Κατηγορίες

Β ΕΠΣ Ημαθίας (2ος όμιλος) 2018/2019

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – ΑΣ Πατρίδας

Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Θύελλα Στενημάχου – Λευκάδια

Αστέρας Τριποτάμου – Εθνικός Ράχης

Ελπίδα Μονοσπίτων – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

2η 

ΑΕΠ Βέροιας – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

ΑΣ Πατρίδας – Ολυμπιακός Νάουσας

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αστέρας Τριποτάμου

Λευκάδια – Ελπίδα Μονοσπίτων

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Εθνικός Ράχης

Ρεπό : Θύελλα Στενημάχου

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας

Θύελλα Στενημάχου – ΑΕΠ Βέροιας

Αστέρας Τριποτάμου – ΑΣ Πατρίδας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Εθνικός Ράχης – Λευκάδια

Ρεπό : Ελπίδα Μονοσπίτων

Θύελλα Στενημάχου – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Ολυμπιακός Νάουσας – Αστέρας Τριποτάμου

ΑΕΠ Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΣ Πατρίδας – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Λευκάδια – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Ρεπό : Εθνικός Ράχης

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Αστέρας Τριποτάμου

Ελπίδα Μονοσπίτων – Θύελλα Στενημάχου

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ολυμπιακός Νάουσας

Εθνικός Ράχης – ΑΕΠ Βέροιας

Λευκάδια – ΑΣ Πατρίδας

Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

6η 

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Αστέρας Τριποτάμου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Θύελλα Στενημάχου – Εθνικός Ράχης

Ολυμπιακός Νάουσας – Λευκάδια

ΑΕΠ Βέροιας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας

7η 

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Εθνικός Ράχης – Ελπίδα Μονοσπίτων

Λευκάδια – Αστέρας Τριποτάμου

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Θύελλα Στενημάχου

ΑΣ Πατρίδας – ΑΕΠ Βέροιας

Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

Εθνικός Ράχης – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Λευκάδια

Ελπίδα Μονοσπίτων – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Θύελλα Στενημάχου – ΑΣ Πατρίδας

Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

Ρεπό : Αστέρας Τριποτάμου

9η 

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Λευκάδια

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Εθνικός Ράχης

ΑΣ Πατρίδας – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΕΠ Βέροιας – Αστέρας Τριποτάμου

Ολυμπιακός Νάουσας – Θύελλα Στενημάχου

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

10η

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Εθνικός Ράχης – ΑΣ Πατρίδας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΕΠ Βέροιας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ολυμπιακός Νάουσας

Αστέρας Τριποτάμου – Θύελλα Στενημάχου

Ρεπό : Λευκάδια

11η 

ΑΣ Πατρίδας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΑΕΠ Βέροιας – Λευκάδια

Ολυμπιακός Νάουσας – Εθνικός Ράχης

Θύελλα Στενημάχου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Αστέρας Τριποτάμου – Ελπίδα Μονοσπίτων

Ρεπό : ΑΣ Γιαννακοχωρίου