Κατηγορίες

Α1 Χάντμπολ Γυναικών 2022/2023

1η Αγωνιστική (01.10.2022)
ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΠ Πανόραμα  35-34
ΠΑΟΚ – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού  49-16
ΑΕΚ – ΟΦΝ Ιωνίας  18-23
Αναγέννηση Άρτας – Φίλιππος Βέροιας  10-0 α.α.
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Ορφέας Σουρωτής  32-14

2η Αγωνιστική (08.10.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΓΑΣ Καματερού  30-22
ΑΕΠ Πανόραμα – ΠΑΟΚ  19-35
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΑΕΚ  21-29
ΟΦΝ Ιωνίας – Αναγέννηση Άρτας  21-15
Ορφέας Σουρωτής – Φίλιππος Βέροιας  10-0 α.α.

3η Αγωνιστική (15.10.2022)
ΠΑΟΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας  27-31
ΑΕΚ – ΑΕΠ Πανόραμα  27-26
Αναγέννηση Άρτας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού  33-24
Φίλιππος Βέροιας – ΟΦΝ Ιωνίας  0-10 α.α.
ΓΑΣ Καματερού – Ορφέας Σουρωτής  43-26

4η Αγωνιστική (22.10.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΚ  31-18
ΓΑΣ Καματερού – ΠΑΟΚ  14-27
ΑΕΠ Πανόραμα – Αναγέννηση Άρτας  31-33
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – Φίλιππος Βέροιας  10-0 α.α.
Ορφέας Σουρωτής – ΟΦΝ Ιωνίας  18-39

5η Αγωνιστική (12.11.2022)
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΣΧ Πυλαίας  21-24
ΑΕΚ – ΓΑΣ Καματερού  27-22
Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΠ Πανόραμα  0-10 α.α.
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού  47-19
ΠΑΟΚ – Ορφέας Σουρωτής  45-13

6η Αγωνιστική (19.11.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Φίλιππος Βέροιας  10-0 α.α.
ΓΑΣ Καματερού – Αναγέννηση Άρτας  17-21
ΠΑΟΚ – ΑΕΚ  31-19
ΑΕΠ Πανόραμα – ΟΦΝ Ιωνίας  28-34
Ορφέας Σουρωτής – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού  26-24

7η Αγωνιστική (26.11.2022)
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΕΣΧ Πυλαίας  34-22
Φίλιππος Βέροιας – ΓΑΣ Καματερού  0-10 α.α.
Αναγέννηση Άρτας – ΠΑΟΚ  23-27
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΑΕΠ Πανόραμα  33-37
ΑΕΚ – Ορφέας Σουρωτής  29-17

8η Αγωνιστική (10.12.2022)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού  41-16
ΓΑΣ Καματερού – ΟΦΝ Ιωνίας  16-30
ΠΑΟΚ – Φίλιππος Βέροιας  10-0 α.α.
ΑΕΚ – Αναγέννηση Άρτας  25-29
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΠ Πανόραμα  27-34

9η Αγωνιστική (17.12.2022)
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΕΣΧ Πυλαίας  30-34
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΓΑΣ Καματερού  29-31
ΟΦΝ Ιωνίας – ΠΑΟΚ  23-22
Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΚ  0-10 α.α.
Αναγέννηση Άρτας – Ορφέας Σουρωτής  33-18

10η Αγωνιστική (07.01.2023)
ΑΕΠ Πανόραμα – ΓΑΣ Καματερού  29-27
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΠΑΟΚ  25-49
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΕΚ  39-22
Φίλιππος Βέροιας – Αναγέννηση Άρτας  0-10 α.α.
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΣΧ Πυλαίας  12-41

11η Αγωνιστική (14.01.2023)
ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΣΧ Πυλαίας  21-26
ΠΑΟΚ – ΑΕΠ Πανόραμα  51-33
ΑΕΚ – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού  32-23
Αναγέννηση Άρτας – ΟΦΝ Ιωνίας  17-26
Φίλιππος Βέροιας – Ορφέας Σουρωτής  0-10 α.α.

12η Αγωνιστική (21.01.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΠΑΟΚ  26-30
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΕΚ  32-27
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – Αναγέννηση Άρτας  25-36
ΟΦΝ Ιωνίας – Φίλιππος Βέροιας  10-0 α.α.
Ορφέας Σουρωτής – ΓΑΣ Καματερού  23-31

13η Αγωνιστική (28.01.2023)
ΑΕΚ – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΠΑΟΚ – ΓΑΣ Καματερού
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΠ Πανόραμα
Φίλιππος Βέροιας – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού
ΟΦΝ Ιωνίας – Ορφέας Σουρωτής

14η Αγωνιστική (11.02.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – Αναγέννηση Άρτας
ΓΑΣ Καματερού – ΑΕΚ
ΑΕΠ Πανόραμα – Φίλιππος Βέροιας
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΟΦΝ Ιωνίας
Ορφέας Σουρωτής – ΠΑΟΚ

15η Αγωνιστική (15.02.2023)
Φίλιππος Βέροιας – ΑΕΣΧ Πυλαίας
Αναγέννηση Άρτας – ΓΑΣ Καματερού
ΑΕΚ – ΠΑΟΚ
ΟΦΝ Ιωνίας – ΑΕΠ Πανόραμα
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – Ορφέας Σουρωτής

16η Αγωνιστική (18.02.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΟΦΝ Ιωνίας
ΓΑΣ Καματερού – Φίλιππος Βέροιας
ΠΑΟΚ – Αναγέννηση Άρτας
ΑΕΠ Πανόραμα – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού
Ορφέας Σουρωτής – ΑΕΚ

17η Αγωνιστική (25.02.2023)
ΑΟΑΔ Κορυδαλλού – ΑΕΣΧ Πυλαίας
ΟΦΝ Ιωνίας – ΓΑΣ Καματερού
Φίλιππος Βέροιας – ΠΑΟΚ
Αναγέννηση Άρτας – ΑΕΚ
ΑΕΠ Πανόραμα – Ορφέας Σουρωτής

18η Αγωνιστική (11.03.2023)
ΑΕΣΧ Πυλαίας – ΑΕΠ Πανόραμα
ΓΑΣ Καματερού – ΑΟΑΔ Κορυδαλλού
ΠΑΟΚ – ΟΦΝ Ιωνίας
ΑΕΚ – Φίλιππος Βέροιας
Ορφέας Σουρωτής – Αναγέννηση Άρτας

error: Protected