1ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – ΓΣ Προσοτσάνης 2-1 (71′ Γιαννόπουλος, 86′ αυτογκόλ / 43′ αυτογκόλ)
Καμπανιακός – Άρης Πετεινού 4-1 (12′-18′ Τσίτας, 19′ Κοπάτσι, 90′ Προσκυνητόπουλος / 27′ Κοτόπουλος)
Βύρων Καβάλας – Πανθρακικός 1-1 (5′ Δουμάνης / 44′ Ερκάν)
Ρεπό : Ηρακλής Αμμουδιάς
2η αγωνιστική (11/5)
Πανθρακικός – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 3-2 (2′ Ερκάν, 30′ Βάσκος, 55′ Σιδηρόπουλος / 11′ Παπάζογλου, 90+3′ Τρανόπουλος πεν)
Άρης Πετεινού – Βύρων Καβάλας 0-1 (44′ Φουστέρης)
Ηρακλής Αμμουδιάς – Καμπανιακός 0-0
Ρεπό : ΓΣ Προσοτσάνης
3η αγωνιστική (15/5)
Βύρων Καβάλας – Καμπανιακός 3-1 (37′ Σεφερίδης, 64′ Δουμάνης, 90′ Αθανασάκης / 66′ Ξανθόπουλος)
ΓΣ Προσοτσάνης – Άρης Πετεινού 5-0 (40′-53′ Ευκαρπίδης, 45+1′ Τόπι, 58′ Καλαϊτζής, 86′ Παγώνης)
Ηρακλής Αμμουδιάς – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 0-0
Ρεπό : Πανθρακικός
4η αγωνιστική (22/5)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Άρης Πετεινού 5-0 (52′-83′ Τσελέπης, 63′-68′-87′ πεν Βαρσαμίδης)
Πανθρακικός – Ηρακλής Αμμουδιάς 1-0 (23′ Βάσκος πεν)
Βύρων Καβάλας – ΓΣ Προσοτσάνης 0-0
Ρεπό : Καμπανιακός
5η αγωνιστική (25/5)
Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης – Βύρων Καβάλας 0-2 (50′-70′ Δουμάνης)
Καμπανιακός – Πανθρακικός 2-0 (35′ Χαρίσης, 71′ Ξανθόπουλος πεν)
ΓΣ Προσοτσάνης – Ηρακλής Αμμουδιάς 2-1 (15′-84′ Τόπι / 10′ Λαδόπουλος)
Ρεπό : Άρης Πετεινού
6η αγωνιστική (29/5)
ΓΣ Προσοτσάνης – Καμπανιακός 0-0
Ηρακλής Αμμουδιάς – Βύρων Καβάλας 0-4 (57′ Ηλιάδης, 58′ Αθανασάκης, 67′-89′ Δουμάνης)
Άρης Πετεινού – Πανθρακικός 1-3 (51′ Χριστοφορίδης πεν / 27′-45′ Φουρλατάρας, 90+3′ Βάσκος)
Ρεπό : Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης
7η αγωνιστική (5/6)
Άρης Πετεινού – Ηρακλής Αμμουδιάς 4-1 (28′ αυτογκόλ, 53′ Σιδηράς, 64′ Κουτσομιχάλης, 82′ Τουρατζίδης / 90+1′ Ζυγκερίδης)
Πανθρακικός – ΓΣ Προσοτσάνης 6-0 (9′-22′ Γιαννακιτσίδης, 26′-74′ Ερκάν, 32′ αυτογκόλ, 37′ Βάσκος)
Καμπανιακός – Ιπποκράτης Αλεξανδρούπολης 2-0 (12′ Χαρίσης, 42′ Ξανθόπουλος πεν)
Ρεπό : Βύρων Καβάλας
2ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Αστέρας Τριποτάμου 1-2 (78′ Τσολακίδης / 5′ Μπαλάφας, 60′ Γιόνδης)
ΓΑΣ Σβορώνου – Μελιτέας Μελίτης 7-0 (22′ αυτογκόλ, 25′-66′ Κυρτέγος, 27′ Ζώβληκας, 35′-61′ Κυπαρίσσης, 40′ Κατσιαμήτας, 55′ Καρτσαμπάς)
Εθνικός Γιαννιτσών – Αναγέννηση Επανομής 1-2 (80′ Λιτοβολής / 53′-90+3′ Πανυτσίδης)
Ρεπό : ΑΟ Χανιώτης
2η αγωνιστική (11/5)
Αναγέννηση Επανομής – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-2 (46′ Μπαλασάς Κ., 74′ Πανυτσίδης / 17′ Αγαθαγγελίδης Β., 83′ Ευθυμιάδης)
Μελιτέας Μελίτης – Εθνικός Γιαννιτσών 1-1 (90+6′ Τσίτσης / 28′ Χριστοφόρου)
ΑΟ Χανιώτης – ΓΑΣ Σβορώνου 1-1 (44′ Χατζηιγνατιάδης / 37′ Κυπαρίσσης)
Ρεπό : Αστέρας Τριποτάμου
3η αγωνιστική (15/5)
Εθνικός Γιαννιτσών – ΓΑΣ Σβορώνου 1-0 (38′ Κυργερίδης)
Αστέρας Τριποτάμου – Μελιτέας Μελίτης 5-0 (2′-12′-32′-41′ Γιόνδης, 20′ Μπουλάρι)
ΑΟ Χανιώτης – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-2 (48′ Χατζηιγνατιάδης, 80′ Αλέξης / 31′ Χατζηασλανίδης, 45′ Αγαθαγγελίδης)
Ρεπό : Αναγέννηση Επανομής
4η αγωνιστική (22/5)
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Μελιτέας Μελίτης 2-1 (30′ Χατζηασλανίδης, 52′ Μουτεσίδης / 80′ Τσίτσης πεν)
Αναγέννηση Επανομής – ΑΟ Χανιώτης 0-2 (49′ αυτογκόλ, 82′ Βελλίνης)
Εθνικός Γιαννιτσών – Αστέρας Τριποτάμου 0-3 (70′-79′ Μετάι, 73′ Γκιντίδης)
Ρεπό : ΓΑΣ Σβορώνου
5η αγωνιστική (25/5)
ΠΑΟΚ Κρηστώνης – Εθνικός Γιαννιτσών 7-1 (6′ Ματεντζίδης, 7′ Μουτεσίδης, 13′-89′-90+3′ Χατζηασλανίδης, 44′ Τσολακίδης, 78′ Σαββελίδης / 2′ Σιδώρης)
ΓΑΣ Σβορώνου – Αναγέννηση Επανομής 2-1 (31′ Δελαβερίδης, 36′ Δημητρακόπουλος / 78′ Παπαζαχαρίας)
Αστέρας Τριποτάμου – ΑΟ Χανιώτης 3-0 (42′ Αχαλινόπουλος, 71′ Μετάι, 90′ Μπρέγκου)
Ρεπό : Μελιτέας Μελίτης
6η αγωνιστική (29/5)
Αστέρας Τριποτάμου – ΓΑΣ Σβορώνου 2-1 (5′-61′ Γιόνδης / 56′ Κωτσιόπουλος)
ΑΟ Χανιώτης – Εθνικός Γιαννιτσών 2-0 (12′ Κανάνι, 18′ Σιαμπάνης)
Μελιτέας Μελίτης – Αναγέννηση Επανομής 0-2 (18′ Πανυτσίδης, 67′ Μπαλασάς Κ.)
Ρεπό : ΠΑΟΚ Κρηστώνης
7η αγωνιστική (5/6)
Μελιτέας Μελίτης – ΑΟ Χανιώτης 1-4 (78′ Λαζαρίδης / 37′-43′ Σκέμπι, 83′ Παχούμης, 89′ Αλέξης)
Αναγέννηση Επανομής – Αστέρας Τριποτάμου 1-4 (12′ Πανυτσίδης / 38′ Γκιντίδης, 44′ Κόλα, 56′ Προβατίδης, 86′ Μπουλάρι)
ΓΑΣ Σβορώνου – ΠΑΟΚ Κρηστώνης 2-1 (19′ Κυπαρίσσης, 84′ Κυρτέγος / 62′ Χατζηασλανίδης)
Ρεπό : Εθνικός Γιαννιτσών
3ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
ΑΕ Ξηροβουνίου – Αναγέννηση Στάνου 0-1 (74′ Ψηλός)
Καστοριά – Αστέρας Πετριτή 0-1 (90+2′ Μαρουλάκης)
ΑΟ Ν.Σελεύκειας – Θύελλα Κατσικά 0-2 (62′ Πάνος πεν, 83′ Καζαντζίδης)
Ρεπό : Απόλλων Πάργας
2η αγωνιστική (11/5)
Θύελλα Κατσικά – ΑΕ Ξηροβουνίου 2-0 (53′ Πάνου πεν, 74′ Δημητρακάκης)
Αστέρας Πετριτή – ΑΟ Ν.Σελεύκειας 2-1 (37′ Γεωργοπάλης Χ., 39′ Θηραίος / 67′ Γόγολος)
Απόλλων Πάργας – Καστοριά 0-1 (12′ Σαββόπουλος)
Ρεπό : Αναγέννηση Στάνου
3η αγωνιστική (15/5)
ΑΟ Ν.Σελεύκειας – Καστοριά 1-4 (37′ Βασιλείου / 40′-66′-86′ Σαββόπουλος, 90+2′ Τσικόπουλος Α.)
Αναγέννηση Στάνου – Αστέρας Πετριτή 0-0
Απόλλων Πάργας – ΑΕ Ξηροβουνίου 6-1 (9′ Γεωργάκης πεν, 37′ Παπαρούνας, 39′-60 Τουρμουσόγλου, 76′ Γκόλιας, 88′ Παππάς / 79′ Θεοδωρής)
Ρεπό : Θύελλα Κατσικά
4η αγωνιστική (22/5)
ΑΕ Ξηροβουνίου – Αστέρας Πετριτή 0-3 (2′ Μεντής, 53′ Θηραίος, 74′ Μάμαλος πεν)
Θύελλα Κατσικά – Απόλλων Πάργας 0-3 (30′ Παπαρούνας, 57′ Τουρμούσογλου, 63′ Ιωακειμίδης)
ΑΟ Ν.Σελεύκειας – Αναγέννηση Στάνου 0-4 (12′-60′ Αγγελής, 26′ Γιαννιώτης, 44′ Νικολογιάννης)
Ρεπό : Καστοριά
5η αγωνιστική (25/5)
ΑΕ Ξηροβουνίου – ΑΟ Ν.Σελεύκειας 3-0 (32′ Γρηγορίου, 41′ Τσαρακλημάνης, 54′ Μήτσος)
Καστοριά – Θύελλα Κατσικά 1-0 (63′ Χασάι)
Αναγέννηση Στάνου – Απόλλων Πάργας 1-4 (31′ Τσιούνης / 57′ αυτογκόλ, 60′ Τουρμούσογλου, 78′ Γεωργάκης, 81′ Γκόλιας)
Ρεπό : Αστέρας Πετριτή
6η αγωνιστική (29/5)
Αναγέννηση Στάνου – Καστοριά 1-0 (65′ Γιαννιώτης)
Απόλλων Πάργας – ΑΟ Ν.Σελεύκειας 3-0 (15′-63′ Γκόλιας πεν, 45+1′ Γεωργάκης)
Αστέρας Πετριτή – Θύελλα Κατσικά 1-2 (42′ Γαρδικιώτης / 68′ πεν-72′ Πάνος πεν)
Ρεπό : ΑΕ Ξηροβουνίου
7η αγωνιστική (5/6)
Αστέρας Πετριτή – Απόλλων Πάργας 3-0 (11′ Σκολαρίκης, 17′ Θηραίος, 84′ Γεωργοπάλης)
Θύελλα Κατσικά – Αναγέννηση Στάνου 2-0 (6′ Πάνος πεν, 90+1′ Δημητρακάκης)
Καστοριά – ΑΕ Ξηροβουνίου 3-0 α.α.
Ρεπό : ΑΟ Ν.Σελεύκειας
4ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Πυρσός Γρεβενών 9-0 (13′-28′-42′ Μάρτινς, 19′ Βλάχος, 22′ Αραπίτσας, 26′ Ζάχος, 70′ Αγασιώτης, 74′ Ζάχος, 80′ Καραγιώργος)
Δωτιέας Αγιάς – Διγενής Νεοχωρίου 1-1 (44΄Λεσάι / 22′ Παπαδόπουλος)
Μακεδονικός Φούφα – Αστέρας Καρδίτσας 3-0 (45+1′ Κοντογουλίδης, 73′-85′ Τοπάλης)
Ρεπό : ΑΟ Στυλίδας
2η αγωνιστική (11/5)
Αστέρας Καρδίτσας – Πύρασος Νέας Αγχιάλου 1-4 (23′ Ζάρρας / 22′ Ρακής, 60′ Ζάχος, 67′-82′ Βλάχος)
Διγενής Νεοχωρίου – Μακεδονικός Φούφα 0-1 (67′ Χάιτας πεν)
ΑΟ Στυλίδας – Δωτιέας Αγιάς 0-1 (45+1′ Λεσάι πεν)
Ρεπό : Πυρσός Γρεβενών
3η αγωνιστική (15/5)
Μακεδονικός Φούφα – Δωτιέας Αγιάς 3-1 (20′-44′ Χάιτας, 90+3′ Ρέλκας / 53′ Μακρής)
Πυρσός Γρεβενών – Διγενής Νεοχωρίου 1-2 (37′ Κυριακίδης / 24′ Παναγιωτάκης, 47′ Αλεξίου)
ΑΟ Στυλίδας – Πύρασος Νέας Αγχιάλου 0-0
Ρεπό : Αστέρας Καρδίτσας
4η αγωνιστική (22/5)
Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Διγενής Νεοχωρίου 2-3 (5′ Αραπίτσας, 18′ Βλάχος / 2′-13′ Αλεξίου, 6′ Παπαδόπουλος)
Αστέρας Καρδίτσας – ΑΟ Στυλίδας 0-3 (35′ Λαμπρόπουλος, 90′-90+3′ Φλέσσας)
Μακεδονικός Φούφα – Πυρσός Γρεβενών 6-0 (14′ Κοντογουλίδης, 23′-39′ Τοπάλης, 29′ Βασσάκης, 53′-69′ Θεοδουλίδης)
Ρεπό : Δωτιέας Αγιάς
5η αγωνιστική (25/5)
Πύρασος Νέας Αγχιάλου – Μακεδονικός Φούφα 2-0 (20′ Ροτζέριο, 37′ Οικονόμου)
Δωτιέας Αγιάς – Αστέρας Καρδίτσας 2-2 (1′ Χατζής, 90+3′ Κουμπούρας / 45+2′ Ντόβας, 77′ Καραγιάννης)
Πυρσός Γρεβενών – ΑΟ Στυλίδας 0-1 (18′ Βαρυπάτης)
Ρεπό : Διγενής Νεοχωρίου
6η αγωνιστική (29/5)
Πυρσός Γρεβενών – Δωτιέας Αγιάς 0-8 (6′-62′ Μπλατσέρης, 28′ Τσιρογιάννης, 37′ Μακρής, 43′ Τσατσαλίδης, 52′ Πατσιωτός, 60′ Δημολιός, 86′ Χατζής)
ΑΟ Στυλίδας – Μακεδονικός Φούφα 0-2 (12′ Κοντογουλίδης, 82′ Τοπάλης)
Διγενής Νεοχωρίου – Αστέρας Καρδίτσας 0-0
Ρεπό : Πύρασος Νέας Αγχιάλου
7η αγωνιστική (5/6)
Διγενής Νεοχωρίου – ΑΟ Στυλίδας 2-0 (22′-79′ Αλεξίου)
Αστέρας Καρδίτσας – Πυρσός Γρεβενών 5-1 (13′-60′-82′ Καραγιάννης, 31′-48′ Τσιρογιάννης / 85′ Ρόβας)
Δωτιέας Αγιάς – Πύρασος Νέας Αγχιάλου 2-1 (37′ Κουμπούρας, 45+2′ Μπλατσέρης / 68′ Ροτζέριο πεν)
Ρεπό : Μακεδονικός Φούφα
5ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
ΑΟ Πάτραι – Πανθυρεατικός 3-0 (16′-43′ Δημητρακόπουλος, 39′ Γραμματικόπουλος πεν)
Παλληξουριακός – Πανγυθεατικός 0-0
ΑΟ Τσιλιβή – Πανηλειακός 0-3 α.α.
Ρεπό : Πανθουριακός
2η αγωνιστική (11/5)
ΑΟ Τσιλιβή – ΑΟ Πάτραι 0-3 α.α.
Πανγυθεατικός – Πανηλειακός 0-0
Πανθουριακός – Παλληξουριακός 1-1 (17′ Τσουλάκος / 73′ Γάσπαρης)
Ρεπό : Πανθυρεατικός
3η αγωνιστική (15/5)
Πανηλειακός – Παλληξουριακός 1-0 (33′ Τζανέτος)
Πανθυρεατικός – Πανγυθεατικός 0-0
Πανθουριακός – ΑΟ Πάτραι 1-1 (45+1′ Γιαννακόπουλος / 58′ Δημητρακόπουλος)
Ρεπό : ΑΟ Τσιλιβή
4η αγωνιστική (22/5)
ΑΟ Πάτραι – Πανγυθεατικός 2-1 (7′ Αγριμάκης,16′ Δημητρακόπουλος / 45+3′ πεν Κουρτέσης)
ΑΟ Τσιλιβή – Πανθουριακός 0-3 α.α.
Πανηλειακός – Πανθυρεατικός 2-1 (35′-43′ Τσίγκρηλας Π. / 11′ Στρέμπας πεν)
Ρεπό : Παλληξουριακός
5η αγωνιστική (25/5)
ΑΟ Πάτραι – Πανηλειακός 0-0
Παλληξουριακός – ΑΟ Τσιλιβή 3-0 α.α.
Πανθυρεατικός – Πανθουριακός 1-3 (76′ Τακλής / 22′ Γιαννακόπουλος, 41′ Σαραντόπουλος, 90+2′ Οδεμισιώτης)
Ρεπό : Πανγυθεατικός
6η αγωνιστική (29/5)
Πανθυρεατικός – Παλληξουριακός 1-3 (67′ Ράλλιος / 46′ Ακριστινέι, 73′ Πολλάκης, 84′ Φράγκος)
Πανθουριακός – Πανηλειακός 2-1 (18′-55′ Κουρούπης / 86′ Τζανέτος)
Πανγυθεατικός – ΑΟ Τσιλιβή 0-3 α.α.
Ρεπό : ΑΟ Πάτραι
7η αγωνιστική (5/6)
Πανγυθεατικός – Πανθουριακός 2-1 (41′ Κουρτέσης, 57′ Σπηλιωτόπουλος / 30′ Κουρούπης)
ΑΟ Τσιλιβή – Πανθυρεατικός 0-3 α.α.
Παλληξουριακός – ΑΟ Πάτραι 0-2 (32′-90′ Δημητρακόπουλος)
Ρεπό : Πανηλειακός
6ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
Κυπάρισσος Αντίκυρας – Παναργειακός 1-1 (69′ Καλύβας / 39′ Σελλής)
Τενεάτης Αθικίων – ΑΟ Μοσχάτου 1-3 (84′ Κατσίκας πεν / 7′ Χαλβατζίου, 35′ Θεοδοσίου, 88′ Νιζάμης)
Αίολος Καρπενησίου – ΑΟ Χαλκίς 0-4 (16′-40′ Καραχάλιος, 69′ Σπανός, 75′ Μαστροκώστας)
Ρεπό : Απόλλων Ευπαλίου
2η αγωνιστική (11/5)
ΑΟ Χαλκίς – Κυπάρισσος Αντίκυρας 1-1 (63′ Ζουλιώτης πεν / 59′ Κόρμπος πεν)
ΑΟ Μοσχάτου – Αίολος Καρπενησίου 4-0 (17′ Πασαλίδης πεν, 64′-68′ Χαλβατζίου, 71′ Τουφεξίδης)
Απόλλων Ευπαλίου – Τενεάτης Αθικίων 2-1 (33′ Φλέγγας Γ., 48′ Παπανδρέου / 90+5′ Κατσίκας πεν)
Ρεπό : Παναργειακός
3η αγωνιστική (15/5)
Αίολος Καρπενησίου – Τενεάτης Αθικίων 0-3 (23′-59′ Κατσίκας, 64′ Κιούσης)
Παναργειακός – ΑΟ Μοσχάτου 1-1 (65′ Κάπλατζης / 32′ Πασαλίδης)
Απόλλων Ευπαλίου – Κυπάρισσος Αντίκυρας 2-1 (23′ Παπανδρέου, 59′ Θεοχάρης πεν / 12′ Τόλιας)
Ρεπό : ΑΟ Χαλκίς
4η αγωνιστική (22/5)
Κυπάρισσος Αντίκυρας – ΑΟ Μοσχάτου 0-3 (9′-90+3′ Νιζάμης, 90+1′ Πασαλίδης πεν)
ΑΟ Χαλκίς – Απόλλων Ευπαλίου 1-0 (65′ Γκιόκας)
Αίολος Καρπενησίου – Παναργειακός 0-6 (13′-38′ Καμπιώτης, 19′ Κάπλατζης πεν, 43′ Παπασπύρος, 70′ Μπιτίνης, 90′ Αϊβαλιώτης)
Ρεπό : Τενεάτης Αθικίων
5η αγωνιστική (25/5)
Κυπάρισσος Αντίκυρας – Αίολος Καρπενησίου 4-0 (38′ Κόλλιας, 48′-76′ Λεσάι, 89′ Καράι)
Τενεάτης Αθικίων – ΑΟ Χαλκίς 1-1 (11′ Λέκκας / 80′ Λουκάς)
Παναργειακός – Απόλλων Ευπαλίου 2-1 (19′-80′ Αϊβαλιώτης / 90+1′ Θανασιός)
Ρεπό : ΑΟ Μοσχάτου
6η αγωνιστική (29/5)
Παναργειακός – Τενεάτης Αθικίων 2-1 (90+2′ Ζίου, 90+8′ Μάρτινς / 87′ Ποτήρης)
Απόλλων Ευπαλίου – Αίολος Καρπενησίου 5-0 (28′ Καραγιάννης, 34′ Παπανδρέου, 45′ Θωμόπουλος, 60′-75′ Φλέγγας)
ΑΟ Μοσχάτου – ΑΟ Χαλκίς 0-0
Ρεπό : Κυπάρισσος Αντίκυρας
7η αγωνιστική (5/6)
ΑΟ Μοσχάτου – Απόλλων Ευπαλίου 5-2 (8′-15′-38′ Νιζάμης, 10′ Χαλβατζίου, 56′ Πασαλίδης / 21′ Παπανδρέου, 90+1′ Φλέγγας)
ΑΟ Χαλκίς – Παναργειακός 1-1 (45+1′ Χαλιώτης / 49′ Φλεβάρης)
Τενεάτης Αθικίων – Κυπάρισσος Αντίκυρας 2-1 (21′ Παπαχρήστου, 90′ Οικονόμου / 66′ Καράι)
Ρεπό : Αίολος Καρπενησίου
7ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
Βύζας Μεγάρων – ΑΟ Αγίας Παρασκευής 1-1 (9′ Κενδριστάκης / 32′ Μπόλλης)
Ελλάς Ποντίων – Αστέρας Περάματος 2-0 (12′ Δαούτης, 50′ Σαπαλίδης)
Νίκη Σητείας – ΑΟ Τυμπακίου 0-1 (28′ Παπαδάκης)
Ρεπό : Απόλλων Αγίου Ιωάννη
2η αγωνιστική (11/5)
ΑΟ Τυμπακίου – Βύζας Μεγάρων 0-0
Αστέρας Περάματος – Νίκη Σητείας 2-0 (16′-48′ Ρηγάκης)
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Ελλάς Ποντίων 1-1 (82′ Ψαράκης / 41′ Μαούνης)
Ρεπό : ΑΟ Αγίας Παρασκευής
3η αγωνιστική (15/5)
Νίκη Σητείας – Ελλάς Ποντίων 0-2 (33′ Ηλιάδης, 69′ Σαπαλίδης πεν)
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Αστέρας Περάματος 7-0 (37′-52′ Ψαραδέλης, 55′ Κραψίτης, 60′-62′ Μπόλης, 79′ αυτογκόλ, 80′ Λαζόπουλος)
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Βύζας Μεγάρων 2-0 (60′ Παληγεώργος, 82′ Καρβούνης)
Ρεπό : ΑΟ Τυμπακίου
4η αγωνιστική (22/5)
Βύζας Μεγάρων – Αστέρας Περάματος 7-0 (19′-49′ Στρατιδάκης, 37′-44′ Κενδριστάκης, 54′ Καραγιάννης, 66′ Ατματσίδης, 70′ Σαχόλι)
ΑΟ Τυμπακίου – Απόλλων Αγίου Ιωάννη 2-1 (34′ Μεταξάκης, 77′ Φραγκιαδουλάκης / 39′ Καρβούνης)
Νίκη Σητείας – ΑΟ Αγίας Παρασκευής 1-0 (85′ Γιακουμάκης)
Ρεπό : Ελλάς Ποντίων
5η αγωνιστική (25/5)
Βύζας Μεγάρων – Νίκη Σητείας 2-0 (33′ Καραγιάννης, 69′ Σαχόλι)
Ελλάς Ποντίων – ΑΟ Τυμπακίου 3-1 (19′ πεν-54′-60′ Σαπαλίδης / 64′ Φραγκιαδουλάκης)
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Απόλλων Αγίου Ιωάννη 6-0 (22′-50′ Κραψίτης, 26′ Πατερίτσας, 57′-90′ Φάρκωνας, 83′ Μπόλης)
Ρεπό : Αστέρας Περάματος
6η αγωνιστική (29/5)
ΑΟ Αγίας Παρασκευής – Ελλάς Ποντίων 3-2 (17′-65′ Κραψίτης, 72′ Μπόλης / 36′-45′ Σαπαλίδης)
Απόλλων Αγίου Ιωάννη – Νίκη Σητείας 1-0 (8′ Δρακάκης)
Αστέρας Περάματος – ΑΟ Τυμπακίου 0-2 (72′ Παπαδάκης πεν, 76′ Ζαφείρης)
Ρεπό : Βύζας Μεγάρων
7η αγωνιστική (5/6)
Αστέρας Περάματος – Απόλλων Αγίου Ιωάννη 4-1 (41′-49′ πεν Σπανουδάκης Α., 66′ Αντιασβίλι, 77′ Μυρθιανός / 37′ Μαρκουλάκης)
ΑΟ Τυμπακίου – ΑΟ Αγίας Παρασκευής 1-1 (29′ Παπαδάκης / 57′ Σφακιανάκης πεν)
Ελλάς Ποντίων – Βύζας Μεγάρων 1-4 (10′ Μαούνης / 4′ Ατματζίδης, 45+2′ Κωνσταντινίδης, 77′ Μανωλιάς, 80′ Κενδριστάκης)
Ρεπό : Νίκη Σητείας
8ος όμιλος
1η αγωνιστική (8/5)
ΓΣ Μαρκό – Άρης Πετρούπολης 1-1 (69′ Βασιλειάδης / 55′ Αργυρίου)
Αετός Λουτρών – ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός 3-0 (3′ Μιχαλάκης, 44′ Λαμπράκης, 78′ Σεφουλάι)
Ελλάς Σύρου – Ιάλυσος 2-2 (78′ Πρίντεζης, 86′ Συριανός / 37′-60′ Χατζησάββας)
Ρεπό : Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου
2η αγωνιστική (11/5)
Ιάλυσος – ΓΣ Μαρκό 0-0
ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός – Ελλάς Σύρου 0-5 (14′ Μπούνας πεν, 24′ Μανουδάκης, 38′ Περιάλης, 40′ Παυλόπουλος, 90+1′ Σαμανίδης)
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Αετός Λουτρών 2-1 (20′-67′ Μουσταφά / 62′ Σεφουλάι)
Ρεπό : Άρης Πετρούπολης
3η αγωνιστική (15/5)
Ελλάς Σύρου – Αετός Λουτρών 0-1 (82′ Αλαγιάννης)
Άρης Πετρούπολης – ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός 9-0 (1′-43′-75′ Σούφλας, 16′ Τρακόσης, 30′ Ρέτζο, 36′ Κορώνης, 50′ Μπριστογιάννης, 55′ Γεραγωτέλλης, 77′ Καραδήμας)
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – ΓΣ Μαρκό 0-1 (64′ Τσίκλος)
Ρεπό : Ιάλυσος
4η αγωνιστική (22/5)
ΓΣ Μαρκό – ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός 5-0 (21′-45′ Μακρίδης, 57′ Γκεμίσης, 64′ Μουσταφίδης, 66′ Παλαιοπάνος)
Ιάλυσος – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου 4-0 (14′ αυτογκόλ, 39′-43′ πεν. Ρούσσος, 61′ Παπουτσογιαννόπουλος)
Ελλάς Σύρου – Άρης Πετρούπολης 2-3 (32′ πεν-34′ Ραμπαβίλας / 45+1′ Ρέτζο, 56′ Ράπτης, 81′ Μαρίνου)
Ρεπό : Αετός Λουτρών
5η αγωνιστική (25/5)
ΓΣ Μαρκό – Ελλάς Σύρου 0-0
Αετός Λουτρών – Ιάλυσος 0-1 (70′ Σπαχίου)
Άρης Πετρούπολης – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου 2-0 (45+3′ Ράπτης, 52′ Αργυρίου)
Ρεπό : ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός
6η αγωνιστική (29/5)
Άρης Πετρούπολης – Αετός Λουτρών 4-1 (5′ Σούφλας, 8′ Τρακόσης, 57′ Μαρίνου, 89′ Αργυρίου πεν / 19′ Πετρουζέλλης)
Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου – Ελλάς Σύρου 1-2 (90 3′ Γκιάλης / 2′ Παυλόπουλος, 35′ Περιάλης)
ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός – Ιάλυσος 0-1 (34′ Χατζησάββας)
Ρεπό : ΓΣ Μαρκό
7η αγωνιστική (5/6)
ΑΕ Βαθύλλου/Πανσαμιακός – Ατρόμητος Αγίου Γεωργίου 0-3 (49′ Φλούρας, 63′-67′ Σεκ)
Ιάλυσος – Άρης Πετρούπολης 1-2 (71′ Χατζησάββας / 43′-47′ Σαμαράς)
Αετός Λουτρών – ΓΣ Μαρκό 1-0 (87′ Σεφουλάι)
Ρεπό : Ελλάς Σύρου