Κατηγορίες

Basket League 2019/2020

1η αγωνιστική (28-29/9)

Περιστέρι – Ηρακλής  75-59

Ήφαιστος Λήμνου – Ρέθυμνο  66-50

Κολοσσός Ρόδου – Πανιώνιος  89-61

Παναθηναϊκός – ΑΕΚ  89-68

Ιωνικός Νικαίας – Λαύριο  90-94

Λάρισα – Προμηθέας Πάτρας  69-96

Άρης – ΠΑΟΚ

2η αγωνιστική (5-6/10)

Ρέθυμνο – Περιστέρι  60-79

Πανιώνιος – Ήφαιστος Λήμνου  69-83

ΑΕΚ – Κολοσσός Ρόδου  93-69

Λαύριο – Παναθηναϊκός  81-112

Προμηθέας Πάτρας – Ιωνικός Νικαίας  87-80

ΠΑΟΚ – Λάρισα  87-61

Ηρακλής – Άρης  82-66

3η αγωνιστική (12-13/10)

Περιστέρι – Πανιώνιος  95-69

Ήφαιστος Λήμνου – ΑΕΚ  72-68

Κολοσσός Ρόδου – Λαύριο  73-74

Παναθηναϊκός – Προμηθέας Πάτρας  99-68

Ιωνικός Νικαίας – ΠΑΟΚ  83-66

Λάρισα – Άρης  92-78

Ηρακλής – Ρέθυμνο  74-56

4η αγωνιστική (19-20/10)

ΑΕΚ – Περιστέρι  90-91

Λαύριο – Ήφαιστος Λήμνου  66-61

Προμηθέας Πάτρας – Κολοσσός Ρόδου  81-80

ΠΑΟΚ – Παναθηναϊκός  88-104

Άρης – Ιωνικός Νικαίας  72-77

Λάρισα – Ηρακλής  74-87

Πανιώνιος – Ρέθυμνο  70-67

5η αγωνιστική (26-27/10)

Περιστέρι – Λαύριο  88-62

Ήφαιστος Λήμνου – Προμηθέας Πάτρας  72-75

Κολοσσός Ρόδου – ΠΑΟΚ  87-66

Παναθηναϊκός – Άρης  108-86

Ιωνικός Νικαίας – Λάρισα  68-64

Ηρακλής – Πανιώνιος  96-101

Ρέθυμνο – ΑΕΚ  75-67

6η αγωνιστική (2-3/11)

Προμηθέας Πάτρας – Περιστέρι  64-60

ΠΑΟΚ – Ήφαιστος Λήμνου  94-74

Άρης – Κολοσσός Ρόδου  85-87

Λάρισα – Παναθηναϊκός  68-110

Ιωνικός Νικαίας – Ηρακλής  88-74

Λαύριο – Ρέθυμνο  86-78

ΑΕΚ – Πανιώνιος  91-61

7η αγωνιστική (16-17/11)

Περιστέρι – ΠΑΟΚ  80-75

Ήφαιστος Λήμνου – Άρης  86-59

Κολοσσός Ρόδου – Λάρισα  80-83

Παναθηναϊκός – Ιωνικός Νικαίας  107-71

Ηρακλής – ΑΕΚ  68-77

Ρέθυμνο – Προμηθέας Πάτρας  70-63

Πανιώνιος – Λαύριο  71-77

8η αγωνιστική (23-25/11)

Άρης – Περιστέρι  72-59

Λάρισα – Ήφαιστος Λήμνου  58-63

Ιωνικός Νικαίας – Κολοσσός Ρόδου  79-86

Παναθηναϊκός – Ηρακλής  130-81

ΠΑΟΚ – Ρέθυμνο  78-56

Προμηθέας Πάτρας – Πανιώνιος  87-76

Λαύριο – ΑΕΚ  60-73

9η αγωνιστική (30/11-1/12)

Περιστέρι – Λάρισα  101-63

Ήφαιστος Λήμνου – Ιωνικός Νικαίας  68-79

Κολοσσός Ρόδου – Παναθηναϊκός  69-103

Ηρακλής – Λαύριο  92-62

Ρέθυμνο – Άρης  70-63

Πανιώνιος – ΠΑΟΚ  97-87

ΑΕΚ – Προμηθέας Πάτρας  73-68

10η αγωνιστική (7/12)

Ιωνικός Νικαίας – Περιστέρι  100-95 παρ, 77-77, 85-85

Παναθηναϊκός – Ήφαιστος Λήμνου  87-74

Κολοσσός Ρόδου – Ηρακλής  86-88

Λάρισα – Ρέθυμνο  82-65

Άρης – Πανιώνιος  80-86

ΠΑΟΚ – ΑΕΚ  67-71

Προμηθέας Πάτρας – Λαύριο  77-66

11η αγωνιστική (14/12)

Περιστέρι – Παναθηναϊκός  82-78

Ήφαιστος Λήμνου – Κολοσσός Ρόδου  72-64

Ηρακλής – Προμηθέας Πάτρας  70-72

Ρέθυμνο – Ιωνικός Νικαίας  90-76

Πανιώνιος – Λάρισα  74-71

ΑΕΚ – Άρης  92-79

Λαύριο – ΠΑΟΚ  92-88

12η αγωνιστική (21/12)

Κολοσσός Ρόδου – Περιστέρι  101-84

Ήφαιστος Λήμνου – Ηρακλής  79-65

Παναθηναϊκός – Ρέθυμνο  96-74

Ιωνικός Νικαίας – Πανιώνιος  108-74

Λάρισα – ΑΕΚ  76-86

Άρης – Λαύριο  81-70

ΠΑΟΚ – Προμηθέας Πάτρας  86-90

13η αγωνιστική (28/12)

Περιστέρι – Ήφαιστος Λήμνου  75-79

Ηρακλής – ΠΑΟΚ  99-82

Ρέθυμνο – Κολοσσός Ρόδου  72-61

Πανιώνιος – Παναθηναϊκός  74-115

ΑΕΚ – Ιωνικός Νικαίας  103-70

Λαύριο – Λάρισα  78-98

Προμηθέας Πάτρας – Άρης  95-79

14η αγωνιστική (4-5/1)

Ηρακλής – Περιστέρι  69-76

Ρέθυμνο – Ήφαιστος Λήμνου  75-59

Πανιώνιος – Κολοσσός Ρόδου  76-67

ΑΕΚ – Παναθηναϊκός  100-97

Λαύριο – Ιωνικός Νικαίας  82-68

Προμηθέας Πάτρας – Λάρισα  62-72

ΠΑΟΚ – Άρης  101-84

15η αγωνιστική (11-12/1)

Περιστέρι – Ρέθυμνο  71-61

Ήφαιστος Λήμνου – Πανιώνιος  79-74

Κολοσσός Ρόδου – ΑΕΚ  70-79

Παναθηναϊκός – Λαύριο  105-74

Ιωνικός Νικαίας – Προμηθέας Πάτρας  69-73

Λάρισα – ΠΑΟΚ  95-85

Άρης – Ηρακλής  69-63

16η αγωνιστική (18-19/1)

Πανιώνιος – Περιστέρι  48-61

ΑΕΚ – Ήφαιστος Λήμνου  74-68

Λαύριο – Κολοσσός Ρόδου  78-68

Προμηθέας Πάτρας – Παναθηναϊκός  76-99

ΠΑΟΚ – Ιωνικός Νικαίας  110-80

Άρης – Λάρισα  90-72

Ρέθυμνο – Ηρακλής  69-63

17η αγωνιστική (25-26/1)

Περιστέρι – ΑΕΚ  73-77

Ήφαιστος Λήμνου – Λαύριο  67-65

Κολοσσός Ρόδου – Προμηθέας Πάτρας  73-70

Παναθηναϊκός – ΠΑΟΚ  117-79

Ιωνικός Νικαίας – Άρης  72-65

Ηρακλής – Λάρισα  83-67

Ρέθυμνο – Πανιώνιος  73-61

18η αγωνιστική (1-2/2)

Λαύριο – Περιστέρι  75-61

Προμηθέας Πάτρας – Ήφαιστος Λήμνου  81-61

ΠΑΟΚ – Κολοσσός Ρόδου  77-88

Άρης – Παναθηναϊκός  81-88

Λάρισα – Ιωνικός Νικαίας  82-72

Πανιώνιος – Ηρακλής  60-76

ΑΕΚ – Ρέθυμνο

19η αγωνιστική (29/2-1/3)

Περιστέρι – Προμηθέας Πάτρας

Ήφαιστος Λήμνου – ΠΑΟΚ

Κολοσσός Ρόδου – Άρης

Παναθηναϊκός – Λάρισα

Ηρακλής – Ιωνικός Νικαίας

Ρέθυμνο – Λαύριο  75-77

Πανιώνιος – ΑΕΚ

20η αγωνιστική (7-8/3)

ΠΑΟΚ – Περιστέρι

Άρης – Ήφαιστος Λήμνου

Λάρισα – Κολοσσός Ρόδου

Ιωνικός Νικαίας – Παναθηναϊκός

ΑΕΚ – Ηρακλής

Προμηθέας Πάτρας – Ρέθυμνο

Λαύριο – Πανιώνιος

21η αγωνιστική (14-15/3)

Περιστέρι – Άρης

Ήφαιστος Λήμνου – Λάρισα

Κολοσσός Ρόδου – Ιωνικός Νικαίας

Ηρακλής – Παναθηναϊκός

Ρέθυμνο – ΠΑΟΚ

Πανιώνιος – Προμηθέας Πάτρας

ΑΕΚ – Λαύριο

22η αγωνιστική (21-22/3)

Λάρισα – Περιστέρι

Ιωνικός Νικαίας – Ήφαιστος Λήμνου

Παναθηναϊκός – Κολοσσός Ρόδου

Λαύριο – Ηρακλής

Άρης – Ρέθυμνο

ΠΑΟΚ – Πανιώνιος

Προμηθέας Πάτρας – ΑΕΚ

23η αγωνιστική (28-29/3)

Περιστέρι – Ιωνικός Νικαίας

Ήφαιστος Λήμνου – Παναθηναϊκός

Ηρακλής – Κολοσσός Ρόδου

Ρέθυμνο – Λάρισα

Πανιώνιος – Άρης

ΑΕΚ – ΠΑΟΚ

Λαύριο – Προμηθέας Πάτρας

24η αγωνιστική (4-5/4)

Παναθηναϊκός – Περιστέρι

Κολοσσός Ρόδου – Ήφαιστος Λήμνου

Προμηθέας Πάτρας – Ηρακλής

Ιωνικός Νικαίας – Ρέθυμνο

Λάρισα – Πανιώνιος

Άρης – ΑΕΚ

ΠΑΟΚ – Λαύριο

25η αγωνιστική (11/4)

Περιστέρι – Κολοσσός Ρόδου

Ηρακλής – Ήφαιστος Λήμνου

Ρέθυμνο – Παναθηναϊκός

Πανιώνιος – Ιωνικός Νικαίας

ΑΕΚ – Λάρισα

Λαύριο – Άρης

Προμηθέας Πάτρας – ΠΑΟΚ

13η αγωνιστική (15/4)

Ήφαιστος Λήμνου – Περιστέρι

ΠΑΟΚ – Ηρακλής

Κολοσσός Ρόδου – Ρέθυμνο

Παναθηναϊκός – Πανιώνιος

Ιωνικός Νικαίας – ΑΕΚ

Λάρισα – Λαύριο

Άρης – Προμηθέας Πάτρας