Α ΕΚΑΣΚΕΜ

1η/14η αγωνιστική

Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  53-61
Πιερικός Αρχέλαος – Αετοί Βέροιας  50-68
ΑΟΚ Αιγινιακός – Εδεσσαϊκός  76-45
ΦΟ Αριδαίας – Αετός Κιλκίς  76-56
Ζαφειράκης Νάουσας – Ίκαροι Γιαννιτσών  67-60
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ΑΓΕ Πιερίας  56-52
Ρεπό : Βατανιακός/Σάρισα

2η/15η αγωνιστική

ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Βατανιακός/Σάρισα  60-72
Αετοί Βέροιας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  87-34
Εδεσσαϊκός – Πιερικός Αρχέλαος  43-72
Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Αιγινιακός  62-69
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας  61-71
ΑΓΕ Πιερίας – Ζαφειράκης Νάουσας  69-78
Ρεπό : ΓΑΣ Αλεξάνδρειας

3η/16η αγωνιστική

Βατανιακός/Σάρισα – Αετοί Βέροιας  58-65
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός  71-54
Πιερικός Αρχέλαος – Αετός Κιλκίς  60-42
ΑΟΚ Αιγινιακός – Ίκαροι Γιαννιτσών  68-58
ΦΟ Αριδαίας – ΑΓΕ Πιερίας  70-65
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  60-83
Ρεπό : ΓΑΣΠ Πάνθηρες

4η/17η αγωνιστική

Εδεσσαϊκός – Βατανιακός/Σάρισα  63-80
Αετός Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  76-52
Ίκαροι Γιαννιτσών – Πιερικός Αρχέλαος  73-68
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΟΚ Αιγινιακός  64-57
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – ΦΟ Αριδαίας  79-74
Αετοί Βέροιας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  79-58
Ρεπό : Ζαφειράκης Νάουσας

5η/18η αγωνιστική

Βατανιακός/Σάρισα – Αετός Κιλκίς  68-44
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ίκαροι Γιαννιτσών  61-88
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΓΕ Πιερίας  55-78
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  54-61
ΦΟ Αριδαίας – Ζαφειράκης Νάουσας  68-56
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Εδεσσαϊκός  107-34
Ρεπό : Αετοί Βέροιας

6η/19η αγωνιστική

Ίκαροι Γιαννιτσών – Βατανιακός/Σάρισα  59-47
ΑΓΕ Πιερίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  86-59
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Πιερικός Αρχέλαος  92-58
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΟΚ Αιγινιακός  56-61
Αετός Κιλκίς – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  58-64
Εδεσσαϊκός – Αετοί Βέροιας  39-95
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

7η/20η αγωνιστική

Βατανιακός/Σάρισα – ΑΓΕ Πιερίας  74-88
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  57-72
Πιερικός Αρχέλαος – Ζαφειράκης Νάουσας  56-67
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΦΟ Αριδαίας  51-71
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Ίκαροι Γιαννιτσών  50-70
Αετοί Βέροιας – Αετός Κιλκίς  84-45
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

8η/21η αγωνιστική

ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Βατανιακός/Σάρισα  66-61
Ζαφειράκης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  64-52
ΦΟ Αριδαίας – Πιερικός Αρχέλαος  91-67
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  63-58
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετοί Βέροιας  61-73
Αετός Κιλκίς – Εδεσσαϊκός  90-70
Ρεπό : ΑΟΚ Αιγινιακός

9η/22η αγωνιστική

Βατανιακός/Σάρισα – Ζαφειράκης Νάουσας  74-65
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας  55-94
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΟΚ Αιγινιακός  55-80
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  64-76
Αετοί Βέροιας – ΑΓΕ Πιερίας  76-65
Εδεσσαϊκός – Ίκαροι Γιαννιτσών  67-75
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

10η/23η αγωνιστική

ΦΟ Αριδαίας – Βατανιακός/Σάρισα  80-62
ΑΟΚ Αιγινιακός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  95-68
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  58-64
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Αετοί Βέροιας  69-64 παρ, κ.α. 61-61
ΑΓΕ Πιερίας – Εδεσσαϊκός  94-49
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς  70-52
Ρεπό : Πιερικός Αρχέλαος

11η/24η αγωνιστική

Βατανιακός/Σάρισα – ΑΟΚ Αιγινιακός  78-70
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Πιερικός Αρχέλαος  65-66
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΦΟ Αριδαίας  61-68
Αετοί Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας  60-51
Εδεσσαϊκός – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας  55-99
Αετός Κιλκίς – ΑΓΕ Πιερίας  56-66
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

12η/25η αγωνιστική

Πιερικός Αρχέλαος – Βατανιακός/Σάρισα  57-80
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.
ΦΟ Αριδαίας – Αετοί Βέροιας  67-57
Ζαφειράκης Νάουσας – Εδεσσαϊκός  98-63
ΓΑΣ Αλεξάνδρειας – Αετός Κιλκίς  70-51
ΑΓΕ Πιερίας – Ίκαροι Γιαννιτσών  76-73
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

13η/26η αγωνιστική

Βατανιακός/Σάρισα – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Πιερικός Αρχέλαος
Αετοί Βέροιας – ΑΟΚ Αιγινιακός
Εδεσσαϊκός – ΦΟ Αριδαίας
Αετός Κιλκίς – Ζαφειράκης Νάουσας
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΓΑΣ Αλεξάνδρειας
Ρεπό : ΑΓΕ Πιερίας

error: Protected