Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Γ Εθνική (8ος όμιλος)

1η αγωνιστική (01/10/2017) | 12η αγωνιστική (14/01 – 15.00)
Ηρόδοτος – ΟΦ Ιεράπετρας  2-1 | 1-1
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Μυλοποτάμου  3-3 | 2-2
Ερμής Ζωνιανών – Ατσαλένιος  2-1 | 0-0
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Κηφισιά  1-1 | 2-0
Αιγάλεω – Φωστήρας  1-0 | 2-1
Ρεπό: Ηλυσιακός

2η αγωνιστική (08/10/2017) | 13η αγωνιστική (21/01 – 15.00)
Ηλυσιακός – Ηρόδοτος  0-0 | 0-2
ΟΦ Ιεράπετρας – Άγιος Ιερόθεος  1-0 | 1-2
ΑΕ Μυλοποτάμου – ΑΟ Παλαιόχωρας  1-1 | 0-1
Ατσαλένιος – Αιγάλεω  0-0 | 1-3
Φωστήρας – ΑΕ Κηφισιά  0-0 | 1-2
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών

3η αγωνιστική (15/10/2017) | 14η αγωνιστική (04/02 – 15.00)
Ηρόδοτος – Άγιος Ιερόθεος  1-0 | 0-0
Ερμής Ζωνιανών – Ηλυσιακός  1-1 | 2-2
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΟΦ Ιεράπετρας  0-2 | 0-0
Φωστήρας – ΑΕ Μυλοποτάμου  3-0 | 1-1
ΑΕ Κηφισιά – Ατσαλένιος  0-0 | 2-1
Ρεπό: Αιγάλεω

4η αγωνιστική (22/10/2017) | 15η αγωνιστική (11/02 – 15.00)
Ερμής Ζωνιανών – Ηρόδοτος  2-5 | 0-2
Άγιος Ιερόθεος – ΑΟ Παλαιόχωρας  1-3 | 0-2
Ηλυσιακός – Αιγάλεω  3-0 | 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας – Φωστήρας  0-0 | 0-1
Ατσαλένιος – ΑΕ Μυλοποτάμου  2-0 | 0-3
Ρεπό: ΑΕ Κηφισιά

5η αγωνιστική (05/11/2017) | 16η αγωνιστική (17/02 – 15.00)
Ηρόδοτος – ΑΟ Παλαιόχωρας  3-1 | 0-1
Αιγάλεω – Ερμής Ζωνιανών  2-0 | 5-1
Φωστήρας – Άγιος Ιερόθεος  1-0 | 0-0
ΑΕ Κηφισιά – Ηλυσιακός  0-0 | 0-2
Ατσαλένιος – ΟΦ Ιεράπετρας  2-0 | 0-0
Ρεπό: ΑΕ Μυλοποτάμου

6η αγωνιστική (12/11/2017) | 17η αγωνιστική (25/02 – 15.00)
Αιγάλεω – Ηρόδοτος  1-2 | 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας – Φωστήρας  0-0 | 2-3
Ερμής Ζωνιανών – ΑΕ Κηφισιά  2-1 | 1-4
Άγιος Ιερόθεος – Ατσαλένιος  1-2 | 1-2
Ηλυσιακός – ΑΕ Μυλοποτάμου  2-0 | 0-1
Ρεπό: ΟΦ Ιεράπετρας

7η αγωνιστική (19/11/2017) | 18η αγωνιστική (04/03 – 15.00)
Ηρόδοτος – Φωστήρας  1-0 | 2-0
ΑΕ Κηφισιά – Αιγάλεω  2-3 | 1-3
Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας  0-0 | 0-1
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ερμής Ζωνιανών  1-1 | 1-1
ΟΦ Ιεράπετρας – Ηλυσιακός  2-2 | 1-1
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος

8η αγωνιστική (03/12/2017) | 19η αγωνιστική (11/03 – 15.00)
ΑΕ Κηφισιά – Ηρόδοτος  4-3 | 1-2
Φωστήρας – Ατσαλένιος  1-2 | 0-1
Αιγάλεω – ΑΕ Μυλοποτάμου  1-0 | 2-4
Ερμής Ζωνιανών – ΟΦ Ιεράπετρας  0-0 | 1-2
Άγιος Ιερόθεος – Ηλυσιακός  1-0 | 2-0
Ρεπό: ΑΟ Παλαιόχωρας

9η αγωνιστική (10/12/2017) | 20η αγωνιστική (18/03 – 15.00)
Ηρόδοτος – Ατσαλένιος  0-0 | 1-0
ΑΕ Μυλοποτάμου – ΑΕ Κηφισιά  1-0 | 1-2
ΟΦ Ιεράπετρας – Αιγάλεω  2-1 | 0-0
Ηλυσιακός – ΑΟ Παλαιόχωρας  1-0 | 2-0
Άγιος Ιερόθεος – Ερμής Ζωνιανών  2-0 | 3-1
Ρεπό: Φωστήρας

10η αγωνιστική (17/12/2017) | 21η αγωνιστική (24/03 – 15.00)
ΑΕ Μυλοποτάμου – Ηρόδοτος  0-0 | 0-1
ΑΕ Κηφισιά – ΟΦ Ιεράπετρας  1-1 | 0-5
Φωστήρας – Ηλυσιακός  0-0 | 2-2
Αιγάλεω – Άγιος Ιερόθεος  2-0 | 0-2
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ερμής Ζωνιανών  1-0 | 0-1
Ρεπό: Ατσαλένιος

11η αγωνιστική (07/01/2018) | 22η αγωνιστική (01/04 – 16.00)
ΟΦ Ιεράπετρας – ΑΕ Μυλοποτάμου  1-0 | 3-0
Ηλυσιακός – Ατσαλένιος  4-1 | 0-1
Άγιος Ιερόθεος – ΑΕ Κηφισιά  2-0 | 2-2
Ερμής Ζωνιανών – Φωστήρας  1-0 | 1-2
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αιγάλεω  0-1 | 0-3
Ρεπό: Ηρόδοτος