Κατηγορίες

Α ΕΠΣ Ημαθίας 2019/2020

ΑΕ Χαρίεσσας – Φίλιππος Μελίκης  3-0 (14′-72′-88′ Γραμματικός)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Ολυμπιακός Νάουσας  5-1 (7′ Τεμιρτζόγλου, 22′ Μουγτουζίδης, 78′ Μιχαηλίδης, 87′-88′ Χερίδης / 30′ Μπρούκι)

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Κοπανού  7-1 (9′-37′-43′-90+ Κίτσας Γ., 11′-55′ Βεζυριανόπουλος, 53′ Κούκλας Χ. / 15′ Παρθενόπουλος πεν)

Θύελλα Σταυρού – Αχιλλέας Νάουσας  0-2 (36′-55′ Μπράτσης)

ΦΑΣ Νάουσα – Μακροχώρι  3-1 (4′ Ντέλλας, 37′ Μπιγκάνος, 80′ Κωστογλίδης / 10′ Ηλιάδης)

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – Άρης Παλαιοχωρίου  5-0 (61′ Τσακαλίδης, 62′ Αργυρόπουλος, 68′ αυτογκόλ, 73′ Φωτόπουλος, 90′ Σακελλάρης)

Αστέρας Τριποτάμου – Αγρ.Αστ.Πλατέος  1-3  (27′ Μαραγκός / 15′-71′-85′ Βούλγαρης)

ΑΕΠ Βέροιας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  0-1 (41′ Μπρέγκου πεν)

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΑΕ Χαρίεσσας  3-1 (2′- 11′ Χερίδης, 21′ Τζήμας / 31′ αυτογκόλ)

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας  1-2 (87′ Πατατούκας / 63′ Πετράι, 80′ Ζωγράφος)

Ολυμπιακός Νάουσας – Θύελλα Σταυρού  1-2 (87′ Κωνσταντινίδης Π. / 10′ Κοντογιάννης, 82′ Παπαδόπουλος Δ.)

ΓΑΣ Κοπανού – ΦΑΣ Νάουσα  2-3 (51′ Μπούφι, 70′ Παρθενόπουλος πεν / 24′-47′-59′ Λούρης)

Αχιλλέας Νάουσας – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας  2-1 (23′ Τουμαράς, 45+ Τασιώνας / 13′ Αργυρόπουλος)

Μακροχώρι – Αστέρας Τριποτάμου  1-1 (76′ Τάσο / 47′ Ισλάμι)

Άρης Παλαιοχωρίου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου  1-4 (50′ Νικολόπουλος / 6′ Μπρέγκου, 17′ Παρηγορίδης, 59′ Κοτζαχρήστος, 70′ Αναστασόπουλος)

Αγρ.Αστ.Πλατέος – ΑΕΠ Βέροιας  2-1 (26′ Καραντουλαμάς, 67′ Κίρτσογλου / 7′ Έξαρχος)

ΑΕ Χαρίεσσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Θύελλα Σταυρού – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΦΑΣ Νάουσα – Φίλιππος Μελίκης

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – Ολυμπιακός Νάουσας

Αστέρας Τριποτάμου – ΓΑΣ Κοπανού

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕΠ Βέροιας – Μακροχώρι

Άρης Παλαιοχωρίου – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Θύελλα Σταυρού – ΑΕ Χαρίεσσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΦΑΣ Νάουσα

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας

Φίλιππος Μελίκης – Αστέρας Τριποτάμου

Ολυμπιακός Νάουσας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΓΑΣ Κοπανού – ΑΕΠ Βέροιας

Αχιλλέας Νάουσας – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Μακροχώρι – Άρης Παλαιοχωρίου

ΑΕ Χαρίεσσας – ΦΑΣ Νάουσα

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – Θύελλα Σταυρού

Αστέρας Τριποτάμου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

ΑΕΠ Βέροιας – Φίλιππος Μελίκης

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Ολυμπιακός Νάουσας

Άρης Παλαιοχωρίου – ΓΑΣ Κοπανού

Αχιλλέας Νάουσας – Μακροχώρι

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – ΑΕ Χαρίεσσας

ΦΑΣ Νάουσα – Αστέρας Τριποτάμου

Θύελλα Σταυρού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΑΕΠ Βέροιας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Φίλιππος Μελίκης – Άρης Παλαιοχωρίου

Ολυμπιακός Νάουσας – Μακροχώρι

ΓΑΣ Κοπανού – Αχιλλέας Νάουσας

ΑΕ Χαρίεσσας – Αστέρας Τριποτάμου

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας

ΑΕΠ Βέροιας – ΦΑΣ Νάουσα

Αγρ.Αστ.Πλατέος – Θύελλα Σταυρού

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Μακροχώρι – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Αχιλλέας Νάουσας – Φίλιππος Μελίκης

Ολυμπιακός Νάουσας – ΓΑΣ Κοπανού

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΑΕ Χαρίεσσας

Αστέρας Τριποτάμου – ΑΕΠ Βέροιας

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – Αγρ.Αστ.Πλατέος

ΦΑΣ Νάουσα – Άρης Παλαιοχωρίου

Θύελλα Σταυρού – Μακροχώρι

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Αχιλλέας Νάουσας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΓΑΣ Κοπανού

Φίλιππος Μελίκης – Ολυμπιακός Νάουσας

ΑΕ Χαρίεσσας – ΑΕΠ Βέροιας

Αγρ.Αστ.Πλατέος – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Άρης Παλαιοχωρίου – Αστέρας Τριποτάμου

Μακροχώρι – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας

Αχιλλέας Νάουσας – ΦΑΣ Νάουσα

ΓΑΣ Κοπανού – Θύελλα Σταυρού

Ολυμπιακός Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

Φίλιππος Μελίκης – ΠΑΟΚ Κουλούρας

10η

Αγρ.Αστ.Πλατέος – ΑΕ Χαρίεσσας

ΑΕΠ Βέροιας – Άρης Παλαιοχωρίου

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Μακροχώρι

Αστέρας Τριποτάμου – Αχιλλέας Νάουσας

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – ΓΑΣ Κοπανού

ΦΑΣ Νάουσα – Ολυμπιακός Νάουσας

Θύελλα Σταυρού – Φίλιππος Μελίκης

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΠΑΟΚ Κουλούρας

11η

ΑΕ Χαρίεσσας – Άρης Παλαιοχωρίου

Μακροχώρι  – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Αχιλλέας Νάουσας – ΑΕΠ Βέροιας

ΓΑΣ Κοπανού – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Ολυμπιακός Νάουσας – Αστέρας Τριποτάμου

Φίλιππος Μελίκης – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΦΑΣ Νάουσα

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Θύελλα Σταυρού

12η

Μακροχώρι – ΑΕ Χαρίεσσας

Άρης Παλαιοχωρίου – Αχιλλέας Νάουσας

Αγρ.Αστ.Πλατέος – ΓΑΣ Κοπανού

ΑΕΠ Βέροιας – Ολυμπιακός Νάουσας

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – Φίλιππος Μελίκης

Αστέρας Τριποτάμου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΦΑΣ Νάουσα – Θύελλα Σταυρού

13η

ΑΕ Χαρίεσσας – Αχιλλέας Νάουσας

ΓΑΣ Κοπανού – Μακροχώρι

Ολυμπιακός Νάουσας – Άρης Παλαιοχωρίου

Φίλιππος Μελίκης – Αγρ.Αστ.Πλατέος

ΠΑΟΚ Κουλούρας – ΑΕΠ Βέροιας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

Θύελλα Σταυρού – Αστέρας Τριποτάμου

ΦΑΣ Νάουσα – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας

14η

ΓΑΣ Κοπανού – ΑΕ Χαρίεσσας

Αχιλλέας Νάουσας – Ολυμπιακός Νάουσας

Μακροχώρι – Φίλιππος Μελίκης

Άρης Παλαιοχωρίου – ΠΑΟΚ Κουλούρας

Αγρ.Αστ.Πλατέος – ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας

ΑΕΠ Βέροιας – Θύελλα Σταυρού

ΓΑΣ Ροδοχωρίου – ΦΑΣ Νάουσα

Αστέρας Τριποτάμου – Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας

15η

ΑΕ Χαρίεσσας – Ολυμπιακός Νάουσας

Φίλιππος Μελίκης – ΓΑΣ Κοπανού

ΠΑΟΚ Κουλούρας – Αχιλλέας Νάουσας

ΠΑΟΚ Αλεξάνδρειας – Μακροχώρι

Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιοχωρίου

ΦΑΣ Νάουσα – Αγρ.Αστ.Πλατέος

Μ.Αλεξ.Αγ.Μαρίνας – ΑΕΠ Βέροιας

Αστέρας Τριποτάμου – ΓΑΣ Ροδοχωρίου

error: Protected