Α2 ΕΠΣ Ημαθίας

Α2 Ερασιτεχνική (Β’ όμιλος) – Οι 25 αγωνιστικές με αριθμούς

483737_10201047931505615_1499000380_nΤα αποτελέσματα και οι σκόρερς της 25ης αγωνιστικής

ΓΑΣ Κοπανού – Απόλλων Λυκογιάννης  1-4 (54′ Σιδηρόπουλος Θ. / 10′ Σγούρος, 12′ Γιούπης, 18′ Παπαδόπουλος, 90+2′ Κουϊρουκίδης)

Ακαδημία Βέροιας – Δόξα Νάουσας  3-0 (27′ Τρούπκος, 65′ Αργυρόπουλος, 79′ Καλτσάς)

ΑΣ Πατρίδας – ΑΕ Σφηκιάς  3-0 (40′ Κώτελης, 70′ Σταυράς, 73′ Χατζηεμμανουήλ)

ΑΣ Ειρηνούπολης – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-2 (89′ Παπαϊωάννου Α.) / 64′ Ευθυβούλης, 87′ Μωυσίδης)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ολυμπιακός Νάουσας  3-0 (7′-20′-31′ Γκογκόπουλος)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Μακεδόνας Βέροιας  2-0 (10′ Ευτυριάδης, 31′ Παπαδόπουλος Κ.)

Ρεπό : Άτλας Ζερβοχωρίου

Βαθμολογία

1

Νέα Γενεά Νικομήδειας

56

18

2

4

63-29

2

Άτλας Ζερβοχωρίου

48

15

3

5

53-30

3

Ακαδημία Βέροιας

45

14

3

6

60-32

4

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

34

10

4

8

36-37

5

ΑΣ Ειρηνούπολης

33

11

O

12

39-36

6

Ολυμπιακός Νάουσας

31

9

4

11

40-38

7

Μακεδόνας Βέροιας

31

10

1

12

44-46

8

ΓΑΣ Κοπανού

31

9

4

9

45-51

9

Απόλλων Λυκογιάννης

29

9

2

12

60-67

10

Ελπίδα Μονοσπίτων

28

9

1

12

43-56

11

Δόξα Νάουσας

28

8

4

11

32-41

12

ΑΣ Πατρίδας

27

7

6

10

26-25

13

ΑΕ Σφηκιάς

11

3

2

18

31-83

Όλοι οι σκόρερς

1

Παπαδόπουλος Κ.

Νέα Γενεά Νικομήδειας

29

2

Γκογκόπουλος

Ελπίδα Μονοσπίτων

19

3

Φεζουλάς Χ.Ν.

Μακεδόνας Βέροιας

19

4

Σιδηρόπουλος Ν.

Άτλας Ζερβοχωρίου

15

5

Σιδηρόπουλος

ΓΑΣ Κοπανού

13

6

Αλμαλιώτης Ν.

Άτλας Ζερβοχωρίου

11

7

Γαβριηλίδης

Ακαδημία Βέροιας

10

8

Καλτσάς

Ακαδημία Βέροιας

10

9

Κουϊρουκίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

10

10

Σγούρος

Απόλλων Λυκογιάννης

10

11

Αργυρόπουλος

Ακαδημία Βέροιας

9

12

Γιούπης

Απόλλων Λυκογιάννης

9

13

Ευτυριάδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

9

14

Καρυπίδης

ΑΣ Ειρηνούπολης

9

15

Παρθενόπουλος

Ολυμπιακός Νάουσας

9

16

Παυλίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

9

17

Γεωργάκης

Δόξα Νάουσας

8

18

Κοσμίδης

ΓΑΣ Κοπανού

8

19

Μαστορόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

8

20

Πέκαλης

ΓΑΣ Κοπανού

8

21

Δαυίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

7

22

Ευθυβούλης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

7

23

Κακούδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

7

24

Καντερίτσκας

Δόξα Νάουσας

7

25

Κολοκοτρώνης

Άτλας Ζερβοχωρίου

7

26

Παπαδόπουλος Σ.

Απόλλων Λυκογιάννης

7

27

Σαρμπίνος Α.

Δόξα Νάουσας

7

28

Ασλαμπάλογλου

Μακεδόνας Βέροιας

6

29

Μωυσίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

6

30

Νταμοτζίδης

Ακαδημία Βέροιας

6

31

Χατζηγεωργίου

Ελπίδα Μονοσπίτων

6

32

Μίλης

Ελπίδα Μονοσπίτων

5

33

Μιχαηλίδης

Ακαδημία Βέροιας

5

34

Παζαρτζίδης Κ.

ΑΣ Ειρηνούπολης

5

35

Παζαρτζίδης Ν.

ΑΣ Ειρηνούπολης

5

36

Παπαϊωάννου

ΑΣ Ειρηνούπολης

5

37

Τρούπκος

Ακαδημία Βέροιας

5

38

Βουδούρης

Ολυμπιακός Νάουσας

4

39

Ιωσηφίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

4

40

Καραπεϊδης

Ακαδημία Βέροιας

4

41

Κρουσταλάς

ΑΣ Ειρηνούπολης

4

42

Κωστόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

4

43

Μωυσίδης

ΑΣ Πατρίδας

4

44

Ξανθόπουλος

Άτλας Ζερβοχωρίου

4

45

Ορφανίδης

ΑΣ Πατρίδας

4

46

Πιτούλιας

Μακεδόνας Βέροιας

4

47

Τζήμος

ΑΣ Πατρίδας

4

48

Χαραλαμπίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

4

49

Αμανετίδης

Απόλλων Λυκογιάννης

3

50

Δάτσης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

3

51

Δημητριάδης

ΓΑΣ Κοπανού

3

52

Ιωακειμίδης

Ολυμπιακός Νάουσας

3

53

Καλαϊτζίδης

Ακαδημία Βέροιας

3

54

Κατσικαβέλης

ΑΕ Σφηκιάς

3

55

Λογδανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

3

56

Μάινος

Ολυμπιακός Νάουσας

3

57

Ντόγος

Νέα Γενεά Νικομήδειας

3

58

Παρηγορίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

3

59

Ρώσσιος

Ολυμπιακός Νάουσας

3

60

Τσολακίδης

Μακεδόνας Βέροιας

3

61

Τύψιος

Δόξα Νάουσας

3

62

Φιλιππίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

3

63

Χατζηιωαννίδης

Ολυμπιακός Νάουσας

3

64

Χατζημούσης

Ελπίδα Μονοσπίτων

3

65

Αθανασιάδης

ΑΣ Πατρίδας

2

66

Αλμαλιώτης Α.

Άτλας Ζερβοχωρίου

2

67

Αμπαζίδης

ΑΣ Πατρίδας

2

68

Ανθρακεύς

Δόξα Νάουσας

2

69

Βάιας

Μακεδόνας Βέροιας

2

70

Γκαλαϊτσης

Ακαδημία Βέροιας

2

71

Εμμανουηλίδης

Ελπίδα Μονοσπίτων

2

72

Ίντος

ΓΑΣ Κοπανού

2

73

Καλολιμνιώτης

Απόλλων Λυκογιάννης

2

74

Καραμανδάνης Β.

ΑΕ Σφηκιάς

2

75

Καραμανδάνης Λ.

ΑΕ Σφηκιάς

2

76

Καραμίχος

Ολυμπιακός Νάουσας

2

77

Κατσαλής

ΓΑΣ Κοπανού

2

78

Κοκοφιάδης

Ολυμπιακός Νάουσας

2

79

Κώτελης

ΑΣ Πατρίδας

2

80

Μελιόπουλος

ΑΣ Πατρίδας

2

81

Μίσκος

Δόξα Νάουσας

2

82

Παντζαρτζίδης Β.

ΑΣ Ειρηνούπολης

2

83

Πάντζιος

Μακεδόνας Βέροιας

2

84

Παπαδόπουλος

ΑΣ Πατρίδας

2

85

Πρόιος

Μακεδόνας Βέροιας

2

86

Σακελλάρης

Ολυμπιακός Νάουσας

2

87

Σταυράς

ΑΣ Πατρίδας

2

88

Τσαλουχίδης

Ακαδημία Βέροιας

2

89

Τσαούσι

Ελπίδα Μονοσπίτων

2

90

Φωτόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

2

91

Χριστοφορίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

2

92

Αγιαννίτης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

93

Ακριτίδης Γ.

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

94

Αλατσίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

95

Αναγνωστόπουλος

Απόλλων Λυκογιάννης

1

96

Ανδρέου

Μακεδόνας Βέροιας

1

97

Βαρβέρης Κ.

ΓΑΣ Κοπανού

1

98

Βοργιαζίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

99

Γαϊτανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

100

Γκίλινας

Ακαδημία Βέροιας

1

101

Γρυπούδης

ΓΑΣ Κοπανού

1

102

Διαμαντίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

103

Δούκας

Απόλλων Λυκογιάννης

1

104

Θεοδοσιάδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

105

Θεοδωρίδης

ΑΣ Πατρίδας

1

106

Ισαακίδης

Μακεδόνας Βέροιας

1

107

Ιωάννου

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

108

Κακαβέλας

ΑΕ Σφηκιάς

1

109

Καραθάνας

Δόξα Νάουσας

1

110

Κιουτάχιαλης

Απόλλων Λυκογιάννης

1

111

Κούτης

Ολυμπιακός Νάουσας

1

112

Κυπαρισσόπουλος

ΑΕ Σφηκιάς

1

113

Κωσταλάς

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

114

Κωστόπουλος Κ.

ΓΑΣ Κοπανού

1

115

Λαζός

Απόλλων Λυκογιάννης

1

116

Λιανός

ΓΑΣ Κοπανού

1

117

Λίκα

Μακεδόνας Βέροιας

1

118

Μανδέλας

ΑΕ Σφηκιάς

1

119

Μαχανίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

120

Μίτσικας

Ολυμπιακός Νάουσας

1

121

Μπακαλίδης

Μακεδόνας Βέροιας

1

122

Μποζίνης

ΓΑΣ Κοπανού

1

123

Μποζίνης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

124

Μπέπες

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

125

Μπόλος

ΑΕ Σφηκιάς

1

125

Ντούζος

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

126

Παπαδημητρίου

Ελπίδα Μονοσπίτων

1

127

Παπαδόπουλος Σ.

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

128

Πασχαλίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

129

Σαββίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

130

Σακαλής

Απόλλων Λυκογιάννης

1

131

Σαρμπίνος Β.

Δόξα Νάουσας

1

132

Σαχπαζίδης

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

133

Σιδηρόπουλος

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

134

Σιταρίδης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

135

Στεφανίδης

Άτλας Ζερβοχωρίου

1

136

Ταραμονλής

Ακαδημία Βέροιας

1

137

Τζιόκας

Νέα Γενεά Νικομήδειας

1

138

Τορτοπίδης

ΑΣ Ειρηνούπολης

1

139

Τσαγεράς

ΓΑΣ Ροδοχωρίου

1

140

Τσαλακόπουλος

Ακαδημία Βέροιας

1

141

Τσιφλίδης Μ.

Απόλλων Λυκογιάννης

1

142

Φασούλας

Δόξα Νάουσας

1

143

Φεζουλάς Χ.Δ.

Μακεδόνας Βέροιας

1

144

Χαβιαρόπουλος

ΓΑΣ Κοπανού

1

145

Χατζηεμμανουήλ

ΑΣ Πατρίδας

1

146

Χατζηθεοδώρου

Ελπίδα Μονοσπίτων

1

147

Χατζηνικολάου

ΑΕ Σφηκιάς

1

Επόμενη αγωνιστική (Τελευταία, 31/3 – 10.30)

Μακεδόνας Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων

Άτλας Ζερβοχωρίου – ΑΣ Ειρηνούπολης

Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΣ Πατρίδας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Ακαδημία Βέροιας

ΑΕ Σφηκιάς – ΓΑΣ Κοπανού

Απόλλων Λυκογιάννης – Δόξα Νάουσας

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας