1η αγωνιστική (01/10 – 16.00)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Αστέρας Παραποτάμου  2-1
Πανλευκάδιος – Σκουφάς Κομποτίου  1-1
Καστοριά – Ερμής Αμυνταίου  0-1
Μακεδονικός Φούφα – Νέος Αμφίλοχος  2-1
Δόξα Κρανούλας – Τηλυκράτης  0-2
ΑΕ Λευκίμμης – Θεσπρωτός  0-0
Ρεπό: Εθνικός Φιλιππιάδας

2η αγωνιστική (08/10 – 16.00)
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕΠ Καραγιαννίων  0-1
Αστέρας Παραποτάμου – Πανλευκάδιος  0-0
Σκουφάς Κομποτίου – Μακεδονικός Φούφα  0-0
Ερμής Αμυνταίου – Δόξα Κρανούλας  1-1
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕ Λευκίμμης  1-2
Τηλυκράτης – Θεσπρωτός  1-0
Ρεπό: Καστοριά

3η αγωνιστική (15/10 – 16.00)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Πανλευκάδιος  0-0
Καστοριά – Εθνικός Φιλιππιάδας  0-1
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Παραποτάμου  1-0
ΑΕ Λευκίμμης – Σκουφάς Κομποτίου  0-0
Θεσπρωτός – Ερμής Αμυνταίου  4-0
Τηλυκράτης – Νέος Αμφίλοχος  0-3
Ρεπό: Δόξα Κρανούλας

4η αγωνιστική (18/10 – 16.00)
Καστοριά – ΑΕΠ Καραγιαννίων  1-2
Πανλευκάδιος – Μακεδονικός Φούφα  0-2
Εθνικός Φιλιππιάδας – Δόξα Κρανούλας  0-0
Αστέρας Παραποτάμου – ΑΕ Λευκίμμης  1-3
Σκουφάς Κομποτίου – Τηλυκράτης  0-1
Ερμής Αμυνταίου – Νέος Αμφίλοχος  1-0
Ρεπό: Θεσπρωτός

5η αγωνιστική (22/10 – 16.00)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Μακεδονικός Φούφα  0-1
Δόξα Κρανούλας – Καστοριά  1-0
ΑΕ Λευκίμμης – Πανλευκάδιος  1-0
Θεσπρωτός – Εθνικός Φιλιππιάδας  2-2
Τηλυκράτης – Αστέρας Παραποτάμου  2-0
Ερμής Αμυνταίου – Σκουφάς Κομποτίου  0-0
Ρεπό: Νέος Αμφίλοχος

6η αγωνιστική (29/10 – 15.00)
Δόξα Κρανούλας – ΑΕΠ Καραγιαννίων  3-2
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Λευκίμμης  0-1
Καστοριά – Θεσπρωτός  0-0
Πανλευκάδιος – Τηλυκράτης  0-0
Εθνικός Φιλιππιάδας – Νέος Αμφίλοχος  1-3
Αστέρας Παραποτάμου – Ερμής Αμυνταίου  1-2
Ρεπό: Σκουφάς Κομποτίου

7η αγωνιστική (05/11 – 15.00)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – ΑΕ Λευκίμμης  2-0
Θεσπρωτός – Δόξα Κρανούλας  0-1
Τηλυκράτης – Μακεδονικός Φούφα  4-0
Νέος Αμφίλοχος – Καστοριά  4-1
Ερμής Αμυνταίου – Πανλευκάδιος  1-1
Σκουφάς Κομποτίου – Εθνικός Φιλιππιάδας  0-0
Ρεπό: Αστέρας Παραποτάμου

8η αγωνιστική (12/11 – 15.00)
Θεσπρωτός – ΑΕΠ Καραγιαννίων  1-1
ΑΕ Λευκίμμης – Τηλυκράτης  1-3
Δόξα Κρανούλας – Νέος Αμφίλοχος  0-3
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου  2-0
Καστοριά – Σκουφάς Κομποτίου  3-1
Εθνικός Φιλιππιάδας – Αστέρας Παραποτάμου  0-2
Ρεπό: Πανλευκάδιος

9η αγωνιστική (19/11 – 15.00)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Τηλυκράτης  4-2
Νέος Αμφίλοχος – Θεσπρωτός  1-2
Ερμής Αμυνταίου – ΑΕ Λευκίμμης  2-1
Σκουφάς Κομποτίου – Δόξα Κρανούλας  0-0
Αστέρας Παραποτάμου – Καστοριά  0-1
Πανλευκάδιος – Εθνικός Φιλιππιάδας  1-2
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα

10η αγωνιστική (26/11 – 15.00)
Νέος Αμφίλοχος – ΑΕΠ Καραγιαννίων  3-0
Τηλυκράτης – Ερμής Αμυνταίου  3-0
Θεσπρωτός – Σκουφάς Κομποτίου  5-1
Δόξα Κρανούλας – Αστέρας Παραποτάμου  2-1
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Φιλιππιάδας  0-1
Καστοριά – Πανλευκάδιος  1-1
Ρεπό: ΑΕ Λευκίμμης

11η αγωνιστική (03/12 – 15.00)
ΑΕΠ Καραγιαννίων – Ερμής Αμυνταίου  0-3
Σκουφάς Κομποτίου – Νέος Αμφίλοχος  0-1
Αστέρας Παραποτάμου – Θεσπρωτός  0-3
Εθνικός Φιλιππιάδας – ΑΕ Λευκίμμης  0-2
Πανλευκάδιος – Δόξα Κρανούλας  1-1
Μακεδονικός Φούφα – Καστοριά  1-0
Ρεπό: Τηλυκράτης

12η αγωνιστική (10/12 – 15.00)
Σκουφάς Κομποτίου – ΑΕΠ Καραγιαννίων  2-1
Νέος Αμφίλοχος – Αστέρας Παραποτάμου  2-1
Τηλυκράτης – Εθνικός Φιλιππιάδας  3-0
Θεσπρωτός – Πανλευκάδιος  3-1
ΑΕ Λευκίμμης – Καστοριά  3-0
Δόξα Κρανούλας – Μακεδονικός Φούφα  0-0
Ρεπό: Ερμής Αμυνταίου

13η αγωνιστική (17/12 – 15.00)
Αστέρας Παραποτάμου – Σκουφάς Κομποτίου
Εθνικός Φιλιππιάδας – Ερμής Αμυνταίου
Πανλευκάδιος – Νέος Αμφίλοχος
Καστοριά – Τηλυκράτης
Μακεδονικός Φούφα – Θεσπρωτός
ΑΕ Λευκίμμης – Δόξα Κρανούλας
Ρεπό: ΑΕΠ Καραγιαννίων