1η αγωνιστική (7/10)

Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Φίλιππος Νέας Πέλλας  46-93

ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Κούπα Κιλκίς  63-59

Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΣ Κολινδρού  69-60

Έργοναθλος – ΑΟΚ Γουμένισσας  50-81

Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΑΚΕ Πιερίας  74-66

ΓΑΣ Βαφύρας – Αετοί Βέροιας  50-80

2η αγωνιστική (14/10)

Κούπα Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς  20-0 α.α.

ΑΣ Κολινδρού – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  42-73

ΑΟΚ Γουμένισσας – Άθλος Αλεξάνδρειας  92-65

ΑΚΕ Πιερίας – Έργοναθλος  64-47

Αετοί Βέροιας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  92-28

Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΓΑΣ Βαφύρας  76-73

3η αγωνιστική (21/10)

Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΣ Κολινδρού  59-50

ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΟΚ Γουμένισσας  84-49

Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΚΕ Πιερίας  77-62

Έργοναθλος – Αετοί Βέροιας  43-95

Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΓΑΣ Βαφύρας  49-88

Φίλιππος Νέας Πέλλας – Κούπα Κιλκίς

4η αγωνιστική (04/11)

ΑΟΚ Γουμένισσας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς

ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες

Αετοί Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας

ΓΑΣ Βαφύρας – Έργοναθλος

Ατρόμητος Νέας Σάντας – Φίλιππος Νέας Πέλλας

ΑΣ Κολινδρού – Κούπα Κιλκίς

5η αγωνιστική (11/11)

Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΚΕ Πιερίας

ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Αετοί Βέροιας

Άθλος Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Βαφύρας

Έργοναθλος – Ατρόμητος Νέας Σάντας

Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΑΣ Κολινδρού

Κούπα Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας

6η αγωνιστική (18/11)

Αετοί Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς

ΓΑΣ Βαφύρας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες

Ατρόμητος Νέας Σάντας – Άθλος Αλεξάνδρειας

Έργοναθλος – Φίλιππος Νέας Πέλλας

ΑΚΕ Πιερίας – Κούπα Κιλκίς

ΑΟΚ Γουμένισσας – ΑΣ Κολινδρού

7η αγωνιστική (25/11)

Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΓΑΣ Βαφύρας

ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Ατρόμητος Νέας Σάντας

Άθλος Αλεξάνδρειας – Έργοναθλος

Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΑΟΚ Γουμένισσας

Κούπα Κιλκίς – Αετοί Βέροιας

ΑΣ Κολινδρού – ΑΚΕ Πιερίας

8η αγωνιστική (02/12)

Ατρόμητος Νέας Σάντας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς

Έργοναθλος – ΓΑΣΠ Πάνθηρες

Άθλος Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Νέας Πέλλας

ΓΑΣ Βαφύρας – Κούπα Κιλκίς

Αετοί Βέροιας – ΑΣ Κολινδρού

ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Γουμένισσας

9η αγωνιστική (09/12)

Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Έργοναθλος

ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Άθλος Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΑΚΕ Πιερίας

Κούπα Κιλκίς – Ατρόμητος Νέας Σάντας

ΑΣ Κολινδρού – ΓΑΣ Βαφύρας

ΑΟΚ Γουμένισσας – Αετοί Βέροιας

10η αγωνιστική (16/12)

Άθλος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς

ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Φίλιππος Νέας Πέλλας

Έργοναθλος – Κούπα Κιλκίς

Ατρόμητος Νέας Σάντας – ΑΣ Κολινδρού

ΓΑΣ Βαφύρας – ΑΟΚ Γουμένισσας

Αετοί Βέροιας – ΑΚΕ Πιερίας

11η αγωνιστική (13/01/2018)

Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΓΑΣΠ Πάνθηρες

Φίλιππος Νέας Πέλλας – Αετοί Βέροιας

Κούπα Κιλκίς – Άθλος Αλεξάνδρειας

ΑΣ Κολινδρού – Έργοναθλος

ΑΟΚ Γουμένισσας – Ατρόμητος Νέας Σάντας

ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣ Βαφύρας