Κατηγορίες

Γ Εθνική (10ος όμιλος)

1η αγωνιστική
Γιούχτας – Αστέρας Ρεθύμνου  0-1 (81′ Μαραθιανός)
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Σούδας  2-1 (59′ Τζανάι, 69′ Μεράι / 36′ Δρικάκης)
Αλμυρός Γαζίου – Αναγέννηση Ιεράπετρας  1-6 (90′ Μίσκου / 26′ Πυθαρούλης, 28′ Κωτσοβός, 40′-61′ Ομπίνα, 64′ Ζαμπετάκης, 71′ Λαθούρης)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Άρης Ρεθύμνου  3-0 (10′ Κόλα, 34′ Νικόλτσης, 45′ Βαρουξάκης)
ΑΕ Νεάπολης – Ατσαλένιος  0-2 (22′ Μέμμος, 35′ Γκελοσάνι)
ΑΟ Πόρου – Ηρόδοτος  0-1 (31′ Μυλωνάς πεν)
Ρεθυμνιακός – ΑΟ Δαμάστας  2-0 (29′ Φράγκος, 88′ Αμπιασβίλι)
ΑΟ Παλαιόχωρας – Πλατανιάς  2-0 (89′-90+5′ Λαλάς)

2η αγωνιστική
ΑΟ Παλαιόχωρας – Γιούχτας  0-2 (37′ Σαββίδης, 89′ Κατσικοκέρης)
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-3 (31′ Ρηγάκης, 37′ Μπουρνέλης / 20′-43′ Μαρκάκης, 90 5′ Πυθαρούλης)
Άρης Σούδας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  0-1 (64′ Κόλα πεν)
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕ Νεάπολης  4-2 (46′ Ομπίνα, 51′ Μερκούρης, 78′ Χρυσοφάκης, 90+4′ Λαθούρης / 44′-57′ Γκέκας)
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου  0-1 (62′ Φραγκουλάκης πεν)
Ατσαλένιος – ΑΟ Δαμάστας  1-3 (9′ Γκελοσάνι / 5′ Ολιβέιρα, 49′-63′ Καμπεράι)
Ηρόδοτος – Ρεθυμνιακός  2-0 (64′ Μυλωνάς πεν, 90+1′ Κοιλιάρας)
Πλατανιάς – Αλμυρός Γαζίου  0-6 (21′ Αζίζι, 58′ Μωραΐτης, 72′-80′ Δαμιανάκης, 82′-86′ Λεόν)

3η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-2 (19′ Κατσικοκέρης, 63′ Πλουσής / 64′ Τζελάι, 83′ πεν Παπαδόπουλος)
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Παλαιόχωρας  6-0 (17′ Αζίζι, 27′-47′ Τοπούζης, 53′ Αλέν, 61′ Κέλι, 70′ Μίσκου)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αστέρας Ρεθύμνου  4-0 (6′-11′ Κόλα, 45+ Μάστορας, 63′ Αρζίδης)
ΑΟ Πόρου – Άρης Σούδας  1-1 (47′ Κασταλλιενάκης / 59′ Παπαθανασίου)
ΑΟ Δαμάστας – Αναγέννηση Ιεράπετρας  4-0 (4′ Παπαμιχελάκης, 83′-88′-90+ Ολιβέιρα)
Ρεθυμνιακός – Άρης Ρεθύμνου  4-0 (11′-65′ Σηφακάκης, 13′ Αριασβίλι, 44′ Μερτίρι)
Ατσαλένιος – Ηρόδοτος  2-1 (33′ πεν-69′ Καϊμακαμούδης / 88′ Κανδυλάκης)
ΑΕ Νεάπολης – Πλατανιάς  1-0 (34′ Ρέτζος)

4η αγωνιστική
Αλμυρός Γαζίου – Γιούχτας  1-1 (73′ Τοπούζης πεν / 69′ Σφυρογιαννάκης)
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-3 (80′ πεν-90+ πεν Παπαδόπουλος / 12′ Μαζιώτης, 35′ Βαρουξάκης, 45+ Κόλα)
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕ Νεάπολης  4-1 (17′ πεν-71′-81′ Μανουσάκης πεν, 76′ Φράνκο / 85′ Ρέτζος)
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Πόρου  1-2 (41′ Μπουρνέλης / 73′ Καστελλιανάκης, 90+2′ Φραγκουλάκης)
Άρης Σούδας – Ρεθυμνιακός  2-1 (27′ Δρακάκης, 90′ Μποτωνάκης / 19′ Μερτίρι)
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ηρόδοτος  1-1 (31′ Λαθούρης / 26′ Μυλωνάς)
Άρης Ρεθύμνου – Ατσαλένιος  1-3 (33′ Ζώτος / 11′ Καϊμακαμούδης, 14′ Κερμενίδης, 16′ Νάτος)
Πλατανιάς – ΑΟ Δαμάστας  1-1 (4′ Μαρτίνεζ πεν / 34′ Ολιβέιρα)

5η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΕ Νεάπολης – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ρεθυμνιακός – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατσαλένιος – Άρης Σούδας
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Άρης Ρεθύμνου
Ηρόδοτος – Πλατανιάς

6η αγωνιστική
ΑΕ Νεάπολης – Γιούχτας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΟ Πόρου
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Δαμάστας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ηρόδοτος
Αστέρας Ρεθύμνου – Ατσαλένιος
Άρης Σούδας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Πλατανιάς – Άρης Ρεθύμνου

7η αγωνιστική
Γιούχτας – ΑΟ Πόρου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕ Νεάπολης
Ρεθυμνιακός – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ηρόδοτος – Αλμυρός Γαζίου
Ατσαλένιος – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Άρης Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Αστέρας Ρεθύμνου
Πλατανιάς – Άρης Σούδας

8η αγωνιστική
ΑΟ Δαμάστας – Γιούχτας
ΑΟ Πόρου – Ρεθυμνιακός
ΑΕ Νεάπολης – Ηρόδοτος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ατσαλένιος
Αλμυρός Γαζίου – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Άρης Σούδας
Αστέρας Ρεθύμνου – Πλατανιάς

9η αγωνιστική
Γιούχτας – Ρεθυμνιακός
Ηρόδοτος – ΑΟ Δαμάστας
Ατσαλένιος – ΑΟ Πόρου
Άρης Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Άρης Σούδας – Αλμυρός Γαζίου
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΟ Παλαιόχωρας
Πλατανιάς – ΑΟ Αγίου Νικολάου

10η αγωνιστική
Ηρόδοτος – Γιούχτας
Ρεθυμνιακός – Ατσαλένιος
ΑΟ Δαμάστας – Άρης Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΕ Νεάπολης – Άρης Σούδας
Αλμυρός Γαζίου – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Πλατανιάς

11η αγωνιστική
Γιούχτας – Ατσαλένιος
Άρης Ρεθύμνου – Ηρόδοτος
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Ρεθυμνιακός
Άρης Σούδας – ΑΟ Δαμάστας
Αστέρας Ρεθύμνου – ΑΕ Νεάπολης
ΑΟ Παλαιόχωρας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Αλμυρός Γαζίου
Πλατανιάς – ΑΟ Πόρου

12η αγωνιστική
Άρης Ρεθύμνου – Γιούχτας
Ατσαλένιος – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Ηρόδοτος – Άρης Σούδας
ΑΟ Δαμάστας – Αστέρας Ρεθύμνου
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Παλαιόχωρας
ΑΕ Νεάπολης – ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Αλμυρός Γαζίου
Ρεθυμνιακός – Πλατανιάς

13η αγωνιστική
Γιούχτας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
Άρης Σούδας – Άρης Ρεθύμνου
Αστέρας Ρεθύμνου – Ηρόδοτος
ΑΟ Παλαιόχωρας – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου – ΑΟ Δαμάστας
Αλμυρός Γαζίου – ΑΟ Πόρου
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – ΑΕ Νεάπολης
Πλατανιάς – Ατσαλένιος

14η αγωνιστική
|Άρης Σούδας – Γιούχτας
Άρης Ρεθύμνου – Αστέρας Ρεθύμνου
Ατσαλένιος – ΑΟ Παλαιόχωρας
Ηρόδοτος – ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεθυμνιακός – Αλμυρός Γαζίου
ΑΟ Δαμάστας – ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
ΑΟ Πόρου – ΑΕ Νεάπολης
Αναγέννηση Ιεράπετρας – Πλατανιάς

15η αγωνιστική
Αστέρας Ρεθύμνου – Άρης Σούδας
ΑΟ Παλαιόχωρας – Αναγέννηση Ιεράπετρας
ΑΟ Αγίου Νικολάου – Άρης Ρεθύμνου
Αλμυρός Γαζίου – Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ – Ηρόδοτος
ΑΕ Νεάπολης – Ρεθυμνιακός
ΑΟ Πόρου – ΑΟ Δαμάστας
Γιούχτας – Πλατανιάς