1ος όμιλος
1η αγωνιστική
Θύελλα Σταυρού – ΑΕΚ Καμποχωρίου 2-0 (32′ Ντόβας πεν, 46′ Μυλωνάς Αχ.)
Άρης Παλαιοχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας 3-1 (49′ Κίτσας Γ., 71′ Γκούγκουρας, 81′ Γκιόκα / 24′ Δεμιρχανίδης)
Ολυμπιακός Λουτρού – Ατρόμητος Διαβατού 1-3 (87′ Τζιλόπουλος / 21′ Ηλιάδης, 61′ Συμπεθέρης, 72′ Βοργιατζίδης)
2η αγωνιστική
Ατρόμητος Διαβατού – Θύελλα Σταυρού 1-1 (38′ Ηλιάδης / 2′ Τσίλης)
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Άρης Παλαιοχωρίου 2-2 (33′ Τσίπης, 53′ Μιχαλακάκης / 28′ αυτογκόλ, 70′ Σκρέτα)
Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ολυμπιακός Λουτρού 2-2 (55′ αυτογκόλ, 70′ Σιδηρόπουλος / 50′ Θαγκόπουλος, 67′ Παπαδόπουλος)
3η αγωνιστική
Θύελλα Σταυρού – Άρης Παλαιοχωρίου 1-1 (62′ Γαβριηλίδης / 43′ Γεωργιάδης Δ.)
Ολυμπιακός Λουτρού – ΑΕΚ Καμποχωρίου 4-3 (3′-30′ Αναστασόπουλος Δ.Ε., 17′-19′ Κωστόπουλος / 14′ Τσαγιόπουλος, 30′ Μιχαλακάκης, 68′ Μιχαηλίδης)
Νέα Γενεά Νικομήδειας – Ατρόμητος Διαβατού 0-6 (9′ Τσιολάκης, 19′-68′ Ηλιάδης, 21′ Τοσουνίδης, 39′ Χατζηγεωργίου, 58′ Ανάστος Δ.)
4η αγωνιστική
Θύελλα Σταυρού – Ολυμπιακός Λουτρού 3-0 α.α.
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Νέα Γενεά Νικομήδειας 4-0 (33′ Μιχαλακάκης, 45′ Νικολόπουλος, 48′ Τολιόπουλος, 65′ Μαρούδας)
Άρης Παλαιοχωρίου – Ατρόμητος Διαβατού 1-4 (40′ Πιστικίδης / 10′-59′ αυτογκόλ, 67′ Ταγκαλίδης, 85′ Μπαζούκης)
5η αγωνιστική
Νέα Γενεά Νικομήδειας – Θύελλα Σταυρού 0-3 (20′ Μυλωνάς Αχ., 42′ Ορφανίδης, 70′ Μπακάλης)
Ατρόμητος Διαβατού – ΑΕΚ Καμποχωρίου 6-3 (32′-74′ Συμπεθέρης, 42′-64′ Ηλιάδης, 90+1′ Ταγκαλίδης, 90+4′ Ανάστος Δ. / 47′ Μιχαλακάκης, 78′ Παναγιώτου, 90′ Γιαννακός Κ.)
Ολυμπιακός Λουτρού – Άρης Παλαιοχωρίου 3-1 (25′-83′ Αναστασόπουλος Δ.Ε., 31′ Τριανταφυλλόπουλος Α. / 81′ Νατσικόπουλος)
6η αγωνιστική (21/1)
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Θύελλα Σταυρού 0-3 (28′-75′ Τσίλης, 55′ Μυλωνάς Αχ.)
Νέα Γενεά Νικομήδειας – Άρης Παλαιοχωρίου 2-2 (33′ Σιδηρόπουλος, 85′ Παπαδόπουλος Κ. / 67′ Αραμπατζής, 70′ Γκιόκα)
Ατρόμητος Διαβατού – Ολυμπιακός Λουτρού 4-0 (4′-12′ Συμπεθέρης, 48′ Ηλιάδης, 83′ Παγγούρας)
7η αγωνιστική (28/1)
Θύελλα Σταυρού – Ατρόμητος Διαβατού 1-2 (87′ Τάσο / 44′ Ταγκαλίδης, 68′ Χατζηγεωργίου)
Άρης Παλαιοχωρίου – ΑΕΚ Καμποχωρίου 5-1 (31′ Γκιόκα, 37′ Ταμπουράς, 68′-87′ Ζαφειρόπουλος, 72′ Κίτσας Γ. / 73′ Μαρούδας)
Ολυμπιακός Λουτρού – Νέα Γενεά Νικομήδειας 3-0 α.α.
8η αγωνιστική (4/2)
Άρης Παλαιοχωρίου – Θύελλα Σταυρού 3-1 (18′ Γκιόκα, 47′ Γερόπουλος Ρ., 79′ Γκούγκουρας / 31′ Περτσούνης)
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Ολυμπιακός Λουτρού 0-2 (23′ Αναστασόπουλος Δ.Ε., 82′ Τριανταφυλλόπουλος Α.)
Ατρόμητος Διαβατού – Νέα Γενεά Νικομήδειας 3-0 α.α.
9η αγωνιστική (11/2)
Ολυμπιακός Λουτρού – Θύελλα Σταυρού 2-3 (22′ Τζιλόπουλος, 56′ Στεργιόπουλος / 16′ Τσίλης, 30′-40′ Κωνσταντάκος)
Νέα Γενεά Νικομήδειας – ΑΕΚ Καμποχωρίου 2-4 (22′ Τσιγκογιάννης Μ., 50′ Σταφυλίδης Ν. / 40′ Μιχαλακάκης Ι., 61′ Καραγιάννης, 84′-90′ Μαρούδας)
Ατρόμητος Διαβατού – Άρης Παλαιοχωρίου 2-3 (5′ Τσιφλίδης Μ., 85′ Βοργιατζίδης / 3′ Κίτσας Α., 74′-90′ Μαρκατόπουλος)
10η αγωνιστική (18/2)
Θύελλα Σταυρού – Νέα Γενεά Νικομήδειας 6-2 (14′-28′ Τσίλης, 30′ Ορφανίδης, 36′ Πασχαλίδης, 63′ Σαρηκυριακίδης Γ., 69′ Σαρηκυριακίδης Α. / 31′ Κυριακίδης, 76′ Κωστογλίδης)
ΑΕΚ Καμποχωρίου – Ατρόμητος Διαβατού 0-6 (5′-36′ Παγγούρας, 49′ Νικολαΐδης, 76′ Ταγκαλίδης, 81′ Ηλιάδης, 83′ Κωστογλίδης)
Άρης Παλαιοχωρίου – Ολυμπιακός Λουτρού 2-1 (39′ Ταμπουράς, 82′ Νατσικόπουλος / 77′ Τριανταφυλλόπουλος Β.)
2ος όμιλος
1η αγωνιστική
Δόξα Ασωμάτων – Παλασίδειος Ακαδημία 10-1 (10′-80′ Σερασκιέρης, 13′ Πολιτίδης, 20′-24′-50′-82′ Αϊραντζής, 23′ Στολτίδης, 29′ Τσιώμος, 86′ αυτογκόλ / 33′ Ήλκος)
Ακαδημία Βέροιας – ΑΠΣ Ριζωμάτων 2-2 (38′-58′ Οργιανέλης / 20′ Χατζηνικολάου Ε., 80′ Καραβασίλης)
Ερμής Τριλόφου – ΑΟ Συκιάς 0-3 α.α.
2η αγωνιστική
ΑΟ Συκιάς – Δόξα Ασωμάτων 3-1 (8′ Τσαπράνης Θ., 58′-86′ Κακαγιάννης Β. / 17′ Νοχουσίδης)
Παλασίδειος Ακαδημία – Ακαδημία Βέροιας 1-11 ( ? / Νούλης 3, Οργιανέλης 2, Γιοβανόπουλος Γ., Πουρλίδας, Αλαμπορινός, Λαζαρίδης, Μάρκου, Τσανασίδης)
ΑΠΣ Ριζωμάτων – Ερμής Τριλόφου 5-2 (25′ Χατζηνικολάου Θ., 48′ Γκόντριας Ι., 60′-66′-84′ Γκόντριας Χ. / 3′ Παπαδόπουλος Δ., 73′ Ακριβόπουλος)
3η αγωνιστική
Δόξα Ασωμάτων – Ακαδημία Βέροιας 4-3 (40′ Μιχαλόπουλος, 45′ Ρηγόπουλος, 77′-90′ Νοχουσίδης / 27′ Οργιανέλης, 33′-70′ Νούλης)
Ερμής Τριλόφου – Παλασίδειος Ακαδημία 1-1 (13′ Καμπίσιος / 41′ Παπανάνος)
ΑΠΣ Ριζωμάτων – ΑΟ Συκιάς 1-4 (59′ Ζησόπουλος / 30′ Κακαγιάννης Β., 55′-64′ Βήτος Αν., 89′ Τσαπράνης Θ.)
4η αγωνιστική
Δόξα Ασωμάτων – Ερμής Τριλόφου 8-2 (3′ Ρηγόπουλος, 9′ Αϊραντζής, 31′ Μιχαλόπουλος Κ., 33′ αυτογκόλ, 44′-55′ Πολιτίδης, 56′ Σερασκιέρης, 64′ Καφετζής / 15′-65′ Παπαδόπουλος Δ.)
Παλασίδειος Ακαδημία – ΑΠΣ Ριζωμάτων 2-2 (Ήλκος 2 / Γκόντριας Χ., Καραβασίλης)
Ακαδημία Βέροιας – ΑΟ Συκιάς 6-4 (1′-53′-60′ Νούλης, 19′ Οργιανέλης, 52′-85′ Γιοβανόπουλος Γ. / 9′-51′ Κακαγιάννης Β., 70′ Κουρτέσης Α., 87′ Μελιόπουλος Ι.)
5η αγωνιστική
ΑΠΣ Ριζωμάτων – Δόξα Ασωμάτων 1-3 (11′ Χατζηνικολάου Ε. / 56′ Σερασκιέρης, 86′ Τσιώμος, 90+3′ Νοχουσίδης)
ΑΟ Συκιάς – Παλασίδειος Ακαδημία 4-3 (28′ Μοσχόπουλος, 58′-66′-90+2′ Κακαγιάννης Β. / 11′-78′-82′ Καραθάνας)
Ερμής Τριλόφου – Ακαδημία Βέροιας 1-5 (50′ Παπαδόπουλος Α. / 37′-42′ Οργιανέλης, 48′ Πουρλίδας, 60′ Γιοβανόπουλος Γ., 62′ Λαζαρίδης)
6η αγωνιστική (21/1)
Παλασίδειος Ακαδημία – Δόξα Ασωμάτων 0-4 (47′ Καλπακίδης, 56′-65′ Αϊραντζής, 87′ Σερασκιέρης)
ΑΠΣ Ριζωμάτων – Ακαδημία Βέροιας 0-4 (59′ Γιοβανόπουλος Γ., 71′-79′ Οργιανέλης, 73′ Νούλης)
ΑΟ Συκιάς – Ερμής Τριλόφου 7-4 (13′-22′-30′ Κακαγιάννης Β., 28′ Μπαζάκας, 56′ Στυλίδης, 72′ Κουρτέσης Α., 78′ Κοκκαλιάρης / 45′-85′ Καζάνας, 71′-89′ Παπαδόπουλος Δ.)
7η αγωνιστική (28/1)
Δόξα Ασωμάτων – ΑΟ Συκιάς 2-6 (31′-74′ Αϊραντζής / 23′ Μπαζάκας, 34′ Καλέμι, 45′-90+1′ Κακαγιάννης Β., 69′ Βήτος Αν., 82′ Κοκαλιάρης)
Ακαδημία Βέροιας – Παλασίδειος Ακαδημία 5-0 (20′-49′ Γιοβανόπουλος Γ., 23′-32′ Λαζαρίδης, 83′ Πουρλίδας)
Ερμής Τριλόφου – ΑΠΣ Ριζωμάτων 3-4 (46′-85′ Παπαδόπουλος Δ., 49′ Παπαδόπουλος Α. / 7′ Πετρόπουλος, 15′ Χατζηνικολάου Θ., 30′-43′ Ντίσα Ε.)
8η αγωνιστική (4/2)
Ακαδημία Βέροιας – Δόξα Ασωμάτων 6-3 (15′-38′-68′-77′ Οργιανέλης, 56′ Γιοβανόπουλος Γ., 87′ Σταύρου / 28′ Ταϊλαχίδης, 73′ Αϊραντζής, 82′ Στολτίδης)
Παλασίδειος Ακαδημία – Ερμής Τριλόφου 1-3 (33′ Δημούλας / 25′-36′-63′ Παπαδόπουλος Δ.)
ΑΟ Συκιάς – ΑΠΣ Ριζωμάτων 1-0 (41′ Κακαγιάννης Β.)
9η αγωνιστική (11/2)
Ερμής Τριλόφου – Δόξα Ασωμάτων 4-1 (21′-50′-71′ Παπαδόπουλος Δ., 45′ Καζάνας / 78′ Καλπακίδης)
ΑΠΣ Ριζωμάτων – Παλασίδειος Ακαδημία 2-2 (37′ Γκόντριας Χ., 64′ Ζησόπουλος / 88′ Παπανάνος, 90′ Καραθάνας)
ΑΟ Συκιάς – Ακαδημία Βέροιας 1-3 (21′ Τσαπράνης Θ. / 4′ Γιοβανόπουλος Γ., 90+2′ Αλαμπορινός, 90+4′ Γιοβανόπουλος Π.)
10η αγωνιστική (18/2)
Δόξα Ασωμάτων – ΑΠΣ Ριζωμάτων 8-1 (17′ Ταϊλαχίδης, 23′ Καλπακίδης, 36′-65′-67′ Αϊραντζής, 75′-77′-80′ Ρηγόπουλος / 4′ Ντίσα Ε.)
Παλασίδειος Ακαδημία – ΑΟ Συκιάς 1-6 (Φίτου / Αργυρόπουλος 2, Κακαγιάννης Β. 2, Κακαγιάννης Κ. 2)
Ακαδημία Βέροιας – Ερμής Τριλόφου 5-1 (9′ Τσανασίδης, 21′ Λαζαρίδης, 52′-83′ Νούλης, 58′ Γιοβανόπουλος Γ. / 77′ Καζάνας)