B ΕΠΣ Ημαθίας

A2 Ερασιτεχνική (Α’ όμιλος) – Οι 15 αγωνιστικές με αριθμούς

Νηρέας ΒέροιαςΤα αποτελέσματα και οι σκόρερς της 15ης αγωνιστικής

ΠΑΟ Κορυφής – Εθνικός Ράχης  4-1 (44′ αυτογκόλ, 55′ Πιπιλιάρης, 70′ Ταμπουράς, 84′ Κίρτσογλου / 90′ Νικολαϊδης Α.)

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – Αστέρας Αλεξάνδρειας  1-1 (90+5′ Λίτσι / 90′ Αναστάσης)

Άρης Π. Σκυλιτσίου – Νηρέας Βέροιας  1-2 (46′ Απόσογλου / 49′ Ναυρινιάδης, 71′ Δημούλτσης)

Αλιάκμων Νησελίου – Μακεδονικός Πλατάνου  3-2 (20′-30′ Κυνηγόπουλος, 52′ Ντέλλας / 5′-75′ Καλαμπούκας Α.)

Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟ Παλατίτσια  2-3 (37′ Τσίπης Χ., 39′ Δεμερτζίδης / 34′ Λιόλιος, 71′-75′ Γατόπουλος)

Ολυμπιακός Λουτρού – ΑΟ Συκιάς  5-1 (14′ Νικολόπουλος, 16′ Πετικόπουλος, 27′ Σημιτζής, 68′ Τριανταφυλλόπουλος, 82′ Παπαδόπουλος Σ. / 30′ Μιχαλόπουλος)

Βαθμολογία

1

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

32

10

2

2

38-14

2

Θύελλα Σταυρού

29

9

2

3

43-17

3

Νηρέας Βέροιας

29

9

2

3

38-18

4

ΠΑΟ Κορυφής

29

9

2

3

30-18

5

Αλιάκμων Νησελίου

24

7

3

4

28-21

6

ΠΑΟ Παλατίτσια

24

7

3

4

21-15

7

Αστέρας Αλεξάνδρειας

18

5

3

6

16-26

8

ΑΟ Συκιά

15

4

3

7

19-29

9

Άρης Παλαιοχωρίου

14

4

2

7

17-22

10

Ολυμπιακός Λουτρού

14

4

2

8

18-27

11

Μακεδονικός Πλατάνου

13

4

1

9

19-42

12

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

9

2

3

9

18-29

13

Εθνικός Ράχης

5

1

2

10

14-43

Σκόρερς

1

Αλμπανάκης

Θύελλα Σταυρού

15

2

Δημούλτσης

Νηρέας Βέροιας

12

3

Ντέλλας

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

11

4

Καλαμπούκας

Μακεδονικός Πλατάνου

9

5

Αποστολόπουλος

Αλιάκμων Νησελίου

8

6

Κυνηγόπουλος

Αλιάκμων Νησελίου

8

7

Χατζάρας

Νηρέας Βέροιας

8

8

Αναστασόπουλος

Ολυμπιακός Λουτρού

5

9

Καραϊσογλου

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

5

10

Λιόλιος

ΠΑΟ Παλατίτσια

5

11

Πατρίκας Γρ.

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

5

12

Τουτουντζίδης

Θύελλα Σταυρού

5

13

Τριφίδης

ΠΑΟ Κορυφής

5

14

Αναστάσης Γ.

Αστέρας Αλεξάνδρειας

4

15

Βασιλειάδης

ΠΑΟ Κορυφής

4

16

Βερβεσιώτης

ΠΑΟ Παλατίτσια

4

17

Βήτος Α.

ΑΟ Συκιάς

4

18

Ευθυμιάδης

Νηρέας Βέροιας

4

19

Κίρτσογλου

ΠΑΟ Κορυφής

4

20

Κρουστάλλης

Αστέρας Αλεξάνδρειας

4

21

Κωστόπουλος

Νηρέας Βέροιας

4

22

Λίτσι

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

4

23

Μωραϊτης Γ.

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

4

24

Ναυρινιάδης

Νηρέας Βέροιας

4

25

Νούσιος

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

4

26

Ανδρονίδης Γ.

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

3

27

Απόσογλου

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

3

28

Βέτος

Αλιάκμων Νησελίου

3

29

Γελαδάρης

Άρης Παλαιοχωρίου

3

30

Δαρδακούλης

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

3

31

Δούκας

ΠΑΟ Κορυφής

3

32

Δούμας

Αλιάκμων Νησελίου

3

33

Καφετζής

Εθνικός Ράχης

3

34

Κοτσαγκόγκος

ΠΑΟ Παλατίτσια

3

35

Μαυρίδης

Μακεδονικός Πλατάνου

3

36

Μυλωνάς

Θύελλα Σταυρού

3

37

Παπαγιάννης

Ολυμπιακός Λουτρού

3

38

Παπαδόπουλος

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

3

39

Σαρηκυριακίδης

Θύελλα Σταυρού

3

40

Τσακαλίδης

Θύελλα Σταυρού

3

41

Τσορακλίδης

Θύελλα Σταυρού

3

42

Τσουλάκης

ΠΑΟ Κορυφής

3

43

Αμπροικίδης

Νηρέας Βέροιας

2

44

Αναστάσης Χ.

Αστέρας Αλεξάνδρειας

2

45

Αραπέλης

Αστέρας Αλεξάνδρειας

2

46

Αβετίδης

Θύελλα Σταυρού

2

47

Αναστασόπουλος Δ.Ε.

Ολυμπιακός Λουτρού

2

48

Βαζάχας

ΠΑΟ Παλατίτσια

2

49

Βασιλείου

Άρης Παλαιοχωρίου

2

50

Γατόπουλος

ΠΑΟ Παλατίτσια

2

51

Γιάννος

ΑΟ Συκιάς

2

52

Δεμερτζίδης

Θύελλα Σταυρού

2

53

Ελευθεριάδης

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

2

54

Θεοδωρίδης

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

2

55

Κακαγιάννης

ΠΑΟ Παλατίτσια

2

56

Κίτσας Δ.

Άρης Παλαιοχωρίου

2

57

Μαραγκός

Άρης Παλαιοχωρίου

2

58

Ματσούκας

ΠΑΟ Κορυφής

2

59

Μαυρόπουλος

Θύελλα Σταυρού

2

60

Μαυρίδης

ΠΑΟ Κορυφής

2

61

Μερόκης Αλ.

Άρης Παλαιοχωρίου

2

62

Ντέλλας

Αλιάκμων Νησελίου

2

63

Πατρίκας Θ.

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

2

64

Πετράκης

Εθνικός Ράχης

2

65

Πιπιλιάρης

ΠΑΟ Κορυφής

2

66

Σωτηρίου Μ.

Μακεδονικός Πλατάνου

2

67

Ταμπουράς

ΠΑΟ Κορυφής

2

68

Τσαρτσής

Εθνικός Ράχης

2

69

Τσιουγγαρής

ΑΟ Συκιάς

2

70

Αθανασιάδης

Θύελλα Σταυρού

1

71

Αποστόλου

Αλιάκμων Νησελίου

1

72

Γιοβανόπουλος

ΠΑΟ Κορυφής

1

73

Γκαρίπης Π.

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

1

74

Γραμμενόπουλος

Μακεδονικός Πλατάνου

1

76

Γκουτούδης

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

1

77

Δάσιος

ΑΟ Συκιάς

1

78

Θεσσαλονικιός

ΠΑΟ Παλατίτσια

1

79

Ιασωνίδης

Αλιάκμων Νησελίου

1

80

Ισλάνης

Θύελλα Σταυρού

1

81

Καραγιάννης

Ολυμπιακός Λουτρού

1

82

Καραγκούνης

Ολυμπιακός Λουτρού

1

83

Καρασαββίδης

Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

1

84

Κεσαπίδης

ΠΑΟ Κορυφής

1

85

Κιοσέογλου

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

1

86

Κίτσας Δ.

Άρης Παλαιοχωρίου

1

87

Κίτσας Π.

Άρης Παλαιοχωρίου

1

88

Κουκουτάρας

Θύελλα Σταυρού

1

89

Κωτσόπουλος

Νηρέας Βέροιας

1

90

Κωτσόπουλος

ΠΑΟ Παλατίτσια

1

91

Λαζαριώτης

Εθνικός Ράχης

1

92

Λασκάρογλου

Εθνικός Ράχης

1

93

Μαλάκης

Άρης Παλαιοχωρίου

1

94

Μελιόπουλος Η.

ΑΟ Συκιάς

1

95

Μερόκης Α.

Άρης Παλαιοχωρίου

1

96

Μιχαλόπουλος

ΑΟ Συκιάς

1

98

Μουσενίκας

Αλιάκμων Νησελίου

1

99

Μπεκτάς

ΠΑΟ Παλατίτσια

1

100

Μπιρσίμης

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος

1

101

Μπλούκας

Νηρέας Βέροιας

1

102

Μπούτσης

Αστέρας Αλεξάνδρειας

1

103

Νικολαϊδης Α.

Εθνικός Ράχης

1

104

Νικολόπουλος

Ολυμπιακός Λουτρού

1

105

Ουλούμης

Νηρέας Βέροιας

1

106

Παπαδόπουλος Σ.

Ολυμπιακός Λουτρού

1

107

Πετικόπουλος

Ολυμπιακός Λουτρού

1

108

Πίσιος

ΠΑΟ Παλατίτσια

1

109

Πολυζόπουλος

Ολυμπιακός Λουτρού

1

110

Πούλιος

Αλιάκμων Νησελίου

1

111

Σιμιτζής

Ολυμπιακός Λουτρού

1

112

Σκούμπας

ΑΟ Συκιάς

1

113

Σωτηρίου Α.

Μακεδονικός Πλατάνου

1

114

Ταμπάκας

ΑΟ Συκιάς

1

115

Τέτος Ε.

ΑΟ Συκιάς

1

116

Τριανταφυλλίδης

Ολυμπιακός Λουτρού

1

117

Τσακίρης

Άρης Παλαιοχωρίου

1

118

Τσιαμήτρος

Εθνικός Ράχης

1

119

Τσίπης Χ.

Θύελλα Σταυρού

1

120

Τσιτσιλαράς

Μακεδονικός Πλατάνου

1

Επόμενη αγωνιστική (20/1 – 15.00μμ)

Αγροτικός Αστέρας Πλατέος – ΠΑΟ Κορυφής

Εθνικός Ράχης – Άρης Παλαιοχωρίου

Αστέρας Αλεξάνδρειας – Άρης Παλαιού Σκυλιτσίου

Νηρέας Βέροιας – Θύελλα Σταυρού

Μακεδονικός Πλατάνου – Ολυμπιακός Λουτρού

ΠΑΟ Παλατίτσια – ΑΟ Συκιάς

Ρεπό : Αλιάκμων Νησελίου

error: Protected