κάιπερς, 23′ Σταματάκος / 53′ Ντούνης, 71′ Διαμαντόπουλος πεν, 87′ Πλατέλλας)
ΑΕ Καραϊσκάκης – ΑΕ Σπάρτη  2-1 (18′ Χούσος, 37′ Κυριάκης / 41′ Ράνος)
Καλλιθέα – Δόξα Δράμας  0-1 (31′ Λίτσκας)
Απόλλων Λάρισας – Πανσερραϊκός  3-0 (47′ Τσιλούλης, 74′ Μαυρέας, 79′ Σαχινίδης)
Απόλλων Πόντου – Αναγέννηση Καρδίτσας  2-0 (16′ Μπρίτο, 75′ Χασομέρης)
Αιγινιακός – Παναιγιάλειος  1-1 (90+’ Παπαδόπουλος / 60′ Γαβριηλίδης)
Τρίκαλα – ΟΦΗ  0-0
Αχαρναϊκός – Βέροια  0-3 α.α.

5η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Βέροια
Άρης – Παναχαϊκή  2-1 (45′ Πλατέλλας, 76′ Δεληζήσης / 7′ Μωραΐτης)
ΑΕ Σπάρτη – Αχαρναϊκός  3-0 α.α.
Δόξα Δράμας – Εργοτέλης  4-0 (4′ Ριζογιάννης, 13′ Γκότοβος, 42′ Λίτσκας, 84′ Μαχαίρας)
Πανσερραϊκός – ΑΕ Καραϊσκάκης  2-0 (28′ Ρούτσης, 45′ πεν. Γκούρτσας)
ΟΦΗ – Καλλιθέα  2-1 (21′ Κουσκουνάς, 57′ Κοιλιάρας / 82′ Ταλέντο)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Απόλλων Λάρισας  2-0 (76′ Τζέκος, 81′ Χατζάρας)
Παναιγιάλειος – Τρίκαλα  0-1 (19′ Βέρτζος)
Αιγινιακός – Απόλλων Πόντου  2-1 (29′ Γκατζολάρι, 77′ Σοφιάνης / 26′ Κυβελίδης)

6η αγωνιστική

Άρης – ΑΟΧ Κισσαμικός  1-0 (45+ Μπαργκάν)
Βέροια – ΑΕ Σπάρτη  1-0 (75′ Ρούνεΐ)
Παναχαϊκή – Δόξα Δράμας  1-0 (27′ Αποστολόπουλος)
Αχαρναϊκός – Πανσερραϊκός  0-3 α.α.
Εργοτέλης – ΟΦΗ  2-4 (11′ Εντιαγέ, 60′ Σταμόπουλος / 14′ Κουσκουνάς, 26′ Μάρτος, 32′ Ορτέγκα, 76′ Όγκμποε)
ΑΕ Καραϊσκάκης – Αναγέννηση Καρδίτσας  3-1 (3′ Μακρής, 51′-77′ Λουκίνας / 29′ Πλαβούκος)
Καλλιθέα – Παναιγιάλειος  2-1 (14′ Σμυρλής, 88′ Ταλέντο / 68′ Κοκκόρης)
Απόλλων Λάρισας – Αιγινιακός  1-0 (45+ Αγρόδημος)
Τρίκαλα – Απόλλων Πόντου  0-0

7η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – ΑΕ Σπάρτη  0-2 (45+ Ράντι, 82′ Μπαρέττας)
Δόξα Δράμας – Άρης  1-2 (28′ Μαρκόπουλος / 58′ Διαμαντόπουλος, 77′ Παυλίδης)
Πανσερραϊκός – Βέροια  1-0 (32′ Γκούρτσας)
ΟΦΗ – Παναχαϊκή  1-2 (56′ Κουσκουνάς / 4′ Φωτάκης πεν, 49′ Μακρυδημήτρης)
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αχαρναϊκός  3-0 α.α.
Παναιγιάλειος – Εργοτέλης  1-0 (90+ αυτογκόλ)
Αιγινιακός – ΑΕ Καραϊσκάκης  2-0 (65′ Δωματάς, 90+’ Γιαζιτζόγλου)
Απόλλων Πόντου – Καλλιθέα  1-0 (27′ Μπρίτο)
Τρίκαλα – Απόλλων Λάρισας  3-1 (37′ Ζγκούρι, 65′-72′ Τόμιτς / 16′ Τσιλούλης)

 

8η αγωνιστική

Δόξα Δράμας – ΑΟΧ Κισσαμικός
ΑΕ Σπάρτη – Πανσερραϊκός
Άρης – ΟΦΗ
Βέροια – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναχαϊκή – Παναιγιάλειος
Αχαρναϊκός – Αιγινιακός
Εργοτέλης – Απόλλων Πόντου
ΑΕ Καραϊσκάκης – Τρίκαλα
Καλλιθέα – Απόλλων Λάρισας

9η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Πανσερραϊκός
ΟΦΗ – Δόξα Δράμας
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΑΕ Σπάρτη
Παναιγιάλειος – Άρης
Αιγινιακός – Βέροια
Απόλλων Πόντου – Παναχαϊκή
Τρίκαλα – Αχαρναϊκός
Απόλλων Λάρισας – Εργοτέλης
Καλλιθέα – ΑΕ Καραϊσκάκης

10η αγωνιστική

ΟΦΗ – ΑΟΧ Κισσαμικός
Πανσερραϊκός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Δόξα Δράμας – Παναιγιάλειος
ΑΕ Σπάρτη – Αιγινιακός
Άρης – Απόλλων Πόντου
Βέροια – Τρίκαλα
Παναχαϊκή – Απόλλων Λάρισας
Αχαρναϊκός – Καλλιθέα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Εργοτέλης

11η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αναγέννηση Καρδίτσας
Παναιγιάλειος — ΟΦΗ
Αιγινιακός – Πανσερραϊκός
Απόλλων Πόντου – Δόξα Δράμας
Τρίκαλα – ΑΕ Σπάρτη
Απόλλων Λάρισας – Άρης
Καλλιθέα – Βέροια
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναχαϊκή
Εργοτέλης – Αχαρναϊκός

12η αγωνιστική

Παναιγιάλειος – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αιγινιακός
ΟΦΗ – Απόλλων Πόντου
Πανσερραϊκός – Τρίκαλα
Δόξα Δράμας – Απόλλων Λάρισας
ΑΕ Σπάρτη – Καλλιθέα
Άρης – ΑΕ Καραϊσκάκης
Βέροια – Εργοτέλης
Αχαρναϊκός – Παναχαϊκή

13η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Αιγινιακός
Απόλλων Πόντου – Παναιγιάλειος
Τρίκαλα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Απόλλων Λάρισας – ΟΦΗ
Καλλιθέα – Πανσερραϊκός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Δόξα Δράμας
Εργοτέλης – ΑΕ Σπάρτη
Αχαρναϊκός – Άρης
Παναχαϊκή – Βέροια

14η αγωνιστική

Απόλλων Πόντου – ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός – Τρίκαλα
Παναιγιάλειος – Απόλλων Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Καλλιθέα
ΟΦΗ – ΑΕ Καραϊσκάκης
Πανσερραϊκός – Εργοτέλης
Δόξα Δράμας – Αχαρναϊκός
ΑΕ Σπάρτη – Παναχαϊκή
Βέροια – Άρης

15η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Τρίκαλα
Απόλλων Λάρισας – Απόλλων Πόντου
Καλλιθέα – Αιγινιακός
ΑΕ Καραϊσκάκης – Παναιγιάλειος
Εργοτέλης – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αχαρναϊκός – ΟΦΗ
Παναχαϊκή – Πανσερραϊκός
Βέροια – Δόξα Δράμας
Άρης – ΑΕ Σπάρτη

16η αγωνιστική

Απόλλων Λάρισας – ΑΟΧ Κισσαμικός
Τρίκαλα – Καλλιθέα
Απόλλων Πόντου – ΑΕ Καραϊσκάκης
Αιγινιακός – Εργοτέλης
Παναιγιάλειος – Αχαρναϊκός
Αναγέννηση Καρδίτσας – Παναχαϊκή
ΟΦΗ – Βέροια
Πανσερραϊκός – Άρης
ΑΕ Σπάρτη – Δόξα Δράμας

17η αγωνιστική

ΑΟΧ Κισσαμικός – Καλλιθέα
ΑΕ Καραϊσκάκης – Απόλλων Λάρισας
Εργοτέλης – Τρίκαλα
Αχαρναϊκός – Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή – Αιγινιακός
Βέροια – Παναιγιάλειος
Άρης – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΑΕ Σπάρτη — ΟΦΗ
Δόξα Δράμας – Πανσερραϊκός