1η (07.10.2017) / 12η (20.01.2018)
Ποσειδών Λουτρακίου – ΕΣΝ Βριλησσίων 20-17 | 21-21
Άρης Νίκαιας – Ολυμπιακός Κερατσινίου 29-23 | 37-18
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Αγριά Βόλου Κένταυρος 24-14 | 25-20
Νέα Ιωνία – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας 26-25 | 31-28
Έσπερος Καλλιθέας – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας 21-22 | 19-24
Ρεπό : ΑΟ Νηρεύς
2η (14.10.2017) / 13η (27.01.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ποσειδών Λουτρακίου 32-23 | 23-22
ΕΣΝ Βριλησσίων – Άρης Νίκαιας 23-24 | 20-21
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 21-30 | 22-24
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Νέα Ιωνία 21-24 | 15-24
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Έσπερος Καλλιθέας 28-28 | 24-20
Ρεπό : Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
3η (21.10.2017) / 14η (03.02.2018)
Άρης Νίκαιας – ΑΟ Νηρεύς 22-22 | 25-26
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – ΕΣΝ Βριλησσίων 32-31 | 19-31
Νέα Ιωνία – Ολυμπιακός Κερατσινίου 31-23 | 32-23
Έσπερος Καλλιθέας – Αγριά Βόλου Κένταυρος 29-18 | 25-23
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας 31-25 | 32-30
Ρεπό : Ποσειδών Λουτρακίου
4η (28.10.2017) / 15η (10.02.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 30-21 | 30-29
Ποσειδών Λουτρακίου – Άρης Νίκαιας 17-25 | 21-25
ΕΣΝ Βριλησσίων – Νέα Ιωνία 26-24 | 25-25
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Έσπερος Καλλιθέας 31-27 | 31-27
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας 13-18 | 20-29
Ρεπό : Ακαδημία των Σπορ Πάτρας
5η (04.11.2017) / 16η (24.02.2018)
Νέα Ιωνία – ΑΟ Νηρεύς 21-29 | 29-29
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ποσειδών Λουτρακίου 28-24 | 25-32
Έσπερος Καλλιθέας – ΕΣΝ Βριλησσίων 10-0 α.α. | 16-28
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Ολυμπιακός Κερατσινίου 23-19 | 30-21
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Αγριά Βόλου Κένταυρος 28-20 | 23-19
Ρεπό : Άρης Νίκαιας
6η (11.11.2017) / 17η (03.03.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Έσπερος Καλλιθέας 24-24 | 28-26
Ποσειδών Λουτρακίου – Νέα Ιωνία 27-21 | 29-26
Άρης Νίκαιας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 32-17 | 26-18
ΕΣΝ Βριλησσίων – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας 26-20 | 29-24
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας 33-33 | 18-25
Ρεπό : Αγριά Βόλου Κένταυρος
7η (18.11.2017) / 18η (10.03.2018)
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – ΑΟ Νηρεύς 25-26 | 26-27
Έσπερος Καλλιθέας – Ποσειδών Λουτρακίου 22-29 | 18-30
Νέα Ιωνία – Άρης Νίκαιας 18-30 | 24-34
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – ΕΣΝ Βριλησσίων 27-29 | 21-29
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Ολυμπιακός Κερατσινίου 23-24 | 19-26
Ρεπό : Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
8η (25.11.2017) / 19η (24.03.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας 31-22 | 31-26
Ποσειδών Λουτρακίου – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας 25-25 | 19-21
Άρης Νίκαιας – Έσπερος Καλλιθέας 35-14 | 23-18
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Νέα Ιωνία 26-22 | 32-33
ΕΣΝ Βριλησσίων – Αγριά Βόλου Κένταυρος 30-18 | 31-18
Ρεπό : Ολυμπιακός Κερατσινίου
9η (02.12.2017) / 20η (31.03.2018)
Αγριά Βόλου Κένταυρος – ΑΟ Νηρεύς 13-25 | 0-10 α.α.
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Ποσειδών Λουτρακίου 24-31 | 20-26
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Άρης Νίκαιας 26-22 | 21-24
Έσπερος Καλλιθέας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 22-29 | 14-25
Ολυμπιακός Κερατσινίου – ΕΣΝ Βριλησσίων 19-27 | 27-32
Ρεπό : Νέα Ιωνία
10η (09.12.2017) / 21η (14.04.2018)
ΑΟ Νηρεύς – Ολυμπιακός Κερατσινίου 34-26 | 32-23
Ποσειδών Λουτρακίου – Αγριά Βόλου Κένταυρος 28-20 | 33-22
Άρης Νίκαιας – Ακαδημία των Σπορ Πάτρας 31-21 | 32-25
Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας 23-22 | 14-34
Νέα Ιωνία – Έσπερος Καλλιθέας 28-21 | 28-20
Ρεπό : ΕΣΝ Βριλησσίων
11η (16.12.2017) / 22η (21.04.2018)
ΕΣΝ Βριλησσίων – ΑΟ Νηρεύς 25-28 | 27-26
Ολυμπιακός Κερατσινίου – Ποσειδών Λουτρακίου 27-28 | 20-36
Αγριά Βόλου Κένταυρος – Άρης Νίκαιας 15-31 | 20-30
Ακαδημία των Σπορ Πάτρας – Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων 29-23 | 0-10 α.α.
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Νέα Ιωνία 24-17 | 29-23
Ρεπό : Έσπερος Καλλιθέας
Play off
Α Φάση
ΑΟ Νηρεύς – Ποσειδών Λουτρακίου 23-33
Ποσειδών Λουτρακίου – ΑΟ Νηρεύς 10-0 α.α.
Άρης Νίκαιας – Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας 30-29
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας – Άρης Νίκαιας 17-20
Β Φάση
Άρης Νίκαιας – Ποσειδών Λουτρακίου 22-20
Ποσειδών Λουτρακίου – Άρης Νίκαιας 19-15
Άρης Νίκαιας – Ποσειδών Λουτρακίου