1η αγωνιστική (01/10 – 16.00) | 12η αγωνιστική (14/01 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 | 0-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Απόλλων Παραλιμνίου 0-5 | 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Αετός Ορφανού 2-2 | 2-5
Καβάλα – Άρης Αβάτου 3-1 | 1-1
Ορφέας Ξάνθης – Δόξα Προσκηνυτών 2-1 | 2-1
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-0 | 0-1
2η αγωνιστική (08/10 – 16.00) | 13η αγωνιστική (21/01 – 15.00)
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου 1-1 | 0-0
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-0 | 0-0
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα 2-0 | 0-1
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης 1-1 | 4-2
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σκουτάρεως 1-1 | 1-2
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Προσκηνυτών 1-2 | 1-2
3η αγωνιστική (15/10 – 16.00) | 14η αγωνιστική (04/02 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 2-1 | 1-0
Καβάλα – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 4-0 | 2-0
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης 1-3 | 0-1
Ελπίδα Σκουτάρεως – Απόλλων Παραλιμνίου 2-2 | 0-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Αετός Ορφανού 2-0 | 1-3
Δόξα Προσκηνυτών – Άρης Αβάτου 0-0 | 1-1
4η αγωνιστική (22/10 – 16.00) | 15η αγωνιστική (11/02 – 15.00)
Καβάλα – ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0 | 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Ορφέας Ξάνθης 1-0 | 1-3
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ελπίδα Σκουτάρεως 1-2 | 0-3
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 0-0 | 1-2
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Προσκηνυτών 4-0 | 3-1
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού 1-0 | 0-1
5η αγωνιστική (05/11 – 15.00) | 16η αγωνιστική (17/02 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης 0-0 | 0-5
Ελπίδα Σκουτάρεως – Καβάλα 1-1 | 2-0
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 0-2 | 3-1
Δόξα Προσκηνυτών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 2-2 | 0-1
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης 1-0 | 1-0
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου 0-0 | 0-1
6η αγωνιστική (12/11 – 15.00) | 17η αγωνιστική (25/02 – 15.00)
Ελπίδα Σκουτάρεως – ΑΕ Διδυμοτείχου 0-2 | 2-2
Ορφέας Ξάνθης – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-0 | 0-0
Καβάλα – Δόξα Προσκηνυτών 2-1 | 2-1
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Άρης Αβάτου 1-1 | 0-4
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Ορφανού 0-1 | 1-3
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου 2-0 | 1-2
7η αγωνιστική (19/11 – 15.00) | 18η αγωνιστική (04/03 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 1-1 | 2-1
Δόξα Προσκηνυτών – Ελπίδα Σκουτάρεως 0-2 | 0-0
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης 1-0 | 0-1
Αετός Ορφανού – Καβάλα 1-0 | 2-1
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0 | 2-0
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 3-0 | 2-0
8η αγωνιστική (03/12 – 15.00) | 19η αγωνιστική (11/03 – 15.00)
Δόξα Προσκηνυτών – ΑΕ Διδυμοτείχου 2-1 | 0-2
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Άρης Αβάτου 1-0 | 1-4
Ελπίδα Σκουτάρεως – Αετός Ορφανού 2-1 | 5-2
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 | 2-4
Καβάλα – Νέστος Χρυσούπολης 0-0 | 2-2
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 0-1 | 0-1
9η αγωνιστική (10/12 – 15.00) | 20η αγωνιστική (18/03 – 15.00)
ΑΕ Διδυμοτείχου – Άρης Αβάτου 0-0 | 0-0
Αετός Ορφανού – Δόξα Προσκηνυτών 3-2 | 3-1
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 2-0 | 1-0
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σκουτάρεως 0-1 | 2-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης 1-1 | 2-5
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Καβάλα 1-3 | 0-3
10η αγωνιστική (17/12 – 15.00) | 21η αγωνιστική (24/03 – 15.00)
Αετός Ορφανού – ΑΕ Διδυμοτείχου 1-0 | 0-1
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου 1-1 | 1-0
Δόξα Προσκηνυτών – Νέστος Χρυσούπολης 1-2 | 1-1
Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου 1-0 | 2-3
Ελπίδα Σκουτάρεως – Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής 1-0 | 1-1
Ορφέας Ξάνθης – Καβάλα 1-0 | 2-2
11η αγωνιστική (07/01/2018 – 15.00) | 22η αγωνιστική (01/04 – 16.00)
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Διδυμοτείχου 4-0 | 0-1
Νέστος Χρυσούπολης – Αετός Ορφανού 0-1 | 0-1
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Άρης Αβάτου 0-1 | 3-0
Μέγας Αλέξανδρος Καρπερής – Δόξα Προσκηνυτών 0-1 | 1-3
Καβάλα – Μέγας Αλέξανδρος Ξηροποτάμου 3-0 | 2-0
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σκουτάρεως 0-1 | 1-0