Κατηγορίες

Α ΕΠΣ Ημαθίας 2018/2019

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΦΑΣ Νάουσα  0-4 (61′ Αργυρίου, 66′ Παντζαρτζίδης, 70′ Λαμπριανίδης, 73′ Δασκαλάκης)

Εθνικός Κλειδίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Φίλιππος Μελίκης – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας  1-5 (49′ Μαμουτόπουλος / 8′ Γραμματικός, 29′ Σερασκιέρης, 34′ Συμεωνίδης, 60′-88′ Τεπετός)

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΑΟ Μαρίνας  0-4 (66′-68′ Πουτακίδης, 83’+90+1′ Μισαηλίδης)

ΑΕ Χαρίεσσας – Μακροχώρι  2-1 (9′ Παρηγορίδης, 87′ Κοτσογιαννίδης / 90+ Τσακίρης)

Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων  0-5 (22′ Λίτσι, 35′-37′-69′ Παρσόπουλος, 44′ Περπερίδης)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού  1-0 (31′ αυτογκόλ)

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Άρης Παλαιοχωρίου  1-0 (45′ Μπράτσης)

Εθνικός Κλειδιού – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Μελίκης

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΕ Χαρίεσσας

ΑΟ Μαρίνας – Κεραυνός Επισκοπής

Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Άρης Παλαιοχωρίου

ΓΑΣ Κοπανού – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – Φίλιππος Μελίκης

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Εθνικός Κλειδιού

ΑΕ Χαρίεσσας – ΦΑΣ Νάουσα

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΟ Μαρίνας

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Μακροχώρι

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΓΑΣ Κοπανού

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

Φίλιππος Μελίκης – ΑΕ Χαρίεσσας

Εθνικός Κλειδιού – Κεραυνός Επισκοπής

ΦΑΣ Νάουσα – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

ΑΟ Μαρίνας – ΓΑΣ Κοπανού

Μακροχώρι – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΑΕ Χαρίεσσας

Κεραυνός Επισκοπής – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Φίλιππος Μελίκης

Άρης Παλαιοχωρίου – Εθνικός Κλειδιού

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – ΦΑΣ Νάουσα

ΓΑΣ Κοπανού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

ΑΟ Μαρίνας – Μακροχώρι

Κεραυνός Επισκοπής – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Άρης Παλαιοχωρίου

Φίλιππος Μελίκης – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

Εθνικός Κλειδιού – ΓΑΣ Κοπανού

ΦΑΣ Νάουσα – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μακροχώρι

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – ΑΟ Μαρίνας

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Άρης Παλαιοχωρίου – Κεραυνός Επισκοπής

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας  – ΑΕ Χαρίεσσας

ΓΑΣ Κοπανού – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Φίλιππος Μελίκης

Μακροχώρι – Εθνικός Κλειδιού

ΑΟ Μαρίνας – ΦΑΣ Νάουσα

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

Κεραυνός Επισκοπής – ΓΑΣ Κοπανού

ΑΕ Χαρίεσσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Μακροχώρι

Φίλιππος Μελίκης – ΑΟ Μαρίνας

Εθνικός Κλειδιού – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

ΦΑΣ Νάουσα – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

ΓΑΣ Κοπανού – Άρης Παλαιοχωρίου

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Μακροχώρι – Κεραυνός Επισκοπής

ΑΟ Μαρίνας – ΑΕ Χαρίεσσας

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης

ΦΑΣ Νάουσα – Εθνικός Κλειδιού

10η

ΓΑΣ Κοπανού – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Άρης Παλαιοχωρίου – Μακροχώρι

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΟ Μαρίνας

Κεραυνός Επισκοπής – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΦΑΣ Νάουσα

Φίλιππος Μελίκης – Εθνικός Κλειδιού

11η

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

Μακροχώρι – ΓΑΣ Κοπανού

ΑΟ Μαρίνας – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Άρης Παλαιοχωρίου

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΦΑΣ Νάουσα – Κεραυνός Επισκοπής

Εθνικός Κλειδιού – ΑΕ Χαρίεσσας

Φίλιππος Μελίκης – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

12η

Μακροχώρι – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – ΑΟ Μαρίνας

ΓΑΣ Κοπανού – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Άρης Παλαιοχωρίου – ΦΑΣ Νάουσα

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Εθνικός Κλειδιού

Κεραυνός Επισκοπής – Φίλιππος Μελίκης

ΑΕ Χαρίεσσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

13η

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΑΟ Μαρίνας

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Μακροχώρι

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΦΑΣ Νάουσα – ΓΑΣ Κοπανού

Εθνικός Κλειδιού – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιοχωρίου

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΑΕ Χαρίεσσας – Κεραυνός Επισκοπής

14η 

Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας – Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

ΑΟ Μαρίνας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Μακροχώρι – ΦΑΣ Νάουσα

Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων – Εθνικός Κλειδιού

ΓΑΣ Κοπανού – Φίλιππος Μελίκης

Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας – Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας

Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Επισκοπής

15η

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΦΑΣ Νάουσα – Μέγας Αλέξανδρος Αγίας Μαρίνας

Εθνικός Κλειδιού – ΑΟ Μαρίνας

Φίλιππος Μελίκης – Μακροχώρι

Αγρ.Αστ.Αγ.Βαρβάρας – Μέγας Αλέξανδρος Τρικάλων

ΑΕ Χαρίεσσας – ΓΑΣ Κοπανού

Κεραυνός Επισκοπής – Αχιλλέας Νέας Στράντζας Νάουσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιοχωρίου