1η αγωνιστική (01/10 – 16.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Αχιλλέας Φαρσάλων  1-0
ΑΟ Θήβα – ΑΟ Σελλάνων  1-1
ΑΠΟΚ Βελούχι – Ολυμπιακός Βόλου  1-0
Νίκη Βόλου – Ρήγας Φεραίος  0-1
Διγενής Νεοχωρίου – Αμβρυσσέας Διστόμου  0-1
ΝΠΣ Βόλος – Αστέρας Ιτέας  5-0
Ρεπό: ΓΣ Αλμυρού

2η αγωνιστική (08/10 – 16.00)
ΓΣ Αλμυρού- Οπούντιος Μαρτίνου  4-1
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Θήβα  2-1
ΑΟ Σελλάνων – Νίκη Βόλου  1-2
Ολυμπιακός Βόλου – Διγενής Νεοχωρίου  2-1
Ρήγας Φεραίος – ΝΠΣ Βόλος  2-3
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αστέρας Ιτέας  3-1
Ρεπό: ΑΠΟΚ Βελούχι

3η αγωνιστική (14/10 – 16.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – ΑΟ Θήβα  2-4
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΓΣ Αλμυρού  1-2
Νίκη Βόλου – Αχιλλέας Φαρσάλων  4-1
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Σελλάνων  4-1
Αστέρας Ιτέας – Ολυμπιακός Βόλου  0-0
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ρήγας Φεραίος  1-2
Ρεπό: Διγενής Νεοχωρίου

4η αγωνιστική (18/10 – 16.00)
ΑΠΟΚ Βελούχι – Οπούντιος Μαρτίνου  0-1
ΑΟ Θήβα- Νίκη Βόλου  1-1
ΓΣ Αλμυρού- Διγενής Νεοχωρίου  1-0
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΝΠΣ Βόλος  0-3
ΑΟ Σελλάνων – Αμβρυσσέας Διστόμου  1-1
Ολυμπιακός Βόλου – Ρήγας Φεραίος  3-0
Ρεπό: Αστέρας Ιτέας

5η αγωνιστική (22/10 – 16.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Νίκη Βόλου
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΠΟΚ Βελούχι  1-0
ΝΠΣ Βόλος – ΑΟ Θήβα  2-1
Αστέρας Ιτέας – ΓΣ Αλμυρού  3-1
Αμβρυσσέας Διστόμου – Αχιλλέας Φαρσάλων  2-0
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Σελλάνων  2-1
Ρεπό: Ρήγας Φεραίος

6η αγωνιστική (29/10 – 15.00)
Διγενής Νεοχωρίου – Οπούντιος Μαρτίνου
Νίκη Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αστέρας Ιτέας
ΑΟ Θήβα- Αμβρυσσέας Διστόμου
ΓΣ Αλμυρού- Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Ολυμπιακός Βόλου
Ρεπό: ΑΟ Σελλάνων

7η αγωνιστική (05/11 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – ΝΠΣ Βόλος
Αστέρας Ιτέας – Διγενής Νεοχωρίου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Νίκη Βόλου
Ρήγας Φεραίος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ολυμπιακός Βόλου – ΑΟ Θήβα
ΑΟ Σελλάνων – ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Αχιλλέας Φαρσάλων

8η αγωνιστική (12/11 – 15.00)
Αστέρας Ιτέας – Οπούντιος Μαρτίνου
ΝΠΣ Βόλος – Αμβρυσσέας Διστόμου
Διγενής Νεοχωρίου – Ρήγας Φεραίος
Νίκη Βόλου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρού- Αχιλλέας Φαρσάλων
Ρεπό: ΑΟ Θήβα

9η αγωνιστική (19/11 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Αμβρυσσέας Διστόμου
Ρήγας Φεραίος – Αστέρας Ιτέας
Ολυμπιακός Βόλου – ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Σελλάνων – Διγενής Νεοχωρίου
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΠΟΚ Βελούχι
ΑΟ Θήβα- ΓΣ Αλμυρού
Ρεπό: Νίκη Βόλου

10η αγωνιστική (26/11 – 15.00)
Ρήγας Φεραίος – Οπούντιος Μαρτίνου
Αμβρυσσέας Διστόμου – Ολυμπιακός Βόλου
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Σελλάνων
Διγενής Νεοχωρίου – Αχιλλέας Φαρσάλων
Νίκη Βόλου – ΓΣ Αλμυρού
ΑΠΟΚ Βελούχι – ΑΟ Θήβα
Ρεπό: ΝΠΣ Βόλος

11η αγωνιστική (03/12 – 15.00)
Οπούντιος Μαρτίνου – Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Σελλάνων – Ρήγας Φεραίος
Αχιλλέας Φαρσάλων – Αστέρας Ιτέας
ΓΣ Αλμυρού- ΝΠΣ Βόλος
ΑΟ Θήβα- Διγενής Νεοχωρίου
Νίκη Βόλου – ΑΠΟΚ Βελούχι
Ρεπό: Αμβρυσσέας Διστόμου

12η αγωνιστική (10/12 – 15.00)
ΑΟ Σελλάνων – Οπούντιος Μαρτίνου
Ρήγας Φεραίος – Αχιλλέας Φαρσάλων
Αμβρυσσέας Διστόμου – ΓΣ Αλμυρού
Αστέρας Ιτέας – ΑΟ Θήβα
ΝΠΣ Βόλος – ΑΠΟΚ Βελούχι
Διγενής Νεοχωρίου – Νίκη Βόλου
Ρεπό: Ολυμπιακός Βόλου

13η αγωνιστική (17/12 – 15.00)
Αχιλλέας Φαρσάλων – ΑΟ Σελλάνων
ΓΣ Αλμυρού- Ολυμπιακός Βόλου
ΑΟ Θήβα- Ρήγας Φεραίος
ΑΠΟΚ Βελούχι – Αμβρυσσέας Διστόμου
Νίκη Βόλου – Αστέρας Ιτέας
ΝΠΣ Βόλος – Διγενής Νεοχωρίου
Ρεπό: Οπούντιος Μαρτίνου