Κατηγορίες

Β Εθνική Μπάσκετ (Βορράς) 2018/2019

1η Αγωνιστική – 07/10/18
ΧΑΝΘ – Ίκαροι Σερρών  68-74
ΚΣ Γέφυρας – ΓΣ Ελευθερούπολης  58-71
Φίλιππος Βέροιας – Ανατόλια  61-81
ΑΟ Αγρινίου – Ερμής Λαγκαδά  68-62
ΓΣ Φαρσάλων – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  73-67
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Έσπερος Λαμίας  79-59
Νίκη Βόλου – Στρατώνι  69-61
Μακεδονικός – Φαίακας Κέρκυρας  71-77

2η Αγωνιστική – 14/10/18
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΧΑΝΘ  69-72
Ανατόλια – ΚΣ Γέφυρας  76-60
Ερμής Λαγκαδά – Φίλιππος Βέροιας  79-71
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΑΟ Αγρινίου  65-68
Έσπερος Λαμίας – ΓΣ Φαρσάλων  86-55
Στρατώνι – Μαχητές Δόξα Πεύκων  56-63
Φαίακας Κέρκυρας – Νίκη Βόλου  78-77
Ίκαροι Σερρών – Μακεδονικός  81-65

3η Αγωνιστική – 21/10/18
ΧΑΝΘ – Ανατόλια  85-81
ΚΣ Γέφυρας – Ερμής Λαγκαδά  85-80
Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  76-65
ΑΟ Αγρινίου – Έσπερος Λαμίας  82-67
ΓΣ Φαρσάλων – Στρατώνι  91-80
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Φαίακας Κέρκυρας  77-65
Νίκη Βόλου – Μακεδονικός  78-63
Ίκαροι Σερρών – ΓΣ Ελευθερούπολης  71-68

4η Αγωνιστική – 04/11/18
Ερμής Λαγκαδά – ΧΑΝΘ  64-52
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΚΣ Γέφυρας  71-62
Έσπερος Λαμίας – Φίλιππος Βέροιας  81-75
Στρατώνι – ΑΟ Αγρινίου  77-71
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΣ Φαρσάλων  70-75
Μακεδονικός – Μαχητές Δόξα Πεύκων  58-80
Νίκη Βόλου – Ίκαροι Σερρών  93-73
Ανατόλια – ΓΣ Ελευθερούπολης  88-79

5η Αγωνιστική – 11/11/18
ΧΑΝΘ – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  65-61
ΚΣ Γέφυρας – Έσπερος Λαμίας  68-66
Φίλιππος Βέροιας – Στρατώνι  65-63
ΑΟ Αγρινίου – Φαίακας Κέρκυρας  81-77
ΓΣ Φαρσάλων – Μακεδονικός  68-64
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Νίκη Βόλου  75-77
Ίκαροι Σερρών – Ανατόλια  70-73
ΓΣ Ελευθερούπολης – Ερμής Λαγκαδά  67-52

6η Αγωνιστική – 18/11/18
Έσπερος Λαμίας – ΧΑΝΘ  72-76
Στρατώνι – ΚΣ Γέφυρας  76-52
Φαίακας Κέρκυρας – Φίλιππος Βέροιας  70-60
Μακεδονικός – ΑΟ Αγρινίου  55-82
Νίκη Βόλου – ΓΣ Φαρσάλων  90-88
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ίκαροι Σερρών  57-54
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΓΣ Ελευθερούπολης  74-68
Ερμής Λαγκαδά – Ανατόλια  77-80

7η Αγωνιστική – 25/11/18
ΧΑΝΘ – Στρατώνι  70-61
ΚΣ Γέφυρας – Φαίακας Κέρκυρας  75-77
Φίλιππος Βέροιας – Μακεδονικός  79-64
ΑΟ Αγρινίου – Νίκη Βόλου  83-71
ΓΣ Φαρσάλων – Μαχητές Δόξα Πεύκων  80-84
Ίκαροι Σερρών – Ερμής Λαγκαδά  78-75
ΓΣ Ελευθερούπολης – Έσπερος Λαμίας  94-76
Ανατόλια – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  78-56

8η Αγωνιστική – 02/12/18
Φαίακας Κέρκυρας – ΧΑΝΘ  72-71 παρ, 61-61 κ.α.
Μακεδονικός – ΚΣ Γέφυρας  68-74
Νίκη Βόλου – Φίλιππος Βέροιας  69-66
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΑΟ Αγρινίου  58-63 παρ, 51-51 κ.α.
ΓΣ Φαρσάλων – Ίκαροι Σερρών  54-52
Στρατώνι – ΓΣ Ελευθερούπολης  54-71
Έσπερος Λαμίας – Ανατόλια  61-87
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ερμής Λαγκαδά  44-62

9η Αγωνιστική – 09/12/18
ΧΑΝΘ – Μακεδονικός  66-72
ΚΣ Γέφυρας – Νίκη Βόλου  85-72
Φίλιππος Βέροιας – Μαχητές Δόξα Πεύκων  81-62
ΑΟ Αγρινίου – ΓΣ Φαρσάλων  73-71
Ίκαροι Σερρών – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  71-75
ΓΣ Ελευθερούπολης – Φαίακας Κέρκυρας  79-52
Ανατόλια – Στρατώνι  92-85
Ερμής Λαγκαδά – Έσπερος Λαμίας  74-56

10η Αγωνιστική – 16/12/18
Νίκη Βόλου – ΧΑΝΘ  66-90
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΚΣ Γέφυρας  71-66
ΓΣ Φαρσάλων – Φίλιππος Βέροιας  73-76
ΑΟ Αγρινίου – Ίκαροι Σερρών  64-57
Μακεδονικός – ΓΣ Ελευθερούπολης  81-82
Φαίακας Κέρκυρας – Ανατόλια  64-84
Στρατώνι – Ερμής Λαγκαδά  68-71
Έσπερος Λαμίας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  85-69

11η Αγωνιστική – 23/12/18
ΧΑΝΘ – Μαχητές Δόξα Πεύκων  70-66
ΚΣ Γέφυρας – ΓΣ Φαρσάλων  67-65
Φίλιππος Βέροιας – ΑΟ Αγρινίου  79-74
Ίκαροι Σερρών – Έσπερος Λαμίας  72-76 παρ, 61-61 κ.α.
ΓΣ Ελευθερούπολης – Νίκη Βόλου  67-57
Ανατόλια – Μακεδονικός  77-66
Ερμής Λαγκαδά – Φαίακας Κέρκυρας  85-62
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Στρατώνι  69-72

12η Αγωνιστική – 09/01/19
ΓΣ Φαρσάλων – ΧΑΝΘ  74-84
ΑΟ Αγρινίου – ΚΣ Γέφυρας  74-65
Φίλιππος Βέροιας – Ίκαροι Σερρών  65-53
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΓΣ Ελευθερούπολης  60-69
Νίκη Βόλου – Ανατόλια  76-84
Μακεδονικός – Ερμής Λαγκαδά  65-62
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  68-74
Στρατώνι – Έσπερος Λαμίας  65-76

13η Αγωνιστική – 13/01/19
ΧΑΝΘ – ΑΟ Αγρινίου  68-80
ΚΣ Γέφυρας – Φίλιππος Βέροιας  68-71
Ίκαροι Σερρών – Στρατώνι  67-77
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΓΣ Φαρσάλων  83-69
Ανατόλια – Μαχητές Δόξα Πεύκων  76-71
Ερμής Λαγκαδά – Νίκη Βόλου  79-73
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Μακεδονικός  68-48
Έσπερος Λαμίας – Φαίακας Κέρκυρας  69-63

14η Αγωνιστική – 20/01/19
Φίλιππος Βέροιας – ΧΑΝΘ  65-61
ΚΣ Γέφυρας – Ίκαροι Σερρών  69-66, 61-61 κ.α.
ΑΟ Αγρινίου – ΓΣ Ελευθερούπολης  71-55
ΓΣ Φαρσάλων – Ανατόλια  76-83
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ερμής Λαγκαδά  66-68
Νίκη Βόλου – ΓΑΣ Χαλκηδόνας  68-64
Μακεδονικός – Έσπερος Λαμίας  71-65
Φαίακας Κέρκυρας – Στρατώνι  71-61

15η Αγωνιστική – 27/01/19
ΧΑΝΘ – ΚΣ Γέφυρας
Ίκαροι Σερρών – Φαίακας Κέρκυρας
ΓΣ Ελευθερούπολης – Φίλιππος Βέροιας
Ανατόλια – ΑΟ Αγρινίου
Ερμής Λαγκαδά – ΓΣ Φαρσάλων
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Έσπερος Λαμίας – Νίκη Βόλου
Στρατώνι – Μακεδονικός

16η Αγωνιστική – 03/02/19
Ίκαροι Σερρών – ΧΑΝΘ
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΚΣ Γέφυρας
Ανατόλια – Φίλιππος Βέροιας
Ερμής Λαγκαδά – ΑΟ Αγρινίου
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΓΣ Φαρσάλων
Έσπερος Λαμίας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Στρατώνι – Νίκη Βόλου
Φαίακας Κέρκυρας – Μακεδονικός

17η Αγωνιστική – 10/02/19
ΧΑΝΘ – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΚΣ Γέφυρας – Ανατόλια
Φίλιππος Βέροιας – Ερμής Λαγκαδά
ΑΟ Αγρινίου – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
ΓΣ Φαρσάλων – Έσπερος Λαμίας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Στρατώνι
Νίκη Βόλου – Φαίακας Κέρκυρας
Μακεδονικός – Ίκαροι Σερρών

18η Αγωνιστική – 17/02/19
Ανατόλια – ΧΑΝΘ
Ερμής Λαγκαδά – ΚΣ Γέφυρας
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Φίλιππος Βέροιας
Έσπερος Λαμίας – ΑΟ Αγρινίου
Στρατώνι – ΓΣ Φαρσάλων
Φαίακας Κέρκυρας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Μακεδονικός – Νίκη Βόλου
ΓΣ Ελευθερούπολης – Ίκαροι Σερρών

19η Αγωνιστική – 24/02/19
ΧΑΝΘ – Ερμής Λαγκαδά
ΚΣ Γέφυρας – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Φίλιππος Βέροιας – Έσπερος Λαμίας
ΑΟ Αγρινίου – Στρατώνι
ΓΣ Φαρσάλων – Φαίακας Κέρκυρας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Μακεδονικός
Ίκαροι Σερρών – Νίκη Βόλου
ΓΣ Ελευθερούπολης – Ανατόλια

20η Αγωνιστική – 03/03/19
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – ΧΑΝΘ
Έσπερος Λαμίας – ΚΣ Γέφυρας
Στρατώνι – Φίλιππος Βέροιας
Φαίακας Κέρκυρας – ΑΟ Αγρινίου
Μακεδονικός – ΓΣ Φαρσάλων
Νίκη Βόλου – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ανατόλια – Ίκαροι Σερρών
Ερμής Λαγκαδά – ΓΣ Ελευθερούπολης

21η Αγωνιστική – 09/03/19
ΧΑΝΘ – Έσπερος Λαμίας
ΚΣ Γέφυρας – Στρατώνι
Φίλιππος Βέροιας – Φαίακας Κέρκυρας
ΑΟ Αγρινίου – Μακεδονικός
ΓΣ Φαρσάλων – Νίκη Βόλου
Ίκαροι Σερρών – Μαχητές Δόξα Πεύκων
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Ανατόλια – Ερμής Λαγκαδά

22η Αγωνιστική – 17/03/19
Στρατώνι – ΧΑΝΘ
Φαίακας Κέρκυρας – ΚΣ Γέφυρας
Μακεδονικός – Φίλιππος Βέροιας
Νίκη Βόλου – ΑΟ Αγρινίου
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΓΣ Φαρσάλων
Ερμής Λαγκαδά – Ίκαροι Σερρών
Έσπερος Λαμίας – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ανατόλια

23η Αγωνιστική – 24/03/19
ΧΑΝΘ – Φαίακας Κέρκυρας
ΚΣ Γέφυρας – Μακεδονικός
Φίλιππος Βέροιας – Νίκη Βόλου
ΑΟ Αγρινίου – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ίκαροι Σερρών – ΓΣ Φαρσάλων
ΓΣ Ελευθερούπολης – Στρατώνι
Ανατόλια – Έσπερος Λαμίας
Ερμής Λαγκαδά – ΓΑΣ Χαλκηδόνας

24η Αγωνιστική – 31/03/19
Μακεδονικός – ΧΑΝΘ
Νίκη Βόλου – ΚΣ Γέφυρας
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Φαρσάλων – ΑΟ Αγρινίου
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Ίκαροι Σερρών
Φαίακας Κέρκυρας – ΓΣ Ελευθερούπολης
Στρατώνι – Ανατόλια
Έσπερος Λαμίας – Ερμής Λαγκαδά

25η Αγωνιστική – 07/04/19
ΧΑΝΘ – Νίκη Βόλου
ΚΣ Γέφυρας – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Φαρσάλων
Ίκαροι Σερρών – ΑΟ Αγρινίου
ΓΣ Ελευθερούπολης – Μακεδονικός
Ανατόλια – Φαίακας Κέρκυρας
Ερμής Λαγκαδά – Στρατώνι
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Έσπερος Λαμίας

26η Αγωνιστική – 14/04/19
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΧΑΝΘ
ΓΣ Φαρσάλων – ΚΣ Γέφυρας
ΑΟ Αγρινίου – Φίλιππος Βέροιας
Έσπερος Λαμίας – Ίκαροι Σερρών
Νίκη Βόλου – ΓΣ Ελευθερούπολης
Μακεδονικός – Ανατόλια
Φαίακας Κέρκυρας – Ερμής Λαγκαδά
Στρατώνι – ΓΑΣ Χαλκηδόνας

27η Αγωνιστική – 21/04/19
ΧΑΝΘ – ΓΣ Φαρσάλων
ΚΣ Γέφυρας – ΑΟ Αγρινίου
Ίκαροι Σερρών – Φίλιππος Βέροιας
ΓΣ Ελευθερούπολης – Μαχητές Δόξα Πεύκων
Ανατόλια – Νίκη Βόλου
Ερμής Λαγκαδά – Μακεδονικός
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Φαίακας Κέρκυρας
Έσπερος Λαμίας – Στρατώνι

28η Αγωνιστική – 05/05/19
ΑΟ Αγρινίου – ΧΑΝΘ
Φίλιππος Βέροιας – ΚΣ Γέφυρας
Στρατώνι – Ίκαροι Σερρών
ΓΣ Φαρσάλων – ΓΣ Ελευθερούπολης
Μαχητές Δόξα Πεύκων – Ανατόλια
Νίκη Βόλου – Ερμής Λαγκαδά
Μακεδονικός – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Φαίακας Κέρκυρας – Έσπερος Λαμίας

29η Αγωνιστική – 12/05/19
ΧΑΝΘ – Φίλιππος Βέροιας
Ίκαροι Σερρών – ΚΣ Γέφυρας
ΓΣ Ελευθερούπολης – ΑΟ Αγρινίου
Ανατόλια – ΓΣ Φαρσάλων
Ερμής Λαγκαδά – Μαχητές Δόξα Πεύκων
ΓΑΣ Χαλκηδόνας – Νίκη Βόλου
Έσπερος Λαμίας – Μακεδονικός
Στρατώνι – Φαίακας Κέρκυρας

30η Αγωνιστική – 19/05/19
ΚΣ Γέφυρας – ΧΑΝΘ
Φαίακας Κέρκυρας – Ίκαροι Σερρών
Φίλιππος Βέροιας – ΓΣ Ελευθερούπολης
ΑΟ Αγρινίου – Ανατόλια
ΓΣ Φαρσάλων – Ερμής Λαγκαδά
Μαχητές Δόξα Πεύκων – ΓΑΣ Χαλκηδόνας
Νίκη Βόλου – Έσπερος Λαμίας
Μακεδονικός – Στρατώνι