Κατηγορίες

Α ΕΚΑΣΚΕΜ

1ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/10)
Βατανιακός – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  100-55
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Ζαφειράκης Νάουσας  47-87
Αετοί Βέροιας – ΑΟΚ Βέροιας  68-55
Αιγινιακός – ΑΚΕ Πιερίας  75-69
ΓΑΣ Βαφύρας – ΑΓΕ Πιερίας  68-79

2η αγωνιστική (15/10)
Ζαφειράκης Νάουσας – Βατανιακός  93-79
ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  71-40
ΑΚΕ Πιερίας – Αετοί Βέροιας  64-85
ΑΓΕ Πιερίας – Αιγινιακός  75-90
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΓΑΣ Βαφύρας  63-57

3η αγωνιστική (22/10)
Βατανιακός – ΑΟΚ Βέροιας  68-60
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΚΕ Πιερίας  58-47
Αετοί Βέροιας – ΑΓΕ Πιερίας  77-63
Αιγινιακός – ΓΑΣ Βαφύρας  70-76
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Ζαφειράκης Νάουσας  45-91

4η αγωνιστική (29/10)
ΑΚΕ Πιερίας – Βατανιακός  51-70
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  71-57
ΓΑΣ Βαφύρας – Αετοί Βέροιας  63-88
Αιγινιακός – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  59-45
ΑΟΚ Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας  63-72

5η αγωνιστική (5/11)
Βατανιακός – ΑΓΕ Πιερίας  61-55
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΓΑΣ Βαφύρας  56-80
Αετοί Βέροιας – Αιγινιακός  73-57
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΟΚ Βέροιας  45-59
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΚΕ Πιερίας  90-44

6η αγωνιστική (12/11)
ΓΑΣ Βαφύρας – Βατανιακός  44-70
Αιγινιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  76-45
Αετοί Βέροιας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  70-52
ΑΓΕ Πιερίας – Ζαφειράκης Νάουσας  65-74
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Βέροιας  42-51

7η αγωνιστική (19/11)
Βατανιακός – Αιγινιακός  60-68
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Αετοί Βέροιας  52-78
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΚΕ Πιερίας  49-43
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Βαφύρας  107-69
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΓΕ Πιερίας  49-42

8η αγωνιστική (26/11)
Αετοί Βέροιας – Βατανιακός  86-50
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  49-72
Αιγινιακός – Ζαφειράκης Νάουσας  64-74
ΓΑΣ Βαφύρας – ΑΟΚ Βέροιας  34-52
ΑΓΕ Πιερίας- ΑΚΕ Πιερίας  75-69

9η αγωνιστική (3/12)
Βατανιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  90-68
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΓΕ Πιερίας  61-66
Ζαφειράκης Νάουσας – Αετοί Βέροιας  59-58
ΑΟΚ Βέροιας – Αιγινιακός  49-47
ΑΚΕ ΠΙερίας – ΓΑΣ Βαφύρας  63-64

10η αγωνιστική (10/12)
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Βατανιακός
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
ΑΟΚ Βέροιας – Αετοί Βέροιας
ΑΚΕ Πιερίας – Αιγινιακός
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣ Βαφύρας

11η αγωνιστική (17/12)
Βατανιακός – Ζαφειράκης Νάουσας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΟΚ Βέροιας
Αετοί Βέροιας – ΑΚΕ Πιερίας
Αιγινιακός – ΑΓΕ Πιερίας
ΓΑΣ Βαφύρας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια

12η αγωνιστική (7/1/2023)
ΑΟΚ Βέροιας – Βατανιακός
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
ΑΓΕ Πιερίας – Αετοί Βέροιας
ΓΑΣ Βαφύρας – Αιγινιακός
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια

13η αγωνιστική (14/1/2023)
Βατανιακός – ΑΚΕ Πιερίας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΓΕ Πιερίας
Αετοί Βέροιας – ΓΑΣ Βαφύρας
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Αιγινιακός
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΟΚ Βέροιας

14η αγωνιστική (21/1/2023)
ΑΓΕ Πιερίας – Βατανιακός
ΓΑΣ Βαφύρας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Αιγινιακός – Αετοί Βέροιας
ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
ΑΚΕ Πιερίας – Ζαφειράκης Νάουσας

15η αγωνιστική (28/1/2023)
Βατανιακός – ΓΑΣ Βαφύρας
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Αιγινιακός
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Αετοί Βέροιας
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΓΕ Πιερίας
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΚΕ Πιερίας

16η αγωνιστική (4/2/2023)
Αιγινιακός – Βατανιακός
Αετοί Βέροιας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
ΓΑΣ Βαφύρας – Ζαφειράκης Νάουσας
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΟΚ Βέροιας

17η αγωνιστική (11/2/2023)
Βατανιακός – Αετοί Βέροιας
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΓΑΣΠ Πάνθηρες
Ζαφειράκης Νάουσας – Αιγινιακός
ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣ Βαφύρας
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΓΕ Πιερίας

18η αγωνιστική (18/2/2023)
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Βατανιακός
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια
Αετοί Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας
Αιγινιακός – ΑΟΚ Βέροιας
ΓΑΣ Βαφύρας – ΑΚΕ Πιερίας

2ος όμιλος

1η αγωνιστική (8/10)
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  50-58
ΦΟ Αριδαίας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  52-44
ΑΟΚ Γουμένισσας – Αετός Κιλκίς  60-71
Εδεσσαϊκός – Ίκαροι Γιαννιτσών  79-49
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

2η αγωνιστική (15/10)
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  62-58
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Ατρόμητοι Ν.Σάντας  78-65
Αετός Κιλκίς – ΦΟ Αριδαίας  74-67
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΑΟΚ Γουμένισσας  112-56
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

3η αγωνιστική (22/10)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  98-61
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – Αετός Κιλκίς  46-78
ΦΟ Αριδαίας – Ίκαροι Γιαννιτσών  68-77
ΑΟΚ Γουμένισσας – Εδεσσαϊκός  52-69
Ρεπό : Εργόναθλος Πολυκάστρου

4η αγωνιστική (29/10)
Αετός Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  82-64
Ίκαροι Γιαννιτσών – Ατρόμητοι Ν.Σάντας  84-60
Εδεσσαϊκός – ΦΟ Αριδαίας  77-69
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  51-60
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

5η αγωνιστική (5/11)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ίκαροι Γιαννιτσών  61-71
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – Εδεσσαϊκός  40-81
ΦΟ Αριδαίας – ΑΟΚ Γουμένισσας ΔΙΕΚΟΠΗ στο 8′ λόγω εισροής υδάτων
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Αετός Κιλκίς  47-51
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλμωπίας

6η αγωνιστική (12/11)
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  71-62
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ατρόμητοι Ν.Σάντας  79-53
Ίκαροι Γιαννιτσών – Εργόναθλος Πολυκάστρου  59-71
Αετός Κιλκίς – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  91-40
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

7η αγωνιστική (19/11)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΟΚ Γουμένισσας  66-39
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – ΦΟ Αριδαίας  59-73
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Εδεσσαϊκός  64-57
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Ίκαροι Γιαννιτσών  55-79
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

8η αγωνιστική (26/11)
ΦΟ Αριδαίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  67-55
ΑΟΚ Γουμένισσας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  43-62
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  76-56
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς  67-73
Ρεπό : Ατρόμητοι Ν.Σάντας

9η αγωνιστική (3/12)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ατρόμητοι Ν.Σάντας  75-55
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΦΟ Αριδαίας  56-54
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – ΑΟΚ Γουμένισσας  60-52
Αετός Κιλκίς – Εδεσσαϊκός  65-55
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

10η αγωνιστική (10/12)
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ατρόμητοι Ν.Σάντας
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – ΦΟ Αριδαίας
Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ίκαροι Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

11η αγωνιστική (17/12)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
ΦΟ Αριδαίας – Αετός Κιλκίς
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ίκαροι Γιαννιτσών
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

12η αγωνιστική (7/1/2023)
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Αετός Κιλκίς – Ατρόμητοι Ν.Σάντας
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας
Εδεσσαϊκός – ΑΟΚ Γουμένισσας
Ρεπό : Εργόναθλος Πολυκάστρου

13η αγωνιστική (14/1/2023)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΦΟ Αριδαίας – Εδεσσαϊκός
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

14η αγωνιστική (21/1/2023)
Ίκαροι Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Εδεσσαϊκός – Ατρόμητοι Ν.Σάντας
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΦΟ Αριδαίας
Αετός Κιλκίς – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλμωπίας

15η αγωνιστική (28/1/2023)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – ΑΟΚ Γουμένισσας
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ίκαροι Γιαννιτσών
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Αετός Κιλκίς
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

16η αγωνιστική (4/2/2023)
ΑΟΚ Γουμένισσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΦΟ Αριδαίας – Ατρόμητοι Ν.Σάντας
Εδεσσαϊκός – Εργόναθλος Πολυκάστρου
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

17η αγωνιστική (11/2/2023)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Γουμένισσας
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εδεσσαϊκός
Αετός Κιλκίς – Ίκαροι Γιαννιτσών
Ρεπό : Ατρόμητοι Ν.Σάντας

18η αγωνιστική (18/2/2023)
Ατρόμητοι Ν.Σάντας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΦΟ Αριδαίας – Εργόναθλος Πολυκάστρου
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας
Εδεσσαϊκός – Αετός Κιλκίς
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

error: Protected