SUPER LEAGUE

super-league

# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1  Ολυμπιακός 25 54 17 3 5 45-14
2  Πανιώνιος 25 48 14 6 5 31-16
3  ΠΑΟΚ 25 46 15 4 6 37-17
4  Παναθηναϊκός 25 45 12 9 4 38-14
5  ΑΕΚ 25 43 11 10 4 42-19
6  Πλατανιάς 25 41 11 8 6 30-26
7  Ξάνθη 25 40 11 7 7 27-23
8  Ατρόμητος 25 35 10 5 10 24-32
9  ΠΑΣ Γιάννινα 25 34 8 10 7 27-25
10  Κέρκυρα 25 29 7 8 10 20-28
11  Παναιτωλικός 25 27 7 6 12 26-32
12  ΑΕΛ 25 24 5 9 11 21-34
13  Αστέρας Τρίπολης 25 22 5 7 13 24-41
14  Λεβαδειακός 25 19 4 7 14 20-43
15  Ηρακλής 25 16 2 10 13 18-35
16  Βέροια 25 16 3 7 15 15-46

*Ο ΠΑΟΚ ξεκίνησε με -3

FOOTBALL LEAGUE

football111

# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1  Απόλλων Σμύρνης 23 59 18 5 0 45-11
2  Λαμία 23 56 18 2 3 41-8
3  Άρης 23 50 15 5 3 41-15
4  ΟΦΗ 23 45 14 3 6 37-15
5  Τρίκαλα 23 43 13 4 6 38-16
6  Αγροτικός Αστέρας 23 37 11 4 8 32-22
7  ΑΕ Σπάρτη 23 33 8 9 6 24-21
8  Πανσερραϊκός 23 33 9 6 8 20-29
9  Παναιγιάλειος 23 30 7 9 7 18-16
10  ΑΟ Χανιά 23 27 8 3 12 26-36
11  Κισσαμικός 23 26 7 5 11 18-27
12  Αναγέννηση Καρδίτσας 23 25 6 7 10 18-25
13  Αχαρναϊκός 23 23 7 4 12 28-34
14  Καλλιθέα 23 21 5 6 12 28-36
15  ΑΕΛ Καλλονής 23 19 4 7 12 17-41
16  Αιγινιακός 23 18 4 6 13 21-33
17  Πανελευσινιακός 23 14 2 8 13 13-37
18  Πανθρακικός 23 -6 3 3 17 7-48

*O Aχαρναϊκός έχει -2 βαθμούς. Ο Πανθρακικός αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα

Γ ΕΘΝΙΚΗ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

Γ-ΕΘΝΙΚΗ-542x291

1ος

# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1 Απόλλων Καλαμαριάς 22 55 19 1 2 56-14
2 Δόξα Δράμας 22 54 17 3 2 53-13
3 ΑΠΕ Λαγκαδά 21 43 14 1 6 30-19
4 ΦΑΣ Νάουσα 21 33 9 6 6 25-22
5 Νέστος Χρυσούπολης 21 33 10 3 8 25-28
6 Καμπανιακός 21 32 10 2 9 27-25
7 Καβάλα 22 28 6 10 6 32-23
8 ΑΟ Καρδίας 22 28 7 7 8 23-29
9 Απόλλων Παραλιμνίου 22 28 7 7 8 28-21
10 Ορφέας Ξάνθης 21 28 6 10 5 16-18
11 Μακεδονικός Φούφα 22 26 7 5 10 21-25
12 Αλμωπός Αριδαίας 21 21 6 3 12 19-24
13 Δόξα Προσκυνητών 21 19 5 4 12 19-34
14 Εορδαϊκός 22 14 3 5 14 20-49
15 ΑΕ Ποντίων Βατολάκκου 21 5 1 2 18 4-54

*Ο Απόλλων Καλαμαριάς έχει -3 βαθμούς. H ΑΕΠ Βατολάκκου αποσύρθηκε από το πρωτάθλημα

2oς

# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1 Απόλλων Λάρισας 23 55 17 4 2 50-15
2 Ολυμπιακός Βόλου 23 51 15 6 2 36-12
3 ΑΕ Καραϊσκάκης 23 51 15 6 2 32-8
4 Διαγόρας Σεβαστής 23 48 15 3 5 39-22
5 Νίκη Βόλου 23 46 14 4 5 33-19
6 Πύδνα Κίτρους 23 44 13 5 4 31-14
7 Τηλυκράτης 23 33 8 9 6 20-19
8 Θεσπρωτός 23 27 8 3 12 24-29
9 Ρήγας Φεραίος 23 26 7 5 11 28-35
10 Πιερικός 23 24 5 9 9 13-25
11 Μαύροι Αετοί 23 24 6 6 11 20-32
12 ΑΕ Ιστιαίας 23 23 7 2 14 20-30
13 Εθνικός Φιλιππιάδας 23 23 5 8 10 18-30
14 Αχιλλέας Νεοκαισάρειας 23 13 3 4 16 15-40
15 Αμβρακία Κωστακιών 23 12 3 3 17 14-35
16 Αστέρας Πετριτή 23 11 2 5 16 10-39

3ος

# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1 Παναχαϊκή 22 49 15 4 3 36-8
2 ΠΑΟ Βάρδας 22 41 12 5 5 29-16
3 ΑΕ Ερμιονίδας 21 37 10 7 4 31-19
4 ΑΟ Χαλκίς 21 35 9 8 4 25-20
5 Αιολικός 21 30 7 9 5 24-17
6 Παναρκαδικός 22 30 7 9 6 18-15
7 Αστέρας Αμαλιάδας 22 29 8 5 9 20-25
8 ΑΟ Θήβα 21 27 6 9 6 23-23
9 Φωστήρας 21 25 6 7 8 17-16
10 Παναργειακός 21 25 8 1 12 17-27
11 Αχαϊκή 21 24 8 3 10 20-23
12 ΑΟ Λουτράκι 22 23 7 2 13 17-31
13 Τσικλητήρας 22 22 5 7 10 19-23
14 Δόξα Μεγαλόπολης 22 21 5 6 11 21-33
15 ΑΟ Ζευγολατιού 21 19 5 4 12 10-31

*Η Αχαϊκή έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

4ος

# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1 Ιωνικός 22 45 13 6 3 40-17
2 Εργοτέλης 21 43 12 7 2 34-17
3 Ατσαλένιος 22 40 12 4 6 35-29
4 Άγιος Ιερόθεος 21 38 10 8 3 30-21
5 Προοδευτική 22 36 10 6 6 27-19
6 Εθνικός 21 35 10 5 6 26-22
7 Ερμής Ζωνιανών 21 30 8 6 8 18-21
8 Πανθηραϊκός 21 26 6 8 7 20-22
9 ΑΣ Ρόδου 21 24 6 6 10 22-32
10 Τριγλία Ραφήνας 22 24 6 6 10 28-33
11 Ιάλυσος 22 23 5 8 9 24-32
12 ΑΕ Κηφισιάς 21 21 4 9 8 20-22
13 Θύελλα Ραφήνας 21 19 4 7 10 19-29
14 Ηλυσιακός 21 15 3 6 12 17-31
15 ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ 21 15 3 6 12 13-27

Α1 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΗΜΑΘΙΑΣ

# Ομάδα Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 ΑΕ Αλεξάνδρειας 17 4 0 70 14 +56 55
2 Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 17 2 1 72 7 +65 53
3 Κεραυνός Επισκοπής 15 1 4 47 17 +30 46
4 ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας 12 8 1 39 12 +27 44
5 ΓΑΣ Ροδοχωρίου 12 5 4 50 21 +29 41
6 ΓΑΣ Κοπανού 10Starbet 10 6 4 36 24 +12 36
7 ΑΕ Χαρίεσσας 8 5 7 31 29 +2 29
8 Ατρόμητος Διαβατού 7 5 9 28 30 -2 26
9 Ποντιακή Νεολαία Αράχου 7 2 11 28 30 -2 23
10 Απόλλων Αγίου Γεωργίου 6 2 12 20 48 -28 20
11 Δόξα Λιανοβεργίου 6 0 15 22 46 -24 18
12 Αχιλλέας Νάουσας 4 5 11 20 43 -23 17
13 Μακροχώρι 3 7 11 15 33 -18 16
14 Ολυμπιακός Νάουσας 2 3 16 22 82 -60 9
15 ΜΑΣ Βεργίνας 0 1 20 11 75 -64 1


Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (1ος ΟΜΙΛΟΣ) 

alexandriamou_palaioxori220044

# Ομάδα Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Νίκη Αγκαθιάς 17 1 1 48 14 +34 52
2 Άρης Παλαιοχωρίου 14 4 1 47 6 +41 46
3 Φίλιππος Μελίκης 12 2 5 43 33 +10 38
4 ΑΕ Σχοινά 11 1 7 36 28 +8 34
5 Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 7 4 8 32 35 -3 25
6 Θύελλα Σταυρού 7 4 8 27 33 -6 25
7 ΠΑΟ Παλατίτσια 8 1 10 45 45 0 25
8 Φίλιππος Μέσης 7 1 11 27 33 -6 22
9 Αστέρας Αλεξάνδρειας 5 4 10 22 29 -7 19
10 Εθνικός Κλειδιού 5 3 11 33 48 -15 18
11 Μακεδονικός Πλατάνου 4 2 13 18 45 -37 14
12 ΠΑΟΚ Κουλούρας 2 3 14 19 48 -29 9

Α2 ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ (2ος ΟΜΙΛΟΣ) 

84b16a_c66cc217ab674cfe9425869cb43ca096-mv2

# Ομάδα Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Νίκη Αγκαθιάς 17 1 1 48 14 +34 52
2 Άρης Παλαιοχωρίου 14 4 1 47 6 +41 46
3 Φίλιππος Μελίκης 12 2 5 43 33 +10 38
4 ΑΕ Σχοινά 11 1 7 36 28 +8 34
5 Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου 7 4 8 32 35 -3 25
6 Θύελλα Σταυρού 7 4 8 27 33 -6 25
7 ΠΑΟ Παλατίτσια 8 1 10 45 45 0 25
8 Φίλιππος Μέσης 7 1 11 27 33 -6 22
9 Αστέρας Αλεξάνδρειας 5 4 10 22 29 -7 19
10 Εθνικός Κλειδιού 5 3 11 33 48 -15 18
11 Μακεδονικός Πλατάνου 4 2 13 18 45 -37 14
12 ΠΑΟΚ Κουλούρας 2 3 14 19 48 -29 9

*O AΣ Πατρίδας έχει έναν μηδενισμό και -3 βαθμούς

B ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ ΤΕΛΙΚΗ

pegasus_LARGE_t_1301_107065622

# Ομάδα Ν Ι Η ΓΥ ΓΚ Δ Β
1 Ολυμπιακός Λουτρού 13 1 2 42 13 +29 40
2 Αγρ.Αστ.Πλατέος 12 3 1 50 13 +37 39
3 Αλιάκμων Νησελίου 11 3 2 37 10 +27 36
4 Αχιλλέας Νεοκάστρου 11 1 4 35 13 +22 34
5 Απόλλων Λυκογιάννης 7 1 8 31 34 -3 22
6 ΑΟ Συκιάς 3 3 9 21 46 -25 12
7 Δόξα Επισκοπής 3 1 12 20 35 -15 10
8 ΑΣ Γιαννακοχωρίου 3 1 12 19 44 -25 10
9 Ερμής Τριλόφου 0 4 12 8 54 -46 4

Γ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΗ

# Ομάδα Αγ. Βαθμοί Ν Ι Η Γκολ
1  Άτλας Ζερβοχωρίου 3 9 3 0 0 15-3
2  Θύελλα Στενημάχου 3 7 2 1 0 11-5
3  ΑΕ Σφηκιάς 3 6 2 0 1 11-6
4  Λευκάδια 3 6 2 0 1 14-7
5  Παλασίδειος Ακαδημία 3 3 1 0 2 8-11
6  ΑΕΚ Καμποχωρίου 3 3 1 0 2 5-13
7  Αίας Ημαθίας 3 1 0 1 2 5-11
8  Μακεδονικός Επισκοπής  3 0 0 0 3 3-16