1η Αγωνιστική – 15/10/2017

Φαίακας Κέρκυρας – Πρωτέας Γρεβενών  77-56
Φίλιππος Βέροιας – Ιωνικός Ιωνίας  80-58
Νίκη Βόλου – Ζέφυρος ‘02  83-70
Ίκαροι Τρικάλων – ΑΟΚ Βέροιας  69-68
Εύαθλος – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα  87-63
ΓΕ Αγρινίου – ΑΓΣ Ιωαννίνων  70-62
Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας

2η Αγωνιστική – 22/10/2017

Πρωτέας Γρεβενών – Νικόπολη Πρέβεζας  69-75
Ιωνικός Ιωνίας – Φαίακας Κέρκυρας  65-71
Ζέφυρος ‘02 – Φίλιππος Βέροιας  65-70
ΑΟΚ Βέροιας – Νίκη Βόλου  60-67
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Ίκαροι Τρικάλων  66-55
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Εύαθλος  103-69
Ρεπό: ΓΕ Αγρινίου

3η Αγωνιστική – 29/10/2017

Νικόπολη Πρέβεζας – Ιωνικός Ιωνίας
Φαίακας Κέρκυρας – Ζέφυρος ‘02
Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΚ Βέροιας
Νίκη Βόλου – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Ίκαροι Τρικάλων – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Εύαθλος – ΓΕ Αγρινίου
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

4η Αγωνιστική – 5/11/2017

Ζέφυρος ‘02 – Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΟΚ Βέροιας – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Φίλιππος Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νίκη Βόλου
ΓΕ Αγρινίου – Ίκαροι Τρικάλων
Ιωνικός Ιωνίας – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Εύαθλος

5η Αγωνιστική – 12/11/2017

Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΟΚ Βέροιας
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Φίλιππος Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Νίκη Βόλου – ΓΕ Αγρινίου
Ίκαροι Τρικάλων – Εύαθλος
Πρωτέας Γρεβενών – Ζέφυρος ‘02
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

6η Αγωνιστική – 19/11/2017

ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Φαίακας Κέρκυρας
ΓΕ Αγρινίου – Φίλιππος Βέροιας
Εύαθλος – Νίκη Βόλου
ΑΟΚ Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών
Ζέφυρος ‘02 – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

7η Αγωνιστική – 26/11/2017

Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΕ Αγρινίου
Φίλιππος Βέροιας – Εύαθλος
Νίκη Βόλου – Ίκαροι Τρικάλων
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Ιωνικός Ιωνίας – ΑΟΚ Βέροιας
Ρεπό: Ζέφυρος ‘02

8η Αγωνιστική – 3/12/2017

ΓΕ Αγρινίου – Νικόπολη Πρέβεζας
Εύαθλος – Φαίακας Κέρκυρας
Ίκαροι Τρικάλων – Φίλιππος Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Πρωτέας Γρεβενών
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Ιωνικός Ιωνίας
ΑΟΚ Βέροιας – Ζέφυρος ‘02
Ρεπό: Νίκη Βόλου

9η Αγωνιστική – 10/12/2017

Νικόπολη Πρέβεζας – Εύαθλος
Φαίακας Κέρκυρας – Ίκαροι Τρικάλων
Φίλιππος Βέροιας – Νίκη Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – ΓΕ Αγρινίου
Ιωνικός Ιωνίας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ζέφυρος ‘02 – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

10η Αγωνιστική – 17/12/2017

Ίκαροι Τρικάλων – Νικόπολη Πρέβεζας
Νίκη Βόλου – Φαίακας Κέρκυρας
Εύαθλος – Πρωτέας Γρεβενών
ΓΕ Αγρινίου – Ιωνικός Ιωνίας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ζέφυρος ‘02
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – ΑΟΚ Βέροιας
Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

11η Αγωνιστική – 7/1/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – Νίκη Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας – Φίλιππος Βέροιας
Πρωτέας Γρεβενών – Ίκαροι Τρικάλων
Ιωνικός Ιωνίας – Εύαθλος
Ζέφυρος ‘02 – ΓΕ Αγρινίου
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: ΑΠΣ Πτολεμαΐδα

12η Αγωνιστική – 14/1/2018

Φίλιππος Βέροιας – Νικόπολη Πρέβεζας
Νίκη Βόλου – Πρωτέας Γρεβενών
Ίκαροι Τρικάλων – Ιωνικός Ιωνίας
Εύαθλος – Ζέφυρος ‘02
ΓΕ Αγρινίου – ΑΟΚ Βέροιας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Ρεπό: Φαίακας Κέρκυρας

13η Αγωνιστική – 21/1/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – Φαίακας Κέρκυρας
Πρωτέας Γρεβενών – Φίλιππος Βέροιας
Ιωνικός Ιωνίας – Νίκη Βόλου
Ζέφυρος ‘02 – Ίκαροι Τρικάλων
ΑΟΚ Βέροιας – Εύαθλος
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – ΓΕ Αγρινίου
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων

14η Αγωνιστική – 28/1/2018

Πρωτέας Γρεβενών – Φαίακας Κέρκυρας
Ιωνικός Ιωνίας – Φίλιππος Βέροιας
Ζέφυρος ‘02 – Νίκη Βόλου
ΑΟΚ Βέροιας – Ίκαροι Τρικάλων
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Εύαθλος
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΓΕ Αγρινίου
Ρεπό: Νικόπολη Πρέβεζας

15η Αγωνιστική – 4/2/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – Πρωτέας Γρεβενών
Φαίακας Κέρκυρας – Ιωνικός Ιωνίας
Φίλιππος Βέροιας – Ζέφυρος ‘02
Νίκη Βόλου – ΑΟΚ Βέροιας
Ίκαροι Τρικάλων – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Εύαθλος – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: ΓΕ Αγρινίου

16η Αγωνιστική – 11/2/2018

Ιωνικός Ιωνίας – Νικόπολη Πρέβεζας
Ζέφυρος ‘02 – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΟΚ Βέροιας – Φίλιππος Βέροιας
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Νίκη Βόλου
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ίκαροι Τρικάλων
ΓΕ Αγρινίου – Εύαθλος
Ρεπό: Πρωτέας Γρεβενών

17η Αγωνιστική – 25/2/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – Ζέφυρος ‘02
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΟΚ Βέροιας
Φίλιππος Βέροιας – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Νίκη Βόλου – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ίκαροι Τρικάλων – ΓΕ Αγρινίου
Πρωτέας Γρεβενών – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: Εύαθλος

18η Αγωνιστική – 4/3/2018

ΑΟΚ Βέροιας – Νικόπολη Πρέβεζας
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Φίλιππος Βέροιας
ΓΕ Αγρινίου – Νίκη Βόλου
Εύαθλος – Ίκαροι Τρικάλων
Ζέφυρος ‘02 – Πρωτέας Γρεβενών
Ρεπό: Ιωνικός Ιωνίας

19η Αγωνιστική – 11/3/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Φίλιππος Βέροιας – ΓΕ Αγρινίου
Νίκη Βόλου – Εύαθλος
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΟΚ Βέροιας
Ιωνικός Ιωνίας – Ζέφυρος ‘02
Ρεπό: Ίκαροι Τρικάλων

20η Αγωνιστική – 18/3/2018

ΑΓΣ Ιωαννίνων – Νικόπολη Πρέβεζας
ΓΕ Αγρινίου – Φαίακας Κέρκυρας
Εύαθλος – Φίλιππος Βέροιας
Ίκαροι Τρικάλων – Νίκη Βόλου
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Πρωτέας Γρεβενών
ΑΟΚ Βέροιας – Ιωνικός Ιωνίας
Ρεπό: Ζέφυρος ‘02

21η Αγωνιστική – 1/4/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – ΓΕ Αγρινίου
Φαίακας Κέρκυρας – Εύαθλος
Φίλιππος Βέροιας – Ίκαροι Τρικάλων
Πρωτέας Γρεβενών – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ιωνικός Ιωνίας – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Ζέφυρος ‘02 – ΑΟΚ Βέροιας
Ρεπό: Νίκη Βόλου

22η Αγωνιστική – 22/4/2018

Εύαθλος – Νικόπολη Πρέβεζας
Ίκαροι Τρικάλων – Φαίακας Κέρκυρας
Νίκη Βόλου – Φίλιππος Βέροιας
ΓΕ Αγρινίου – Πρωτέας Γρεβενών
ΑΓΣ Ιωαννίνων – Ιωνικός Ιωνίας
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – Ζέφυρος ‘02
Ρεπό: ΑΟΚ Βέροιας

23η Αγωνιστική – 29/4/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – Ίκαροι Τρικάλων
Φαίακας Κέρκυρας – Νίκη Βόλου
Πρωτέας Γρεβενών – Εύαθλος
Ιωνικός Ιωνίας – ΓΕ Αγρινίου
Ζέφυρος ‘02 – ΑΓΣ Ιωαννίνων
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Ρεπό: Φίλιππος Βέροιας

24η Αγωνιστική – 6/5/2018

Νίκη Βόλου – Νικόπολη Πρέβεζας
Φίλιππος Βέροιας – Φαίακας Κέρκυρας
Ίκαροι Τρικάλων – Πρωτέας Γρεβενών
Εύαθλος – Ιωνικός Ιωνίας
ΓΕ Αγρινίου – Ζέφυρος ‘02
ΑΓΣ Ιωαννίνων – ΑΟΚ Βέροιας
Ρεπό: ΑΠΣ Πτολεμαΐδα

25η Αγωνιστική – 13/5/2018

Νικόπολη Πρέβεζας – Φίλιππος Βέροιας
Πρωτέας Γρεβενών – Νίκη Βόλου
Ιωνικός Ιωνίας – Ίκαροι Τρικάλων
Ζέφυρος ‘02 – Εύαθλος
ΑΟΚ Βέροιας – ΓΕ Αγρινίου
ΑΠΣ Πτολεμαΐδα – ΑΓΣ Ιωαννίνων
Ρεπό: Φαίακας Κέρκυρας

26η Αγωνιστική – 20/5/2018

Φαίακας Κέρκυρας – Νικόπολη Πρέβεζας
Φίλιππος Βέροιας – Πρωτέας Γρεβενών
Νίκη Βόλου – Ιωνικός Ιωνίας
Ίκαροι Τρικάλων – Ζέφυρος ‘02
Εύαθλος – ΑΟΚ Βέροιας
ΓΕ Αγρινίου – ΑΠΣ Πτολεμαΐδα
Ρεπό: ΑΓΣ Ιωαννίνων