Κατηγορίες

ΕΚΑΣΚΕΜ

1ος όμιλος

1η (21/10)
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΟΚ Βέροιας  74-63
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΚΕ Πιερίας  41-38
ΑΓΕ Πιερίας – Άθλος Αλεξάνδρειας  52-70
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΑΟΚ Αιγινιακός  54-57
Βατανιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.

2η (4/11)
ΑΚΕ Πιερίας – Ζαφειράκης Νάουσας  49-70
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  0-20 α.α.
Άθλος Αλεξάνδρειας – Βατανιακός  75-61
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΑΓΕ Πιερίας  59-64
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΑΟΚ Βέροιας  64-45 

3η (11/11)
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Άθλος Αλεξάνδρειας  40-73
Βατανιακός – ΑΟΚ Αιγινιακός  83-72
ΑΓΕ Πιερίας – Αναγέννηση Λιτοχώρου  72-65
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΚΕ Πιερίας  56-51

4η (18/11)
Άθλος Αλεξάνδρειας – Ζαφειράκης Νάουσας  79-47
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  45-44
Αναγέννηση Λιτοχώρου – Βατανιακός  59-78
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΟΚ Βέροιας  73-72
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΚΕ Πιερίας  0-20 α.α.

5η (25/11)
ΑΚΕ Πιερίας – Άθλος Αλεξάνδρειας  54-84
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΟΚ Αιγινιακός  66-62
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Αναγέννηση Λιτοχώρου  67-57
Βατανιακός – ΑΓΕ Πιερίας  83-51
ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.

6η (2/12)
Αναγέννηση Λιτοχώρου – Ζαφειράκης Νάουσας  79-80
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  75-63
Βατανιακός – ΑΟΚ Βέροιας  73-65
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΑΚΕ Πιερίας  51-55
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.

7η (9/12)
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΓΕ Πιερίας  64-74
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Βατανιακός  58-66
ΑΟΚ Βέροιας – Άθλος Αλεξάνδρειας  40-73
ΑΚΕ Πιερίας – Αναγέννηση Λιτοχώρου  100-62
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΟΚ Αιγινιακός  0-20 α.α.

8η (16/12)
Βατανιακός – Ζαφειράκης Νάουσας  88-92
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΟΚ Βέροιας  64-70
ΑΟΚ Αιγινιακός – Άθλος Αλεξάνδρειας  55-96
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΚΕ Πιερίας  69-66

9η (23/12)
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΟΚ Αιγινιακός  74-62
ΑΚΕ Πιερίας – Βατανιακός  66-72
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΓΕ Πιερίας  0-20 α.α.
Άθλος Αλεξάνδρειας – Αναγέννηση Λιτοχώρου  78-47
Ζαφειράκης Νάουσας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  79-56

10η (30/12)
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  68-35
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΓΕ Πιερίας  93-54
ΑΟΚ Αιγινιακός – Αναγέννηση Λιτοχώρου  45-67
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Βατανιακός  0-20 α.α.
ΑΟΚ Βέροιας – Ζαφειράκης Νάουσας  62-61

11η (6/1/2024)
Βατανιακός – Άθλος Αλεξάνδρειας  65-88
ΑΓΕ Πιερίας – ΑΟΚ Αιγινιακός  69-70
ΑΟΚ Βέροιας – Αναγέννηση Λιτοχώρου  74-53
Ζαφειράκης Νάουσας – ΑΚΕ Πιερίας  104-78
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.

12η (13/1/2024)
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  80-34
ΑΟΚ Αιγινιακός – Βατανιακός  57-61
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΑΓΕ Πιερίας  51-73
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Βέροιας  59-71
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Ζαφειράκης Νάουσας  0-20 α.α.

13η (20/1/2024)
Ζαφειράκης Νάουσας – Άθλος Αλεξάνδρειας  76-87
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΟΚ Αιγινιακός  52-63
Βατανιακός – Αναγέννηση Λιτοχώρου  86-71
ΑΟΚ Βέροιας – ΑΓΕ Πιερίας  60-80
ΑΚΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.

14η (27/1/2024)
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΚΕ Πιερίας  71-41
ΑΟΚ Αιγινιακός – Ζαφειράκης Νάουσας  64-73
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  73-61
ΑΓΕ Πιερίας – Βατανιακός  67-61
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – ΑΟΚ Βέροιας  0-20 α.α.

15η (3/2/2024)
Ζαφειράκης Νάουσας – Αναγέννηση Λιτοχώρου  98-66
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – ΑΓΕ Πιερίας  61-57
ΑΟΚ Βέροιας – Βατανιακός  64-50
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΟΚ Αιγινιακός  55-65
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Άθλος Αλεξάνδρειας  0-20 α.α.

16η (10/2/2024)
Βατανιακός – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  74-51
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΟΚ Βέροιας  83-57
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΑΚΕ Πιερίας  56-75
ΑΓΕ Πιερίας – Ζαφειράκης Νάουσας  70-82
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.

17η (17/2/2024)
Ζαφειράκης Νάουσας – Βατανιακός  83-80
ΑΟΚ Βέροιας – ΓΑΣ Αλεξάνδρεια  62-45
ΑΚΕ Πιερίας – ΑΓΕ Πιερίας  64-59
Άθλος Αλεξάνδρειας – ΑΟΚ Αιγινιακός  85-50
ΓΑΣΠ Πάνθηρες – Αναγέννηση Λιτοχώρου  0-20 α.α.

18η (24/2/2024)
ΑΟΚ Αιγινιακός – ΑΟΚ Βέροιας  59-45
Βατανιακός – ΑΚΕ Πιερίας  61-67
ΑΓΕ Πιερίας – ΓΑΣΠ Πάνθηρες  20-0 α.α.
Αναγέννηση Λιτοχώρου – Άθλος Αλεξάνδρειας  63-100
ΓΑΣ Αλεξάνδρεια – Ζαφειράκης Νάουσας (28/2)

2ος όμιλος

1η (21/10)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός  84-57
ΦΟ Αριδαίας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  55-71
Ίκαροι Γιαννιτσών – Εργόναθλος Πολυκάστρου  79-67
Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Γουμένισσας  20-0 α.α.
Ρεπό : Ατρόμητοι Νέας Σάντας

2η (4/11)
Εδεσσαϊκός – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  97-42
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  45-74
ΑΟΚ Γουμένισσας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  54-64
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας  77-63
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

3η (11/11)
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  36-71
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ίκαροι Γιαννιτσών  81-56
ΦΟ Αριδαίας – ΑΟΚ Γουμένισσας  76-26
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Αετός Κιλκίς  61-46
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

4η (18/11)
Ίκαροι Γιαννιτσών – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  87-55
ΑΟΚ Γουμένισσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  0-20 α.α.
Αετός Κιλκίς – ΦΟ Αριδαίας  85-56
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εδεσσαϊκός  57-65
Ρεπό : Εργόναθλος Πολυκάστρου

5η (25/11)
Εδεσσαϊκός – Ίκαροι Γιαννιτσών  64-59
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΑΟΚ Γουμένισσας  20-0 α.α.
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς  80-77
ΦΟ Αριδαίας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  67-76
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλμωπίας

6η (2/12)
Αετός Κιλκίς – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  88-41
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  94-63
ΑΟΚ Γουμένισσας – Εδεσσαϊκός  0-20 α.α.
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  67-61
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

7η (9/12)
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  37-78
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΦΟ Αριδαίας  79-65
Εδεσσαϊκός – Αετός Κιλκίς  81-68
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – ΑΟΚ Γουμένισσας  20-0 α.α.
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

8η (16/12)
ΦΟ Αριδαίας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  70-37
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Εδεσσαϊκός  75-39
Αετός Κιλκίς – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  69-67
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ίκαροι Γιαννιτσών  0-20 α.α.
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

9η (23/12)
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  41-93
Εδεσσαϊκός – ΦΟ Αριδαίας  68-62
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  52-57
Ίκαροι Γιαννιτσών – Αετός Κιλκίς  68-61
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

10η (30/12)
Εδεσσαϊκός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  64-76
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – ΦΟ Αριδαίας  54-45
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ίκαροι Γιαννιτσών  71-50
ΑΟΚ Γουμένισσας – Αετός Κιλκίς  0-20 α.α.
Ρεπό : Ατρόμητοι Νέας Σάντας

11η (6/1/2024)
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Εδεσσαϊκός  61-71
ΦΟ Αριδαίας – Ίκαροι Γιαννιτσών  58-56
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  85-55
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Γουμένισσας  20-0 α.α.
Ρεπό : Αετός Κιλκίς

12η (13/1/2024)
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  67-27
Ίκαροι Γιαννιτσών – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  54-76
Αετός Κιλκίς – Εργόναθλος Πολυκάστρου  48-60
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΦΟ Αριδαίας  0-20 α.α.
Ρεπό : Εδεσσαϊκός

13η (20/1/2024)
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Ίκαροι Γιαννιτσών  50-72
ΦΟ Αριδαίας – Αετός Κιλκίς  63-51
Εδεσσαϊκός – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  65-68
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΟΚ Γουμένισσας  20-0 α.α.
Ρεπό : Εργόναθλος Πολυκάστρου

14η (27/1/2024)
Ίκαροι Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός  63-79
ΑΟΚ Γουμένισσας – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  0-20 α.α.
Αετός Κιλκίς – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  65-87
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΦΟ Αριδαίας  67-48
Ρεπό : ΠΑΟΚ Αλμωπίας

15η (3/2/2024)
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – Αετός Κιλκίς  44-101
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Εργόναθλος Πολυκάστρου  82-76
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Ίκαροι Γιαννιτσών  58-63
Εδεσσαϊκός – ΑΟΚ Γουμένισσας  20-0 α.α.
Ρεπό : ΦΟ Αριδαίας

16η (10/2/2024)
Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  83-50
ΦΟ Αριδαίας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  59-74
Αετός Κιλκίς – Εδεσσαϊκός  81-54
ΑΟΚ Γουμένισσας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  0-20 α.α.
Ρεπό : Ίκαροι Γιαννιτσών

17η (17/2/2024)
Εδεσσαϊκός – Εργόναθλος Πολυκάστρου  83-76
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Αετός Κιλκίς  73-66
Ίκαροι Γιαννιτσών – ΑΟΚ Γουμένισσας  20-0 α.α.
Ατρόμητοι Νέας Σάντας – ΦΟ Αριδαίας  0-20 α.α.
Ρεπό : Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

18η (24/2/2024)
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ατρόμητοι Νέας Σάντας  20-0 α.α.
ΦΟ Αριδαίας – Εδεσσαϊκός  64-57
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  80-61
Αετός Κιλκίς – Ίκαροι Γιαννιτσών  93-64
Ρεπό : ΑΟΚ Γουμένισσας

 

Β Φάση

Πρώτοι Αγώνες

Άθλος Αλεξάνδρειας – Αετός Κιλκίς  73-55
Βατανιακός – Ίκαροι Γιαννιτσών  53-61
Εδεσσαϊκός – ΑΓΕ Πιερίας  65-50
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Βέροιας  76-50
Ζαφειράκης Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  87-76
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – ΑΟΚ Αιγινιακός  88-48

Δεύτεροι Αγώνες

Αετός Κιλκίς — Άθλος Αλεξάνδρειας  61-69
Ίκαροι Γιαννιτσών – Βατανιακός  72-71
ΑΓΕ Πιερίας – Εδεσσαϊκός  74-68
ΑΟΚ Βέροιας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  66-62
ΠΑΟΚ Αλμωπίας – Ζαφειράκης Νάουσας  74-60
ΑΟΚ Αιγινιακός – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών  53-66

Τρίτοι Αγώνες

Ζαφειράκης Νάουσας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  84-58
Εργόναθλος Πολυκάστρου – ΑΟΚ Βέροιας  65-60
Εδεσσαϊκός – ΑΓΕ Πιερίας  66-55

Για τις θέσεις 13-16

ΦΟ Αριδαίας – Αναγέννηση Λιτοχώρου  73-60
Αναγέννηση Λιτοχώρου – ΦΟ Αριδαίας  52-65

 

Γ Φάση

Θέσεις 1-6

Πρώτοι αγώνες

Εργόναθλος Πολυκάστρου – Ίκαροι Γιαννιτσών  70-65
Ζαφειράκης Νάουσας – Εδεσσαϊκός  81-77

Επαναληπτικοί αγώνες

Ίκαροι Γιαννιτσών – Εργόναθλος Πολυκάστρου  57-78
Εδεσσαϊκός – Ζαφειράκης Νάουσας  71-61

Τρίτοι αγώνες

Ζαφειράκης Νάουσας – Εδεσσαϊκός  81-62

Για τις θέσεις 5-6

Εδεσσαϊκός – Ίκαροι Γιαννιτσών
Ίκαροι Γιαννιτσών – Εδεσσαϊκός

Για τις θέσεις 7-8

Βατανιακός – ΑΓΕ Πιερίας  89-82
ΑΓΕ Πιερίας – Βατανιακός  75-83

Για τις θέσεις 9-10

ΠΑΟΚ Αλμωπίας – ΑΟΚ Βέροιας  43-76
ΑΟΚ Βέροιας – ΠΑΟΚ Αλμωπίας  63-49

Για τις θέσεις 11-12

Αετός Κιλκίς – ΑΟΚ Αιγινιακός  75-52
ΑΟΚ Αιγινιακός – Αετός Κιλκίς  53-68

 

Play Off

Πρώτοι αγώνες

Άθλος Αλεξάνδρειας – Εργόναθλος Πολυκάστρου  50-48
Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών – Ζαφειράκης Νάουσας

Δεύτεροι αγώνες

Εργόναθλος Πολυκάστρου – Άθλος Αλεξάνδρειας
Ζαφειράκης Νάουσας – Μέγας Αλέξανδρος Γιαννιτσών

error: Protected