Κατηγορίες

Γ Εθνική (1ος όμιλος)

1η αγωνιστική (24/10)

Θερμαϊκός Θέρμης – Αναγέννηση Πλαγιάς  0-1 (40′ Σερταρίδης)
Δόξα Δράμας – Ορφέας Ξάνθης  0-0
Νέστος Χρυσούπολης – Αγροτικός Αστέρας  1-1 (30′ αυτογκόλ / 84′ αυτογκόλ)
Αλεξανδρούπολη FC – Εθνικός Σοχού  0-2 (13′ Στασινόπουλος, 78′ Ταχματζίδης)
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Πανδραμαϊκός  0-2 (39′ Πινδώνης, 48′ Τζελίδης)
Άρης Αβάτου – Απόλλων Παραλιμνίου  3-1 (33′ Σαρηγιαννίδης, 82′ Βαφειάδης, 89′ Παπαδόπουλος N. / 17′ Γκίκας)

2η αγωνιστική (31/10)

Δόξα Δράμας – Θερμαϊκός Θέρμης  5-2 (7′ Χατζηκυριάκου, 19′ Στάικος, 50′-90+1′ Κόντος, 83′ Οκεναρόμπου / 60′ Πουρνάρας πεν, 74′ Βενιζέλος)
Αναγέννηση Πλαγιάς – Νέστος Χρυσούπολης  3-1 (14′-61′ Μπαρμπούτης, 16′ Στεφανίδης / 33′ Μπάμπουρας)
Ορφέας Ξάνθης – Αλεξανδρούπολη FC  2-3 (22′ Παπαδόπουλος Λ., 43′ Τορομανίδης πεν / 5′ Ρουμπιές. 7′ Καρακασίδης, 71′ Μαλτέζος)
Αγροτικός Αστέρας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  1-0 (64′ Καθάριος)
Εθνικός Σοχού – Άρης Αβάτου  1-2 (34′ Ταχματζίδης / 81′ Βαφειάδης, 87′ Γκέκας)
Απόλλων Παραλιμνίου – Πανδραμαϊκός  0-2 (21′ Παυλίδης Γ., 90′ Αχαλινόπουλος)

3η αγωνιστική (7/11)

Θερμαϊκός Θέρμης – Νέστος Χρυσούπολης  2-0 (7′ Κράβαρης, 88′ Αγγελίδης)
Αλεξανδρούπολη FC – Δόξα Δράμας  1-1 (57′ Πατσιώρας Κ. πεν / 47′ Τζανουλίνος)
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αναγέννηση Πλαγιάς  2-0 (47′ Τσολακίδης, 74′ Σαλπιγγίδης)
Άρης Αβάτου – Ορφέας Ξάνθης  3-0 (2′ Φούντας, 84′ Παπαδόπουλος, 86′ Γκέκας)
Απόλλων Παραλιμνίου – Αγροτικός Αστέρας  1-2 (24′ Γεωργιάδης πεν / 26′-61′ Μελισσόπουλος)
Πανδραμαϊκός – Εθνικός Σοχού  1-1 (90+4′ Πινδώνης / 20′ Αμαραντίδης)

4η αγωνιστική (14/11)

Αλεξανδρούπολη FC – Θερμαϊκός Θέρμης  2-1 (41′ Καρακασίδης, 74′ Πατσιώρας / 64′ Βενιζέλος)
Νέστος Χρυσούπολης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  1-0 (35′ Γκατζολάρι)
Δόξα Δράμας – Άρης Αβάτου  0-1 (81′ Καρατλίδης)
Αναγέννηση Πλαγιάς – Απόλλων Παραλιμνίου  1-2 (69′ Παντελιάδης / 11′ Γεωργιάδης, 14′ Θεοδωρίδης)
Ορφέας Ξάνθης – Πανδραμαϊκός  0-4 (22′-47′ Μπερούκας, 45+2′ Τζελίδης, 75′ Παυλίδης Γ.)
Εθνικός Σοχού – Αγροτικός Αστέρας  0-0

5η αγωνιστική (21/11)

Θερμαϊκός Θέρμης – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου  3-0 (58′ Σιούτας, 74′ Πασιαρδής, 85′ Αγγελίδης)
Άρης Αβάτου – Αλεξανδρούπολη FC  1-2 (2′ Σαρηγιαννίδης / 14′ Πατσιώρας Γ., 45+1′ Πατσιώρας Α.)
Απόλλων Παραλιμνίου – Νέστος Χρυσούπολης  3-0 (23′ Γεωργιάδης, 26′ Καρυοφύλλης, 78′ Σερβές)
Πανδραμαϊκός – Δόξα Δράμας  0-0
Εθνικός Σοχού – Αναγέννηση Πλαγιάς  2-0 (39′ Στασινόπουλος, 41′ Θεοδωρίδης)
Αγροτικός Αστέρας – Ορφέας Ξάνθης 4-1 (1′ Καλλίδης, 14′ Καθάριος, 20′ Ευθυμιάδης, 37′ Κατσιάκης / 57′ Τορομανίδης)

6η αγωνιστική (28/11)

Άρης Αβάτου – Θερμαϊκός Θέρμης  1-0 (62′ Ψεμματάς πεν)
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Απόλλων Παραλιμνίου  0-2 (53′ Γκέκας, 76′ Σερβές)
Αλεξανδρούπολη FC – Πανδραμαϊκός  1-4 (45′ Στοΐνοβιτς / 26′ Γιαννόπουλος, 30′-54′ Μπερούκας, 77′ Παυλίδης)
Νέστος Χρυσούπολης – Εθνικός Σοχού  1-1 (45′ Μενίκου / 70′ Ελέζι)
Δόξα Δράμας – Αγροτικός Αστέρας  0-2 (51′ Ευθυμιάδης, 65′ Κεχαγιάς)
Αναγέννηση Πλαγιάς – Ορφέας Ξάνθης  2-2 (15′-44′ Παπουτσής / 75′-84′ Παπαδόπουλος)

7η αγωνιστική (5/12)

Θερμαϊκός Θέρμης – Απόλλων Παραλιμνίου
Πανδραμαϊκός – Άρης Αβάτου
Εθνικός Σοχού – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Αγροτικός Αστέρας – Αλεξανδρούπολη FC
Ορφέας Ξάνθης – Νέστος Χρυσούπολης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Δόξα Δράμας

8η αγωνιστική (12/12)

Πανδραμαϊκός – Θερμαϊκός Θέρμης
Απόλλων Παραλιμνίου – Εθνικός Σοχού
Άρης Αβάτου – Αγροτικός Αστέρας
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Ορφέας Ξάνθης
Αλεξανδρούπολη FC – Αναγέννηση Πλαγιάς
Νέστος Χρυσούπολης – Δόξα Δράμας

9η αγωνιστική (19/12)

Θερμαϊκός Θέρμης – Εθνικός Σοχού
Αγροτικός Αστέρας – Πανδραμαϊκός
Ορφέας Ξάνθης – Απόλλων Παραλιμνίου
Αναγέννηση Πλαγιάς – Άρης Αβάτου
Δόξα Δράμας – Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου
Νέστος Χρυσούπολης – Αλεξανδρούπολη FC

10η αγωνιστική (9/1/2022)

Αγροτικός Αστέρας – Θερμαϊκός Θέρμης
Εθνικός Σοχού – Ορφέας Ξάνθης
Πανδραμαϊκός – Αναγέννηση Πλαγιάς
Απόλλων Παραλιμνίου – Δόξα Δράμας
Άρης Αβάτου – Νέστος Χρυσούπολης
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Αλεξανδρούπολη FC

11η αγωνιστική (16/1/2022)

Ορφέας Ξάνθης – Θερμαϊκός Θέρμης
Αναγέννηση Πλαγιάς – Αγροτικός Αστέρας
Δόξα Δράμας – Εθνικός Σοχού
Νέστος Χρυσούπολης – Πανδραμαϊκός
Αλεξανδρούπολη FC – Απόλλων Παραλιμνίου
Μέγας Αλέξανδρος Ορφανίου – Άρης Αβάτου

error: Protected