Κατηγορίες

Γ Εθνική (1ος όμιλος)

1η / 16η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Άρης Αβάτου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Πανδραμαϊκός
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Ευόσμου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Αμπελοκήπων – Εθνικός Σοχού
Ορφέας Ξάνθης – Ηρακλής Αμπελοκήπων

2η /17η αγωνιστική
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Άρης Αβάτου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Πανδραμαϊκός – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Διδυμοτείχου – Αετός Οφρυνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
ΑΕ Ευόσμου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης

3η / 18η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Νέστος Χρυσούπολης – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αετός Οφρυνίου – Άρης Αβάτου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Αμπελοκήπων – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Ορφέας Ξάνθης – ΑΕ Ευόσμου
Ελπίδα Σαπών – Εθνικός Σοχού

4η / 19η αγωνιστική
Νέστος Χρυσούπολης – Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Αετός Οφρυνίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Άρης Αβάτου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – Ηρακλής Αμπελοκήπων
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ορφέας Ξάνθης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Εθνικός Σοχού
ΑΕ Ευόσμου – Ελπίδα Σαπών

5η / 20η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Αετός Οφρυνίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Ορφέας Ξάνθης – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Πανδραμαϊκός
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Διδυμοτείχου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – ΑΕ Ευόσμου

6η / 21η αγωνιστική
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Απόλλων Παραλιμνίου
Αετός Οφρυνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ορφέας Ξάνθης
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου – Ελπίδα Σαπών
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Διδυμοτείχου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου

7η / 22η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – ΑΕ Αμπελοκήπων
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ορφέας Ξάνθης – Αετός Οφρυνίου
Εθνικός Σοχού – Νέστος Χρυσούπολης
Ελπίδα Σαπών – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
ΑΕ Ευόσμου – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Διδυμοτείχου

8η / 23η αγωνιστική
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ορφέας Ξάνθης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Εθνικός Σοχού
Αετός Οφρυνίου – Ελπίδα Σαπών
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Ευόσμου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – ΑΕ Διδυμοτείχου
Άρης Αβάτου – Πανδραμαϊκός

9η / 24η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ορφέας Ξάνθης
Εθνικός Σοχού – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Ελπίδα Σαπών – ΑΕ Αμπελοκήπων
ΑΕ Ευόσμου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Διδυμοτείχου – Νέστος Χρυσούπολης
Πανδραμαϊκός – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Άρης Αβάτου – Ένωση Αλεξανδρούπολης

10η / 25η αγωνιστική
Εθνικός Σοχού – Απόλλων Παραλιμνίου
Ορφέας Ξάνθης – Ελπίδα Σαπών
Ηρακλής Αμπελοκήπων – ΑΕ Ευόσμου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αναγέννηση Θαλασσιάς – ΑΕ Διδυμοτείχου
Αετός Οφρυνίου – Πανδραμαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης – Άρης Αβάτου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ένωση Αλεξανδρούπολης

11η / 26η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Ελπίδα Σαπών
ΑΕ Ευόσμου – Εθνικός Σοχού
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Διδυμοτείχου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Πανδραμαϊκός – ΑΕ Αμπελοκήπων
Άρης Αβάτου – Αναγέννηση Θαλασσιάς
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Αετός Οφρυνίου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Νέστος Χρυσούπολης

12η / 27η αγωνιστική
ΑΕ Ευόσμου – Απόλλων Παραλιμνίου
Ελπίδα Σαπών – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Εθνικός Σοχού – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Άρης Αβάτου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Αετός Οφρυνίου – Νέστος Χρυσούπολης

13η / 28η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
ΑΕ Διδυμοτείχου – ΑΕ Ευόσμου
Πανδραμαϊκός – Ελπίδα Σαπών
Άρης Αβάτου – Εθνικός Σοχού
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – Ηρακλής Αμπελοκήπων
Νέστος Χρυσούπολης – ΑΕ Αμπελοκήπων
Αετός Οφρυνίου – Αναγέννηση Θαλασσιάς

14η / 29η αγωνιστική
ΑΕ Διδυμοτείχου – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός
ΑΕ Ευόσμου – Άρης Αβάτου
Ελπίδα Σαπών – Ένωση Αλεξανδρούπολης
Εθνικός Σοχού – Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Ηρακλής Αμπελοκήπων – Αετός Οφρυνίου
ΑΕ Αμπελοκήπων – Αναγέννηση Θαλασσιάς

15η / 30η αγωνιστική
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός
Άρης Αβάτου – ΑΕ Διδυμοτείχου
Ένωση Αλεξανδρούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Δόξα Νέου Σιδηροχωρίου – ΑΕ Ευόσμου
Νέστος Χρυσούπολης – Ελπίδα Σαπών
Αετός Οφρυνίου – Εθνικός Σοχού
Αναγέννηση Θαλασσιάς – Ορφέας Ξάνθης
ΑΕ Αμπελοκήπων – Ηρακλής Αμπελοκήπων