1η Αγωνιστική (01.10.2022)
ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΠ Πανόραμα 35-34
ΠΑΟΚ – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 49-16
ΑΕΚ – ΟΦΝ Ιωνίας 18-23
Αναγέννηση Άρτας – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής 32-14
2η Αγωνιστική (08.10.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΓΑΣ Καματερού 30-22
ΑΕΠ Πανόραμα – ΠΑΟΚ 19-35
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΑΕΚ 21-29
ΟΦΝ Ιωνίας – Αναγέννηση Άρτας 21-15
Ορφέας Σουρωτής – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
3η Αγωνιστική (15.10.2022)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας 27-31
ΑΕΚ – ΑΕΠ Πανόραμα 27-26
Αναγέννηση Άρτας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 33-24
Φίλιππος Βέροιας – ΟΦΝ Ιωνίας 0-10 α.α.
ΓΑΣ Καματερού – Ορφέας Σουρωτής 43-26
4η Αγωνιστική (22.10.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΚ 31-18
ΓΑΣ Καματερού – ΠΑΟΚ 14-27
ΑΕΠ Πανόραμα – Αναγέννηση Άρτας 31-33
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
Ορφέας Σουρωτής – ΟΦΝ Ιωνίας 18-39
5η Αγωνιστική (12.11.2022)
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΣΧ Πυλαίας 21-24
ΑΕΚ – ΓΑΣ Καματερού 27-22
Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΠ Πανόραμα 0-10 α.α.
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 47-19
ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής 45-13
6η Αγωνιστική (19.11.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
ΓΑΣ Καματερού – Αναγέννηση Άρτας 17-21
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ 31-19
ΑΕΠ Πανόραμα – ΟΦΝ Ιωνίας 28-34
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 26-24
7η Αγωνιστική (26.11.2022)
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΕΣΧ Πυλαίας 34-22
Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Καματερού 0-10 α.α.
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΟΚ 23-27
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΑΕΠ Πανόραμα 33-37
ΑΕΚ – Ορφέας Σουρωτής 29-17
8η Αγωνιστική (10.12.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 41-16
ΓΑΣ Καματερού – ΟΦΝ Ιωνίας 16-30
ΠΑΟΚ – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
ΑΕΚ – Αναγέννηση Άρτας 25-29
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΠ Πανόραμα 27-34
9η Αγωνιστική (17.12.2022)
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΕΣΧ Πυλαίας 30-34
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΓΑΣ Καματερού 29-31
ΟΦΝ Ιωνίας – ΠΑΟΚ 23-22
Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΚ 0-10 α.α.
Αναγέννηση Άρτας – Ορφέας Σουρωτής 33-18
10η Αγωνιστική (07.01.2023)
ΑΕΠ Πανόραμα – ΓΑΣ Καματερού 29-27
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΠΑΟΚ 25-49
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΕΚ 39-22
Φίλιππος Βέροιας – Αναγέννηση Άρτας 0-10 α.α.
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΣΧ Πυλαίας 12-41
11η Αγωνιστική (14.01.2023)
ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΣΧ Πυλαίας 21-26
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Πανόραμα 51-33
ΑΕΚ – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 32-23
Αναγέννηση Άρτας – ΟΦΝ Ιωνίας 17-26
Φίλιππος Βέροιας – Ορφέας Σουρωτής 0-10 α.α.
12η Αγωνιστική (21.01.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ 26-30
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΕΚ 32-27
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – Αναγέννηση Άρτας 25-36
ΟΦΝ Ιωνίας – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
Ορφέας Σουρωτής – ΓΑΣ Καματερού 23-31
13η Αγωνιστική (28.01.2023)
ΑΕΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας 27-26
ΠΑΟΚ – ΓΑΣ Καματερού 31-11
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Πανόραμα 24-28
Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 0-10 α.α.
ΟΦΝ Ιωνίας – Ορφέας Σουρωτής 37-11
14η Αγωνιστική (11.02.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αναγέννηση Άρτας 26-22
ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΚ 24-21
ΑΕΠ Πανόραμα – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΟΦΝ Ιωνίας 9-33
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ 14-48
15η Αγωνιστική (15.02.2023)
Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΣΧ Πυλαίας 0-10 α.α.
Αναγέννηση Άρτας – ΓΑΣ Καματερού 22-17
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ 27-38
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΕΠ Πανόραμα 38-22
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – Ορφέας Σουρωτής 22-20
16η Αγωνιστική (18.02.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΟΦΝ Ιωνίας 20-28
ΓΑΣ Καματερού – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Άρτας 33-24
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 34-22
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΚ 16-32
17η Αγωνιστική (25.02.2023)
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΑΕΣΧ Πυλαίας 17-25
ΟΦΝ Ιωνίας – ΓΑΣ Καματερού 38-16
Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ 0-10 α.α.
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΚ 31-24
ΑΕΠ Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής 39-29
18η Αγωνιστική (11.03.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΠ Πανόραμα 35-30
ΓΑΣ Καματερού – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού 24-22
ΠΑΟΚ – ΟΦΝ Ιωνίας 21-18
ΑΕΚ – Φίλιππος Βέροιας 10-0 α.α.
Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Άρτας 20-31