1η αγωνιστική (01/10 – 16.00)
Προοδευτική – Ιωνικός  1-0
Εθνικός – ΑΟ Ζευγολατιού  4-0
Πέλοπας Κιάτου – ΑΟ Λουτράκι  0-5
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – ΑΣ Ρόδος  1-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – Ιάλυσος  1-1
Ρεπό: Διαγόρας Ρόδου

2η αγωνιστική (08/10 – 16.00)
Διαγόρας Ρόδου – Προοδευτική  1-0
Ιωνικός – Εθνικός  0-0
ΑΟ Ζευγολατιού – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  0-1
ΑΟ Λουτράκι – ΑΠΟ Κερατσίνι  1-1
Ιάλυσος – ΑΣ Ρόδος  1-1
Ρεπό: Πέλοπας Κιάτου

3η αγωνιστική (15/10 – 16.00)
Προοδευτική – Εθνικός  0-0
Πέλοπας Κιάτου – Διαγόρας Ρόδου  0-0
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ιωνικός  0-1
Ιάλυσος – ΑΟ Ζευγολατιού  4-1
ΑΣ Ρόδος – ΑΟ Λουτράκι  1-0
Ρεπό: ΑΠΟ Κερατσίνι

4η αγωνιστική (22/10 – 16.00)
Πέλοπας Κιάτου – Προοδευτική  0-2
Εθνικός – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  4-0
Διαγόρας Ρόδου – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0
Ιωνικός – Ιάλυσος  1-1
ΑΟ Λουτράκι – ΑΟ Ζευγολατιού  1-0
Ρεπό: ΑΣ Ρόδος

5η αγωνιστική (05/11 – 15.00)
Προοδευτική – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  4-0
ΑΠΟ Κερατσίνι – Πέλοπας Κιάτου  2-1
Ιάλυσος – Εθνικός  1-0
ΑΣ Ρόδος – Διαγόρας Ρόδου  2-2
ΑΟ Λουτράκι – Ιωνικός  1-0
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού

6η αγωνιστική (12/11 – 15.00)
ΑΠΟ Κερατσίνι – Προοδευτική  0-1
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Ιάλυσος  1-1
Πέλοπας Κιάτου – ΑΣ Ρόδος  1-2
Εθνικός – ΑΟ Λουτράκι  2-0
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Ζευγολατιού  2-0
Ρεπό: Ιωνικός

7η αγωνιστική (19/11 – 15.00)
Προοδευτική – Ιάλυσος  3-2
ΑΣ Ρόδος – ΑΠΟ Κερατσίνι  1-0
ΑΟ Λουτράκι – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  0-0
ΑΟ Ζευγολατιού – Πέλοπας Κιάτου  0-1
Ιωνικός – Διαγόρας Ρόδου  0-2
Ρεπό: Εθνικός

8η αγωνιστική (03/12 – 15.00)
ΑΣ Ρόδος – Προοδευτική  0-1
Ιάλυσος – ΑΟ Λουτράκι  1-1
ΑΠΟ Κερατσίνι – ΑΟ Ζευγολατιού  3-0
Πέλοπας Κιάτου – Ιωνικός  1-1
Εθνικός – Διαγόρας Ρόδου  1-0
Ρεπό: Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας

9η αγωνιστική (10/12 – 15.00)
Προοδευτική – ΑΟ Λουτράκι  0-0
ΑΟ Ζευγολατιού – ΑΣ Ρόδος  0-1
Ιωνικός – ΑΠΟ Κερατσίνι  2-0
Διαγόρας Ρόδου – Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας  0-0
Εθνικός – Πέλοπας Κιάτου  1-0
Ρεπό: Ιάλυσος

10η αγωνιστική (17/12 – 15.00)
ΑΟ Ζευγολατιού – Προοδευτική
ΑΣ Ρόδος – Ιωνικός
Ιάλυσος – Διαγόρας Ρόδου
ΑΠΟ Κερατσίνι – Εθνικός
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – Πέλοπας Κιάτου
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι

11η αγωνιστική (07/01/2018 – 15.00)
Ιωνικός – ΑΟ Ζευγολατιού
Διαγόρας Ρόδου – ΑΟ Λουτράκι
Εθνικός – ΑΣ Ρόδος
Πέλοπας Κιάτου – Ιάλυσος
Ένωση Πανασπροπυργιακού/Δόξας – ΑΠΟ Κερατσίνι
Ρεπό: Προοδευτική