μπαλα38

1η αγωνιστική (8/10 – 16.00)

Δόξα Επισκοπής – ΑΟ Συκιάς  6-1 (Εσέρπογλου 3, Νούζι 2, αυτογκόλ / Κακαγιάννης Α.)

Απόλλων Λυκογιάννης – Αλιάκμων Νησελίου  0-1 (Μυλώσης πεν)

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Αγρ.Αστ.Πλατέος  1-3 (Μελιόπουλος Π. / Καραούσογλου, Κιοσέογλου, Μπακιρτζής)

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Ολυμπιακός Λουτρού  2-3 (Τσολάκης, Θεοδοσιάδης / Παπαδόπουλος Σ. 2, Συρόπουλος)

Ρεπό : Ερμής Τριλόφου

2η αγωνιστική (15/10 – 16.00)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Ολυμπιακός Λουτρού  1-2 (Χουσεΐνογλου / Αναστασόπουλος Δ.Ε. 2)

Αλιάκμων Νησελίου – ΑΣ Γιαννακοχωρίου  4-1 (Παναπακίδης, Γιδαρόπουλος, Φετεινίδης 2 / Καμενάρ)

ΑΟ Συκιάς – Απόλλων Λυκογιάννης  3-2 (Τσαπράνης Β. 2, Μπράκα / Κουϊρουκίδης, Σακαλής)

Ερμής Τριλόφου – Δόξα Επισκοπής  0-3 (Μυλωνάς 2, Νούζι)

Ρεπό : Αχιλλέας Νεοκάστρου

3η αγωνιστική (22/10 – 16.00)

Δόξα Επισκοπής – Απόλλων Λυκογιάννης  1-4 (Νούζι / Κουϊρουκίδης 2, Παυλίδης Γ., Κουκουλιός)

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Ερμής Τριλόφου  6-0 (Ματζωλόπουλος, Μηλιώτης, Μελιόπουλος, Γιαννόπουλος 2, Πεχλιβανίδης)

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – ΑΟ Συκιάς  3-3 (Γολσουζίδης 2, Σιταρίδης / Κακαγιάννης Α. 2, Βήτος Α.)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Αλιάκμων Νησελίου  2-2 (Χουσεΐνογλου 2 / Μυλώσης, Τσιπλάκης)

Ρεπό : Ολυμπιακός Λουτρού

4η αγωνιστική (29/10 – 16.00)

ΑΟ Συκιάς – Αγρ.Αστ.Πλατέος  0-4 (Μηνούδης, Χουσεΐνογλου 2, Καραούσογλου)

Ερμής Τριλόφου – Ολυμπιακός Λουτρού  1-2 (Μπύρνας πεν / Μουσενίκας, Αναστασόπουλος Δ.Ε.)

Απόλλων Λυκογιάννης – ΑΣ Γιαννακοχωρίου  4-1 (Κουϊρουκίδης 2, Κουκουλιός, Παυλίδης Γ. /Πετρακίδης)

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Δόξα Επισκοπής  3-2 (Μπαρτζώκας, Μελιόπουλος, Πεχλιβανίδης / Μυλωνάς, Νούζι)

Ρεπό : Αλιάκμων Νησελίου

5η αγωνιστική (5/11 – 15.00)

Δόξα Επισκοπής – ΑΣ Γιαννακοχωρίου  4-0 (Καραντώνας 2, Μυλωνάς, Κάμινας)

Ολυμπιακός Λουτρού – Αχιλλέας Νεοκάστρου  2-1 (Πολυζόπουλος, Παπαδόπουλος Σ. / Μηλιώτης)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Απόλλων Λυκογιάννης  2-2 (Τερζίδης, Χουσεΐνογλου πεν / Σακαλής, αυτογκόλ)

Αλιάκμων Νησελίου – Ερμής Τριλόφου  6-0 (Παπακωνσταντίνου 2, Μυλώσης 2, Τάτα, Φετεινίδης)

Ρεπό : ΑΟ Συκιάς

6η αγωνιστική (12/11 – 15.00)

Ερμής Τριλόφου – ΑΟ Συκιάς  1-1 (Αθανασιάδης / Αθανασιάδης)

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Αλιάκμων Νησελίου  0-1 (Παπακωνσταντίνου)

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Αγρ.Αστ.Πλατέος  1-5 (αυτογκόλ / Τερζίδης 2, Γιάντζος 2, Καραούσογλου)

Ολυμπιακός Λουτρού – Δόξα Επισκοπής  3-0 (Παπαδόπουλος Σ. 3)

Ρεπό : Απόλλων Λυκογιάννης

7η αγωνιστική (19/11 – 15.00)

ΑΟ Συκιάς – Αχιλλέας Νεοκάστρου  0-1 (Μηλιώτης)

Απόλλων Λυκογιάννης – Ερμής Τριλόφου  4-0 (Αμανετίδης, Κουϊρουκίδης 2, Σιδηρόπουλος)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Δόξα Επισκοπής  3-1 (Γιάντζος 2, Χουσεΐνογλου / Νούζι)

Αλιάκμων Νησελίου – Ολυμπιακός Λουτρού  1-0 (Γιδαρόπουλος)

Ρεπό : ΑΣ Γιαννακοχωρίου

8η αγωνιστική (26/11 – 15.00)

Δόξα Επισκοπής – Αλιάκμων Νησελίου  0-3 (Τσιπλάκης, Τάτα, Γιδαρόπουλος)

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Απόλλων Λυκογιάννης  2-0 (Μηλιώτης 2)

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Ερμής Τριλόφου  3-0 (Αμαρίλντο 3)

Ολυμπιακός Λουτρού – ΑΟ Συκιάς  2-0 (Παπαδόπουλος Δ., Αναστασόπουλος Δ.Ε.)

Ρεπό : Αγρ.Αστ.Πλατέος

9η αγωνιστική (3/12 – 15.00)

Ερμής Τριλόφου – Αγρ.Αστ.Πλατέος  0-4 (Χουσεΐνογλου 4)

Απόλλων Λυκογιάννης – Ολυμπιακός Λουτρού  0-1 (Παπαδόπουλος Σ.)

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Αχιλλέας Νεοκάστρου  1-2 (Πετρακίδης / Μηλιώτης 2)

Αλιάκμων Νησελίου – ΑΟ Συκιάς  3-1 (Παναπακίδης, Γιδαρόπουλος, Μυλώσης / Γκαλίτσιος)

Ρεπό : Δόξα Επισκοπής

10η αγωνιστική (17/12 – 15.00)

ΑΟ Συκιάς – Δόξα Επισκοπής  3-1 (Γκαλίτσιος 2, Κακαγιάννης Α. / Μουρίζι)

Αλιάκμων Νησελίου – Απόλλων Λυκογιάννης  5-0 (Γιδαρόπουλος 3, Παναπακίδης, Καλαμπουκόπουλος)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Αχιλλέας Νεοκάστρου  1-0 (Τερζίδης)

Ολυμπιακός Λουτρού – ΑΣ Γιαννακοχωρίου  4-0 (Τριανταφυλλόπουλος Β.Α., Πολυζόπουλος, Χατζόπουλος Δ., Χατζόπουλος Α.)

Ρεπό : Ερμής Τριλόφου

11η αγωνιστική (7/1 – 15.00)

Ολυμπιακός Λουτρού – Αγρ.Αστ.Πλατέος

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Αλιάκμων Νησελίου

Απόλλων Λυκογιάννης – ΑΟ Συκιάς

Δόξα Επισκοπής – Ερμής Τριλόφου

Ρεπό : Αχιλλέας Νεοκάστρου

12η αγωνιστική (14/1 – 15.00)

Απόλλων Λυκογιάννης – Δόξα Επισκοπής

Ερμής Τριλόφου – Αχιλλέας Νεοκάστρου

ΑΟ Συκιάς – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Αλιάκμων Νησελίου – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Ρεπό : Ολυμπιακός Λουτρού

13η αγωνιστική (21/1 – 15.00)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – ΑΟ Συκιάς

Ολυμπιακός Λουτρού – Ερμής Τριλόφου

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Απόλλων Λυκογιάννης

Δόξα Επισκοπής – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Ρεπό : Αλιάκμων Νησελίου

14η αγωνιστική (28/1 – 15.00)

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Δόξα Επισκοπής

Αχιλλέας Νεοκάστρου – Ολυμπιακός Λουτρού

Απόλλων Λυκογιάννης – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Ερμής Τριλόφου – Αλιάκμων Νησελίου

Ρεπό : ΑΟ Συκιάς

15η αγωνιστική (4/2 – 15.00)

ΑΟ Συκιάς – Ερμής Τριλόφου

Αλιάκμων Νησελίου – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Αγρ.Αστ.Πλατέος – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Δόξα Επισκοπής – Ολυμπιακός Λουτρού

Ρεπό : Απόλλων Λυκογιάννης

16η αγωνιστική (11/2 – 15.00)

Αχιλλέας Νεοκάστρου – ΑΟ Συκιάς

Ερμής Τριλόφου – Απόλλων Λυκογιάννης

Δόξα Επισκοπής – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Ολυμπιακός Λουτρού – Αλιάκμων Νησελίου

Ρεπό : ΑΣ Γιαννακοχωρίου

17η αγωνιστική (18/2 – 15.00)

Αλιάκμων Νησελίου – Δόξα Επισκοπής

Απόλλων Λυκογιάννης – Αχιλλέας Νεοκάστρου

Ερμής Τριλόφου – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

ΑΟ Συκιάς – Ολυμπιακός Λουτρού

Ρεπό : Αγρ.Αστ.Πλατέος

18η αγωνιστική (25/2 – 15.00)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Ερμής Τριλόφου

Ολυμπιακός Λουτρού – Απόλλων Λυκογιάννης

Αχιλλέας Νεοκάστρου – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

ΑΟ Συκιάς – Αλιάκμων Νησελίου

Ρεπό : Δόξα Επισκοπής