1η αγωνιστική (01/10/2017)
Αήττητος Σπάτων – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  3-0
Πανθηραϊκός – Ερμής Κιβερίου  0-0
Παναργειακός – ΑΟ Χαλκίς  1-2
Ταμυναϊκός – Τριγλία Ραφήνας  3-0
Αιολικός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-1
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική (08/10/2017)
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων  0-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Πανθηραϊκός  2-1
Ερμής Κιβερίου – Ταμυναϊκός  4-1
ΑΟ Χαλκίς – Αιολικός  0-1
ΑΕ Ερμιονίδας – Τριγλία Ραφήνας  2-0
Ρεπό: Παναργειακός

3η αγωνιστική (15/10/2017)
Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός  2-1
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας  1-0
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  0-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου  1-1
Τριγλία Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς  1-2
Ρεπό: Αιολικός

4η αγωνιστική (22/10/2017)
Παναργειακός – Αήττητος Σπάτων  0-0
Πανθηραϊκός – Ταμυναϊκός  2-0
Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός  1-0
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Ερμιονίδας  1-0
ΑΟ Χαλκίς – Ερμής Κιβερίου  3-0
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

5η αγωνιστική (05/11/2017)
Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός  1-0
Αιολικός – Παναργειακός  1-1
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανθηραϊκός  0-0
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας  1-2
ΑΟ Χαλκίς – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  0-0
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

6η αγωνιστική (12/11/2017)
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων  0-2
Ταμυναϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-3
Παναργειακός – Τριγλία Ραφήνας  0-0
Πανθηραϊκός – ΑΟ Χαλκίς  2-2
Θύελλα Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου  2-2
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

7η αγωνιστική (19/11/2017)
Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Ερμιονίδας
Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός
ΑΟ Χαλκίς – Ταμυναϊκός
Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8η αγωνιστική (03/12/2017)
Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς
Αιολικός – Ερμής Κιβερίου
Παναργειακός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
Πανθηραϊκός – Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Ταμυναϊκός

9η αγωνιστική (10/12/2017)
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Χαλκίς
Ερμής Κιβερίου – Τριγλία Ραφήνας
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός
Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός
Πανθηραϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

10η αγωνιστική (17/12/2017)
Ερμής Κιβερίου – Αήττητος Σπάτων
Τριγλία Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Ραφήνας
Αιολικός – Πανθηραϊκός
Ταμυναϊκός – Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

11η αγωνιστική (07/01/2018)
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς
Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας
Ταμυναϊκός – Αιολικός
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων