Κατηγορίες

Γ Εθνική (8ος όμιλος)

Ατσαλένιος-ΑΟ Επισκοπής 2-3 (29′ Λέκκας, 58′ Καϊμακαμούδης / 46′ Γκιόκα, 62′ Λίμα, 85′ Τσιριγώτης)
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος 0-1 (80′ Γκίνι)
Γιούχτας-ΑΟ Αγίου Νικολάου 3-1 (11′ Βελονάκης, 24′-79′ πεν Φραγκουλάκης / 88′ Πυθαρούλης)
Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ 3-1 (32′ Δελήμπασης πεν, 75′ Μερτίρι, 86′ Άννι / 70′ Βεστάκης)
Ρεπό: ΑΟ Πόρου

ΑΟ Επισκοπής-Πανακρωτηριακός  2-2 (28′ Τσιριγώτης, 72′ Πολυχρόνης / 37′-49′ Δρακάκης)
ΑΟ Πόρου-Ατσαλένιος  1-1 (9′ Μαραθιανός πεν / 44′ Καϊμακαμούδης)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  3-1 (10′ Μαρκάκης, 23′ Θεοδωρίδης, 90+ Τσάγκας / 89′ Κόλα)
Ηρόδοτος-Ρεθυμνιακός  1-0 (32′ Βεκράκος)
Ρεπό: Γιούχτας

Ατσαλένιος-Πανακρωτηριακός  1-0 (90+ Νικολί)
Γιούχτας-ΑΟ Πόρου  1-1 (86′ Μπαλντοβαλίεφ / 67′ Μεταξάκης)
Ρεθυμνιακός-ΑΟ Επισκοπής  0-2 (11′ Πολυχρόνης, 87′ Νίκιτς)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Ηρόδοτος  0-2 (64′ Αμαραντίδης, 75′ Βακράκος)
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-0 (90′ Μπρίτο)
ΑΟ Πόρου-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-3 (38′ Μεταξάκης πεν / 14′ Βεστάκης, 28′-54′ Κόλα)
Πανακρωτηριακός-Ρεθυμνιακός  3-2 (2′ Βουρβαχάκης, 10′ Τζόρνταν, 90′ Δρακάκης / 14′ Δελήμπασης πεν, 87′ Αντεμάι)
Γιούχτας-Ατσαλένιος  2-2 (35′ Ραπτάκης, 74′ Πλουσής Δ. / 15′ Τζουανάκης, 58′ Πλουσής Β.)
Ρεπό: Ηρόδοτος

Ατσαλένιος-Ρεθυμνιακός  1-1 (58′ Λέκκας / 24′ Αντεμάι)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Γιούχτας  0-1 (33′ Βελονάκης)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Πανακρωτηριακός  2-1 (56′ Κέλι, 90+ αυτογκόλ / 47′ Καρλίτο πεν)
Ηρόδοτος-ΑΟ Πόρου  4-1 (58′ Γκίνη, 60′ Κουσίδης πεν, 86′ Τσακάνι, 90+ Μίσσας / 68′ Χρηστάκης)
Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

ΑΟ Πόρου-ΑΟ Επισκοπής  0-1 (90+4′ Φερέιρα)
Γιούχτας-Ηρόδοτος  0-1 (52′ Βακράκος)
Ρεθυμνιακός-ΑΟ Αγίου Νικολάου  3-1 (16′ Μερτίρι, 29′-81′ Σταύρε / 83′ Σγουρός)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατσαλένιος  1-1 (13′ Κόλα / 41′ Πλουσής)
Ρεπό: Πανακρωτηριακός

ΑΟ Επισκοπής-Γιούχτας  2-0 (17′ Νίκιτς, 42′ Πίσπας)
Πανακρωτηριακός-ΑΟ Πόρου  5-0 (12′ Βασιλομιχελάκης, 16′ Κοζάκης, 70′ Μπαδιεριτάκης, 72′ Τζόρνταν, 90+ Δρακάκης)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Ατσαλένιος  3-1 (63′ Πυθαρούλης, 67′ Μαρκάκης, 81′ Καλογιαννίδης / 90+ Βοργιάς πεν)
Ηρόδοτος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-2 (39′ Κοντογιάννης / 50′ Νικόλτσης, 66′ Μποτωνάκης πεν)
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

Ατσαλένιος-Ηρόδοτος  1-0 (66′ Ρωμανάκης)
Γιούχτας-Πανακρωτηριακός  2-0 (47′-71′ Μπαλντοβαλίεφ)
Ρεθυμνιακός-ΑΟ Πόρου  1-0 (90+4′ Μερτίρι)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Επισκοπής  0-2 (10′ Πίσπας, 67′ Φάμπιο)
Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου

ΑΟ Πόρου-ΑΟ Αγίου Νικολάου  0-1 (82′ Πυθαρούλης)
Πανακρωτηριακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-0 (27′ Βουρβαχάκης)
Ρεθυμνιακός-Γιούχτας  1-4 (89′ Σηφακάκης / 9′ Μπαλντοβαλίεφ, 23′ Βαρούχας, 81′ Φραγκουλάκης, 86′ Μπελαδάκης)
Ηρόδοτος-ΑΟ Επισκοπής  2-2 (54′ Κοντογιάννης, 57′ Τσακάνι / 22′-25′ Φερέιρα)
Ρεπό: Ατσαλένιος

10η

ΑΟ Επισκοπής-Ατσαλένιος  2-0 (30′ Τσιριγώτης, 53′ Νάνι)
Ηρόδοτος – Πανακρωτηριακός  1-1 (65′ Κατσαρός / 88′ Καρλίτο)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Γιούχτας  0-1 (76′ Σφυρογιαννάκης)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ρεθυμνιακός  1-1 (79′ Σινγκ / 50′ Αλχασάν)
Ρεπό: ΑΟ Πόρου

11η

Πανακρωτηριακός-ΑΟ Επισκοπής  1-1 (24′ Καρλίτο πεν / 48′ Πίσπας)
Ατσαλένιος-ΑΟ Πόρου  0-1 (18′ Πήλιος)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-1 (40′ Βεστάκης, 83′ Νικόλτσης / 23′ Χατζόπουλος)
Ρεθυμνιακός-Ηρόδοτος  0-2 (77′ Γαρεφαλάκης, 90+3′ Τσακάνι)
Ρεπό: Γιούχτας

12η

Πανακρωτηριακός-Ατσαλένιος  1-0 (24′ Καρλίτο)
ΑΟ Πόρου-Γιούχτας  3-4 (33′ Πήλιος πεν, 34′ Λουμπάκης, 67′ Ποκόνγκ / 25′-28′ Ραπτάκης, 58′ πεν-75′ Φραγκουλάκης)
ΑΟ Επισκοπής-Ρεθυμνιακός  6-0 (4′-45+ πεν Τσιριγώτης, 26′ Πίσπας, 65′ Γκελοσάνι, 81′ Γκιόκα, 90′ αυτογκόλ)
Ηρόδοτος-ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-1 (75′ Γκίνη / 26′ Ζέλιος)
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

13η

ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΟ Επισκοπής  1-4 (21′ Θεοδωρίδης / 53′-64′-74′ Τσιριγώτης, 54′ Σουμπασάκης)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Πόρου  0-1 (75′ Πήλιος)
Ρεθυμνιακός-Πανακρωτηριακός  2-2 (26′ Μερτίρι, 45′ Σηφακάκης / 1′ Βασιλομιχελάκης, 72′ Μάστορας)
Ατσαλένιος-Γιούχτας  1-1 (32′ Νάτος / 22′ Μπαλντοβαλίεφ)
Ρεπό: Ηρόδοτος

14η

Ρεθυμνιακός-Ατσαλένιος  0-1 (82′ Καϊμακαμούδης)
Γιούχτας-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-0 (64′ Βελονάκης)
Πανακρωτηριακός-ΑΟ Αγίου Νικολάου  2-0 (31′-86′ Δρακάκης)
ΑΟ Πόρου-Ηρόδοτος  1-2 (33′ Πήλιος πεν / 44′ Ανιτσάκης, 83′ Γκίνη)
Ρεπό: ΑΟ Επισκοπής

15η

ΑΟ Επισκοπής-ΑΟ Πόρου  2-0 (33′ Καρβουνιάρης, 55′ Τσιριγώτης)
Ηρόδοτος-Γιούχτας  0-2 (39′ Μωραΐτης, 90′ Πλουσής)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Ρεθυμνιακός  1-1 (50′ Καλογιαννίδης / 32′ Μυρθιανός)
Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-1 (77′ Γκελοσάνι / 90′ Βεστάκης)
Ρεπό: Πανακρωτηριακός

16η

Γιούχτας-ΑΟ Επισκοπής  1-1 (88′ Πλουσής / 29′ Πίσπας)
ΑΟ Πόρου-Πανακρωτηριακός  3-1 (69′ Ποκόνγκ, 77′ Ζαχαριουδάκης, 80′ Αμαραντίδης / 87′ Δρακάκης)
Ατσαλένιος-ΑΟ Αγίου Νικολάου  1-1 (49′ Κερμενίδης / 82′ Θεοδωρίδης)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ηρόδοτος  1-0 (60′ Περδικάκης)
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

17η

Ηρόδοτος-Ατσαλένιος  0-0
Πανακρωτηριακός-Γιούχτας  2-1 (45+1′ Βουρβαχάκης, 90+4′ Αναστασόπουλος / 90+1′ Πλουσής)
ΑΟ Πόρου-Ρεθυμνιακός  1-0 (62′ Μεγάλος πεν)
ΑΟ Επισκοπής-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  1-1 (57′ Τσιριγώτης πεν / 74′ Μποτωνάκης πεν)
Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου

18η

ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΟ Πόρου 2-1 (2′ Μουζιούρας, 37′ Τσακμάκης / 45′ Ποκόνγκ)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Πανακρωτηριακός  0-0
Γιούχτας-Ρεθυμνιακός  3-0 (9′ Φραγκουλάκης, 24′-90+ Πλουσής)
ΑΟ Επισκοπής-Ηρόδοτος  1-0 (45+ Πολυχρόνης)
Ρεπό: Ατσαλένιος

 

Play off

1η αγωνιστική (23/2, 15:00)

AO Επισκοπής-Ηρόδοτος  1-1 (16′ Μπρίτο / 90+2′ Κουσίδης πεν)
Γιούχτας-Πανακρωτηριακός  0-1 (89′ Τζόρνταν)

2η αγωνιστική (29/2, 15:00)

Ηρόδοτος-Γιούχτας  2-2 (3′ Ζαφειράκης, 35′ Κουτσογιαννάκης / 39′ Μωραΐτης, 64′ Παπαδάκης)
Πανακρωτηριακός-ΑΟ Επισκοπής  0-1 (45+ Τσιριγώτης)

3η αγωνιστική (8/3, 15:00)

Γιούχτας-ΑΟ Επισκοπής  2-1 (49′ Πλουσής, 90′ Μέμμος / 90+ Τσιριγώτης)
Ηρόδοτος-Πανακρωτηριακός  2-1 (56′ Γκίνη, 80′ Γαρεφαλάκης / 79′ Μπάτζιο)

4η αγωνιστική (15/3, 15:00)

Ηρόδοτος-ΑΟ Επισκοπής
Πανακρωτηριακός-Γιούχτας

5η αγωνιστική (22/3, 15:00)

Γιούχτας-Ηρόδοτος
ΑΟ Επισκοπής-Πανακρωτηριακός

6η αγωνιστική (29/3, 15:00)

ΑΟ Επισκοπής-Γιούχτας
Πανακρωτηριακός-Ηρόδοτος

 

Play out

1η αγωνιστική (23/2, 15:00)

Ρεθυμνιακός-Ατσαλένιος  0-2 (5′ Καϊμακαμούδης, 78′ Λέκκας)
ΑΟ Πόρος-ΑΟ Αγίου Νικολάου  0-0
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

2η αγωνιστική (29/2, 15:00)

Ατσαλένιος-ΑΟ Πόρος  1-0 (90′ Νικόλι)
ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ  2-1 (42′-45+1′ πεν Θεοδωρίδης / 33′ Βεστάκης)
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

3η αγωνιστική (8/3, 15:00)

ΑΟ Πόρος-Ρεθυμνιακός  2-2 (4′ Μεταξάκης, 44′ Μεγάλος / 27′ Σηφακάκης, 84′ Μανιδάκης)
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ατσαλένιος  1-0 (56′ Βεστάκης)
Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου

4η αγωνιστική (15/3, 15:00)

Ρεθυμνιακός-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ατσαλένιος-ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεπό: ΑΟ Πόρος

5η αγωνιστική (22/3, 15:00)

ΑΟ Αγίου Νικολάου-Ρεθυμνιακός
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Πόρος
Ρεπό: Ατσαλένιος

6η αγωνιστική (29/3, 15:00)

Ατσαλένιος-Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου-ΑΟ Πόρος
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ

7η αγωνιστική (5/4, 16:00)

ΑΟ Πόρος-Ατσαλένιος
ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-ΑΟ Αγίου Νικολάου
Ρεπό: Ρεθυμνιακός

8η αγωνιστική (12/4, 16:00)

Ρεθυμνιακός-ΑΟ Πόρος
Ατσαλένιος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: ΑΟ Αγίου Νικολάου

9η αγωνιστική (26/4, 17:00)

ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ-Ρεθυμνιακός
ΑΟ Αγίου Νικολάου-Ατσαλένιος
Ρεπό: ΑΟ Πόρος

10η αγωνιστική (3/5, 17:00)

Ρεθυμνιακός-ΑΟ Αγίου Νικολάου
ΑΟ Πόρος-ΑΕΕΚ ΣΥΝΚΑ
Ρεπό: Ατσαλένιος