1η αγωνιστική (01/10/2017_ | 12η αγωνιστική (14/01 – 15.00)
Αήττητος Σπάτων – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  3-0 | 1-0
Πανθηραϊκός – Ερμής Κιβερίου  0-0 | 0-0
Παναργειακός – ΑΟ Χαλκίς  1-2 | 2-1
Ταμυναϊκός – Τριγλία Ραφήνας  3-0 | 1-2
Αιολικός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-1 | 1-1
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας

2η αγωνιστική (08/10/2017) | 13η αγωνιστική (21/01 – 15.00)
Θύελλα Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων  0-1 | 1-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Πανθηραϊκός  2-1 | 0-1
Ερμής Κιβερίου – Ταμυναϊκός  4-1 | 2-1
ΑΟ Χαλκίς – Αιολικός  0-1 | 1-2
ΑΕ Ερμιονίδας – Τριγλία Ραφήνας  2-0 | 0-0
Ρεπό: Παναργειακός

3η αγωνιστική (15/10/2017) | 14η αγωνιστική (04/02 – 15.00)
Αήττητος Σπάτων – Πανθηραϊκός  2-1 | 0-0
Παναργειακός – Θύελλα Ραφήνας  1-0 | 1-2
Ταμυναϊκός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  0-0 | 1-2
ΑΕ Ερμιονίδας – Ερμής Κιβερίου  1-1 | 1-1
Τριγλία Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς  1-2 | 1-1
Ρεπό: Αιολικός

4η αγωνιστική (22/10/2017) | 15η αγωνιστική (11/02 – 15.00)
Παναργειακός – Αήττητος Σπάτων  0-0 | 0-4
Πανθηραϊκός – Ταμυναϊκός  2-0 | 4-1
Θύελλα Ραφήνας – Αιολικός  1-0 | 0-0
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – ΑΕ Ερμιονίδας  1-0 | 1-2
ΑΟ Χαλκίς – Ερμής Κιβερίου  3-0 | 0-4
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας

5η αγωνιστική (05/11/2017) | 16η αγωνιστική (17/02 – 15.00)
Αήττητος Σπάτων – Ταμυναϊκός  1-0 | 2-0
Αιολικός – Παναργειακός  1-1 | 2-0
ΑΕ Ερμιονίδας – Πανθηραϊκός  0-0 | 1-2
Τριγλία Ραφήνας – Θύελλα Ραφήνας  1-2 | 0-1
ΑΟ Χαλκίς – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  0-0 | 0-0
Ρεπό: Ερμής Κιβερίου

6η αγωνιστική (12/11/2017) | 17η αγωνιστική (25/02 – 15.00)
Αιολικός – Αήττητος Σπάτων  0-2 | 0-2
Ταμυναϊκός – ΑΕ Ερμιονίδας  0-3 | 1-4
Παναργειακός – Τριγλία Ραφήνας  0-0 | 0-2
Πανθηραϊκός – ΑΟ Χαλκίς  2-2 | 1-2
Θύελλα Ραφήνας – Ερμής Κιβερίου  2-2 | 0-1
Ρεπό: Διαγόρας Αγίας Παρασκευής

7η αγωνιστική (19/11/2017) | 18η αγωνιστική (04/03 – 15.00)
Αήττητος Σπάτων – ΑΕ Ερμιονίδας  2-0 | 0-1
Τριγλία Ραφήνας – Αιολικός  3-1 | 0-2
ΑΟ Χαλκίς – Ταμυναϊκός  1-0 | 2-0
Ερμής Κιβερίου – Παναργειακός  1-1 | 0-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Θύελλα Ραφήνας  1-0 | 1-4
Ρεπό: Πανθηραϊκός

8η αγωνιστική (03/12/2017) | 19η αγωνιστική (11/03 – 15.00)
Τριγλία Ραφήνας – Αήττητος Σπάτων  2-1 | 1-5
ΑΕ Ερμιονίδας – ΑΟ Χαλκίς  1-2 | 1-0
Αιολικός – Ερμής Κιβερίου  2-0 | 2-0
Παναργειακός – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  2-0 | 0-2
Πανθηραϊκός – Θύελλα Ραφήνας  0-0 | 2-1
Ρεπό: Ταμυναϊκός

9η αγωνιστική (10/12/2017) | 20η αγωνιστική (18/03 – 15.00)
Αήττητος Σπάτων – ΑΟ Χαλκίς  1-1 | 0-2
Ερμής Κιβερίου – Τριγλία Ραφήνας  3-2 | 0-1
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Αιολικός  0-1 | 1-1
Θύελλα Ραφήνας – Ταμυναϊκός  0-1 | 2-0
Πανθηραϊκός – Παναργειακός  1-2 | 0-0
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας

10η αγωνιστική (17/12/2017) | 21η αγωνιστική (24/03 – 15.00)
Ερμής Κιβερίου – Αήττητος Σπάτων  0-3 | 1-4
Τριγλία Ραφήνας – Διαγόρας Αγίας Παρασκευής  1-0 | 1-4
ΑΕ Ερμιονίδας – Θύελλα Ραφήνας  1-1 | 0-2
Αιολικός – Πανθηραϊκός  1-1 | 0-2
Ταμυναϊκός – Παναργειακός  0-1 | 1-2
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίς

11η αγωνιστική (07/01/2018) | 22η αγωνιστική (01/04 – 16.00)
Διαγόρας Αγίας Παρασκευής – Ερμής Κιβερίου  3-2 | 0-1
Θύελλα Ραφήνας – ΑΟ Χαλκίς  2-1 | 1-2
Πανθηραϊκός – Τριγλία Ραφήνας  2-0 | 3-1
Παναργειακός – ΑΕ Ερμιονίδας  1-1 | 0-2
Ταμυναϊκός – Αιολικός  1-1 | 0-3 α.α.
Ρεπό: Αήττητος Σπάτων