1η αγωνιστική (1/10 – 16.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – Φίλιππος Αλεξάνδρειας  1-0
Εδεσσαϊκός – ΑΠΕ Λαγκαδά  2-2
ΑΟ Καρδίας -Πιερικός  1-2
ΑΕ Καρίτσας -Ηρακλής  2-0
Μακεδονικός -Αλμωπός Αριδαίας  1-3
Αγροτικός Αστέρας -Καμπανιακός  3-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΦΑΣ Νάουσα  1-0
Ρεπό : Κιλκισιακός

2η αγωνιστική (8/10 – 16.00)
Κιλκισιακός – Άρης Παλαιοχωρίου  0-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Εδεσσαϊκός  0-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΑΕ Καρίτσας  4-0
Πιερικός – Μακεδονικός  1-1
Ηρακλής – Αγροτικός Αστέρας  0-0
Αλμωπός Αριδαίας – ΦΑΣ Νάουσα  3-1
Καμπανιακός – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-1
Ρεπό : ΑΟ Καρδίας

3η αγωνιστική (15/10 – 16.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – Εδεσσαϊκός  3-0
ΑΟ Καρδίας -Κιλκισιακός  2-0
ΑΕ Καρίτσας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας  1-2
Αγροτικός Αστέρας -ΑΠΕ Λαγκαδά  0-1
ΦΑΣ Νάουσα -Πιερικός  3-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων -Ηρακλής  1-2
Αλμωπός Αριδαίας -Καμπανιακός  1-1
Ρεπό : Μακεδονικός

4η αγωνιστική (18/10 – 16.00)
ΑΟ Καρδίας – Άρης Παλαιοχωρίου  0-2
Εδεσσαϊκός – ΑΕ Καρίτσας  1-1
Κιλκισιακός- Μακεδονικός  0-1
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Αγροτικός Αστέρας  1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  3-3
Πιερικός -Καμπανιακός  2-1
Ηρακλής -Αλμωπός Αριδαίας  0-0
Ρεπό : ΦΑΣ Νάουσα

5η αγωνιστική (22/10 – 16.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Καρίτσας  3-0
Μακεδονικός – ΑΟ Καρδίας  1-0
Αγροτικός Αστέρας – Εδεσσαϊκός  4-3
ΦΑΣ Νάουσα – Κιλκισιακός  1-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Αλεξάνδρειας  2-0
Αλμωπός Αριδαίας – ΑΠΕ Λαγκαδά  1-1
Πιερικός -Ηρακλής  0-1
Ρεπό : Καμπανιακός

6η αγωνιστική (29/10 – 15.00)
Μακεδονικός – Άρης Παλαιοχωρίου  2-0
ΑΕ Καρίτσας – Αγροτικός Αστέρας  0-1
ΑΟ Καρδίας -ΦΑΣ Νάουσα  3-0
Εδεσσαϊκός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-3
Κιλκισιακός -Καμπανιακός  4-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας -Αλμωπός Αριδαίας  1-1
ΑΠΕ Λαγκαδά -Πιερικός  1-2
Ρεπό : Ηρακλής

7η αγωνιστική (5/11 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας  3-1
ΦΑΣ Νάουσα – Μακεδονικός  2-0
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΕ Καρίτσας  0-4
Καμπανιακός – ΑΟ Καρδίας  0-1
Αλμωπός Αριδαίας- Εδεσσαϊκός  1-0
Ηρακλής – Κιλκισιακός  5-1
Πιερικός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας  0-1
Ρεπό : ΑΠΕ Λαγκαδά

8η αγωνιστική (8/11 – 15.00)
ΦΑΣ Νάουσα -Άρης Παλαιοχωρίου  2-0
Αγροτικός Αστέρας -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-0
Μακεδονικός -Καμπανιακός  1-0
ΑΕ Καρίτσας -Αλμωπός Αριδαίας  1-1
ΑΟ Καρδίας -Ηρακλής  1-2
Εδεσσαϊκός -Πιερικός  1-0
Κιλκισιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά  0-2
Ρεπό : Φίλιππος Αλεξάνδρειας

9η αγωνιστική (12/11 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  5-1
Καμπανιακός – ΦΑΣ Νάουσα  0-1
Αλμωπός Αριδαίας – Αγροτικός Αστέρας  4-0
Ηρακλής – Μακεδονικός  1-0
Πιερικός – ΑΕ Καρίτσας  2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά -ΑΟ Καρδίας  2-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Κιλκισιακός  2-1
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

10η αγωνιστική (19/11 – 15.00)
Καμπανιακός – Άρης Παλαιοχωρίου  0-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων -Αλμωπός Αριδαίας  0-1
ΦΑΣ Νάουσα -Ηρακλής  1-2
Αγροτικός Αστέρας -Πιερικός  0-1
Μακεδονικός -ΑΠΕ Λαγκαδά  2-0
ΑΟ Καρδίας -Φίλιππος Αλεξάνδρειας  2-1
Εδεσσαϊκός – Κιλκισιακός  1-1
Ρεπό : ΑΕ Καρίτσας

11η αγωνιστική (26/11 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου -Αλμωπός Αριδαίας  1-0
Ηρακλής -Καμπανιακός  5-1
Πιερικός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά – ΦΑΣ Νάουσα  1-1
Φίλιππος Αλεξάνδρειας- Μακεδονικός  0-1
Κιλκισιακός -ΑΕ Καρίτσας  1-0
Εδεσσαϊκός – ΑΟ Καρδίας  2-0
Ρεπό : Αγροτικός Αστέρας

12η αγωνιστική (29/11 – 15.00)
Ηρακλής – Άρης Παλαιοχωρίου
Αλμωπός Αριδαίας -Πιερικός  1-0
Καμπανιακός -ΑΠΕ Λαγκαδά  4-3
ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Αλεξάνδρειας  0-0
Αγροτικός Αστέρας – Κιλκισιακός  2-1
Μακεδονικός -Εδεσσαϊκός  0-0
ΑΕ Καρίτσας – ΑΟ Καρδίας  2-4
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

13η αγωνιστική (3/12 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου -Πιερικός  2-1
ΑΠΕ Λαγκαδά -Ηρακλής  1-0
Φίλιππος Αλεξάνδρειας -Καμπανιακός  1-0
Κιλκισιακός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-1
Εδεσσαϊκός – ΦΑΣ Νάουσα  2-0
ΑΟ Καρδίας- Αγροτικός Αστέρας  1-1
ΑΕ Καρίτσας – Μακεδονικός  1-1
Ρεπό : Αλμωπός Αριδαίας

14η αγωνιστική (9-10/12 – 15.00)
ΑΠΕ Λαγκαδά – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1
Ηρακλής – Φίλιππος Αλεξάνδρειας  2-0
Αλμωπός Αριδαίας- Κιλκισιακός  0-3
Καμπανιακός – Εδεσσαϊκός  1-2
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Καρδίας  1-0
ΦΑΣ Νάουσα- ΑΕ Καρίτσας  1-0
Αγροτικός Αστέρας – Μακεδονικός  0-2
Ρεπό : Πιερικός

15η αγωνιστική  (13/12 – 15.00)
Φίλιππος Αλεξάνδρειας -ΑΠΕ Λαγκαδά  2-3
Κιλκισιακός -Πιερικός  0-1
Εδεσσαϊκός -Ηρακλής  0-0
ΑΟ Καρδίας -Αλμωπός Αριδαίας  1-1
ΑΕ Καρίτσας -Καμπανιακός  0-0
Μακεδονικός -Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-1
Αγροτικός Αστέρας – ΦΑΣ Νάουσα  1-1
Ρεπό : Άρης Παλαιοχωρίου

16η αγωνιστική (16/12 – 15.00)
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΠΕ Λαγκαδά – Εδεσσαϊκός
Πιερικός – ΑΟ Καρδίας
Ηρακλής – ΑΕ Καρίτσας
Αλμωπός Αριδαίας – Μακεδονικός
Καμπανιακός – Αγροτικός Αστέρας
ΦΑΣ Νάουσα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Ρεπό : Κιλκισιακός

17η αγωνιστική (7/1 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – Κιλκισιακός
Εδεσσαϊκός – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
ΑΕ Καρίτσας – ΑΠΕ Λαγκαδά
Μακεδονικός – Πιερικός
Αγροτικός Αστέρας – Ηρακλής
ΦΑΣ Νάουσα – Αλμωπός Αριδαίας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Καμπανιακός
Ρεπό : ΑΟ Καρδίας

18η αγωνιστική (14/1 – 15.00)
Εδεσσαϊκός – Άρης Παλαιοχωρίου
Κιλκισιακός – ΑΟ Καρδίας
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – ΑΕ Καρίτσας
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αγροτικός Αστέρας
Πιερικός – ΦΑΣ Νάουσα
Ηρακλής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
Καμπανιακός – Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό : Μακεδονικός

19η αγωνιστική (17/1 – 15.00)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΟ Καρδίας
ΑΕ Καρίτσας – Εδεσσαϊκός
Μακεδονικός – Κιλκισιακός
Αγροτικός Αστέρας – Φίλιππος Αλεξάνδρειας
Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΠΕ Λαγκαδά
Καμπανιακός – Πιερικός
Αλμωπός Αριδαίας – Ηρακλής
Ρεπό : ΦΑΣ Νάουσα

20η αγωνιστική (21/1 – 15.00)
ΑΕ Καρίτσας – Άρης Παλαιοχωρίου
ΑΟ Καρδίας – Μακεδονικός
Εδεσσαϊκός – Αγροτικός Αστέρας
Κιλκισιακός – ΦΑΣ Νάουσα
Φίλιππος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων
ΑΠΕ Λαγκαδά – Αλμωπός Αριδαίας
Ηρακλής – Πιερικός
Ρεπό : Καμπανιακός