Κατηγορίες

Α ΕΠΣ Ημαθίας 2018/2019

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΦΑΣ Νάουσα  0-4 (61′ Αργυρίου, 66′ Παντζαρτζίδης, 70′ Λαμπριανίδης, 73′ Δασκαλάκης)

Εθνικός Κλειδίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-3 (48′ Μουρουζίδης, 72΄αυτογκόλ, 90′ Πατατούκας)

Φίλιππος Μελίκης – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-5 (49′ Μαμουτόπουλος / 8′ Γραμματικός, 29′ Σερασκιέρης, 34′ Συμεωνίδης, 60′-88′ Τεπετός)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΟ Μαρίνας  0-4 (66′-68′ Πουτακίδης, 83′-90+1′ Μισαηλίδης)

ΑΕ Χαρίεσσας – Μακροχώρι  2-1 (9′ Παρηγορίδης, 87′ Κοτσογιαννίδης / 90+ Τσακίρης)

Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-5 (22′ Λίτσι, 35′-37′-69′ Παρσόπουλος, 44′ Περπερίδης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού  1-0 (31′ αυτογκόλ)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Άρης Παλαιοχωρίου  1-0 (45′ Μπράτσης)

Εθνικός Κλειδιού – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος  0-3 (43′ Μπαντής. 45′ Αντωνίου, 86′ Μοσχόπουλος πεν)

ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Μελίκης  5-2 (11′ Δασκαλάκης, 37′ Αργυρίου, 74′ Κουκουράκης, 76′-90+ Μάγγος / 86′-87′ Ανδρίτσος)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  2-0 (22′ Ουέλινγκτον, 90+ Μουρουζίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Χαρίεσσας  2-1 (11′ Τεπετός, 53′ Συμεωνίδης πεν / 48′ Στογιάννης)

ΑΟ Μαρίνας – Κεραυνός Επισκοπής  0-3 (14′-81′ Ντέλλας, 88′ Καρυπίδης Α.)

Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-1 (43′ Χολέβας / 17′ Φωτιάδης)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Άρης Παλαιοχωρίου  4-1 (27′ Λίτσι, 38′ Κιρκιλιανίδης πεν, 64′-81′ Παρσόπουλος / 52′ Παντόπουλος)

ΓΑΣ Κοπανού – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας  6-2 (2′ πεν-65′ Σπανός, 32′-55′ Τζιβάρας, 53′-78′ Μπούφι / 7′ Κακούδης, 40′ Μάραντης)

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – Φίλιππος Μελίκης  5-0 (6′ Χαλβατζής, 35′ Αντωνίου, 76′ Μπαντής, 81′-90+ Καραντουλαμάς)

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Εθνικός Κλειδιού 3-1 (16′ αυτογκόλ, 58′ Γκιλιόπουλος, 84′ Ντόβας / 23′ Κεχαγιάς Α.)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΦΑΣ Νάουσα  0-1 (62′ Αργυρίου πεν)

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Ροδοχωρίου 1-6 (24′ Ντέλλας / 9′ Μουρουζίδης, 20′ Μπρέγκου πεν, 33′ Ουέλινγκτον, 50′-57′ Καρυπίδης, 67′ Μαγγίζης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-0 (90+ Κουμπούρας)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΟ Μαρίνας 4-2 (17′-27′ Μιχαηλίδης Α., 24′ Βεζυργιανόπουλος, 83′ Μπακιρτζής / 29′ Δήμου, 45+ Τερζόπουλος)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Μακροχώρι 0-0

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΓΑΣ Κοπανού 3-1 (49′ Χατζόπουλος, 73′ Λίτσι, 87′ Παρσόπουλος / 5′ Σπανός)

Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος  1-2 (41′ Δάμτσιος / 44′-72′ Καραντουλαμάς)

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Χαρίεσσας  1-3 (60′ Μαμουτόπουλος / 17′-71′ Παρηγορίδης, 89′ Δημητρούσης)

Εθνικός Κλειδιού – Κεραυνός Επισκοπής  0-3 (13′-90+ Ντέλλας, 18′ Βοτάρης)

ΦΑΣ Νάουσα – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  3-1 (22′-35′ Νίκου, 72′ Δασκαλάκης / 90+ Φωτιάδης πεν)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου  2-1 (45′ Βούλγαρης, 54′ Μουρουζίδης / 49′ Σαρακατσιάνος)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας  0-0

ΑΟ Μαρίνας – ΓΑΣ Κοπανού  0-1 (32′ Παρθενόπουλος)

Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-1 (17′ Βλάχος)

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΑΕ Χαρίεσσας  4-1 (1′-6′-87′ Καραντουλαμάς, 66′ Μοσχόπουλος / 62′ Δελητζάκης πεν)

Κεραυνός Επισκοπής – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  4-0 (13′ Καρυπίδης Α., 29′-90+ Λούρης, 86′ Ντέλλας)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης  5-2 (5′ Φωτιάδης, 26′ Αραμπατζής, 66′-79′ Αργυρόπουλος, 77′ Πέτκος / 21′ Ανδρίτσος, 90+ Σγούρος)

Άρης Παλαιοχωρίου – Εθνικός Κλειδιού  3-2 (49′ Νεστορόπουλος, 51′ Μπακιρτζής, 90+ Παντόπουλος / 72′ Καϊμακαμίδης T., 90′ Καλυβιώτης Δ.)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – ΦΑΣ Νάουσα  0-2 (11′ Κουκουράκης, 37′ Κερμανίδης)

ΓΑΣ Κοπανού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-3 (11′ Μπρέγκου, 16′-53′ Μουρουζίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-1 (69′ Χατζόπουλος / 75′ Πατσιαβούρας)

ΑΟ Μαρίνας – Μακροχώρι  0-3 (45′-75′ Κουλουριώτης, 71′ Ηλιάδης)

Κεραυνός Επισκοπής – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος  1-2 (46′ Λούρης / 26′ Καραντουλαμάς, 58′ Τσαντεκίδης)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-3 (11′-34′-80′ Αργυρόπουλος)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Άρης Παλαιοχωρίου  1-1 (52′ Γκιλιόπουλος / 90′ Πέτγαζλης)

Φίλιππος Μελίκης – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας  1-1 (65′ Καρατάσιος / 61′ Μπράτσης)

Εθνικός Κλειδιού – ΓΑΣ Κοπανού  1-4 (76′ Καϊμακαμίδης Τ. / 28′ Παρθενόπουλος, 42′ Μπούφι, 61′ Πρόιος Δ., 64′ Κωσταντινίδης)

ΦΑΣ Νάουσα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  4-1 (27′ Κερμανίδης, 62′-90+ πεν Δασκαλάκης, 64′ Κουκουράκης / 28′ Παρσόπουλος)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μακροχώρι  4-1 (37′ Μπρέγκου πεν, 47′-51′ Μουρουζίδης, 74′ Ρίσσου / 48′ Βοργιατζίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Μαρίνας  4-1 (7′-25′ Πατσιαβούρας, 13′ Τεπετός, 84′ Μανωλόπουλος / 14′ Μισαηλίδης)

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-3 (39′ Αντωνίου / 22′ Κουμπούρας, 64′88′ Αργυρόπουλος)

Άρης Παλαιοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής  0-1 (74′ Λούρης)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – ΑΕ Χαρίεσσας  2-1 (12′ Κακούδης,68′ Ρώσσιος / 90’+ Παρηγορίδης)

ΓΑΣ Κοπανού – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  3-1 (46′ Σπανός,59′ Πρόϊος Δ.,87′ Μπούφι / 64′ Γκιλιόπουλος)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Μελίκης  3-2 (22′ Κιρκιλιανίδης Η.45′ Παρσόπουλος, 33′ Αναδολού / 48′ αυτογκόλ, 80′ Κίτσα)

Μακροχώρι – Εθνικός Κλειδιού  1-2 (46′ Τσακαλίδης πεν / 45′ Καλυβιώτης, 71′ Τόζογλου)

ΑΟ Μαρίνας – ΦΑΣ Νάουσα  1-1 (30′ Γραμματικός /90+ Νίκου)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  2-1 (49′ Πατατούκας, 72′ Μπρέγκου πεν/ 42′ Κουτρουλιάς)

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος  1-3 (76′ Νεστορόπουλος πεν / 42′-90+ Καραντουλαμάς, 51′ Χαλβατζής)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας  2-0 (7′-83′ Αργυρόπουλος)

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Κοπανού  0-1 (9′ Μπούφι)

ΑΕ Χαρίεσσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  1-4 (39′ Πίτος / 32′ Αναδολού, 62′-69′-90+ Παρσόπουλος)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Μακροχώρι  0-1 (63′ Πίκος)

Φίλιππος Μελίκης – ΑΟ Μαρίνας  0-1 (33′ Γραμματικός)

Εθνικός Κλειδιού – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-0 (45+ Κεχαγιάς Σ.)

ΦΑΣ Νάουσα – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  2-0 (4′ Νύρλας, 34′ Αργυρίου πεν)

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας  4-1 (5′-25′-72′-90+ Καραντουλαμάς / 11′ Τασιώνας)

ΓΑΣ Κοπανού – Άρης Παλαιοχωρίου  1-3 (34′ Σπανός / 16′ Παντόπουλος, 73′ Γκιουλέκας, 87′ Μπακιρτζής)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  3-0 (4′ Παρσόπουλος, 35′-80′ Λίτσι)

Μακροχώρι – Κεραυνός Επισκοπής  1-2 (27′ Δαλήγγαρος / 37′ Ντέλλας, 43′ Μιχαηλίδης Κ.)

ΑΟ Μαρίνας – ΑΕ Χαρίεσσας  0-1 (52′ Δημητρούσης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  2-0 (63′ Κουτρουλιάς, 79′ Κούβαρος Μ.)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης  1-0 (70′ Φράγγης)

ΦΑΣ Νάουσα – Εθνικός Κλειδιού  2-0 (64′ Αργυρίου πεν, 86′ Μαντώς)

10η

ΓΑΣ Κοπανού – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος  1-1 (14′ Πρόιος Χ. / 39′ Μοσχόπουλος πεν)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-5 (4′ Παρσόπουλος, 28′ Χατζόπουλος, 65′-83′ Ανδρίτσος, 81′ Λίτσι)

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακροχώρι  2-2 (6′ Μιχαηλίδης Π. πεν, 58′ Νικολόπουλος / 16′-47′ Βοργιατζίδης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΟ Μαρίνας  7-0 (2′ Κούκλας Χ., 10′-41′-43′-84′ Αργυρόπουλος, 45′ Πέτκος, 51′ Κίτσας Λ.)

Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  0-1 (23′ Κούβαρος Μ.)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-2 (86′ Δελητζάκης πεν / 76′-82′ Μουρουζίδης)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΦΑΣ Νάουσα 0-6 (32′ Δασκαλάκης, 58′-82′ Μαντώς, 71′ αυτογκόλ, 76′ Μάγγος, 90+ Γιαμαλίδης)

Φίλιππος Μελίκης – Εθνικός Κλειδιού  1-2 (6′ Κίτσα / 59′ Καλυβιώτης Δ., 90+ Κεχαγιάς Α.)

11η

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων 1-0 (54′ Καραντουλαμάς)

Μακροχώρι – ΓΑΣ Κοπανού  0-2 (17′ Παρθενόπουλος, 61′ Σπανός)

ΑΟ Μαρίνας – Αχιλλέας Ν.Στράντζας Νάουσας  3-1 (24′-86′ Μισαηλίδης, 37′ Γραμματικός / 71′ Μπράτσης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Άρης Παλαιοχωρίου 0-1 (45+ Πέτγαζλης)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  2-3 (9′ Πατατούκας, 44′ Μουρουζίδης / 7′ πεν-72′ Αργυρόπουλος, 90+ Πέτκος)

ΦΑΣ Νάουσα – Κεραυνός Επισκοπής 4-1 (26′ Δασκαλάκης, 67′ Νύρλας, 69′ Παπακωνσταντίνου, 85′ Κουκουράκης / 56′ Καρυπίδης)

Εθνικός Κλειδιού – ΑΕ Χαρίεσσας  1-2 (36′ Κεχαγιάς Α. / 25′ Ίντος, 67′ Κατσιγιαννόπουλος)

Φίλιππος Μελίκης – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  2-1 (47′ Κίτσα, 81′ Καρατάσιος πεν / 33′ Γκιλιόπουλος)

12η

Μακροχώρι – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος  0-1 (84′ Καραντουλαμάς)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Μαρίνας  7-0 (12′-18′ Παρσόπουλος, 14′ Σωτηράκης, 24′ Λίτσι, 64′ Ανδρίτσος, 74′ Κιρκιλιανίδης Γ., 81′ Παπαδόπουλος Α.)

ΓΑΣ Κοπανού – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  3-1 (5′-29′-75′ Παρθενόπουλος / 78′ Τσακαλίδης)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  2-4 (31′ Παπατάνος πεν, 89′ Μπράτσης / 12′-37′ Μπρέγκου πεν, 66′ Φράγγης, 81′ Μουρουζίδης)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΦΑΣ Νάουσα  0-0

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κλειδιού  3-0 (7′ Κούκλας Χ., 9′-90+ Λαδάς)

Κεραυνός Επισκοπής – Φίλιππος Μελίκης  4-1 (9′ Αναστασιάδης, 51′-55′ Δήμου, 69′ Ντέλλας / 83′ Σγούρος)

ΑΕ Χαρίεσσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας  3-0 (3′ Δελητζάκης πεν, 13′-36′ Κουλιανίδης)

13η

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΑΟ Μαρίνας  2-1 (61′ Καραντουλαμάς, 90+ Μπαντής / 60′ Μισαηλίδης)

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Μακροχώρι  1-2 (86′ Παπαδής / 28′ Δημητριάδης, 75′ Bοργιατζίδης)

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  3-2 (56′-72′-90′ Μπρέγκου / 24′ Τσιρίδης, 76′ Ανδρίτσος)

ΦΑΣ Νάουσα – ΓΑΣ Κοπανού  2-0 (64′-86′ Λαμπριανίδης)

Εθνικός Κλειδιού – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας 1-3 (68′ Κεχαγιάς Α. / 54′-90′-90+ Μπράτσης πεν)

Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιοχωρίου  3-1 (58′ Καρατάσιος, 81′ Μαμουτόπουλος, 90+ Μαρτζέλος / 84′ Ρογιάννης)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  0-2 (31′ Κίτσας Χ., 87′ Αργυρόπουλος)

ΑΕ Χαρίεσσας – Κεραυνός Επισκοπής  4-2 (15′-83′ Κουλιανίδης, 66′ Ίντος, 74′ Μπάμπος / 69′-90+ Ντέλλας)

14η 

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος  1-2 (49′ Παπαδής / 22′ πεν-45+ Μοσχόπουλος)

ΑΟ Μαρίνας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-2 (37′-53′ πεν Μουρουζίδης)

Μακροχώρι – ΦΑΣ Νάουσα  1-1 (21′ Τσιάμπας Κ. / 59′ Νίρλας πεν)

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Εθνικός Κλειδιού  4-1 (22′ Παπαδόπουλος Ε., 47′ Πέικος, 68′ Κιρκιλιανίδης Γ., 69′ Αναδολού / 90+ Καλυβιώτης Δ.)

ΓΑΣ Κοπανού – Φίλιππος Μελίκης  1-1 (36′ Οικονόμου Χ. / 48′ Μαμουτόπουλος)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Αγροτικός Αστέρας Αγίας Βαρβάρας  3-0 (2′ Τασιώνας, 42′-66′ Παπατάνος)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας  1-1 (45+ Μπακιρτζής / 51′ Πίτος)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής  2-0 (34′-79′ Αργυρόπουλος)

15η

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-2 (54′ Σερμπίνης / 63′ αυτογκόλ, 65′ Μπρέγκου)

ΦΑΣ Νάουσα – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-1 (7′ Καραγιάννης / 25′ Τσακαλίδης)

Εθνικός Κλειδιού – ΑΟ Μαρίνας

Φίλιππος Μελίκης – Μακροχώρι

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-1 (5′ Ανδρίτσος)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Κοπανού  3-3 (17′ Κουλιανίδης, 62′ Δημητρούσης, 78′ Κοτσογιαννίδης / 13′-24′ Παρθενόπουλος, 44′ αυτογκόλ)

Κεραυνός Επισκοπής – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας  3-1 (38′-74′ Ντέλλας, 41′ Τσόπτσης / 78′ Μπράτσης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου  4-2 (8′-47′ Πέτκος, 21′ Κούκλας Χ., 79′ Αργυρόπουλος / 11′ Αρβανίτης, 71′ Μουχτάρης)