Κατηγορίες

Γ Εθνική (1ος όμιλος)


Αετός Οφρυνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης 2-1 (41′ Αποστολίδης, 56′ Δουμάνης / 15′ Ευθυμιάδης)
Κεραυνός Πέρνης-Άρης Αβάτου 1-1 (77′ Κωνσταντάρας / 60′ Γκέκας)
Ηρακλής Ζυγού-Πανσερραϊκός 1-2 (80′ Δημητριάδης / 10′ Ομπόσου, 63′ Πτηνόπουλος)
Δόξα Κάτω Καμήλας-Απόλλων Παραλιμνίου 0-1 (45+ Ενλουντούλου)
Πανδραμαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης 3-1 (14′-83′ Μπερούκας, 79′ Μπελμανί / 7′ Χαριτίδης)
Δόξα Θεολόγου-Ορφέας Ξάνθης 0-2 (2′ Κουκουρίγκος, 90+ Μαυρόπουλος)
Ρεπό: Κιλκισιακός


Κιλκισιακός-Αετός Οφρυνίου 0-5 (32′-40′-44′ πεν Δουμάνης, 50′ Κωνσταντινίδης, 82′ Πανάγου)
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Κεραυνός Πέρνης  1-2 (58′ Τσορτανίδης / 23′ Χατζηκυριάκος, 76′ Κυριακόπουλος)
Άρης Αβάτου-Δόξα Κάτω Καμήλας  4-1 (20′ Σαρηγιαννίδης, 28′ Γκίκας, 59′ Μπουλούτ, 60′ Ζωσιμίδης / 48′ Γεράκης)
Πανσερραϊκός-Πανδραμαϊκός  1-1 (40′ Ζιώγας / 67′ Διαμαντίδης)
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Θεολόγου  4-0 (45′-52′-83′ Γαϊδαρτζής, 68′ Λιάρας)
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης  4-1 (34′ Χαριτίδης πεν, 38′-90+ Λίτσκας, 83′ Γεωργιάδης / 22′ Κουκουρίγκος)
Ρεπό: Ηρακλής Ζυγού


Αετός Οφρυνίου-Κεραυνός Πέρνης  1-1 (26′ Παυλίδης / 13′ Μελισσόπουλος πεν)
Ηρακλής Ζυγού-Κιλκισιακός  2-0 (73′-80′ Χασιώτης)
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ένωση Αλεξανδρούπολης  4-2 (20′ Ζάντσιος, 36′ Μπίλης, 74′-76′ Γεράκης / 44′ Ευθυμιάδης, 51′ Πατσιώρας Κ.)
Δόξα Θεολόγου-Άρης Αβάτου  0-0
Ορφέας Ξάνθης-Πανσερραϊκός  0-1 (77′ Ζέρης)
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Παραλιμνίου  2-0 (18′ Νάκας, 30′ Λίτσκας)
Ρεπό: Πανδραμαϊκός


Ηρακλής Ζυγού-Αετός Οφρυνίου  1-2 (62′ Πανέρης / 42′ Αποστολίδης πεν, 44′ Δουμάνης)
Κεραυνός Πέρνης-Δόξα Κάτω Καμήλας  2-4 (57′ Κυριακόπουλος, 63′ Μπαντάνης / 43′ Μπονέρης, 51′ Κωνσταντίνου, 74 Σαρέγκος, 90′ Γεράκης)
Κιλκισιακός-Πανδραμαϊκός  0-3 (12′-66′ Μπερούκας, 57′ Μπελμανί)
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Δόξα Θεολόγου  1-0 (20′ Λίτσιος)
Άρης Αβάτου-Νέστος Χρυσούπολης  1-2 (33′ Χακάν / 62′ Μπλιος, 77′ Λίτσκας)
Πανσερραϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου  1-1 (81′ Φαμπρίτσιο / 31′ Γαϊδαρτζής)
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης


Αετός Οφρυνίου-Δόξα Κάτω Καμήλας  1-1 (55′ Καραγιαννίδης / 75′ Μίνγκας)
Πανδραμαϊκός-Ηρακλής Ζυγού  2-0 (52′-74′ πεν Μπερούκας)
Δόξα Θεολόγου-Κεραυνός Πέρνης  0-2 (26′ Μπαντάνης, 71′ Μελισσόπουλος)
Ορφέας Ξάνθης-Κιλκισιακός  0-2 (27′-74′ Πιπερτζής)
Νέστος Χρυσούπολης-Ένωση Αλεξανδρούπολης  4-0 (53′-78′ Λίτσκας, 65′ Κοβάτσης, 83′ Γεωργιάδης)
Πανσερραϊκός-Άρης Αβάτου  3-0 (32′ Φαμπρίτσιο, 53′ Ομπόσου, 70′ Γκούρτσας)
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου


Πανδραμαϊκός-Αετός Οφρυνίου 4-1 (13′-90+2′ Μπελμάνι, 70′-90+4′ πεν Μπερούκας / 23′ Αποστολίδης)
Δόξα Κάτω Καμήλας-Δόξα Θεολόγου  2-1 (49′ αυτογκόλ, 84′ Μίνγκας πεν / 64′ Μπρατσιάνι)
Ηρακλής Ζυγού-Ορφέας Ξάνθης  0-0
Κεραυνός Πέρνης-Νέστος Χρυσούπολης  1-3 (30′ Παπαδόπουλος Λ. / 27′ Λίτσκας πεν, 64′ Αδαμάκης, 75′ Μπλιος)
Κιλκισιακός-Απόλλων Παραλιμνίου  0-0
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Πανσερραϊκός  0-0
Ρεπό: Άρης Αβάτου


Αετός Οφρυνίου-Δόξα Θεολόγου  2-0 (2′ Κωνσταντινίδης, 69′ Καραγιαννίδης)
Ορφέας Ξάνθης-Πανδραμαϊκός  0-2 (70′-87′ Μπελμάνι)
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Κάτω Καμήλας  1-0 (89′ Αδαμάκης)
Απόλλων Παραλιμνίου-Ηρακλής Ζυγού  1-0 (90+ Γαϊδαρτζής)
Πανσερραϊκός-Κεραυνός Πέρνης  5-3 (7′-15′ Πέτρου, 9′-26′-83′ Γκούρτσας / 13′ Χατζηκυριακού πεν, 46′ Κυριακόπουλος, 73′ Μενίκου πεν)
Άρης Αβάτου-Κιλκισιακός  2-0 (34′ Ζωσιμίδης, 81′ Γκέκας)
Ρεπό: Ένωση Αλεξανδρούπολης


Ορφέας Ξάνθης-Αετός Οφρυνίου  0-0
Δόξα Θεολόγου-Νέστος Χρυσούπολης  0-1 (10′ Νάκας)
Πανδραμαϊκός-Απόλλων Παραλιμνίου  0-4 (7′ Κουτζαβασίλης, 18′ Καριοφύλλης, 82′-88′ Γαϊδαρτζής)
Δόξα Κάτω Καμήλας-Πανσερραϊκός  1-2 (66′ Γεράκης / 62′ Τσιμίκας, 84′ Παπαβασιλείου)
Ηρακλής Ζυγού-Άρης Αβάτου  2-2 (60′-63′ Χασιώτης / 45′ Γκέκα, 69′ Ζωσιμίδης)
Κιλκισιακός-Ένωση Αλεξανδρούπολης  1-2 (39′ Κουκουλέκης / 41′ Μαλτέζος, 51′ Πατσιώρας πεν)
Ρεπό: Κεραυνός Πέρνης


Αετός Οφρυνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Πανσερραϊκός-Δόξα Θεολόγου
Άρης Αβάτου-Πανδραμαϊκός
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ηρακλής Ζυγού
Κεραυνός Πέρνης-Κιλκισιακός
Ρεπό: Δόξα Κάτω Καμήλας

10η
Απόλλων Παραλιμνίου-Αετός Οφρυνίου
Νέστος Χρυσούπολης-Πανσερραϊκός
Ορφέας Ξάνθης-Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας-Κιλκισιακός
Ηρακλής Ζυγού-Κεραυνός Πέρνης
Ρεπό: Δόξα Θεολόγου

11η
Αετός Οφρυνίου-Πανσερραϊκός
Άρης Αβάτου-Απόλλων Παραλιμνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Κιλκισιακός-Δόξα Θεολόγου
Κεραυνός Πέρνης-Πανδραμαϊκός
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ηρακλής Ζυγού
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης

12η
Άρης Αβάτου-Αετός Οφρυνίου
Απόλλων Παραλιμνίου-Ένωση Αλεξανδρούπολης
Νέστος Χρυσούπολης-Κιλκισιακός
Ορφέας Ξάνθης-Κεραυνός Πέρνης
Δόξα Θεολόγου-Ηρακλής Ζυγού
Πανδραμαϊκός-Δόξα Κάτω Καμήλας
Ρεπό: Πανσερραϊκός

13η
Ένωση Αλεξανδρούπολης-Άρης Αβάτου
Κιλκισιακός-Πανσερραϊκός
Κεραυνός Πέρνης-Απόλλων Παραλιμνίου
Ηρακλής Ζυγού-Νέστος Χρυσούπολης
Δόξα Κάτω Καμήλας-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Θεολόγου-Πανδραμαϊκός
Ρεπό: Αετός Οφρυνίου

error: Protected