Κατηγορίες

Γ Εθνική (3ος όμιλος)

1η / 16η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας – ΠΟ Φήκης
Κοζάνη – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αετός Μακρυχωρίου – Ηρακλής Λάρισας
ΑΣ Μετέωρα – ΑΟ Σελλάνων
Μακεδονικός Φούφα – ΑΕ Καρίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό : Δίας Δίου

2η /17η αγωνιστική
Δίας Δίου – Ατρόμητος Παλαμά
ΠΟ Ελασσόνας – Αναγέννηση Καρδίτσας
ΠΟ Φήκης – Αετός Μακρυχωρίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΣ Μετέωρα
Ηρακλής Λάρισας – Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Σελλάνων – Ερμής Αμυνταίου
ΑΕ Καρίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Ρεπό : Κοζάνη

3η / 18η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Αναγέννηση Καρδίτσας
Κοζάνη – Δίας Δίου
Αετός Μακρυχωρίου – ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφα – ΠΟ Φήκης
Ερμής Αμυνταίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Ηρακλής Λάρισας
ΑΟ Σελλάνων – ΑΕ Καρίτσας
Ρεπό : ΑΣ Μετέωρα

4η / 19η αγωνιστική
Κοζάνη – Ατρόμητος Παλαμά
Αναγέννηση Καρδίτσας – Αετός Μακρυχωρίου
Δίας Δίου – ΑΣ Μετέωρα
ΠΟ Ελασσόνας – Μακεδονικός Φούφα
ΠΟ Φήκης – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΑΕ Καρίτσας
Ηρακλής Λάρισας – ΑΟ Σελλάνων
Ρεπό : Ερμής Αμυνταίου

5η / 20η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΣ Μετέωρα – Κοζάνη
Μακεδονικός Φούφα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ερμής Αμυνταίου – Δίας Δίου
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων – ΠΟ Φήκης
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Ηρακλής Λάρισας
Ρεπό : ΑΕ Καρίτσας

6η / 21η αγωνιστική
ΑΣ Μετέωρα – Ατρόμητος Παλαμά
Αετός Μακρυχωρίου – Μακεδονικός Φούφα
Κοζάνη – Ερμής Αμυνταίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Δίας Δίου – ΑΕ Καρίτσας
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΟ Σελλάνων
ΠΟ Φήκης – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Ρεπό : Ηρακλής Λάρισας

7η / 22η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Μακεδονικός Φούφα
Ερμής Αμυνταίου – ΑΣ Μετέωρα
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Αετός Μακρυχωρίου
ΑΕ Καρίτσας – Κοζάνη
ΑΟ Σελλάνων – Αναγέννηση Καρδίτσας
Ηρακλής Λάρισας – Δίας Δίου
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – ΠΟ Ελασσόνας
Ρεπό : ΠΟ Φήκης

8η / 23η αγωνιστική
Ερμής Αμυνταίου – Ατρόμητος Παλαμά
Μακεδονικός Φούφα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΣ Μετέωρα – ΑΕ Καρίτσας
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΟ Σελλάνων
Κοζάνη – Ηρακλής Λάρισας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Δίας Δίου – ΠΟ Φήκης
Ρεπό : ΠΟ Ελασσόνας

9η / 24η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΑΕ Καρίτσας – Ερμής Αμυνταίου
ΑΟ Σελλάνων – Μακεδονικός Φούφα
Ηρακλής Λάρισας – ΑΣ Μετέωρα
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Αετός Μακρυχωρίου
ΠΟ Φήκης – Κοζάνη
ΠΟ Ελασσόνας – Δίας Δίου
Ρεπό : Αναγέννηση Καρδίτσας

10η / 25η αγωνιστική
ΑΕ Καρίτσας – Ατρόμητος Παλαμά
Οικονόμος Τσαριτσάνης – ΑΟ Σελλάνων
Ερμής Αμυνταίου – Ηρακλής Λάρισας
Μακεδονικός Φούφα – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΣ Μετέωρα – ΠΟ Φήκης
Κοζάνη – ΠΟ Ελασσόνας
Αναγέννηση Καρδίτσας – Δίας Δίου
Ρεπό : Αετός Μακρυχωρίου

11η / 26η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – ΑΟ Σελλάνων
Ηρακλής Λάρισας – ΑΕ Καρίτσας
Εθνικός Νέου Κεραμιδίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
ΠΟ Φήκης – Ερμής Αμυνταίου
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΣ Μετέωρα
Δίας Δίου – Αετός Μακρυχωρίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Κοζάνη
Ρεπό : Μακεδονικός Φούφα

12η / 27η αγωνιστική
Ηρακλής Λάρισας – Ατρόμητος Παλαμά
ΑΟ Σελλάνων – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΑΕ Καρίτσας – ΠΟ Φήκης
Ερμής Αμυνταίου – ΠΟ Ελασσόνας
Μακεδονικός Φούφα – Δίας Δίου
ΑΣ Μετέωρα – Αναγέννηση Καρδίτσας
Αετός Μακρυχωρίου – Κοζάνη
Ρεπό : Οικονόμος Τσαριτσάνης

13η / 28η αγωνιστική
Ατρόμητος Παλαμά – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
ΠΟ Φήκης – Ηρακλής Λάρισας
ΠΟ Ελασσόνας – ΑΕ Καρίτσας
Δίας Δίου – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ερμής Αμυνταίου
Κοζάνη – Μακεδονικός Φούφα
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΣ Μετέωρα
Ρεπό : ΑΟ Σελλάνων

14η / 29η αγωνιστική
ΠΟ Φήκης – Ατρόμητος Παλαμά
Ηρακλής Λάρισας – ΠΟ Ελασσόνας
ΑΟ Σελλάνων – Δίας Δίου
ΑΕ Καρίτσας – Αναγέννηση Καρδίτσας
Οικονόμος Τσαριτσάνης – Κοζάνη
Ερμής Αμυνταίου – Αετός Μακρυχωρίου
Μακεδονικός Φούφα – ΑΣ Μετέωρα
Ρεπό : Εθνικός Νέου Κεραμιδίου

15η / 30η αγωνιστική
ΠΟ Ελασσόνας – ΠΟ Φήκης
Δίας Δίου – Εθνικός Νέου Κεραμιδίου
Αναγέννηση Καρδίτσας – Ηρακλής Λάρισας
Κοζάνη – ΑΟ Σελλάνων
Αετός Μακρυχωρίου – ΑΕ Καρίτσας
ΑΣ Μετέωρα – Οικονόμος Τσαριτσάνης
Μακεδονικός Φούφα – Ερμής Αμυνταίου
Ρεπό : Ατρόμητος Παλαμά