Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Γ Εθνική, 1ος όμιλος

1η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Καβάλα  0-1
(72′ Τσούτσης)
Εθνικός Σιδηροκάστρου – ΠΑΟΚ Κοσμίου  1-0 (48′ Τσιατμάς)
Κεραυνός Πέρνης – Ασπίδα Ξάνθης  0-1 (80′ Παπαδόπουλος)
Αετός Ορφανού – Ορφέας Ξάνθης  2-3 (20′ Παυλίδης, 88′ Δουμάνης πεν / 42′ Χαλήλ Ιμπραΐμ, 58′ Χιντ Ιμέρ, 70′ Τορομανίδης)
Άρης Αβάτου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  3-0 (69′ Σαρηγιαννίδης, 76′ Ζωσιμίδης, 90+ Ταχτσίδης)
Αλέξανδρος Κιλκίς – Νέστος Χρυσούπολης  0-0
Πανσερραϊκός – ΑΕ Καλαμπακίου  4-0 (2′-14′ Πέτρου, 64′ Ζιώγας, 89′ Παπαβασιλείου)

2η αγωνιστική
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Απόλλων Παραλιμνίου  1-1 (11′ Τσιατμάς / 50′ Λαζαρίδης)
Καβάλα – Κεραυνός Πέρνης  0-0
ΠΑΟ Κοσμίου – Αετός Ορφανού  1-4 (3′ Μαυράκης / 45+ Παυλίδης Γ., 51′ πεν-67′ Δουμάνης, 75′ Παυλίδης Ν.)
Ασπίδα Ξάνθης – Άρης Αβάτου  0-3 (18′ Λαζαρίδης, 43′ Κουτσούμπας, 72′ Κοτόπουλος)
Ορφέας Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς  1-1 (44′ Πασχαλάκης / 71′ Τσολακίδης)
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Πανσερραϊκός  0-1 (17′ Πέτρου)
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Καλαμπακίου  2-2 (27′-90+ Μκρτσιάν / 21′-79′ Στάικος)

3η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Κεραυνός Πέρνης  1-0 (44′ Μπονέρης)
Αετός Ορφανού – Εθνικός Σιδηροκάστρου  0-0
Άρης Αβάτου – Καβάλα  0-0
Αλέξανδρος Κιλκίς – ΠΑΟΚ Κοσμίου  0-0
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης  4-1 (18′ Ομπόσου, 29′ Πέτρου, 45+-68′ Παπαβασιλείου / 46′ Θεοφυλάκης)
ΑΕ Καλαμπακίου – Ορφέας Ξάνθης  1-2 (66′ Σαββίδης / 17′-43′ πεν Ξαντινίδης)
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης  4-2 (17′ Τζαμπέγια Φ., 58′ Καθάριος, 63′ Μελισσόπουλος, 81′ Περσίδης / 11′ Δεδελούδης, 83′ Γκαϊδατζής)

4η αγωνιστική
Αετός Ορφανού – Απόλλων Παραλιμνίου
Κεραυνός Πέρνης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Καβάλα – Πανσερραϊκός
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ασπίδα Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης

5η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Αετός Ορφανού
Πανσερραϊκός – Κεραυνός Πέρνης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Νέστος Χρυσούπολης – Καβάλα
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Ορφέας Ξάνθης – Ασπίδα Ξάνθης

6η αγωνιστική
Αλέξανδρος Κιλκίς – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Πανσερραϊκός
Αετός Ορφανού – Α.Ε. Καλαμπακίου
Κεραυνός Πέρνης – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Καβάλα – Ορφέας Ξάνθης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Ασπίδα Ξάνθης

7η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανσερραϊκός
Α.Ε. Καλαμπακίου – Αλέξανδρος Κιλκίς
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Αετός Ορφανού
Ορφέας Ξάνθης – Κεραυνός Πέρνης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Καβάλα

8η αγωνιστική
Α.Ε. Καλαμπακίου – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανσερραϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
Αλέξανδρος Κιλκίς – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης
Αετός Ορφανού – Ασπίδα Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Καβάλα

9η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Α.Ε. Καλαμπακίου
Ορφέας Ξάνθης – Πανσερραϊκός
Ασπίδα Ξάνθης – Αλέξανδρος Κιλκίς
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Άρης Αβάτου
Καβάλα – Αετός Ορφανού
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Σιδηροκάστρου

10η αγωνιστική
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Α.Ε. Καλαμπακίου – Ασπίδα Ξάνθης
Πανσερραϊκός – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Αλέξανδρος Κιλκίς – Καβάλα
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Αετός Ορφανού – Κεραυνός Πέρνης

11η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Ασπίδα Ξάνθης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
ΠΑΟΚ Κοσμίου – Νέστος Χρυσούπολης
Καβάλα – Α.Ε. Καλαμπακίου
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης – Αλέξανδρος Κιλκίς
Άρης Αβάτου – Αετός Ορφανού

12η αγωνιστική
Ασπίδα Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Εθνικός Αλεξανδρούπολης – Καβάλα
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σιδηροκάστρου
Α.Ε. Καλαμπακίου – Κεραυνός Πέρνης
Πανσερραϊκός – Αετός Ορφανού
Αλέξανδρος Κιλκίς – Άρης Αβάτου

13η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΠΑΟΚ Κοσμίου
Καβάλα – Ασπίδα Ξάνθης
Εθνικός Σιδηροκάστρου – Ορφέας Ξάνθης
Κεραυνός Πέρνης – Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Αετός Ορφανού – Νέστος Χρυσούπολης
Άρης Αβάτου – Α.Ε. Καλαμπακίου
Πανσερραϊκός – Αλέξανδρος Κιλκίς