Β ΕΚΑΣΚΕΜ

1η/12η αγωνιστική

Κεραυνός Άσπρου – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  88-65 | 61-68
ΑΚΕ Πιερίας – Άθλος Αλεξάνδρειας  72-66 | 61-73
ΓΑΣ Βαφύρας – Σκυδραϊκός  51-41 | 68-74
ΑΣ Κολινδρού – ΑΟΚ Γουμένισσας  40-72 | 0-20 α.α.
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Κούπα Κιλκίς  68-62 | 54-60
Ρεπό : Αλέξανδρος Αξιούπολης

2η/13η αγωνιστική

Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Αλέξανδρος Αξιούπολης  64-61 | 43-65
Άθλος Αλεξάνδρειας – Κεραυνός Άσπρου  70-57 | 87-73
Σκυδραϊκός – ΑΚΕ Πιερίας  52-48 | 83-87
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΓΑΣ Βαφύρας  64-50 | 0-20 α.α.
Κούπα Κιλκίς – ΑΣ Κολινδρού  74-35 | 82-37
Ρεπό : Εργόναθλος Πολυκάστρου

3η/14η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αξιούπολης – Άθλος Αλεξάνδρειας  58-54 | 57-79
Κεραυνός Άσπρου – Σκυδραϊκός  72-59 | 83-96
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Γουμένισσας  76-77 | 48-61
ΓΑΣ Βαφύρας – Κούπα Κιλκίς  67-54 | 58-73
ΑΣ Κολινδρού – Εργόναθλος Πολυκάστρου  41-69 | 38-70
Ρεπό : Ατρόμητοι Νέας Σάντας

4η/15η αγωνιστική

Σκυδραϊκός – Αλέξανδρος Αξιούπολης  56-45 | 60-62
ΑΟΚ Γουμένισσας – Κεραυνός Άσπρου  69-48 | 70-63
Κούπα Κιλκίς – ΑΚΕ Πιερίας  75-60 | 69-73
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΓΑΣ Βαφύρας  57-45 | 55-73
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  84-64 | 86-59
Ρεπό : ΑΣ Κολινδρού

5η/16η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΑΟΚ Γουμένισσας  69-84 | 48-59
Κεραυνός Άσπρου – Κούπα Κιλκίς  54-80 | 53-88
ΑΚΕ Πιερίας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  82-65 | 63-80
ΓΑΣ Βαφύρας – ΑΣ Κολινδρού  81-44 | 83-28
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Σκυδραϊκός  69-84 | 36-92
Ρεπό : Άθλος Αλεξάνδρειας

6η/17η αγωνιστική

Κούπα Κιλκίς – Αλέξανδρος Αξιούπολης  65-60 | 64-35
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Κεραυνός Άσπρου  69-55 | 75-55
ΑΣ Κολινδρού – ΑΚΕ Πιερίας  54-78 | 36-100
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  64-44 | 70-63
Σκυδραϊκός – Άθλος Αλεξάνδρειας  71-67 | 64-81
Ρεπό : ΓΑΣ Βαφύρας

7η/18η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αξιούπολης – Εργόναθλος Πολυκάστρου  58-44 | 63-81
Κεραυνός Άσπρου – ΑΣ Κολινδρού  76-46 | 89-28
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣ Βαφύρας  62-66 | 47-60
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Κούπα Κιλκίς  56-70 | 44-65
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΟΚ Γουμένισσας  64-58 | 56-50
Ρεπό : Σκυδραϊκός

8η/19η αγωνιστική

ΑΣ Κολινδρού – Αλέξανδρος Αξιούπολης  57-71
ΓΑΣ Βαφύρας – Κεραυνός Άσπρου  76-54
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  62-48
Κούπα Κιλκίς – Άθλος Αλεξάνδρειας  83-68
ΑΟΚ Γουμένισσας – Σκυδραϊκός  68-55
Ρεπό : ΑΚΕ Πιερίας

9η/20η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αξιούπολης – ΓΑΣ Βαφύρας  66-64
Κεραυνός Άσπρου – ΑΚΕ Πιερίας  65-83  
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΑΣ Κολινδρού  50-51
Άθλος Αλεξάνδρειας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  68-59
Σκυδραϊκός – Κούπα Κιλκίς  74-65
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

10η/21η αγωνιστική

ΑΚΕ Πιερίας – Αλέξανδρος Αξιούπολης  81-73
ΓΑΣ Βαφύρας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  81-51
ΑΣ Κολινδρού – Άθλος Αλεξάνδρειας  40-78
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Σκυδραϊκός  71-64
Κούπα Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας  61-59
Ρεπό : Κεραυνός Άσπρου

11η/22η αγωνιστική

Αλέξανδρος Αξιούπολης – Κεραυνός Άσπρου  77-58
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΑΚΕ Πιερίας  54-96
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Βαφύρας  62-69
Σκυδραϊκός – ΑΣ Κολινδρού  60-49
ΑΟΚ Γουμένισσας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  57-71
Ρεπό : Κούπα Κιλκίς