1ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/10/2022)
Άμιλλα – Πανιώνιος 60-51
Αμύντας – Άρις Καλαμάτας 86-54
ΑΟΦ Πορφύρας – Αθηναϊκός 46-59
Ατρόμητος Πειραιά – Δαναοί Άργους 46-60
Ρεπό: Προμηθέας 2014
2η αγωνιστική (23/10/2022)
Άμιλλα – Προμηθέας 2014 66-49
Άρις Καλαμάτας – Πανιώνιος 32-74
Αθηναϊκός – Αμύντας 69-61
Δαναοί Άργους – ΑΟΦ Πορφύρας 62-51
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
3η αγωνιστική (30/10/2022)
Προμηθέας 2014 – Άρις Καλαμάτας 70-45
Πανιώνιος – Αθηναϊκός 53-60
Αμύντας – Δαναοί Άργους 66-65
ΑΟΦ Πορφύρας – Ατρόμητος Πειραιά 67-45
Ρεπό: Άμιλλα
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
4η αγωνιστική (06/11/2022)
Αθηναϊκός – Προμηθέας 2014 78-48
Δαναοί Άργους – Πανιώνιος 54-36
Ατρόμητος Πειραιά – Αμύντας 34-57
Άρις Καλαμάτας – Άμιλλα 29-56
Ρεπό: ΑΟΦ Πορφύρας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
5η αγωνιστική (13/11/2022)
Προμηθέας 2014 – Δαναοί Άργους 64-71
Πανιώνιος – Ατρόμητος Πειραιά 62-55
Αμύντας – ΑΟΦ Πορφύρας 66-42
Άμιλλα – Αθηναϊκός 45-46
Ρεπό: Άρις Καλαμάτας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
6η αγωνιστική (20/11/2022)
Ατρόμητος Πειραιά – Προμηθέας 2014 64-42
ΑΟΦ Πορφύρας – Πανιώνιος 43-47
Δαναοί Άργους – Άμιλλα 64-55
Αθηναϊκός – Άρις Καλαμάτας 69-33
Ρεπό: Αμύντας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
7η αγωνιστική (27/11/2022)
Προμηθέας 2014 – ΑΟΦ Πορφύρας 37-43
Πανιώνιος – Αμύντας 47-61
Άμιλλα – Ατρόμητος Πειραιά 75-53
Άρις Καλαμάτας – Δαναοί Άργους 43-46
Ρεπό: Αθηναϊκός
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
8η αγωνιστική (04/12/2022)
Αμύντας – Προμηθέας 2014 63-51
ΑΟΦ Πορφύρας – Άμιλλα 57-58
Ατρόμητος Πειραιά – Άρις Καλαμάτας 57-41
Δαναοί Άργους – Αθηναϊκός 65-52
Ρεπό: Πανιώνιος
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
9η αγωνιστική (11/12/2022)
Προμηθέας 2014 – Πανιώνιος 37-46
Άμιλλα – Αμύντας 52-61
Άρις Καλαμάτας – ΑΟΦ Πορφύρας 45-73
Αθηναϊκός – Ατρόμητος Πειραιά 83-64
Ρεπό: Δαναοί Άργους
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
10η αγωνιστική (18/12/2022)
Πανιώνιος – Άμιλλα 40-58
Άρις Καλαμάτας – Αμύντας 34-84
Αθηναϊκός – ΑΟΦ Πορφύρας 78-48
Δαναοί Άργους – Ατρόμητος Πειραιά 84-60
Ρεπό: Προμηθέας 2014
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
11η αγωνιστική (08/01/2023)
Προμηθέας 2014 – Άμιλλα 44-59
Πανιώνιος – Άρις Καλαμάτας 78-53
Αμύντας – Αθηναϊκός 52-59
ΑΟΦ Πορφύρας – Δαναοί Άργους 49-43
Ρεπό: Ατρόμητος Πειραιά
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
12η αγωνιστική (15/01/2023)
Άρις Καλαμάτας – Προμηθέας 2014 54-61
Αθηναϊκός – Πανιώνιος 59-48
Δαναοί Άργους – Αμύντας 42-65
Ατρόμητος Πειραιά – ΑΟΦ Πορφύρας 36-47
Ρεπό: Άμιλλα
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
13η αγωνιστική (22/01/2023)
Προμηθέας 2014 – Αθηναϊκός 48-68
Πανιώνιος – Δαναοί Άργους 58-64
Αμύντας – Ατρόμητος Πειραιά 70-48
Άμιλλα – Άρις Καλαμάτας 87-30
Ρεπό: ΑΟΦ Πορφύρας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
14η αγωνιστική (29/01/2023)
Δαναοί Άργους – Προμηθέας 2014 97-55
Ατρόμητος Πειραιά – Πανιώνιος 80-71
ΑΟΦ Πορφύρας – Αμύντας 55-47
Αθηναϊκός – Άμιλλα 83-65
Ρεπό: Άρις Καλαμάτας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
15η αγωνιστική (05/02/2023)
Προμηθέας 2014 – Ατρόμητος Πειραιά 82-56
Πανιώνιος – ΑΟΦ Πορφύρας 56-55
Άμιλλα – Δαναοί Άργους 73-58
Άρις Καλαμάτας – Αθηναϊκός 19-84
Ρεπό: Αμύντας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
16η αγωνιστική (12/02/2023)
ΑΟΦ Πορφύρας – Προμηθέας 2014 68-43
Αμύντας – Πανιώνιος 70-44
Ατρόμητος Πειραιά – Άμιλλα 61-68
Δαναοί Άργους – Άρις Καλαμάτας 80-35
Ρεπό: Αθηναϊκός
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
17η αγωνιστική (19/02/2023)
Προμηθέας 2014 – Αμύντας 39-74
Άμιλλα – ΑΟΦ Πορφύρας 49-44
Άρις Καλαμάτας – Ατρόμητος Πειραιά 48-56
Αθηναϊκός – Δαναοί Άργους 67-56
Ρεπό: Πανιώνιος
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
18η αγωνιστική (05/03/2023)
Πανιώνιος – Προμηθέας 2014 75-41
Αμύντας – Άμιλλα 48-31
ΑΟΦ Πορφύρας – Άρις Καλαμάτας 60-34
Ατρόμητος Πειραιά – Αθηναϊκός 51-71
Ρεπό: Δαναοί Άργους
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
Τα ζευγάρια των πλέι-οφ
Αθηναϊκός-Δαναοί Αργους (1-1 νίκες)
Αμύντας-Άμιλλα (2-0 νίκες)
Το ζευγάρι των πλέι-άουτ
Πορφύρας-Πανιώνιος (0-2 νίκες)
2ος όμιλος
1η αγωνιστική (23/10/2022)
Τερψιθέας Γλυφάδας – ΑΕΚ Περιστερίου 50-45
Αιγέας Χίου – ΚΑΟ Μελισσίων 44-87
Αγία Παρασκευή – Φοίνικας Πειραιά 73-68
Ιωνικός ΝΦ – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 53-57
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
2η αγωνιστική (30/10/2022)
ΚΑΟ Μελισσίων – Τερψιθέας Γλυφάδας 58-32
Φοίνικας Πειραιά – Αιγέας Χίου 63-34
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αγία Παρασκευή 67-60
Ιωνικός ΝΦ – ΑΕΚ Περιστερίου 52-34
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
3η αγωνιστική (06/11/2022)
Τερψιθέας Γλυφάδας – Φοίνικας Πειραιά 59-52
Αιγέας Χίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 48-74
Αγία Παρασκευή – Ιωνικός ΝΦ 42-50
ΑΕΚ Περιστερίου – ΚΑΟ Μελισσίων 52-66
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
4η αγωνιστική (13/11/2022)
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Τερψιθέας Γλυφάδας 38-30
Ιωνικός ΝΦ – Αιγέας Χίου 62-46
Αγία Παρασκευή – ΑΕΚ Περιστερίου 46-38
Φοίνικας Πειραιά – ΚΑΟ Μελισσίων 67-61
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
5η αγωνιστική (20/11/2022)
Τερψιθέας Γλυφάδας – Ιωνικός ΝΦ 45-52
Αιγέας Χίου – Αγία Παρασκευή 51-67
ΑΕΚ Περιστερίου – Φοίνικας Πειραιά 62-63
ΚΑΟ Μελισσίων – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 47-61
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
6η αγωνιστική (04/12/2022)
Αγία Παρασκευή – Τερψιθέας Γλυφάδας 48-44
Αιγέας Χίου – ΑΕΚ Περιστερίου 43-63
Ιωνικός ΝΦ – ΚΑΟ Μελισσίων 40-51
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Φοίνικας Πειραιά 71-42
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
7η αγωνιστική (11/12/2022)
Τερψιθέας Γλυφάδας – Αιγέας Χίου 67-53
ΑΕΚ Περιστερίου – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 61-57
ΚΑΟ Μελισσίων – Αγία Παρασκευή 57-44
Φοίνικας Πειραιά – Ιωνικός ΝΦ 41-53
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
8η αγωνιστική (18/12/2022)
ΑΕΚ Περιστερίου – Τερψιθέας Γλυφάδας 62-41
ΚΑΟ Μελισσίων – Αιγέας Χίου 63-32
Φοίνικας Πειραιά – Αγία Παρασκευή 53-64
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Ιωνικός ΝΦ 58-47
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
9η αγωνιστική (08/01/2023)
Τερψιθέας Γλυφάδας – ΚΑΟ Μελισσίων 48-56
Αιγέας Χίου – Φοίνικας Πειραιά 48-88
Αγία Παρασκευή – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 64-62
ΑΕΚ Περιστερίου – Ιωνικός ΝΦ 69-51
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
10η αγωνιστική (15/01/2023)
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – Αιγέας Χίου 74-49
Ιωνικός ΝΦ – Αγία Παρασκευή 62-52
ΚΑΟ Μελισσίων – ΑΕΚ Περιστερίου 58-57
Ρεπό : Τερψιθέας Γλυφάδας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
11η αγωνιστική (22/01/2023)
Τερψιθέας Γλυφάδας – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 43-63
Αιγέας Χίου – Ιωνικός ΝΦ 56-79
ΑΕΚ Περιστερίου – Αγία Παρασκευή 53-60
Ρεπό : ΚΑΟ Μελισσίων
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
12η αγωνιστική (05/02/2023)
Ιωνικός ΝΦ – Τερψιθέας Γλυφάδας 60-55
Αγία Παρασκευή – Αιγέας Χίου 20-0 α.α.
Φοίνικας Πειραιά – ΑΕΚ Περιστερίου 0-20 α.α.
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΚΑΟ Μελισσίων 63-62
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
13η αγωνιστική (19/02/2023)
Τερψιθέας Γλυφάδας – Αγία Παρασκευή 48-59
ΑΕΚ Περιστερίου – Αιγέας Χίου 76-48
ΚΑΟ Μελισσίων – Ιωνικός ΝΦ 53-65
Φοίνικας Πειραιά – Κρόνος Αγίου Δημητρίου 0-20 α.α.
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
14η αγωνιστική (05/03/2023)
Αιγέας Χίου – Τερψιθέας Γλυφάδας 35-75
Κρόνος Αγίου Δημητρίου – ΑΕΚ Περιστερίου 62-39
Αγία Παρασκευή – ΚΑΟ Μελισσίων 59-48
Ιωνικός ΝΦ – Φοίνικας Πειραιά 20-0 α.α.
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
Τα ζευγάρια των πλέι-οφ
Κρόνος Αγίου Δημητρίου-ΚΑΟ Μελισσίων (2-0 νίκες)
Ιωνικός-Αγία Παρασκευή (2-0 νίκες)
Το ζευγάρι των πλέι-άουτ
ΑΕΚ Περιστερίου-Τερψιθέα Γλυφάδας (1-1 νίκες)
3ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/10/2022)
Ολύμπια Λάρισας – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 69-49
Αστέρας Καβάλας – Άρης 34-94
ΣΚ Ιωάννινα – Απόλλων Καλαμαριάς 62-50
ΧΑΝΘ – Απόλλων Πτολεμαΐδας 45-44
Ρεπό: Λασσάνης Κοζάνης
2η αγωνιστική (23/10/2022)
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – Λασσάνης Κοζάνης 53-46
Άρης – Ολύμπια Λάρισας 72-48
Απόλλων Καλαμαριάς – Αστέρας Καβάλας 60-33
Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΣΚ Ιωάννινα 50-41
Ρεπό: ΧΑΝΘ
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
3η αγωνιστική (30/10/2022)
Λασσάνης Κοζάνης – Άρης 41-110
Ολύμπια Λάρισας – Απόλλων Καλαμαριάς 67-77
Αστέρας Καβάλας – Απόλλων Πτολεμαΐδας 56-48
ΣΚ Ιωάννινα – ΧΑΝΘ 48-55
Ρεπό: Αναγέννηση Νέου Ρυσίου
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
4η αγωνιστική (06/11/2022)
Απόλλων Καλαμαριάς – Λασσάνης Κοζάνης 74-56
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Ολύμπια Λάρισας 49-54
ΧΑΝΘ – Αστέρας Καβάλας 49-42
Άρης – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 104-56
Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
5η αγωνιστική (13/11/2022)
Λασσάνης Κοζάνης – Απόλλων Πτολεμαΐδας 54-77
Ολύμπια Λάρισας – ΧΑΝΘ 54-39
Αστέρας Καβάλας – ΣΚ Ιωάννινα 50-42
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – Απόλλων Καλαμαριάς 60-58
Ρεπό: Άρης
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
6η αγωνιστική (20/11/2022)
ΧΑΝΘ – Λασσάνης Κοζάνης 45-38
ΣΚ Ιωάννινα – Ολύμπια Λάρισας 54-50
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 62-43
Απόλλων Καλαμαριάς – Άρης 56-80
Ρεπό: Αστέρας Καβάλας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
7η αγωνιστική (27/11/2022)
Λασσάνης Κοζάνης – ΣΚ Ιωάννινα 49-69
Ολύμπια Λάρισας – Αστέρας Καβάλας 55-35
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – ΧΑΝΘ 60-48
Άρης – Απόλλων Πτολεμαΐδας 78-40
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
8η αγωνιστική (04/12/2022)
Αστέρας Καβάλας – Λασσάνης Κοζάνης 64-53
ΣΚ Ιωάννινα – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 60-46
ΧΑΝΘ – Άρης 48-87
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Απόλλων Καλαμαριάς 60-49
Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
9η αγωνιστική (11/12/2022)
Λασσάνης Κοζάνης – Ολύμπια Λάρισας 43-74
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – Αστέρας Καβάλας 53-55
Άρης – ΣΚ Ιωάννινα 71-34
Απόλλων Καλαμαριάς – ΧΑΝΘ 71-40
Ρεπό: Απόλλων Πτολεμαΐδας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
10η αγωνιστική (18/12/2022)
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – Ολύμπια Λάρισας 51-55
Άρης – Αστέρας Καβάλας 96-17
Απόλλων Καλαμαριάς – ΣΚ Ιωάννινα 58-66
Απόλλων Πτολεμαΐδας – ΧΑΝΘ 59-53
Ρεπό: Λασσάνης Κοζάνης
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
11η αγωνιστική (08/01/2023)
Λασσάνης Κοζάνης – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 0-20 α.α.
Ολύμπια Λάρισας – Άρης 31-76
Αστέρας Καβάλας – Απόλλων Καλαμαριάς 53-59
ΣΚ Ιωάννινα – Απόλλων Πτολεμαΐδας 65-43
Ρεπό: ΧΑΝΘ
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
12η αγωνιστική (15/01/2023)
Άρης – Λασσάνης Κοζάνης 20-0 α.α.
Απόλλων Καλαμαριάς – Ολύμπια Λάρισας 67-58
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Αστέρας Καβάλας 74-70
ΧΑΝΘ – ΣΚ Ιωάννινα 35-45
Ρεπό: Αναγέννηση Νέου Ρυσίου
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
13η αγωνιστική (22/01/2023)
Ολύμπια Λάρισας – Απόλλων Πτολεμαΐδας 54-57
Αστέρας Καβάλας – ΧΑΝΘ 49-54
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – Άρης 40-73
Ρεπό: ΣΚ Ιωάννινα, Απόλλων Καλαμαριάς
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
14η αγωνιστική (29/01/2023)
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Λασσάνης Κοζάνης 20-0 α.α.
ΧΑΝΘ – Ολύμπια Λάρισας 42-58
ΣΚ Ιωάννινα – Αστέρας Καβάλας 54-52
Απόλλων Καλαμαριάς – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 55-63
Ρεπό: Άρης
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
15η αγωνιστική (05/02/2023)
Λασσάνης Κοζάνης – ΧΑΝΘ 0-20 α.α.
Ολύμπια Λάρισας – ΣΚ Ιωάννινα 62-57
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – Απόλλων Πτολεμαΐδας 39-45
Άρης – Απόλλων Καλαμαριάς 92-64
Ρεπό: Αστέρας Καβάλας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
16η αγωνιστική (12/02/2023)
ΣΚ Ιωάννινα – Λασσάνης Κοζάνης 20-0 α.α.
Αστέρας Καβάλας – Ολύμπια Λάρισας 49-63
ΧΑΝΘ – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 35-68
Απόλλων Πτολεμαΐδας – Άρης 59-80
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
17η αγωνιστική (19/02/2023)
Λασσάνης Κοζάνης – Αστέρας Καβάλας 0-20 α.α.
Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – ΣΚ Ιωάννινα 50-58
Άρης – ΧΑΝΘ 92-38
Απόλλων Καλαμαριάς – Απόλλων Πτολεμαΐδας 60-51
Ρεπό: Ολύμπια Λάρισας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
18η αγωνιστική (05/03/2023)
Ολύμπια Λάρισας – Λασσάνης Κοζάνης 20-0 α.α.
Αστέρας Καβάλας – Αναγέννηση Νέου Ρυσίου 54-62
ΣΚ Ιωάννινα – Άρης 41-70
ΧΑΝΘ – Απόλλων Καλαμαριάς 43-47
Ρεπό: Απόλλων Πτολεμαΐδας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
Τα ζευγάρια των πλέι-οφ
Άρης-Απόλλων Πτολεμαϊδας (2-0 νίκες)
Ολύμπια Λάρισας-ΣΚ Ιωάννινα (1-1 νίκες)
Το ζευγάρι των πλέι-άουτ
Απόλλων Καλαμαριάς-Αναγέννηση Νέου Ρυσίου (0-2 νίκες)
4ος όμιλος
1η αγωνιστική (16/10/2022)
ΑΓΕ Πιερίας – Ηρακλής 48-105
ΑΕ Πυλαίας – Πιερικός Αρχέλαος 66-72
Πανόραμα – Πάνθηρες Καβάλας 67-60
Πανσερραϊκός – Ασπίδα Ξάνθης 62-37
Ρεπό: Νεάπολη
2η αγωνιστική (23/10/2022)
Ηρακλής – Νεάπολη 51-43
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΓΕ Πιερίας 61-43
Πάνθηρες Καβάλας – ΑΕ Πυλαίας 50-48
Ασπίδα Ξάνθης – Πανόραμα 48-45
Ρεπό: Πανσερραϊκός
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
3η αγωνιστική (30/10/2022)
Νεάπολη – Πιερικός Αρχέλαος 41-61
ΑΓΕ Πιερίας – Πάνθηρες Καβάλας 36-102
ΑΕ Πυλαίας – Ασπίδα Ξάνθης 66-44
Πανόραμα – Πανσερραϊκός 46-69
Ρεπό: Ηρακλής
Τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
4η αγωνιστική (06/11/2022)
Πάνθηρες Καβάλας – Νεάπολη 58-24
Ασπίδα Ξάνθης – ΑΓΕ Πιερίας 52-39
Πανσερραϊκός – ΑΕ Πυλαίας 52-58
Πιερικός Αρχέλαος – Ηρακλής 26-47
Ρεπό: Πανόραμα
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
5η αγωνιστική (13/11/2022)
Νεάπολη – Ασπίδα Ξάνθης 42-34
ΑΓΕ Πιερίας – Πανσερραϊκός 43-77
ΑΕ Πυλαίας – Πανόραμα 72-76
Ηρακλής – Πάνθηρες Καβάλας 64-46
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
6η αγωνιστική (20/11/2022)
Πανσερραϊκός – Νεάπολη 72-41
Πανόραμα – ΑΓΕ Πιερίας 107-32
Ασπίδα Ξάνθης – Ηρακλής 44-68
Πάνθηρες Καβάλας – Πιερικός Αρχέλαος 35-52
Ρεπό: ΑΕ Πυλαίας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
7η αγωνιστική (27/11/2022)
Νεάπολη – Πανόραμα 24-78
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΕ Πυλαίας 42-90
Ηρακλής – Πανσερραϊκός 61-51
Πιερικός Αρχέλαος – Ασπίδα Ξάνθης 51-42
Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
8η αγωνιστική (04/12/2022)
ΑΕ Πυλαίας – Νεάπολη 82-45
Πανόραμα – Ηρακλής 66-68
Πανσερραϊκός – Πιερικός Αρχέλαος 60-42
Ασπίδα Ξάνθης – Πάνθηρες Καβάλας 61-76
Ρεπό: ΑΓΕ Πιερίας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
9η αγωνιστική (11/12/2022)
Νεάπολη – ΑΓΕ Πιερίας 44-42
Ηρακλής – ΑΕ Πυλαίας 56-65
Πιερικός Αρχέλαος – Πανόραμα 43-55
Πάνθηρες Καβάλας – Πανσερραϊκός 65-72
Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
10η αγωνιστική (18/12/2022)
Ηρακλής – ΑΓΕ Πιερίας 59-33
Πιερικός Αρχέλαος – ΑΕ Πυλαίας 47-43
Πάνθηρες Καβάλας – Πανόραμα 74-42
Ασπίδα Ξάνθης – Πανσερραϊκός 40-52
Ρεπό: Νεάπολη
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
11η αγωνιστική (08/01/2023)
Νεάπολη – Ηρακλής 41-63
ΑΓΕ Πιερίας – Πιερικός Αρχέλαος 40-65
ΑΕ Πυλαίας – Πάνθηρες Καβάλας 68-64
Πανόραμα – Ασπίδα Ξάνθης 58-53
Ρεπό: Πανσερραϊκός
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
12η αγωνιστική (15/01/2023)
Πιερικός Αρχέλαος – Νεάπολη 57-44
Πάνθηρες Καβάλας – ΑΓΕ Πιερίας 81-35
Ασπίδα Ξάνθης – ΑΕ Πυλαίας 43-70
Πανσερραϊκός – Πανόραμα 54-48
Ρεπό: Ηρακλής
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
13η αγωνιστική (22/01/2023)
Νεάπολη – Πάνθηρες Καβάλας 44-51
ΑΓΕ Πιερίας – Ασπίδα Ξάνθης 30-51
ΑΕ Πυλαίας – Πανσερραϊκός 59-56
Ηρακλής – Πιερικός Αρχέλαος 46-45
Ρεπό: Πανόραμα
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
14η αγωνιστική (29/01/2023)
Ασπίδα Ξάνθης – Νεάπολη 30-49
Πανσερραϊκός – ΑΓΕ Πιερίας 78-34
Πανόραμα – ΑΕ Πυλαίας 62-67
Πάνθηρες Καβάλας – Ηρακλής 42-49
Ρεπό: Πιερικός Αρχέλαος
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
15η αγωνιστική (05/02/2023)
Νεάπολη – Πανσερραϊκός 53-75
ΑΓΕ Πιερίας – Πανόραμα 42-92
Ηρακλής – Ασπίδα Ξάνθης 72-44
Πιερικός Αρχέλαος – Πάνθηρες Καβάλας 44-37
Ρεπό: ΑΕ Πυλαίας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
16η αγωνιστική (12/02/2023)
Πανόραμα – Νεάπολη 56-53
ΑΕ Πυλαίας – ΑΓΕ Πιερίας 87-43
Πανσερραϊκός – Ηρακλής 47-60
Ασπίδα Ξάνθης – Πιερικός Αρχέλαος 38-56
Ρεπό: Πάνθηρες Καβάλας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
17η αγωνιστική (19/02/2023)
Νεάπολη – ΑΕ Πυλαίας 40-55
Ηρακλής – Πανόραμα 56-45
Πιερικός Αρχέλαος – Πανσερραϊκός 47-39
Πάνθηρες Καβάλας – Ασπίδα Ξάνθης 61-44
Ρεπό: ΑΓΕ Πιερίας
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
18η αγωνιστική (05/03/2023)
ΑΓΕ Πιερίας – Νεάπολη 57-63
ΑΕ Πυλαίας – Ηρακλής 69-58
Πανόραμα – Πιερικός Αρχέλαος 56-66
Πανσερραϊκός – Πάνθηρες Καβάλας 55-46
Ρεπό: Ασπίδα Ξάνθης
Η βαθμολογία και τα φύλλα αγώνων ΕΔΩ
Τα ζευγάρια των πλέι-οφ
Ηρακλής-Πανσερραϊκός (2-0 νίκες)
Πιερικός Αρχέλαος-ΑΕ Πυλαίας (2-0 νίκες)
Το ζευγάρι των πλέι-άουτ
Πάνθηρες Καβάλας-ΑΣ Πανόραμα (1-1 νίκες)