Κατηγορίες

Β ΕΠΣ Ημαθίας (2ος όμιλος) 2018/2019

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – ΑΣ Πατρίδας  2-0 (27′-87′ Γαλανός)

Ολυμπιακός Νάουσας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-0 (47′ Τσαμπούρης)

Θύελλα Στενημάχου – Λευκάδια  0-2 (12′ Αμανατίδης Σ., 88′ Μισαηλίδης)

Αστέρας Τριποτάμου – Εθνικός Ράχης  0-1 (72′ Φωτιάδης)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Νέα Γενεά Νικομήδειας  0-3 α.α.

Ρεπό : ΑΕΠ Βέροιας

2η 

ΑΕΠ Βέροιας – ΑΣ Γιαννακοχωρίου  0-0

ΑΣ Πατρίδας – Ολυμπιακός Νάουσας  0-3 (33′ Βαρβέρης, 80′ Μπρούκι, 85′ Κωστόπουλος)

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Αστέρας Τριποτάμου  1-1 (27′ Γερμάνης Δ. πεν / 88′ Μπύρνας)

Λευκάδια – Ελπίδα Μονοσπίτων 3-0 α.α.

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Εθνικός Ράχης  2-0 (57′ Κεχαΐδης, 88′ Χαραλαμπίδης)

Ρεπό : Θύελλα Στενημάχου

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Ολυμπιακός Νάουσας  1-4 (90+ Κελεσίδης / 70′-78′ Μαρκοβίτης, 73′ Κωνσταντινίδης Π., 76′ Μπρούκι)

Θύελλα Στενημάχου – ΑΕΠ Βέροιας  2-5 (5′ Γίδαρης Κ., 23′ Πρασσάς / 12′ Σακελλαρίου, 43′-49′ Έξαρχος, 51′ Χατζηαντωνίου, 54′ Σερασκέρης)

Αστέρας Τριποτάμου – ΑΣ Πατρίδας  3-1 (12′ Βούλγαρης, 52′ Τσανασίδης, 85′ Συμεωνίδης / 75′ Στεργιόπουλος Ν.)

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  0-0

Εθνικός Ράχης – Λευκάδια  1-0 (48′ Ριστέμογλου Χ.)

Ρεπό : Ελπίδα Μονοσπίτων

Θύελλα Στενημάχου – ΑΣ Γιαννακοχωρίου  3-1 (13′ Γίδαρης Κ., 73′ Γκότσης, 79′ Πρασσάς / 31′ Κελεσίδης)

Ολυμπιακός Νάουσας – Αστέρας Τριποτάμου  1-2 (53′ Κωστόπουλος / 33′ Βούλγαρης, 75′ Μπουρδάνος Θ.)

ΑΕΠ Βέροιας – Ελπίδα Μονοσπίτων  3-0 α.α.

ΑΣ Πατρίδας – Νέα Γενεά Νικομήδειας  2-2 (28′ Ορφανίδης, 56′ Τσιούχας / 17′ Τσιάμπας, 45+ Κεχαΐδης)

Λευκάδια – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  1-0 (76′ Αμανατίδης Σ.)

Ρεπό : Εθνικός Ράχης

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Αστέρας Τριποτάμου  2-3 (25′-66′ Γαλανός / 10′ πεν-75′ Βούλγαρης, 72′ Μαραγκός)

Ελπίδα Μονοσπίτων – Θύελλα Στενημάχου  0-3 α.α.

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ολυμπιακός Νάουσας  1-2 (88′ Χαραλαμπίδης / 31′ Μαρκοβίτης, 65′ Μπρούκι)

Εθνικός Ράχης – ΑΕΠ Βέροιας  2-5 (62′ Φεΐμ, 71′ Νικολαΐδης / 17′ Σερασκέρης, 31′ Κωστογλίδης, 42′-69′-78′ Έξαρχος)

Λευκάδια – ΑΣ Πατρίδας  5-0 (8′ Αμανατίδης Σ., 20′-33′ Τσαχαλίδης, 68′ Αμανατίδης Θ., 75′ Σκαρλάτος)

Ρεπό : Απόλλων Αγίου Γεωργίου

6η 

Ελπίδα Μονοσπίτων – ΑΣ Γιαννακοχωρίου  0-3 α.α.

Αστέρας Τριποτάμου – Νέα Γενεά Νικομήδειας  2-1 (8′ Μπουρδάνος Θ., 15′ Μαραγκός / 41′ Ντινόπουλος)

Θύελλα Στενημάχου – Εθνικός Ράχης  5-2 (30′ Αδαμίδης, 69′-71′ Πρασσάς, 80′ Παπαλεξίου, 86′ Γκότσης / 40′ Αθανασιάδης, 57′ Βελιάδης)

Ολυμπιακός Νάουσας – Λευκάδια  2-2 (3′ Χαρατσίδης, 83′ Κωστόπουλος / 36′ Καϊσίδης, 38′ Αμανατίδης Σ.)

ΑΕΠ Βέροιας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου  4-0 (12′-19′ Έξαρχος, 36′ Κωστογλίδης, 59′ Καλφούτζος)

Ρεπό : ΑΣ Πατρίδας

7η 

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Εθνικός Ράχης – Ελπίδα Μονοσπίτων

Λευκάδια – Αστέρας Τριποτάμου

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Θύελλα Στενημάχου

ΑΣ Πατρίδας – ΑΕΠ Βέροιας

Ρεπό : Ολυμπιακός Νάουσας

Εθνικός Ράχης – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Νέα Γενεά Νικομήδειας – Λευκάδια

Ελπίδα Μονοσπίτων – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

Θύελλα Στενημάχου – ΑΣ Πατρίδας

Ολυμπιακός Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

Ρεπό : Αστέρας Τριποτάμου

9η 

ΑΣ Γιαννακοχωρίου – Λευκάδια

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – Εθνικός Ράχης

ΑΣ Πατρίδας – Ελπίδα Μονοσπίτων

ΑΕΠ Βέροιας – Αστέρας Τριποτάμου

Ολυμπιακός Νάουσας – Θύελλα Στενημάχου

Ρεπό : Νέα Γενεά Νικομήδειας

10η

Απόλλων Αγίου Γεωργίου – ΑΣ Γιαννακοχωρίου

Εθνικός Ράχης – ΑΣ Πατρίδας

Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΕΠ Βέροιας

Ελπίδα Μονοσπίτων – Ολυμπιακός Νάουσας

Αστέρας Τριποτάμου – Θύελλα Στενημάχου

Ρεπό : Λευκάδια

11η 

ΑΣ Πατρίδας – Απόλλων Αγίου Γεωργίου

ΑΕΠ Βέροιας – Λευκάδια

Ολυμπιακός Νάουσας – Εθνικός Ράχης

Θύελλα Στενημάχου – Νέα Γενεά Νικομήδειας

Αστέρας Τριποτάμου – Ελπίδα Μονοσπίτων

Ρεπό : ΑΣ Γιαννακοχωρίου

error: Protected