1η αγωνιστική (5/3, 10.30)

Αίας Ημαθίας – ΑΕΚ Καμποχωρίου  1-3 (Βουδουρόπουλος / Κοσέογλου, Φιλιππόπουλος, Τόκας)

Λευκάδια – ΑΕ Σφηκιάς  1-3 (Δημητρούσης Κ. / Καραμανδάνης Β. 3)

Θύελλα Στενημάχου – Παλασίδειος Ακαδημία  4-2 (Γίδαρης Δ. Γίδαρης Κ., Αγγελίδης, Καρατζάς / Γκογκόπουλος, Ψαθάς)

Μακεδονικός Επισκοπής – Άτλας Ζερβοχωρίου  0-3 (Κολοκοτρώνης 3)

2η αγωνιστική (12/3, 10.30)

Λευκάδια – Αίας Ημαθίας  7-3 (Δημητρούσης Κ. 2, Αμανατίδης, Κατσαλής, Δούμος, Ευθυμιάδης, Κεσίδης / Βουδουρόπουλος 2, Μέσκος)

ΑΕΚ Καμποχωρίου – Θύελλα Στενημάχου  2-6 (Λεωνίδας 2 / Σακαλής, Σαρακατσιάνος, Γίδαρης Κ., Αδαμίδης, Τσιαούσκογλου 2)

ΑΕ Σφηκιάς – Μακεδονικός Επισκοπής  7-2 (Πρασσάς 3, Μαστορόπουλος 2,  Αθανασιάδης, Αλαμπουρινός / Καπαγερίδης, Αδαμίδης)

Άτλας Ζερβοχωρίου – Παλασίδειος Ακαδημία  6-3 (Κολοκοτρώνης 2, Κουκουλιός 2, Συμεωνίδης 2 / Ψαθάς, Γκογκόπουλος, Ρώσιος)

3η αγωνιστική (19/3, 10.30)

Αίας Ημαθίας – Θύελλα Στενημάχου  1-1 (Μαστρογιαννίδης / Σαρακατσιάνος)

Μακεδονικός Επισκοπής – Λευκάδια  1-6 (Δήμου / Δημητρούσης Κ., Ευθυμιάδης, Κατσαλής, Κεσίδης Α., Κεμαλίδης, Κανούδης)

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΑΕΚ Καμποχωρίου  6-0 (Κολοκοτρώνης, Μήτρου 3, Συμεωνίδης Θ., Φωστηρόπουλος)

Παλασίδειος Ακαδημία – ΑΕ Σφηκιάς  3-1 (Βλαχοδήμος, Γκογκόπουλος, Τσακίρης / Μαστορόπουλος)

4η αγωνιστική (26/3, 10.30)

Μακεδονικός Επισκοπής – Αίας Ημαθίας  1-8 (Αδαμίδης Χ. πεν / Μαστρογιαννίδης 2, Μαζαράκης 2, Σιαρένος, Βουδουρόπουλος, Κατσαέλης, Ρότζιος Γ.)

Θύελλα Στενημάχου – Άτλας Ζερβοχωρίου  0-2 (Λέκας Π., Μήτρου)

Λευκάδια – Παλασίδειος Ακαδημία  6-2 (Δημητρούσης Κ. 2, Αμανατίδης, Κεσίδης Α., Καλαϊτζίδης, Ευθυμιάδης / Γκογκόπουλος, Τσακίρης)

ΑΕΚ Καμποχωρίου – ΑΕ Σφηκιάς  2-4 (Βραδέλης, Κοσέογλου / Αθανασιάδης 2, Πρασσάς, Θωμαΐδης Ν.)

5η αγωνιστική (2/4, 10.30)

Αίας Ημαθίας – Άτλας Ζερβοχωρίου  0-2 (Κουκουλιός, Συμεωνίδης Θ.)

Παλασίδειος Ακαδημία – Μακεδονικός Επισκοπής  8-2 (Γκογκόπουλος 6, Ρώσσιος, Μυλωνάς / Σαρασίδης Γ., Δημητρίου)

ΑΕ Σφηκιάς – Θύελλα Στενημάχου  1-1 (Αθανασιάδης / Αδαμίδης)

ΑΕΚ Καμποχωρίου – Λευκάδια  0-3 (Δημητρούσης Κ., Κεμαλίδης, Ευθυμιάδης)

6η αγωνιστική (9/4, 10.30)

Παλασίδειος Ακαδημία – Αίας Ημαθίας  6-2 (Τσακίρης 2, Σαμαράς 2, Γεωργάκης, Γιαννούλης / Μαστρογιαννίδης, Γιανκάκης)

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΑΕ Σφηκιάς  1-1 (Χριστοφορίδης Χ. / Καραμανδάνης)

Μακεδονικός Επισκοπής – ΑΕΚ Καμποχωρίου  0-6 (Λεωνίδας 3, Βουλγαράκης, Τσούκης, Μιχαλακάκης Γ.)

Θύελλα Στενημάχου – Λευκάδια  0-3 (Παλασίδης, Δρενοβιάδης, Δημητρούσης Κ.)

7η αγωνιστική (12/4, 16.30)

ΑΕ Σφηκιάς – Αίας Ημαθίας  6-2 (Μαστορόπουλος 3, Αθανασιάδης 2, Πρασσάς / )

ΑΕΚ Καμποχωρίου – Παλασίδειος Ακαδημία  2-2 (Λεωνίδας, Βουλγαράκης / Γκογκόπουλος 2)

Λευκάδια – Άτλας Ζερβοχωρίου  2-1 (Δρενοβιάδης 2 / Κολοκοτρώνης)

Θύελλα Στενημάχου – Μακεδονικός Επισκοπής  6-0 (Ρώσιος 3, Σαρακατσιάνος 2, Τσιαούσκογλου)

B Γύρος

8η αγωνιστική (23/4, 10.30)

ΑΕΚ Καμποχωρίου – Αίας Ημαθίας  4-0 (Κοσέογλου, Λεωνίδας 2, Αθανασόπουλος)

ΑΕ Σφηκιάς – Λευκάδια  0-0

Παλασίδειος Ακαδημία – Θύελλα Στενημάχου  1-2 (Μυλωνάς / Γίδαρης Κ., Γίδαρης Δ.)

Άτλας Ζερβοχωρίου – Μακεδονικός Επισκοπής  8-1 (Κολοκοτρώνης 2, Συμεωνίδης Θ. 2, Αμπαρλής 2, Γαϊτανίδης Α., Μήτρου / ?)

9η αγωνιστική (30/4, 10.30)

Αίας Ημαθίας – Λευκάδια  1-6 (Γιανκάκης / Δημητρούσης Κ., Δρενοβιάδης 2, Πιπεροπουλος, Τσαλίλης)

Θύελλα Στενημάχου – ΑΕΚ Καμποχωρίου  2-1 (Παπαλεξίου, Λέφας / Αθανασόπουλος)

Μακεδονικός Επισκοπής – ΑΕ Σφηκιάς  0-4 (Πρασσάς 2, Γκότσλακ, Αλαμπουρινός Π.)

Παλασίδειος Ακαδημία – Άτλας Ζερβοχωρίου  3-1 (Γκογκόπουλος 2, Μυλωνάς / Λέκας Π.)

10η αγωνιστική 

Θύελλα Στενημάχου – Αίας Ημαθίας  3-0 (Τσιρπανλής, αυτογκόλ, Παπαλεξίου)

Λευκάδια – Μακεδονικός Επισκοπής  7-1 (Δημητρούσης Κ. 2, Πιπερόπουλος, Κεσίδης Β., Τομπουλίδης, Κεμαλίδης / Καρυπίδης)

ΑΕΚ Καμποχωρίου – Άτλας Ζερβοχωρίου  1-3 (Τόκας / Κολοκοτρώνης, Δαυίδης 2)

ΑΕ Σφηκιάς – Παλασίδειος Ακαδημία  5-2 (Πρασσάς 2, Γαλανός, Αθανασιάδης, Μαστορόπουλος / Ρώσσιος, Γκογκόπουλος)

11η αγωνιστική 

Αίας Ημαθίας – Μακεδονικός Επισκοπής  4-2 (Γιανκάκης 2, Μαστρογιαννίδης 2 / Λαζαρίδης 2)

Άτλας Ζερβοχωρίου – Θύελλα Στενημάχου  3-4 (Κολοκοτρώνης, Δαυίδης, Λέκας Π. / Αδαμίδης, Σακαλής, Γιάννος, Γίδαρης Κ.)

Παλασίδειος Ακαδημία – Λευκάδια  0-4 (Δημητρούσης Κ., Δημητρούδης Π., Αμανατίδης, Παρασίδης)

ΑΕ Σφηκιάς – ΑΕΚ Καμποχωρίου  5-1 (Αθανασιάδης, Μαστορόπουλος, Μπουτζιώνας, Κωστόπουλος, Βλάχος / Μιχαλάκης Γ.)

12η αγωνιστική

Άτλας Ζερβοχωρίου – Αίας Ημαθίας  4-0 (Συμεωνίδης Χ. 2, Κουκουλιός 2)

Μακεδονικός Επισκοπής – Παλασίδειος Ακαδημία  4-7 (Λαζαρίδης, Δημητρίου, Σαρασίδης, Κελεσίδης Π. / Γιαμαλίδης 3, Μυλωνάς 4)

Θύελλα Στενημάχου – ΑΕ Σφηκιάς  3-2 (Γίδαρης Δ., Παπαλεξίου 2 / Γαλανός 2)

Λευκάδια – ΑΕΚ Καμποχωρίου  4-1 (Κεμαλίδης, Κεσίδης, Δρενοβιάδης, Δημητρούσης Κ. / Λεωνίδας)

13η αγωνιστική 

Αίας Ημαθίας – Παλασίδειος Ακαδημία

ΑΕ Σφηκιάς – Άτλας Ζερβοχωρίου

ΑΕΚ Καμποχωρίου – Μακεδονικός Επισκοπής

Λευκάδια – Θύελλα Στενημάχου

14η αγωνιστική 

Αίας Ημαθίας – ΑΕ Σφηκιάς

Παλασίδειος Ακαδημία – ΑΕΚ Καμποχωρίου

Άτλας Ζερβοχωρίου – Λευκάδια

Μακεδονικός Επισκοπής – Θύελλα Στενημάχου