Κατηγορίες

Α2 Ανδρών

1η αγωνιστική (8/10)
Ελευθερούπολη – Χαρίλαος Τρικούπης  95-62
Ερμής Σχηματαρίου – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  77-69
Αίας Ευόσμου – Παπάγος  91-92
Μεγαρίδα – Μαρούσι  60-79
Πανερυθραϊκός – Ηρακλής  85-78
Τρίτωνας – Αμύντας  63-58
Ψυχικό – Κόροιβος Αμαλιάδας  97-87
ΑΟ Αγρινίου – Καβάλα  86-64

2η αγωνιστική (15/10)
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Ελευθερούπολη  73-99
Παπάγος – Ερμής Σχηματαρίου  87-82
Μαρούσι – Αίας Ευόσμου  80-65
Ηρακλής – Μεγαρίδα  80-73
Αμύντας – Πανερυθραϊκός  73-83
Κόροιβος Αμαλιάδας – Τρίτωνας  70-74
Καβάλα – Ψυχικό  58-93
Χαρίλαος Τρικούπης – ΑΟ Αγρινίου  90-85

3η αγωνιστική (22/10)
Ελευθερούπολη – Παπάγος  91-87
Ερμής Σχηματαρίου – Μαρούσι  65-60
Αίας Ευόσμου – Ηρακλής  73-77
Μεγαρίδα – Αμύντας  69-67
Πανερυθραϊκός – Κόροιβος Αμαλιάδας  82-88
Τρίτωνας – Καβάλα  90-56
Ψυχικό – ΑΟ Αγρινίου  77-87
Χαρίλαος Τρικούπης – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  82-77

4η αγωνιστική (29/10)
Μαρούσι – Ελευθερούπολη  101-86
Ηρακλής – Ερμής Σχηματαρίου  78-70
Αμύντας – Αίας Ευόσμου  68-71
Κόροιβος Αμαλιάδας – Μεγαρίδα  88-91
Καβάλα – Πανερυθραϊκός  61-83
ΑΟ Αγρινίου – Τρίτωνας  74-85
Ψυχικό – Χαρίλαος Τρικούπης  92-67
Παπάγος – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  89-66

5η αγωνιστική (5/11)
Ελευθερούπολη – Ηρακλής  67-88
Ερμής Σχηματαρίου – Αμύντας  68-64
Αίας Ευόσμου – Κόροιβος Αμαλιάδας  71-75
Μεγαρίδα – Καβάλα  86-62
Πανερυθραϊκός – ΑΟ Αγρινίου  88-67
Τρίτωνας – Ψυχικό  77-75
Χαρίλαος Τρικούπης – Παπάγος  73-66
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Μαρούσι  66-67

6η αγωνιστική (12/11)
Αμύντας – Ελευθερούπολη  88-85 
Κόροιβος Αμαλιάδας – Ερμής Σχηματαρίου  77-65
Καβάλα – Αίας Ευόσμου  64-66
ΑΟ Αγρινίου – Μεγαρίδα  78-81
Ψυχικό – Πανερυθραϊκός  96-97
Τρίτωνας – Χαρίλαος Τρικούπης  89-63
Ηρακλής – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  90-69
Μαρούσι – Παπάγος  91-61

7η αγωνιστική (19/11)
Ελευθερούπολη – Κόροιβος Αμαλιάδας  67-73
Ερμής Σχηματαρίου – Καβάλα  69-45
Αίας Ευόσμου – ΑΟ Αγρινίου  75-69
Μεγαρίδα – Ψυχικό  67-75
Πανερυθραϊκός – Τρίτωνας  67-64
Χαρίλαος Τρικούπης – Μαρούσι  74-68
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Αμύντας  92-66
Παπάγος – Ηρακλής  79-70

8η αγωνιστική (26/11)
Καβάλα – Ελευθερούπολη  75-91
ΑΟ Αγρινίου – Ερμής Σχηματαρίου  81-66
Ψυχικό – Αίας Ευόσμου  82-74
Τρίτωνας – Μεγαρίδα  74-75
Πανερυθραϊκός – Χαρίλαος Τρικούπης  93-77
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ  91-77
Αμύντας – Παπάγος  93-77 παρ, 73-73 κ.α.
Ηρακλής – Μαρούσι  93-63

9η αγωνιστική (3/12)
Ελευθερούπολη – ΑΟ Αγρινίου  88-75
Ερμής Σχηματαρίου – Ψυχικό  72-86
Αίας Ευόσμου – Τρίτωνας  66-78
Μεγαρίδα – Πανερυθραϊκός  82-76
Χαρίλαος Τρικούπης – Ερμής Αγιάς  93-90 παρ, 81-81 κ.α.
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Καβάλα  65-60
Παπάγος – Κόροιβος Αμαλιάδας  81-73
Μαρούσι – Αμύντας  70-61

10η αγωνιστική (10/12)
Ψυχικό – Ελευθερούπολη
Τρίτωνας – Ερμής Σχηματαρίου
Πανερυθραϊκός – Αίας Ευόσμου
Μεγαρίδα – Χαρίλαος Τρικούπης
ΑΟ Αγρινίου – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Καβάλα – Παπάγος
Κόροιβος Αμαλιάδας – Μαρούσι
Αμύντας – Ηρακλής

11η αγωνιστική (21/12)
Ελευθερούπολη – Τρίτωνας
Ερμής Σχηματαρίου – Πανερυθραϊκός
Αίας Ευόσμου – Μεγαρίδα
Χαρίλαος Τρικούπης – Αμύντας
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Ψυχικό
Παπάγος – ΑΟ Αγρινίου
Μαρούσι – Καβάλα
Ηρακλής – Κόροιβος Αμαλιάδας

12η αγωνιστική (28/12)
Πανερυθραϊκός – Ελευθερούπολη
Μεγαρίδα – Ερμής Σχηματαρίου
Αίας Ευόσμου – Χαρίλαος Τρικούπης
Τρίτωνας – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Ψυχικό – Παπάγος
ΑΟ Αγρινίου – Μαρούσι
Καβάλα – Ηρακλής
Κόροιβος Αμαλιάδας – Αμύντας

13η αγωνιστική (7/1/2023)
Ελευθερούπολη – Μεγαρίδα
Ερμής Σχηματαρίου – Αίας Ευόσμου
Χαρίλαος Τρικούπης – Κόροιβος Αμαλιάδας
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Πανερυθραϊκός
Παπάγος – Τρίτωνας
Μαρούσι – Ψυχικό
Ηρακλής – ΑΟ Αγρινίου
Αμύντας – Καβάλα

14η αγωνιστική (14/1/2023)
Αίας Ευόσμου – Ελευθερούπολη
Ερμής Σχηματαρίου – Χαρίλαος Τρικούπης
Μεγαρίδα – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Πανερυθραϊκός – Παπάγος
Τρίτωνας – Μαρούσι
Ψυχικό – Ηρακλής
ΑΟ Αγρινίου – Αμύντας
Καβάλα – Κόροιβος Αμαλιάδας

15η αγωνιστική (21/1/2023)
Ελευθερούπολη – Ερμής Σχηματαρίου
Χαρίλαος Τρικούπης – Καβάλα
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Αίας Ευόσμου
Παπάγος – Μεγαρίδα
Μαρούσι – Πανερυθραϊκός
Ηρακλής – Τρίτωνας
Αμύντας – Ψυχικό
Κόροιβος Αμαλιάδας – ΑΟ Αγρινίου

16η αγωνιστική (28/1/2023)
Χαρίλαος Τρικούπης – Ελευθερούπολη
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Ερμής Σχηματαρίου
Παπάγος – Αίας Ευόσμου
Μαρούσι – Μεγαρίδα
Ηρακλής – Πανερυθραϊκός
Αμύντας – Τρίτωνας
Κόροιβος Αμαλιάδας – Ψυχικό
Καβάλα – ΑΟ Αγρινίου

17η αγωνιστική (4/2/2023)
Ελευθερούπολη – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Ερμής Σχηματαρίου – Παπάγος
Αίας Ευόσμου – Μαρούσι
Μεγαρίδα – Ηρακλής
Πανερυθραϊκός – Αμύντας
Τρίτωνας – Κόροιβος Αμαλιάδας
Ψυχικό – Καβάλα
ΑΟ Αγρινίου – Χαρίλαος Τρικούπης

18η αγωνιστική (11/2/2023)
Παπάγος – Ελευθερούπολη
Μαρούσι – Ερμής Σχηματαρίου
Ηρακλής – Αίας Ευόσμου
Αμύντας – Μεγαρίδα
Κόροιβος Αμαλιάδας – Πανερυθραϊκός
Καβάλα – Τρίτωνας
ΑΟ Αγρινίου – Ψυχικό
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Χαρίλαος Τρικούπης

19η αγωνιστική (22/2/2023)
Ελευθερούπολη – Μαρούσι
Ερμής Σχηματαρίου – Ηρακλής
Αίας Ευόσμου – Αμύντας
Μεγαρίδα – Κόροιβος Αμαλιάδας
Πανερυθραϊκός – Καβάλα
Τρίτωνας – ΑΟ Αγρινίου
Χαρίλαος Τρικούπης – Ψυχικό
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Παπάγος

20η αγωνιστική (25/2/2023)
Ηρακλής – Ελευθερούπολη
Αμύντας – Ερμής Σχηματαρίου
Κόροιβος Αμαλιάδας – Αίας Ευόσμου
Καβάλα – Μεγαρίδα
ΑΟ Αγρινίου – Πανερυθραϊκός
Ψυχικό – Τρίτωνας
Παπάγος – Χαρίλαος Τρικούπης
Μαρούσι – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ

21η αγωνιστική (4/3/2023)
Ελευθερούπολη – Αμύντας
Ερμής Σχηματαρίου – Κόροιβος Αμαλιάδας
Αίας Ευόσμου – Καβάλα
Μεγαρίδα – ΑΟ Αγρινίου
Πανερυθραϊκός – Ψυχικό
Χαρίλαος Τρικούπης – Τρίτωνας
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Ηρακλής
Παπάγος – Μαρούσι

22η αγωνιστική (11/3/2023)
Κόροιβος Αμαλιάδας – Ελευθερούπολη
Καβάλα – Ερμής Σχηματαρίου
ΑΟ Αγρινίου – Αίας Ευόσμου
Ψυχικό – Μεγαρίδα
Τρίτωνας – Πανερυθραϊκός
Μαρούσι – Χαρίλαος Τρικούπης
Αμύντας – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Ηρακλής – Παπάγος

23η αγωνιστική (18/3/2023)
Ελευθερούπολη – Καβάλα
Ερμής Σχηματαρίου – ΑΟ Αγρινίου
Αίας Ευόσμου – Ψυχικό
Μεγαρίδα – Τρίτωνας
Χαρίλαος Τρικούπης – Πανερυθραϊκός
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Κόροιβος Αμαλιάδας
Παπάγος – Αμύντας
Μαρούσι – Ηρακλής

24η αγωνιστική (25/3/2023)
ΑΟ Αγρινίου – Ελευθερούπολη
Ψυχικό – Ερμής Σχηματαρίου
Τρίτωνας – Αίας Ευόσμου
Πανερυθραϊκός – Μεγαρίδα
Ηρακλής – Χαρίλαος Τρικούπης
Καβάλα – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Κόροιβος Αμαλιάδας – Παπάγος
Αμύντας – Μαρούσι

25η αγωνιστική (1/4/2023)
Ελευθερούπολη – Ψυχικό
Ερμής Σχηματαρίου – Τρίτωνας
Αίας Ευόσμου – Πανερυθραϊκός
Χαρίλαος Τρικούπης – Μεγαρίδα
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – ΑΟ Αγρινίου
Παπάγος – Καβάλα
Μαρούσι – Κόροιβος Αμαλιάδας
Ηρακλής – Αμύντας

26η αγωνιστική (8/4/2023)
Τρίτωνας – Ελευθερούπολη
Πανερυθραϊκός – Ερμής Σχηματαρίου
Μεγαρίδα – Αίας Ευόσμου
Αμύντας – Χαρίλαος Τρικούπης
Ψυχικό – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
ΑΟ Αγρινίου – Παπάγος
Καβάλα – Μαρούσι
Κόροιβος Αμαλιάδας – Ηρακλής

27η αγωνιστική (12/4/2023)
Ελευθερούπολη – Πανερυθραϊκός
Ερμής Σχηματαρίου – Μεγαρίδα
Χαρίλαος Τρικούπης – Αίας Ευόσμου
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Τρίτωνας
Παπάγος – Ψυχικό
Μαρούσι – ΑΟ Αγρινίου
Ηρακλής – Καβάλα
Αμύντας – Κόροιβος Αμαλιάδας

28η αγωνιστική (19/4/2023)
Μεγαρίδα – Ελευθερούπολη
Αίας Ευόσμου – Ερμής Σχηματαρίου
Κόροιβος Αμαλιάδας – Χαρίλαος Τρικούπης
Πανερυθραϊκός – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Τρίτωνας – Παπάγος
Ψυχικό – Μαρούσι
ΑΟ Αγρινίου – Ηρακλής
Καβάλα – Αμύντας

29η αγωνιστική (22/4/2023)
Ελευθερούπολη – Αίας Ευόσμου
Χαρίλαος Τρικούπης – Ερμής Σχηματαρίου
ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ – Μεγαρίδα
Παπάγος – Πανερυθραϊκός
Μαρούσι – Τρίτωνας
Ηρακλής – Ψυχικό
Αμύντας – ΑΟ Αγρινίου
Κόροιβος Αμαλιάδας – Καβάλα

30η αγωνιστική (29/4/2023)
Ερμής Σχηματαρίου – Ελευθερούπολη
Καβάλα – Χαρίλαος Τρικούπης
Αίας Ευόσμου – ΦΕΑ ΝΦ ΝΧ
Μεγαρίδα – Παπάγος
Πανερυθραϊκός – Μαρούσι
Τρίτωνας – Ηρακλής
Ψυχικό – Αμύντας
ΑΟ Αγρινίου – Κόροιβος Αμαλιάδας

error: Protected