Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Handball Premier

22.09.2018 1η Αγωνιστική – 12η Αγωνιστική 12.01.2019
Φίλιππος Βέροιας – ΧΑΝΘ  27-20
Άρης Νίκαιας – ΑΕΚ  18-32
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ολυμπιακός  19-27
ΑΣΕ Δούκα – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  30-18
Αερωπός Έδεσσας – Φοίβος Συκεών  34-26
ΠΑΟΚ – Διομήδης Άργους  28-24

29.09.2018 2η Αγωνιστική – 13η Αγωνιστική 19.01.2019
ΠΑΟΚ – Φίλιππος Βέροιας  33-25
ΧΑΝΘ – Άρης Νίκαιας  19-20
ΑΕΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας  29-26
Ολυμπιακός – ΑΣΕ Δούκα  30-23
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – Αερωπός Έδεσσας  23-22
Διομήδης Άργους – Φοίβος Συκεών  10-0 α.α.

06.10.2018 3η Αγωνιστική – 14η Αγωνιστική 26.01.2019
Άρης Νίκαιας – ΠΑΟΚ  21-34
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΧΑΝΘ  33-21
ΑΣΕ Δούκα – ΑΕΚ  24-32
Αερωπός Έδεσσας – Ολυμπιακός  24-29
Φοίβος Συκεών – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  27-27
Φίλιππος Βέροιας – Διομήδης Άργους  28-35

13.10.2018 4η Αγωνιστική – 15η Αγωνιστική 02.02.2019
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας  37-18
Φίλιππος Βέροιας – Άρης Νίκαιας  29-22
ΧΑΝΘ – ΑΣΕ Δούκα  19-32
ΑΕΚ – Αερωπός Έδεσσας  33-22
Ολυμπιακός – Φοίβος Συκεών  34-19
Διομήδης Άργους – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86  26-22

03.11.2018 5η Αγωνιστική – 16η Αγωνιστική 09.02.2019
ΑΣΕ Δούκα – ΠΑΟΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φίλιππος Βέροιας
Αερωπός Έδεσσας – ΧΑΝΘ
Φοίβος Συκεών – ΑΕΚ
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – Ολυμπιακός
Άρης Νίκαιας – Διομήδης Άργους

10.11.2018 6η Αγωνιστική – 17η Αγωνιστική 16.02.2019
ΠΑΟΚ – Αερωπός Έδεσσας
Φίλιππος Βέροιας – ΑΣΕ Δούκα
Άρης Νίκαιας – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΧΑΝΘ – Φοίβος Συκεών
ΑΕΚ – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86
Διομήδης Άργους – Ολυμπιακός

17.11.2018 7η Αγωνιστική – 18η Αγωνιστική 23.02.2019
Φοίβος Συκεών – ΠΑΟΚ
Αερωπός Έδεσσας – Φίλιππος Βέροιας
ΑΣΕ Δούκα – Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – ΧΑΝΘ
Ολυμπιακός – ΑΕΚ
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Διομήδης Άργους

24.11.2018 8η Αγωνιστική – 19η Αγωνιστική 02.03.2019
ΠΑΟΚ – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86
Φίλιππος Βέροιας – Φοίβος Συκεών
Άρης Νίκαιας – Αερωπός Έδεσσας
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΣΕ Δούκα
ΧΑΝΘ – Ολυμπιακός
Διομήδης Άργους – ΑΕΚ

08.12.2018 9η Αγωνιστική – 20η Αγωνιστική 09.03.2019
Ολυμπιακός – ΠΑΟΚ
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – Φίλιππος Βέροιας
Φοίβος Συκεών – Άρης Νίκαιας
Αερωπός Έδεσσας – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΑΕΚ – ΧΑΝΘ
ΑΣΕ Δούκα – Διομήδης Άργους

15.12.2018 10η Αγωνιστική – 21η Αγωνιστική 23.03.2019
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ
Φίλιππος Βέροιας – Ολυμπιακός
Άρης Νίκαιας – Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φοίβος Συκεών
ΑΣΕ Δούκα – Αερωπός Έδεσσας
Διομήδης Άργους – ΧΑΝΘ

22.12.2018 11η Αγωνιστική – 22η Αγωνιστική 30.03.2019
ΧΑΝΘ – ΠΑΟΚ
ΑΕΚ – Φίλιππος Βέροιας
Ολυμπιακός – Άρης Νίκαιας
Χιλιώτης ΓΣ Δράμα ‘86 – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Φοίβος Συκεών – ΑΣΕ Δούκα
Αερωπός Έδεσσας – Διομήδης Άργους