1η αγωνιστική (7/10) | 12η αγωνιστική (20/1)
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Φίλιππος Νέας Πέλλας 46-93 | 35-112
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Κούπα Κιλκίς 63-59 | 65-64
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΣ Κολινδρού 69-60 | 76-58
Έργοναθλος – ΑΟΚ Γουμένισσας 50-81 | 24-73
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΑΚΕ Πιερίας 74-66 | 75-107
ΓΑΣ Βαφύρας – Αετοί Βέροιας 50-80 | 59-71
2η αγωνιστική (14/10) | 13η αγωνιστική (27/1)
Κούπα Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς 20-0 α.α.| 81-40
ΑΣ Κολινδρού – ΓΑΣΠ Πάνθηρες 42-73 | 44-73
ΑΟΚ Γουμένισσας – Άθλος Αλεξάνδρειας 92-65 | 63-53
ΑΚΕ Πιερίας – Έργοναθλος 64-47 | 63-60
Αετοί Βέροιας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας 92-28 | 107-40
Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΓΑΣ Βαφύρας 76-73 | 64-58
3η αγωνιστική (21/10) | 14η αγωνιστική (03/02)
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΣ Κολινδρού 59-50 | 56-62
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΟΚ Γουμένισσας 84-49 | 55-70
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΚΕ Πιερίας 77-62 | 70-60
Έργοναθλος – Αετοί Βέροιας 43-95 | 43-108
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΓΑΣ Βαφύρας 49-88 | 33-67
Φίλιππος Νέας Πέλλας – Κούπα Κιλκίς 62-57 | 61-60
4η αγωνιστική (04/11) | 15η αγωνιστική (10/02)
ΑΟΚ Γουμένισσας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς 88-20 | 77-27
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες 44-80 | 53-68
Αετοί Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας 75-37 | 63-46
ΓΑΣ Βαφύρας – Έργοναθλος 69-34 | 59-48
Ατρόμητος Νέας Σάντας – Φίλιππος Νέας Πέλλας 55-58 | 49-84
ΑΣ Κολινδρού – Κούπα Κιλκίς 58-61 | 38-71
5η αγωνιστική (11/11) | 16η αγωνιστική (24/02)
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΑΚΕ Πιερίας 44-90 | 40-131
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Αετοί Βέροιας 50-62 | 46-65
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Βαφύρας 52-68 | 60-71
Έργοναθλος – Ατρόμητος Νέας Σάντας 57-51 | 80-75
Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΑΣ Κολινδρού 72-35 | 65-29
Κούπα Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας 55-64 | 51-65
6η αγωνιστική (18/11) | 17η αγωνιστική (03/03)
Αετοί Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς 117-39 | 121-47
ΓΑΣ Βαφύρας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες 51-62 | 61-67 παρ, 58-58 κ.α.
Ατρόμητος Νέας Σάντας – Άθλος Αλεξάνδρειας 37-83 | 49-78
Έργοναθλος – Φίλιππος Νέας Πέλλας 49-74 | 44-68
ΑΚΕ Πιερίας – Κούπα Κιλκίς 68-80 | 64-61
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΑΣ Κολινδρού 66-42 | 58-45
7η αγωνιστική (25/11) | 18η αγωνιστική (10/03)
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΓΑΣ Βαφύρας 51-79 | 34-65
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Ατρόμητος Νέας Σάντας 85-54 | 67-48
Άθλος Αλεξάνδρειας – Έργοναθλος 63-31 | 50-54
Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΑΟΚ Γουμένισσας 62-57 | 72-55
Κούπα Κιλκίς – Αετοί Βέροιας 43-79 | 38-89
ΑΣ Κολινδρού – ΑΚΕ Πιερίας 92-67 | 63-74
8η αγωνιστική (02/12) | 19η αγωνιστική (17/03)
Ατρόμητος Νέας Σάντας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς ΑΝΑΒΟΛΗ | 78-63
Έργοναθλος – ΓΑΣΠ Πάνθηρες 40-80 | 36-67
Άθλος Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Νέας Πέλλας 49-62 | 62-83
ΓΑΣ Βαφύρας – Κούπα Κιλκίς 73-67 | 45-59
Αετοί Βέροιας – ΑΣ Κολινδρού 112-34 | 85-28
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Γουμένισσας 56-74 | 46-54
9η αγωνιστική (09/12) | 20η αγωνιστική (24/03)
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – Έργοναθλος 53-73 | 50-76
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Άθλος Αλεξάνδρειας 85-55 | 63-54
Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΑΚΕ Πιερίας 78-72 | 90-58
Κούπα Κιλκίς – Ατρόμητος Νέας Σάντας 52-57 | 76-55
ΑΣ Κολινδρού – ΓΑΣ Βαφύρας 56-79 | 63-89
ΑΟΚ Γουμένισσας – Αετοί Βέροιας 48-57 | 49-67
10η αγωνιστική (16/12) | 21η αγωνιστική (31/03)
Άθλος Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς 78-47 | 80-54
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Φίλιππος Νέας Πέλλας 65-55 | 55-45
Έργοναθλος – Κούπα Κιλκίς 40-52 | 56-55
Ατρόμητος Νέας Σάντας – ΑΣ Κολινδρού 62-57 | 59-80
ΓΑΣ Βαφύρας – ΑΟΚ Γουμένισσας 45-54 | 74-68
Αετοί Βέροιας – ΑΚΕ Πιερίας 75-44 | 89-53
11η αγωνιστική (13/01/2018) | 22η αγωνιστική (14/04)
Μέγας Αλέξανδρος Λεπτοκαριάς – ΓΑΣΠ Πάνθηρες 30-82 | 35-86
Φίλιππος Νέας Πέλλας – Αετοί Βέροιας 37-62 | 60-64
Κούπα Κιλκίς – Άθλος Αλεξάνδρειας 60-44 | 57-61
ΑΣ Κολινδρού – Έργοναθλος 58-65 | 35-82
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ατρόμητος Νέας Σάντας 81-38 | 81-60
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣ Βαφύρας 65-75 | 70-86
Play off
Α Φάση
Αετοί Βέροιας – ΑΟΚ Γουμένισσας 71-56
ΑΟΚ Γουμένισσας – Αετοί Βέροιας 52-67
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Φίλιππος Νέας Πέλλας 48-55
Φίλιππος Νέας Πέλλας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες 69-58
B Φάση
Αετοί Βέροιας – Φίλιππος Νέας Πέλλας 68-46
Φίλιππος Νέας Πέλλας – Αετοί Βέροιας 71-73